38'
68'
85'
  • 90+4'
    Koniec! Legia wygrała 3:0. Pewne zwycięstwo i teraz warszawiakom pozostaje czekać na rywala w III rundzie eliminacji Ligi Europy
  • 90+4'
    Bramki dla stołecznego zespołu zdobyli Guilherme, Nikolić z karnego i Prijović
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!
  • 90+3'
    Mamy czwartą bramkę, ale okazało się, że Żyro podawał już zza linii końcowej
  • 90+3'
    Martinus zszedł do środka i mocno kopnął, ale obok bramki
  • 90+2'
    Faul Prijovicia na połowie rywali
  • 90+1'
    Robertson wymienia piłkę z Martinusem. Chcą coś zdziałać rywale, ale chyba nie wiedzą co
  • 89'
    A FC Kukesi prowadzi 2:0 z Mladostem Podgorica po 20 minutach. Czyżby Legię czekało starcie z Albańczykami?
  • 88'
    Martinus na środek pola, z dystansu uderzał Vasvari, ale playmaker Botosani huknął ponad poprzeczką
  • 87'
    Guilherme faulował Brata. Martinus wykona rzut wolny
  • 86'
    Kibice gospodarzy opuszczają stadion. A u naszych... "Legia albo śmierć"!
  • 86'
    Legioniści wybijają dośrodkowanie z rzutu rożnego
  • 84'
    3:0! Alexandar Prijović!!!
  • 84'
    Prijović otrzymał świetne podanie, był sam na sam z Ilievem i z profesorskim spokojem pokonał golkipera rywali. 3:0!
  • 84'
  • 82'
    Skurcze łapią Guilherme. Brazylijczykowi stara się pomagać Kucharczyk
  • 81'
    Duda prawie minął dwóch rywali na skrzydle, ale został faulowany
  • 80'
    Masłowski w miejsce Jodłowca
  • 79'
    Po chwili faulowany Jodłowiec
  • 78'
    Faulowany w środku pola Żyro
  • 77'
    Tak jak w pierwszej połowie, arbiter zarządził krótką przerwę na nawodnienie. To też okazja dla trenerów na przekazaniu kilku wskazówek zawodnikom
  • 75'
    Wróćmy trochę wstecz. Tak legioniści cieszyli się po golu Guilherme ;-)
  • 74'
    Akcja Legii, ale po chwili piłkę przechwytują rywale
  • 72'
    Prijović łokciem dotknął rywala. Faul w ofensywie
  • 72'
    Ostatnia zmiana w Botosani - w miejsce Costina wchodzi Robertson
  • 71'
    Pazdan fauluje
  • 70'
    Ufff... groźnie było. Botosani mogło strzelić kontaktowego gola, ale piłka uderzyła w poprzeczkę po strzale Croitoru
  • 69'
    Broź fauluje Martinusa na wysokości pola karnego Legii
  • 69'
    Aleksandar Prijović wchodzi na boisko - w miejsce Nikolicia, strzelca gola
  • 68'
    Nie ukrywajmy - mecz zrobił się nudny. Legia dobrze jednak rozgrywa połowę - tak, by nie zmęczyć się przed kolejnymi spotkaniami. Trzeba odpowiednio dozować siły w takim upale
  • 66'
    Costin ukarany kartką za faul na Guilherme
  • 65'
    Legioniści starają się skonstruować atak pozycyjny
  • 63'
    Croitoru w pole karne, wreszcie piłka trafia do Martinua i pewnie interweniuje Kuciak. Za dużo swobody ma reprezentant Curacao
  • 61'
    Kucharczyk dogrywał piłkę do NIkolicia, ale niecelnie. Ładnie urwał się Michał na skrzydle
  • 59'
    Broź z autu
  • 58'
    Ascinte pobiegł lewą stroną i rywale mają aut na wysokości pola karnego. Botosani stara się rozegrać teraz piłkę. Martinus trochę podryblował i uderzył w kierunku dalszego słupka, ale świetnie Kuciak zatrzymał uderzenie po ziemi reprezentanta Curacao
  • 57'
    Osamotniony obecnie Nikolić z przodu
  • 55'
    Kucharczyk wbiegł w pole karne Botosani po podaniu Furmana, ale futbolówka poszybowała ponad bramką
  • 54'
    Niedokładność zdecydowanie jest kłopotem w ostatnich kilku minutach
  • 52'
    Legioniści próbują teraz prostopadłych podań, ale kilka z nich z rzędu było niecelnych
  • 50'
    Duda próbował podania do Nikolicia, ale dobrze ustawiony był Cucui
  • 49'
    Nikolić faulowany, ale szybko przy piłce pojawiają się gracze Botosani
  • 48'
    Furman dośrodkował piłkę, ale tę z pola karnego wybił głową Cucu
  • 47'
    Zmiana również u rywali: Vasvari za Cordosa
  • 47'
    Róg dla Legii
  • 46'
    Henning Berg zmienia Brzyskiego, a w jego miejsce Żyro. Widać, że szkoleniowiec chce oszczędzić doświadczonego defensora. "Gui" zajmie jego miejsce, a "Żyrko" będzie biegał po skrzydle
  • 46'
    Żyro dostał piłkę w polu karnym, uderzył prawą nogą, ale golkiper Botosani łapie futbolówkę
  • 45+20'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Po golach Guilherme i Nikolicia Legia prowadzi 2:0. Dobre 45 minut w wykonaniu zawodników Henninga Berga
  • 45+3'
    Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale belgijski arbiter nakazuje grać dalej. Nie ma mowy o faulu na Hadnagym
  • 45+2'
    Martinus uderza z daleka, ale był to taki strzał, że nawet przedszkolak nie miałby kłopotu ze złapaniem piłki
  • 45+1'
    Długie podanie do Kucharczyka przechwycone przez rywala
  • 45'
    Rumuni rozgrywają piłkę w defensywie, ale nic z tego nie wynika
  • 44'
    Faulowany w środku pola Duda. Na wiele pozwala sędzia, który nie pokazuje kartek za byle draśnięcie
  • 44'
    Furman przerzucił piłkę na prawą stronę do Brozia, ten podał do Jodłowca i został powalony. Sędzia kazał grać dalej
  • 43'
    Kolejna akcja Legii, ale źle w polu karnym dogrywał Nikolić
  • 41'
    Wręcz kopia sytuacji Dudy! Guilherme pobiegł, był już w polu karnym i huknął na siłę - jak Słowak - trafił w poprzeczkę i nie ma gola...
  • 40'
    Jedynie legioniści są bardzo głośni. Fani gospodarzy pogrążeni w ciszy
  • 38'
    Pewny strzał w prawy róg bramki. Bramkarz poleciał w drugą stronę i mamy 2:0!
  • 37'
    Nikolić powalony w polu karnym i mamy rzut karny. To było zachowanie rasowego snajpera!
  • 37'
    Sam Nikolić podchodzi do piłki
  • 37'
    2:0! Nemanja Nikolić!!!
  • 36'
    Nic nie wyszło z legijnego kornera - zero zagrożenia
  • 35'
    Groźna akcja Kucharczyka, który wbiegł na pełnej szybkości w pole karne i uderzył. Na posterunku był jednak Iliev i mamy rzut rożny
  • 34'
    Guilherme faulowany przez rywala w pojedynku powietrznym
  • 33'
    Pazdan spokojnie zabiera piłkę rywalowi pod własnym polem karnym
  • 32'
    Kapitalna szansa Legii... Duda pobiegł z piłką, był sam na sam z bramkarze, w kapitalne okazji po podaniu Furmana. Słowak wbiegł w "szesnastkę", rywale już odpuścili, a legionista kopnął wysoko nad bramką. Nie można nie korzystać z takich okazji...
  • 32'
    Martinus wchodzi na boisko w miejsce kontuzjowanego Patache.
  • 30'
    Grę od autu wznawiają gospodarze
  • 29'
    Przerwa na wodę. Gorąco jest w Botosani
  • 27'
    Doping legionistów nie ustaje. Fani cały czas wspierają "Wojskowych"
  • 25'
    Kucharczyk minął Ilieva, ale był mocno wyrzucony na skraju pola karnego. Z ostrego kąta podał w pole karne, ale tym razem zrobił to zbyt słabo i rywale wybili futbolówkę. Warto pochwalić Dudę za dostrzeżenie "Kuchego"
  • 24'
    Kolejny rzut rożny dla Rumunów. Kuciak walczył o złapanie piłki do końca, ale nie zdołał chwycić futbolówki w polu
  • 24'
    Słabe dośrodkowanie, słaby strzał, a Kuciak wyskakuje do góry i łapie piłkę
  • 23'
    Furman faulował w środku pola. Nie zgodził się z decyzją arbitra, ale i tak przy piłce byli rywale
  • 21'
    Nikolić nie boi się walczyć nawet z dwoma rywalami, ale tym razem nie dał rady przechwycić piłki. Reprezentantowi Węgier nie można odmówić ambicji - nie jest także łapany na spalonych tak, jak w Warszawie
  • 21'
    Niklić prostopadle do Guilherme, ale szybciej do piłki dobiega Iliev
  • 20'
    Dimitrov walczył o piłkę, ale popchnął Brozia przy linii końcowej i grę wznawia Kuciak
  • 19'
    Brzyski rozpoczyna grę od rzutu wolnego z własnej połowy. Piłka wędruje do Dudy, a ten nie utrzymał się przy niej i wybiegł na aut
  • 16'
    Botosani uderza z daleka, Kuciak interweniuje i korner dla rywali
  • 16'
    Warszawiacy wybijają piłkę, Guilherme podał do Kucharczyka, a ten traci futbolówkę i nic nie wyszło z kontry
  • 16'
    Hadnagy faulowany przez Pazdana przed polem karnym Legii, około 22 metry od bramki Kuciaka. Po chwili nic z tego nie wychodzi
  • 14'
    Wysoko grają boczni obrońcy Botosani, ale z reguły ogranicza się to do tego, że dostają piłkę na skrzydle, nie mają co z nią zrobić i zagrywają do tyłu. W środku rywalom brakuje z kolei kreatywności
  • 13'
    Faul Guilherme w środku pola
  • 10'
    Rozpędzał się na lewej flance Ascinte, a tam bez kłopotu poczekał i piłkę zabrał Broź
  • 9'
    Nieźle piłkę w ofensywie rozgrywają legioniści na początku spotkania
  • 7'
    Błąd Cordosa wykorzystał Nikolić, który zabrał się z piłką i pobiegł kilka metrów. Futbolówke rozegrali Duda oraz Kucharczyk i ten ostatni świetnie dostrzegł Guilherme, a Brazylijczyk bez kłopotów pokonał Ilieva!
  • 6'
    1:0! Guilherme!!!
  • 5'
    Kucharczyk uderza z dystansu, ale obok bramki. Szybki strzał - legionista zrobił jeden krok i kopnął
  • 4'
    Legioniści zagrywają do przodu, ale bez kłopotu Plamada wyekspediował piłkę z dala od włąsnej bramki
  • 3'
    Rzeźniczak faulowany na włąsnej połowie przez Hadnagy'ego. Ostry wślizg rywala
  • 2'
    Długie podanie Rzeźniczaka, ale Ascinte zgrywa futbolówkę do bramkarza
  • 1'
    Szybko rywale tracą piłkę, a Dusan Kuciak rozpoczyna grę od bramki
  • 0
  • 0
    18:58 - Obie drużyny już na murawie
  • 0
    Kapitanem Legii w tym meczu jest Jakub Rzeźniczak. Zespoły zmienią jeszcze strony i zaczynamy
  • 0
    18:43 -
  • 0
    18:30 - Trwa rozgrzewka obu zespołów. Trybuny zapełniają się
  • 0
    18:10 - Skład Legii: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Guilherme, Furman, Duda, Jodłowiec, Kucharczyk - Nikolić.
  • 0
    18:05 - Mecz coraz bliżej
  • 0
    18:02 - W Warszawie wicemistrzowie Polski pokonali Botosani po trafieniu Ondreja Dudy. Jak będzie dziś? Oby jeszcze lepiej. W kolejnej rundzie możemy zmierzyć się z Mladostem Podgorica lub FK Kukesi
  • 0
    18:00 - Witamy! W Botosani potworny upał, a już za godzinę piłkarze Legii przystąpią do rewanżowego spotkania II rundy eliminacji Ligi Europy
FC BotosaniLegia Warszawa
8'

8' Guilherme

32' Andrei Cordos

32'
38'

68' Raul Costin

68'
85'

85' Alexandar Prijović