Koniec! Legia bezbramkowo remisuje z Dynamem Kijów. Dziękujemy za uwagę!
    Faul taktyczny Kalinkowskiego, pomocnik Legii ogląda żółtą kartkę
  • 84'
    Dyego zastępuje Masłowskiego
  • 83'
    Niewiele ciekawego dzieje się w ostatnich minutach meczu. Dynamo jest drużyną prowadzącą grę, Legia czeka na kontrataki
  • 79'
    Robert Bartczak zmienia Guilherme
  • 78'
    Duży błąd Rzeźniczaka przy wyprowadzeniu piłki, strata stopera, Sydorchuk uderza na bramkę Kuciaka, lecz ten znów niesamowicie broni uderzenie ze strony przeciwnika
  • 78'
    Dynamo ponownie podaje z rzutu rożnego przed pole karne Legii, tam jest Garmash, strzela, ale trafia prosto w Lewczuka
  • 76'
    Petrović z dystansu - niecelnie
  • 74'
    Faul na zawodniku Dynama, szybko rozegrany rzut wolny, legioniści zaskoczeni dwoma strzałami ze strony rywala. Na szczęście dla Legii Kuciak wygląda dziś na świetnie dysponowanego
  • 70'
    W ekipie Legii także zmiana - Bereszyński za Brozia
  • 70'
    Harmash strzela z dystansu, mocno niecelnie
  • 70'
    Jest też Bartłomiej Kalinkowski, który zmienia Dominika Furmana
  • 69'
    Był błąd w składach przedmeczowych. Jagodinskis dopiero teraz wchodzi na boisko w miejsce Danilo
  • 67'
    Rzeźniczak blisko trafienia samobójczego. Na szczęście dla Legii piłka po jego interwencji przelatuje nad bramką Kuciaka
  • 67'
    Kontratak Legii, po strzale Brozia Furman wykona rzut rożny
  • 65'
    Znów w ataku Dynamo, ponownie skutecznie interweniuje Kuciak
  • 63'
    Saganowski zmienia Nikolicia
  • 61'
    Indywidualnie teraz Garmash, ale broni instynktownie Kuciak
  • 60'
    Faul na Nikoliciu, okazja na dośrodkowanie
  • 60'
    Za słabe dośrodkowanie Furmana. Piłka zatrzymuje się na pierwszym zawodniku Dynama
  • 59'
    Akcja rozegrana na krótko, dośrodkowanie w pole karne Legii, ale na spalonym jeden z zawodników rywala
  • 58'
    Znów atakuje Dynamo i kolejny korner dla ukraińskiej drużyny
  • 57'
    Okazja dla Legii! Furman z rożnego dośrodkowuje na głowę Jodłowca, ten strzela, broni golkiper Dynama. Do piłki dopada wślizgiem jeszcze Rzeźniczak, ale nie zdołał sięgnąć futbolówki i ta wyszła poza boisko
  • 56'
    W drugiej połowie, w składzie Dynama Kijów 10 zmian w stosunku do pierwszej połowy. Na boisku pozostał jedynie Danilo Silva
  • 54'
    Rożny dla Dynama
  • 54'
    Dobrze rozegrany stały fragment gry, wycofanie piłki przed pole karne do Moroziuka, ten strzela mocno, płasko, ale dobrze ustawiony jest Kuciak
  • 51'
    Nic z niego nie wynikło. W rewanżu strzał z dystansu jednego z graczy Dynama, lecz bez bezpośredniego zagrożenia dla bramki Kuciaka
  • 48'
    Korner dla Legii
  • 46'
    W Legii dwie zmiany. W drugiej połowie pojawiają się na boisku Ryczkowski i Lewczuk, którzy zmieniają Masłowskiego i Pazdana
  • 45+14'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 44'
    Rzeźniczak wrócił do gry. Jeszcze Nikolić strzelał na koniec, ale uderzenie bardzo niecelne. Zakończyliśmy pierwszą połowę!
  • 40'
    Ucierpiał Rzeźniczak, chwila zamieszania na boisku, małe spięcia między piłkarzami obu drużyn
  • 39'
    Pazdan wyskoczył najwyżej z piłkarzy zgromadzonych w polu karnym Kuciaka i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 38'
    Faul Brzyskiego i okazja dla Dynama na dośrodkowanie w pole karne Legii
  • 36'
    Kucharczyk świetnie przeczytał podanie rywala jednak złe przyjęcie pozbawiło szans na skuteczne wykorzystanie akcji
  • 36'
    Chwilę później Jodłowiec do Nikolicia, lecz napastnik Legii sięgał piłkę wślizgiem i strzał okazał się być mocno niecelny
  • 34'
    Znów wysoki pressing Legii, udało się przejąć piłkę na połowie rywala, ale Brzyski niecelnie podawał do jednego z kolegów
  • 32'
    Świetny strzał Miguela Veloso, ale jeszcze lepiej interweniuje Kuciak i rywale tylko z rzutem rożnym!
  • 31'
    Zdecydowany faul Pazdana na Kravetsie, sytuacja w okolicach pola karnego Legii, nowy obrońca warszawskiego zespołu ogląda żółtą kartkę
  • 29'
    Wysoko atakuje Legia, gdy gra wznawiana jest przez bramkarza rywali. Sporo problemów mają piłkarze Dynama z wyprowadzeniem piłki z tej strefy boiska
  • 28'
    "Kuchy" do Brzyskiego, lecz lewy obrońca Legii na spalonym
  • 26'
    Znów w posiadaniu piłki zawodnicy z Kijowa
  • 24'
    Zamieszanie w szeregach defensywnych Legii, strzela z dystansu, ale ten strzał nie miał prawa zaskoczyć Kuciaka
  • 22'
    Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry
  • 21'
    Akcja Legii, dośrodkowanie Brozia ale Husiev wybija piłkę na korner
  • 20'
    Ponownie od dłuższej chwili Dynamo przy piłce
  • 15'
    Kolejny raz z dystansu strzelał legionista, tym razem Guilherme, ale ta próba okazała się być niecelna
  • 14'
    Rzut wolny dla Legii, dobra okazja do bezpośredniego strzału
  • 14'
    Rykoszet po uderzeniu Dominika Furmana i rzut rożny dla Legii
  • 12'
    Brzyski świetnie podawał do Kucharczyka, który bardzo dobrze się zastawił, ale w sytuacji 1 na 1 zawiódł i oddał zbyt lekki strzał na bramkę rywala, by zaskoczyć golkipera Dynama
  • 10'
    Pazdan dobrze zatrzymuje Kravetsa i grę od bramki wznawia Kuciak
  • 9'
    Kravets groźnie strzelał, piłka przeleciała ponad bramką Dusana Kuciaka
  • 8'
    Niedokładne podanie w szeregach Dynama i Brzyski wznawia grę wrzutem z autu
  • 6'
    Strzał z dystansu Nikolicia z łatwością broni Rybka
  • 5'
    Dynamo od kilku minut w posiadaniu piłki, ale bez wyraźnych prób ofensywnych
  • 2'
    Rzut rożny dla Legii, do piłki podchodzi Furman
  • 2'
    Było groźnie! Ładny strzał Michała Masłowskiego z przewrotki. Piłka mija jednak bramkę rywala
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Oba zespoły już na boisku, lada moment zaczynamy!
  • 0
    W rezerwie pozostają: Malarz, Kopczyński, Saganowski, Bereszyński, Lewczuk, Żyro, Kalinkowski, Arak, Bartczak, Wieteska, Ryczkowski, Dyego.
  • 0
    Witamy! O 18:30 Legia rozpocznie sparingowy mecz przeciwko zespołowi Dynama Kijów
  • 0
    Oto wyjściowy skład na te spotkanie: Legia rozpocznie w składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Furman, Jodłowiec - Guilherme, Masłowski, Kucharczyk - Nikolić