61'
74'
76'
  • 90+10'
    Nasza relacja dobiega końca. Zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych: wypowiedzi trenerów oraz zawodników oraz oglądania fotoreportaży. Wracamy do spotkań ligowych po przerwie reprezentacyjnej! Dziękujemy!
  • 90+9'
    Koniec meczu! Legia wygrywa zdecydowanie 2:0 w Poznaniu! Świetny wynik zespołu z Warszawy. Dwie bramki Nikolicia pozwalają wyjechać legionistom z trzema punktami z Poznania
  • 90+8'
    Niedokładne podanie Borysiuka do Prijovicia
  • 90+6'
    Broź w miejsce Aleksandrowa na ostatnie sekundy meczu
  • 90+5'
    Lewczuk uprzedza Gajosa. Dobra interwencja stopera Legii
  • 90+5'
    Indywidualnie Prijović. Niecelny strzał napastnika Legii
  • 90+4'
    Ważny wygrany pojedynek główkowy Pazdana
  • 90+3'
    Legioniści wyraźnie grają już na czas
  • 90+2'
    Prijović nabija Cessaya. Korner dla Legii
  • 90+1'
    Siedem minut doliczonych do regulaminowego czasu gry
  • 90+1'
    Zmiana w Lechu. Kędziora schodzi z boiska. W jego miejsce Robert Gumny
  • 90'
    Fauluje Borysiuk Gajosa
  • 89'
    Nieładne zachowanie Trałki. Zaatakował Hamalainena bez piłki. Marciniak oszczędza Trałkę i nie pokazuje kapitanowi Lecha drugiej żółtej kartki
  • 87'
    Hamalainen! Ależ by to była sytuacja! Niewiele zabrakło Finowi by wykorzystał dobre podanie Guilherme. Zbyt długo zwlekał i dobrze interweniował Kędziora
  • 86'
    Za mocne dośrodkowanie Cessaya. Od autu wznawia grę Jędrzejczyk
  • 83'
    Zmiana w Legii. Hamalainen wchodzi na boisko w miejsce Nikolicia
  • 83'
    Gwizdy jakich dawno nie słyszano przy ul. Bułgarskiej. Trudne wejście dla Hamalainena, zobaczymy jak sobie poradzi Fin
  • 82'
    Dużo przebitek... rzut rożny dla Lecha
  • 80'
    Faul Jevticia na Guilherme
  • 79'
    Gajos ze strzałem na bramkę Malarza. Uderzenie było zbyt słabe, by mogło zaskoczyć bramkarza Legii
  • 77'
    Gajos fauluje Borysiuka. Legia przy piłce
  • 77'
    Pierwsza zmiana w ekipie Legii. Guilherme w miejsce Dudy
  • 76'
    Duda poślizgnął się, ale zabrał ze sobą zawodnika Lecha. Żółta kartka od sędziego Marciniaka dla Słowaka
  • 75'
    Pressing Legii i korner dla podopiecznych trenera Czerczesowa
  • 74'
    Kownacki zastępuje Nielsena
  • 73'
    Aleksandrow z faulem na Tettehu. Żółta kartka dla skrzydłowego Legii
  • 72'
    Oddalają zagrożenie legioniści. W posiadaniu piłki wciąż lechici
  • 71'
    Niedokładna interwencja Lewczuka. Korner dla Lecha
  • 69'
    Starcie Jędrzejczyka i Kędziory. Obrońca Lecha ucierpiał, lecz wraca szybko do pełni sprawności
  • 67'
    Kolejna groźna kontra Lecha. Ważna interwencja Jodłowca. Korner dla gospodarzy
  • 66'
    Lech zagroził Legii...teoretycznie. Malarz nie miał problemu z wyłapaniem strzału głową Jóźwiaka
  • 65'
    Lech nie stwarza jednak większego zagrożenia z tego stałego fragmentu gry
  • 64'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, małe zamieszanie, piłka wychodzi poza boisko, a na końcu sędzia przyznaje korner gospodarzom
  • 63'
    Błąd zawodnika Lecha, futbolówkę przejął Nikolić i strzałem w dalszy róg staram się zaskoczyć Buricia, lecz dobrze dysponowany bramkarz "Kolejorza" odbił futbolówkę na rzut rożny
  • 62'
    Goooooool... nie ma! Spalony Nikolicia
  • 61'
    Nikolić ciekawie chciał pokonać Buricia z dość ostrego kąta. Na wszelki wypadek Burić wybija piłkę poza boisko
  • 60'
    Trałka fauluje Prijovicia i ogląda za to zagranie ogląda żółtą kartkę
  • 59'
    Wracamy do gry
  • 58'
    Przerwa trwa. Dym z rac nie ustępuje zbyt łatwo
  • 55'
    Sędzia Marciniak wstrzymuje mecz. Dym z rac uniemożliwia obserwowanie widowiska
  • 53'
    Poprzeczka po uderzeniu Jędrzejczyka głową! Niewiele brakowało by wynik brzmiał już 3:0 dla Legii! Korner dla gości
  • 53'
    Borysiuk przerywa potencjalny kontratak Lecha
  • 50'
    Kontratak Lecha zapowiadał się groźnie, udało się go jednak powstrzymać. Hlousek z autu wznawia grę
  • 49'
    Dobrze wypuścił Duda Nikolicia, ale jeszcze lepiej interweniował Arajuuri wślizgiem
  • 49'
    Korner dla Legii po tym jak dośrodkowanie Jędrzejczyka otarło się o nogę jednego z piłkarzy gospodarzy i wyszła poza boisko
  • 47'
    Za lekkie dośrodkowanie Jevticia i legioniści wybijają piłkę
  • 45+18'
    Druga część spotkania rozpoczęta!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Co za końcówka w wykonaniu Legii! 2:0 dla podopiecznych Stanisława Czerczesowa! Wracamy za 15 minut
  • 45+1'
    iii.... Gooooooooooooooooool! Po rękach Buricia petarda Nikolicia wpada do bramki! 2:0 dla Legii!
  • 45'
    Karny dla Legii! Faul Tetteha na Dudzie w polu karnym Lecha! Żółta kartka dla gracza gospodarzy
  • 43'
    Długie podanie od Jodłowca, źle interweniował Kadar, do piłki dopadł Nikolić i nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Buriciem
  • 42'
    Nikolić! Goooooooooool! 1:0 dla Legii!
  • 39'
    Żółta kartka dla Pazdana
  • 36'
    Duda blokuje dośrodkowanie Kędziory. Gospodarze w posiadaniu piłki
  • 34'
    Kolejna okazja Legii! Prijović chciał lobować Buricia, trafił w poprzeczkę. Aleksandrow dopadł do spadającej piłki, ale uderzył mocno i w środek bramki, gdzie dobrze interweniował Burić
  • 33'
    Ależ Nikolić stanął przed szansą na bramkę! Jodłowiec ładnie zostawił mu piłkę, lecz napastnik Legii za lekko uderzał lewą nogą na bramkę rywala
  • 32'
    Arajuuri głowkował myląc Buricia. Piłkę dosięgnął Jodłowiec, zagrał płasko w środek pola karnego, ale futbolówkę wybito
  • 30'
    Za mocno dośrodkował Duda. Hlousek zgrywał futbolówkę, ale prosto do jednego z lechitów, który oddalił zagrożenie
  • 30'
    Korner dla Legii
  • 29'
    Ręka Kadara, który powrócił na boisko. Okazja dla Legii
  • 27'
    Starcie Jędrzejczyka i Kadara. Ucierpiał mocniej reprezentant Węgier. Chwila przerwy w meczu
  • 25'
    Pazdan umiejętnie przerywa kontratak Lecha
  • 24'
    Uderzał Aleksandrow, trafił w Jodłowca, który był na pozycji spalonej
  • 23'
    Dużo walki w środku pola od początku spotkania
  • 21'
    Hlousek ekspediuje piłkę daleko w aut. Lechici w posiadaniu futbolówki
  • 19'
    Spięcie między Tettehem, Trałką a Borysiukiem. Sędzia Marciniak uspokoił sytuację. Gra jest kontynuowana
  • 17'
    Pazdan interweniował w samym rogu boiska. Rzut rożny dla Lecha, wykonuje go Jevtić
  • 17'
    Dużo dymu na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Race odpalone przez kibiców Lecha
  • 15'
    Jędrzejczyk główkował po dośrodkowaniu Dudy, ale sędzia chwile później odgwizdał pozycję spaloną u Nikolicia
  • 14'
    Malarz! Świetna okazja dla Lecha. Bille Nielsen źle przyjął piłkę w polu karnym Legii, ale obrońcy Legii też nie potrafili jej opanować. Najbłyskotliwiej zachował się Gajos, uderzył od razu, ale świetnie interweniował Malarz i powstrzymał stuprocentową sytuację rywali
  • 10'
    Korner dla Legii, jednak dośrodkowanie Dudy zbyt niskie i gracze Lecha oddalili zagrożenie
  • 9'
    Ależ błąd Wilusza, któremu odskoczyła piłka na 16 metrze od swojej bramki. Borysiuk jednak trafił prosto w w jednego zawodnika Lecha
  • 8'
    Lewczuk wysoko i agresywnie zaatakował Gajosa. Obrońca Legii faulował
  • 6'
    Prijović chciał wywalczyć korner, ale Kadar był sprytniejszy i obił legionistę wślizgiem. Od bramki Burić
  • 4'
    Pazdan i Kędziora walczyli na boku boiska. Od autu lechici
  • 3'
    Nikolić! Długi wrzut z autu Jędrzejczyka, niepewnie radziła sobie defensywa Lecha, ale Węgrowi piłka odskoczyła przy przyjęciu i futbolówkę złapał Burić
  • 1'
    Faul na Trałce. Piłka dla gospodarzy
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    Widowiskowe racowisko w wykonaniu kibiców Legii. Atmosfera godna meczu na szczycie
  • 0
    Drużyny wychodzą na boisko. Sekundy dzielą nas od początku meczu!
  • 0
    Rozgrzewka zakończona. Czekamy na początek spotkania!
  • 0
    W rezerwie pozostają: Szumski, Hamalainen, Broź, Guilherme, Brzyski, Rzeźniczak i Vranjes
  • 0
    Rozpoczęła się rozgrzewka obu drużyn. Legioniści oczywiście powitani głośnymi gwizdami
  • 0
    Zaczynamy w składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Borysiuk - Duda, Prijović, Aleksandrov - Nikolić. Do boju!
Lech PoznańLegia Warszawa

45' Abdul Aziz Tetteh