73'
  • 90+3'
    Koniec!
  • 90+3'
    Piłkarzem meczu został Ondrej Duda. Legia wygrywa 2:0 i zostaje liderem Ekstraklasy. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do materiałów pomeczowych
  • 90+2'
    Zieńczuk na spalonym
  • 90'
    Doliczone zostały trzy minuty
  • 89'
    Kolejna zmiana w Legii. Za Michała Masłowskiego wchodzi Bartosz Bereszyński
  • 87'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, wybite przez jednego z obrońców Legii. Do piłki dopada ponownie Mazek, ale jego strzał zablokowany
  • 84'
    Właściwie pierwsze, poważniejsze zagrożenie ze strony Ruchu w tym meczu. Po rzucie rożnym do piłki dopadł na jedenastym metrze Mazek, ale huknął prosto w Malarza. Dobitka Zieńczuka niecelna
  • 84'
    Zmiana w Legii. Stojan Vranjes wchodzi za Aleksandra Prijovicia
  • 82'
    Znakomita frekwencja. Dzisiaj na stadion przyszło 24201 osób
  • 79'
    Ostatnia zmiana w Ruchu. Michał Efir zmienia Mariusza Stępińskiego
  • 76'
    Taka ciekawostka :)
  • 75'
    Borysiuk świetnie zatrzymał przed polem karnym Mazka, za co dostał oklaski z trybun
  • 73'
    Żółta kartka dla Igora Lewczuka za faul na Mariuszu Stępińskim
  • 72'
    Wydawało się, że będzie 3:0. Prijović znakomicie dograł górną piłkę wypuszczając Niko, a jego strzał broni Putnocky. W każdym razie nawet jak byłby to gol, to nie mógłby zostać uznany, bo Nikolić był na pozycji spalonej
  • 70'
    Zmiana w Ruchu. Za Łukasza Surmę wchodzi Łukasz Hanzel
  • 67'
    Duda w ostatniej chwili zatrzymany w polu karnym przez Koja, rzut rożny dla Legii. Słowak dośrodkowuje na głowę Prijo, a ten uderza obok bramki
  • 64'
    Posiadanie piłki dla Legii - 55%
  • 60'
    Tym razem w akcji Duda. Groźnie uderzył z jedenastego metra, ale piłkę wybił bramkarz Ruchu. Po chwili dobitka Niko, ale niecelna
  • 59'
    Kolejna, dobrze zapowiadająca się akcja Legii. Prijo zagrał w pole karne do Niko, ten odegrał z powrotem, a Szwajcar uderzył z pierwszej piłki, ale wysoko ponad bramkę
  • 57'
    Zmiana w Ruchu, za Podgórskiego wchodzi Marek Zieńczuk
  • 54'
    A tak wpadła bramka na 2:0 :)
  • 53'
    Żółta kartka dla Rafała Grodzickiego
  • 52'
    Ponownie w akcji Tomasz Jodłowiec, który zdecydował się na strzał z szesnastego metra, ale uderzenie okazało się niecelne
  • 50'
    Znakomite rozegranie rzutu rożnego. Duda zagrał na jedenasty metr, Jodłowiec strącił głową piłkę do Hlouska, a ten z najbliższej odległości pokonał Putnocky'ego
  • 48'
    Goooooool! Hlousek!
  • 45+18'
    Druga połowa rozpoczęta. Tylko zwycięstwo, hej Legio tylko zwycięstwo!
  • 45+4'
    Przerwa. Legia prowadzi 1:0 po golu samobójczym Oleksego i w tej chwili jest liderem Ekstraklasy
  • 45+3'
    Poważny błąd Putnocky'ego, który źle przyjął piłkę i od razu został zaatakowany przez Prijovicia. Bramkarz Ruchu zdołał jednak w porę wybić futbolówkę
  • 45+1'
    Trzy minuty doliczone
  • 45+1'
    Mazek ucierpiał w starciu z jednym z rywali w polu karnym Legii i potrzebował pomocy medycznej, ale po chwili wrócił do gry
  • 41'
    Nikolić upada po starciu z jednym ze stoperów Ruchu przed polem karnym, ale gwizdek sędziego milczy
  • 39'
    Rzut wolny dla Ruchu. Z dwudziestu pięciu metrów Lipski uderzył w trybuny
  • 37'
    Duda znakomicie przymierzył z dwudziestu metrów, ale piłka trafiła w poprzeczkę
  • 35'
    Szybko mogło być 2:0, ale strzał Dudy w sytuacji sam na sam obronił Putnocky
  • 35'
    Pazdan znakomicie zatrzymał szarżującego w pole karne Stępińskiego
  • 33'
    Piłka odbiła się od Oleksego po zagraniu Nikolicia z lewej strony boiska i wpadła do bramki zmylonego Putnocky'ego
  • 32'
    Goooool! Bramka samobójcza
  • 29'
    Ruch próbował wyprowadzić kontrę po przejęciu piłki, ale akcję w środku boiska zatrzymał Borysiuk
  • 28'
    Po znakomitym dryblingu prawą stroną Jodły, który ograł dwóch rywali próbował wrzucić piłkę w pole karne, ale wybił ją jeden z defensorów Ruchu
  • 24'
    Masłowski chciał zagrać w pole karne, ale zrobił to w miejsce, gdzie nie było żadnego z legionistów
  • 22'
    Stępiński wraca na boisko
  • 21'
    Stępiński poważnie ucierpiał w starciu z Pazdanem, potrzebna pomoc lekarzy
  • 18'
    Stępiński urwał się lewą stroną i wpadł w pole karne Legii, ale uderzył w boczną siatkę. Po chwili mogła być odpowiedź gospodarzy, bo kapitalnym podaniem Duda próbował wypuścić Niko, ale ten źle przyjął piłkę
  • 17'
    Legioniści przejęli piłkę na swojej połowie, po czym dobre, prostopadłe podanie posłał Jodłowiec do Nikolicia. Niko wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale nie udała się próba lobu
  • 13'
    Bardzo ładnie rozegrany rzut rożny w wykonaniu Dudy i Masłowskiego, po czym ten pierwszy zagrał na dalszy słupek, ale piłki głową nie trafił Nikolić
  • 12'
    Duże zamieszanie w polu karnym Ruchu. Prijović nie trafił w piłkę, zamierzając uderzyć z woleja, a koledzy minęli się z futbolówką
  • 10'
    Znakomita akcja Ondreja Dudy, który przetarł się środkiem boiska i wpadł w pole karne, ale oddał zbyt słaby strzał, by zaskoczyć Putnocky'ego
  • 8'
    Gorący doping z Żylety. Sam mecz rozgrywany na razie w spokojnym tempie
  • 7'
    Jędrzejczyk próbował z autu rzucić piłkę na szósty metr, ale Putnocky pewnie wyłapał futbolówkę
  • 4'
    Leży na środku boiska Iwański, który ucierpiał w starciu z jednym z legionistów
  • 2'
    Mazek rozpoczął akcję lewą stroną i podał do Konczkowskiego, ale ten został sfaulowany. Dośrodkowanie Lipskiego z rzutu wolnego w pole karne przechwytuje Malarz
  • 1'
    Zaczęli legioniści
  • 0
    Czas na "Sen o Warszawie"
  • 0
    Zawodnicy obydwóch drużyn rozgrzewają się już na boisku. Początek meczu za dwadzieścia minut