Koniec! Legia wygrała 2:1 po bramkach Prijovicia oraz Kucharczyka!
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje
  • 90+3'
    Sędzia dolicza cztery minuty. Legioniści przetrzymują piłkę na połowie rywali
  • 90+1'
    Kolejny rzut wolny dla Legii. Krótkie wykonanie - Duda do Kucharczyka. Michał dograł w pole karne do Hlouska, ale ten został wzięty w kleszcze przez dwóch rywali i stracił futbolówkę
  • 88'
    Rzut rożny dla Legii, ale Sobków wybił piłkę głową i zażegnał niebezpieczeństwo we własnym polu karnym
  • 87'
    Hamalainen pociągnął kontrę Legii, podał do Dudy, a ten wpadł w pole karne i niestety za długo ociągał się ze strzałem, przez co dobrym wślizgiem w szesnastce powstrzymał go Luis Carlos... Szkoda, bo ewentualne trafienie mogło rozstrzygnąć ostatecznie losy spotkania
  • 86'
    Cotra dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale Jodłowiec połapał się w tym co się dzieje i wykopał piłkę
  • 85'
    Ostatnie minuty pozwalają się wynudzić kibicom. Nie dzieje się praktycznie nic
  • 84'
    W miejsce Woźniaka wchodzi Eryk Sobków
  • 83'
    Woźniak złapany na spalonym
  • 81'
    ;)
  • 80'
    Gra toczy się teraz głównie w środku pola. Chaosu nie rbakuje
  • 79'
    8858 widzów ogląda spotkanie Zagłębia z Legią
  • 78'
    Duże zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie Prijović zablokowany
  • 78'
    Przerwa w grze, bo... piłka nie mogła kontynuować gry. Futbolówka została przebita przez piłkarzy i potrzebna była kolejna ;)
  • 77'
    Miękkie dośrodkowanie wybite na róg
  • 76'
    Hamalainen świetnie dostrzegł wychodzącego na wolną pozycję Jędrzejczyka. Faulował go jednak na prawej flance Carlos i słusznie otrzymał żółtą kartkę
  • 75'
    Woźniak... Woźniak... Jak on chciał wykończyć akcję Zagłębia! Cotra dośrodkował piłkę z lewej flanki, a napastnik rywali piętką zmylił Pazdana i strzelił niecelnie
  • 75'
    W miejsce Nikolicia wchodzi Kasper Hamalainen
  • 73'
    Borysiuk faulem przerywa szybką akcję Zagłębia
  • 72'
    Duda faulowany i niezłą okazję do dogrania piłki z rzutu wolnego ma Kucharczyk
  • 72'
    Najwyżej wyskoczył Jodłowiec, ale tak skierował piłkę głową, że bliżej było jej do chorągiewki przy narożniku boiska, niż do bramki
  • 71'
    Złe wyprowadzenie piłki przez Dąbrowskiego, ale lekko zaskoczeni takim obrotem spraw byli chyba legioniści i źle została podana piłka do Prijovicia
  • 70'
    Janus zamienia Starzyńskiego
  • 69'
    Malarz wykopuje piłkę spod własnej bramki
  • 67'
    Strzał Jodłowca z prawego skraju pola karnego, ale piłkę lecącą po ziemi zastopował Polacek
  • 66'
    Kucharczyk z rzutu wolnego, ale po chwili mamy aut na wysokości pola karnego Zagłębia. Piłkę wrzuca Jędrzejczyk
  • 65'
    Zbozień równo z trawą "kosi" Prijovicia i byłī piłkarz Legii został ukarany żółtą kartką
  • 64'
    Duda zablokowany. Borysiuk świetnie odzyskał piłkę wślizgiem
  • 64'
    Wysoko pressingiem podeszli teraz legioniści, którzy próbowali odzyskać piłkę. Ostatecznie Duda faulował rywala przy próbie wyprowadzenia piłki z własnej połowy
  • 63'
    Carlos dośrodkował piłkę z lewej flanki, a Woźniak starał się ją zgrać głową w środek pola karnego. Czujny był Lewczuk, który zdołał oddalić zagrożenie
  • 62'
    Luis Carlos wchodzi w miejsce Janoszki
  • 62'
    Luis Carlos szybko mógł się wpisać na listę strzelców. Były gracz Zawiszy po rzucie rożnym oddał jednak niecelny strzał zza pola karnego
  • 61'
    Korner dla Zagłębia
  • 59'
    Prijović był tyłem do bramki Zagłębia, odwrócił się i oddał strzał. Polacek jednak spokojnie złapał piłkę. Niezła próba "Alexa"
  • 59'
    Co uważacie?
  • 58'
    Ondrej Duda zastępuje na boisku Guilherme
  • 57'
    Guilherme fauluje. Musi Brazylijczyk uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę. Ewentualne osłabienie nie byłoby dobrą informacją dla Legii
  • 55'
    Piątek rozegrał piłkę z Cotrą, ta ostatecznie trafiła w pole karne do Starzynskiego, a ten oddał niecelny strzał
  • 55'
    Zagłębie przejęło teraz inicjatywę i przeprowadza ofensywne akcje
  • 54'
    Starzyński do Janoszki, ten ścigał się do piłki z Malarzem, ale na szczęście bramkarz Legii pierwszy złapał futbolówkę
  • 53'
    Rzut wolny dla Legii. Kucharczyk dośrodkowywał piłkę, ale ta niczym w bilardzie odbiła się od kilku graczy. Ostatecznie wywalczył ją Prijović, z prawej flanki dośrodkował w pole karne, ale nikt nie zdołął oddać strzału
  • 52'
    Kucharczyk biegł na skrzydle, zgrał piłkę w pole karne do Nikolicia, a jego strzał w ostatniej sekundzie został zablokowany w "szesnastce" przez stopera rywali
  • 51'
    Starzyński prostopadle zagrywa do Karola Piątka, ten uprzedza Michała Pazdana i Zagłębie strzela gola kontaktowego...
  • 50'
    1:2. Krzysztof Piątek.
  • 49'
    Trzech legionistów osaczyło Woźniaka i bez kłopotu warszawiacy zabrali mu piłkę na linii środkowej boiska. Ta powędrowała do przodu, ale nic ciekawego z tej próby nie wyszło
  • 48'
    Dośrodkowanie Woźniaka, ale Adam Hlousek głową dobrze wybił piłkę zagraną z lewego skrzydła
  • 47'
    "Nasza Legia najlepsza w Polsce jest" śpiewają kibice stołecznego klubu. Fanów Zagłębia słychać obecnie znacznie gorzej
  • 47'
    Tak to wyglądało w pierwszej połowie
  • 46'
    Sędzia Złotek gwiżdże i zaczyna się druga połowa
  • 45+17'
    Piłkarze wrócili na boisko po przerwie
  • 45+2'
    Jędrzejczyk niczym kiedyś w Premier League Rory Delap ze Stoke City wrzucił daleko w pole karne piłkę z autu, ale rywale zdołali wybić futbolówkę, a po chwili sędzia zakończył pierwszą połowę
  • 45+2'
    Po pierwszej połowie Legia prowadzi 2:0. Bramki zdobyli Aleksandar Prijović, a także Michał Kucharczyk
  • 45+1'
    Kolejny słaby strzał rozgrywającego rywali. Malarz nie miał żadnych kłopotów ze złapaniem piłki
  • 45'
    Znowu ofensywnej akcji próbują gospodarze. Woźniak w środku pola został powalony przez Jodłowca i miejscowi mają rzut wolny około 30 metrów od bramki Malarza
  • 43'
    Starzyński starał się rozpędzić na środku boiska, a po chwili podawał albo strzelał - trudno rozpoznać jego intencje. To zagranie jednak mu nie wyszło, a Malarzowi pozostało odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko
  • 42'
    Piłka trafia do Malarza. Bramkarz Legii łapie futbolówkę i trochę uspokaja grę. Po chwili jednak wykopuje piłkę na lewą stronę boiska, którą to warszawiacy atakują w niedzielę najczęściej
  • 40'
    Tomasz Jodłowiec zagrał do Nemanji Nikolicia. Reprezentant Węgier sprzed pola karnego podał do wbiegającego w "szesnastkę" Michała Kucharczyka, a ten mocno uderzył i pokonał bezradnego Polacka! Świetna akcja "Wojskowych", bardzo dobrze się to ogląda ;)
  • 39'
    2:0! Michał Kucharczyk!!!
  • 37'
    Blisko było drugiej bramki... Głową z bliska uderzał Nemanja Nikolić, ale równie odpowiednią interwencją popisał się Polacek. Wcześniej niezłe dośrodkowanie z lewej strony zanotował Jędrzejczyk
  • 35'
    Kartką ukarany Guilherme za niepotrzebny faul na połowie rywali. Zarówno Brazylijczyk, jak i Michał Kucharczyk, nie zagrają za tydzień z Ruchem Chorzów przez to, że obaj mają na koncie po cztery żółte kartki w tym sezonie
  • 33'
    "Juras" zachęca ;).
  • 32'
    Zagłębie wyszło z kontrą. Janoszka popędził z piłką, ale ostatecznie rywale nie potrafili tego sfinalizować
  • 32'
    Stojan Vranjes opuszcza boiska kulejąc. To efekt wcześniej wspomnianego starcia. W jego miejsce wchodzi Ariel Borysiuk
  • 31'
    Vranjes zdecydował się na strzał z dosyć ostrego kąta, ale Polacek wypiąstkował piłkę
  • 30'
    Kucharczyk ukarany żółtą kartką za faul na Cotrze
  • 30'
    Starzyński wykonywał rzut wolny, ale piłka przeleciała daleko nad bramką
  • 30'
    Guilherme do Jędrzejczyka na prawe skrzydło. Artur dobrze minął Cotrę, a ten nie chcąc wpuścić legionisty w pole karne ratował się małymi zapasami. Sędzia odgwizdał faul
  • 26'
    Kucharczyk prostopadle w kierunku pola karnego ze środka, ale Zbozień przechwytuje piłkę
  • 26'
    Vranjes zderzył się z rywalem i potrzebuje pomocy lekarzy
  • 23'
    Prijović do Hlouska, ale niecelne dośrodkowanie
  • 22'
    56:44- częściej przy piłce są na razie gospodarze
  • 21'
    Kolejne dośrodkowanie z lewej strony, ale warszawiacy ponownie dobrze radzą sobie w defensywie
  • 18'
    Głośne "Legia Warszawa" usłyszeliśmy z sektora gości
  • 18'
    Gracze z Lubina zaczęli grać ofensywniej. Cotra rozpędził się lewą stroną i zagrał do środka, ale Pazdan przechwycił podanie i postarał się uspokoić grę
  • 17'
    Rakowski faulowany przez Guilherme. Brazylijczyk ostro interweniował w środku pola wybijając piłkę. Rzut wolny wykonuje Starzyński
  • 17'
    Starzyński huknął z około 30 metrów z rzutu wolnego, ale nic z tego nie wyszło. Piłka poszybowała w kierunku trybun
  • 16'
    Ładna akcja rywali. Starzyński świetnie dośrodkował w pole karne z głębi pola,a tam szczupakiem z bliska uderzał Woźniak. Malarz nie mógł wiele zrobić, a piłka na całe szczęście przeleciała metr od prawego słupka "Wojskowych".
  • 15'
    Todorovski wznawia grę z autu na wysokości pola karnego Legii. Pazdan szybko wykopuje dogranie z prawej strony boiska
  • 14'
    Strzał Piątka z dystansu, ale od bramki zaczyna Malarz. Próba nie mogła zagrozić Legii
  • 13'
    Rakowski dośrodkowywał z lewej flanki, ale Jędrzejczyk zablokował futbolówkę. Rywale uważają, że legionista zagrywał ręką w polu karnym
  • 10'
    Tak uważa wypożyczony z Legii do Wigier Suwałki Bartłomiej Kalinkowski. Oby!
  • 9'
    Zła decyzja arbitra. Polacek nieudolnie łapał piłkę i wypuścił ją z rąk wpadając na legionistę, ale zdaniem sędziego golkiper rywali był faulowany... Lewczuk próbował dobijać piłkę, ale gra została wstrzymana
  • 9'
    Ciekawe hasła powstają ;)
  • 8'
    Kolejny rzut rożny dla Legii. Kucharczyk dośrodkowywał piłkę na bliższy słupek, ale dobrze futbolówkę wybił rywal
  • 7'
    Jędrzejczyk zagrywa piłkę ręką, ale sędzia Złotek tylko z nim porozmawiał. Po chwili futbolówka zagrana w pole karne Legii, ale Hlousek nie ryzykuje i od razu wybija ją na aut
  • 6'
    Polacek niepewnie zagrywa piłkę, ale Zagłębie utrzymało piłkę. Wydaje się, że stracony gol nie podziałał dobrze na pewność siebie bramkarza lubinian
  • 5'
    Legia, podobnie jak z Jagiellonią, stara się stosować wysoki pressing. Piłkarze rywali od razu po podaniu od kolegi, dostają towarzystwo w postaci legionisty
  • 3'
    Guilherme świetnie podał prostopadle piłkę do Nemanji Nikolicia, który był w środkowej strefie boiska, ten podbiegł kilka metrów i podał do lepiej ustawionego Aelksandara Prijovicia. Ten jednak przegrał pojedynek z Polackiem i mamy róg
  • 3'
    1:0!!! Aleksandar Prijović!!!
  • 3'
    Po rzucie rożnym piłka wróciła do środkowej strefy. Hlousek zagrał górną piłkę, Kucharczyk zgrał ją głową, a Prijović przepchnął rywala, lekko uderzył piłkę i między nogami bramkarza posłał ją do siatki. Brawo!
  • 1'
  • 1'
    Praktycznie pierwsza akcja meczu, a Łukasz Janoszka wychodził już sam na sam z Malarzem. Piłkarz rywali był jednak na wyraźnej pozycji spalonej, co dobrze dostrzegli sędziowie
  • 0
    Obie drużyny już na boisku
  • 0
    Po wczorajszym meczu w Kielcach można się było zastanawiać, jaka murawa jest w Lubinie. Odpowiedź już jest - bardzo dobra. Gratulacje za przygotowanie płyty!
  • 0
    Trwa rozgrzewka obu drużyn. Na trybunach obiektu w Lubinie coraz więcej osób.
  • 0
    W rezerwie pozostają: Szumski, Bereszyński, Borysiuk, Duda, Hamalainen, Rzeźniczak, Masłowski
  • 0
    Witamy z Lubina. Legia rozpocznie dzisiaj mecz w składzie: Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Guilherme, Jodłowiec, Vranjes, Kucharczyk - Prijović - Nikolić
  • 0
    Jeszcze 30 minut do meczu
  • 0
    Witamy z Lubina! Oto skład Legii! Malarz - Jędrzejczyk, Lewczuk, Pazdan Hlousek - Guilherme, Jodłowiec, Vranjes, Kucharczyk - Prijović - Nikolić.
Zagłębie LubinLegia Warszawa
36'

36' Guilherme

51' Krzysztof Piątek