63'
82'
84'
  • 90+3'
    Koniec meczu. Legia wygrała 4:0 z Jagiellonią w swoim pierwszym oficjalnym meczu w 2016 roku
  • 90+3'
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 88'
    Lewczuk wybił piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Świderskiego
  • 87'
    Jodłowiec podał do Dudy, który mu szybko odegrał. "Jodła" miał bardzo dużo miejsca przed polem karnym. Pomocnik zdecydował się na strzał i posłał piłkę w długi róg, nie dając żadnych szans Drągowskiemu
  • 84'
    Masłowski zmienia Guilherme
  • 84'
    Gol dla Legii. Tym razem bramkę zdobywa Jodłowiec
  • 83'
    Świderski dośrodkowywał z rzutu rożnego. Malarz minął się z piłką, ale goście nie potrafili tego wykorzystać. Legia próbowała wyjść z kontrą, ale Góralski sfaulował gracza gospodarzy i dostał żółtą kartkę
  • 80'
    Tym razem z autu wznawiali grę goście. Piłka spadła pod nogi jednego z graczy Jagiellonii, ale ten strzelił w obrońcę i futbolówka wyleciała na rzut rożny
  • 79'
    Malarz był zmuszony do interwencji poza "szesnastką". Bramkarz Legii uprzedził Grzelczaka i wybił piłkę na aut. Napastnik Jagiellonii starał się przejąć futbolówkę, ale jedynie sfaulował golkipera gospodarzy
  • 76'
    Wasiluk zastępuje Frankowskiego
  • 73'
    Z boiska schodzi Nikolić, który jest nagradzany brawami. W jego miejsce wbiega Duda
  • 72'
    Świderski dośrodkowywał piłkę z lewej strony boiska w pole karne z rzutu wolnego. Jeden zawodnik gości dotarł do futbolówki, ale był na spalonym
  • 71'
    Lewczuk wygrał pojedynek z Grzelczakiem. Obrońca Legii próbował uderzyć z dalszej odległości. Piłka trafiła w jednego zawodnika i spadła pod nogi Nikolicia. Reprezentant Węgier wbiegł w "szesnastkę", przewrócił się, ale sędzia nie podyktował jedenastki
  • 68'
    Guti sprytnie próbował podać do wbiegającego w pole karnego Góralskiego. Pazdan wybił futbolówkę głową i przy okazji został sfaulowany przez pomocnika gości
  • 66'
    Zmiana również w Jagiellonii. Świderski zmienia Vassiljeva
  • 65'
    Z boiska schodzi Prijović, a w jego miejce wchodzi Hamalainen
  • 64'
    Vranjes został upomniany przez sędziego
  • 62'
    Guilherme popędził prawym skrzydłem. Minął jednego zawodnika Jagiellonii, lecz kolejny - Piotr Tomasik - sfaulował Brazylijczyka i otrzymał żółtą kartkę
  • 61'
    Kucharczyk zacentrował z kornera, Jodłowiec uderzył głową, ale pomocnik strzelił niecelnie
  • 60'
    Jędrzejczyk wznowił grę z autu. Piłkę głową trącił Jodłowiec, ta trafiła do Frankowskiego, który próbował zgrać futbolówkę do Drągowkiego, ale podał Nikoliciowi, a ten nie marnuje takich prezentów
  • 59'
    Gol dla Legii. Do siatki ponownie trafia Nikolić
  • 58'
    Prijović, chociaż był ustawiony tyłem do bramki, próbował oddać strzał. Piłka przeleciała jednak nad bramką Drągowskiego
  • 57'
    Jędrzejczyk próbował szybko wznowić grę. Obrońca posłał podanie do wybiegającego Nikolicia, ale Góralski w porę się zorientował w zamiarach "Jędzy" i wybił futbolówkę
  • 56'
    Lewczuk został sfaulowany przez Grzelczaka na prawej stronie boiska
  • 54'
    Grzelczak wdał się w pojedynek z Pazdanem. "Pazdek" powstrzymał napastnika i goście rozpoczną od rzutu rożnego
  • 51'
    Vassiljev piętką zagrał piłkę do wbiegającego w pole karne Frankowskiego. Skrzydłowy podał do innego zawodnika Jagiellonii, który za długo holował futbolówkę i obrońcy Legii przerwali akcję gości
  • 51'
    Grzelczak zmienił Mackiewicza
  • 49'
    Tomasik próbował wślizgiem powstrzymać szarżującego Jędrzejczyka. Obrońca Legii przeskoczył z piłką nad atakującym rywalem, ale źle zacentrował w pole karne
  • 48'
    Drągowski wychwycił centrę Kucharczyka z lewej strony
  • 47'
    Guilherme posłał długie podanie do Nikolicia, ale akcję przerwał Guti.
  • 45+16'
    Rozpoczynamy drugą połowę
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Legia do przerwy prowadzi 2:0 po golach Nikolicia i Kucharczyka
  • 44'
    Mackiewicz dostał podanie na lewej stronie boiska. Zacentrował w pole karne. Z piłką minął się Hlousek, a Frankowski głową wycofał futbolówkę do Cernycha. Litwin uderzył, ale Malarz nie miał problemów z tym strzałem
  • 42'
    Goście wyprowadzili kontrę dwóch na jednego. Cernych popędził lewą flanką. Litwin podał do niekrytego Mackiewicza, ale skrzydłowy gości fatalnie skiskował
  • 40'
    Legioniści wznowili grę z autu. Wymienili kilka podań na lewej stronie, rozklepali obronę Jagiellonii, ale Vranjes w kulminacyjnym momencie źle uderzył i futbolówka przeleciała nad poprzeczką
  • 37'
    Vranjes wygarnął wślizgiem jednemu rywalowi piłkę spod nóg, ta jednak trafiła do Góralskiego, który bez zastanowienia uderzył. Piłkę złapał Malarz
  • 35'
    Legioniści wymienili kilka podań przy linii bocznej boiska. Jodłowiec nabił jednego rywala i gospodarze wywalczyli rzut rożny
  • 34'
    Vassiljev podał do Góralskiego, który biegł prawą flanką, ale pomocnik znalazł się na ofsajdzie
  • 32'
    Jagiellonia próbowała wyjść z kontrą, ale Vranjes przerwał akcję gości faulem
  • 29'
    Legioniści znów przejęli piłkę na połowie rywali. Koronkowo rozegrali akcję, lecz tym razem Drągowski zdołał uratować swój zespół od straty bramki
  • 28'
    Jodłowiec posłał długie podanie do Nikolicia. Madera wybił futbolówkę prosto pod nogi Vranjesa, który momentalnie uderzył z prawej nogi. Bośniak jednak nie trafił w bramkę
  • 27'
    Frankowski próbował puścić prawym skrzydłem Siroka, ale akcję przerwał Pazdan wybijając futbolówkę na aut
  • 25'
    Vranjes dośrodkowywał z rzutu wolnego z prawej strony. Jeden z piłkarzy wybił piłkę głową, a drugi źle ją przyjął i ta wyleciała na korner
  • 22'
    Hlousek faulował Góralskiego pod polem karnym gości
  • 21'
    Kibice w każdej wolnej chwili "pozdrawiają" Drągowskiego
  • 19'
    Vranjes podał do Prijovicia. Napastnik Legii starał się posłać górną piłkę do Nikolicia, ale ten był na ofsajdzie
  • 18'
    Prijović dostał podanie z prawej strony. "Prijo" nieczysto uderzył futbolówkę i ta trafiła do Kucharczyka, który pozostawiony bez opieki umieścił piłkę w siatce
  • 16'
    Jagiellonia od dłuższej chwili nie potrafi wyjść z własnej połowy boiska
  • 16'
    Michał Kucharczyk strzela drugiego gola
  • 13'
    Piłka wpadła do siatki, ale Nikolić był na spalonym. Kucharczyk na raty dośrodkowywał piłkę w pole karne z rożnego. Prijović przedłużył podanie do "Niko",ten pokonał Drągowskiego, ale arbiter nie uznał gola
  • 11'
    Sirok przejął piłkę od Hlouska. Goście wyprowadzali kontrę, ale czeski obrońca nieprzepisowo zatrzymał rywala w środku pola i sędzia odgwizdał faul
  • 10'
    Rzut wolny dla Jagiellonii. Piłka została zacentrowana w pole karne, ale ponownie Malarz złapał futbolówkę
  • 9'
    Prijović przejął piłkę na lewym skrzydle. Napastnik zagrał na klepkę z Vranjesem i zacentrował w pole karne. W "szesnastce" poślizgnął się jeden z obrońców gości, futbolówkę przejął Nikolić, a ten bez problemów pokonał Drągowskiego
  • 7'
    Gol dla Legii. Bramkę zdobył Nikolić!
  • 4'
    Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska. Dośrodkowywać będzie Vranjes
  • 4'
    Vranjes idealnie zacentrował futbolówkę na głowę Prijovicia, lecz ten nieznacznie przestrzelił.
  • 3'
    Goście od razu przeprowadzili kontrę. Jeden z zawodników "Jagi" dośrodkował piłkę z lewej strony, ale centrę wychwycił Malarz
  • 2'
    Guilherme popędził z piłką przez pół boiska. Już miał podawać piłkę do jednego z napastników, ale Góralski wygarnął mu futbolówkę spod nóg czystym wślizgiem
  • 1'