Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+3'
    Koniec meczu. Legia remisuje na własnym obiekcie z Piastem 1:1
  • 90+2'
    Mokwa walczył o piłkę z Vranjesem i Dudą. Finalnie legioniści przerwali akcję zawodnika gości
  • 90'
    Barisić wyskoczył do piłki zacentrowanej z rzutu rożnego. Uderzył głową, ale Kuciak chwycił futbolówkę
  • 87'
    Mokwa zmienia Maka
  • 86'
    Bereszyński zmienia Kucharczyka
  • 85'
    Broź został sfaulowany. Rzut wolny dla Legii
  • 81'
    Żółta kartka dla Guilherme
  • 80'
    Najpierw Brzyski wybił strzał Barisicia z linii bramkowej. Następnie futbolówka trafiła pod nogi Mraza, który najpierw minął Guilherme, a następnie podał do Badii. Hiszpan głową pokonał Kuciaka
  • 78'
    Prijović pobiegł kilka metrów z piłką. Napastnik miał dużo miejsca, więc zdecydował się na strzał. Futbolówka po jego uderzeniu przeleciała nad poprzeczką
  • 78'
    Gol dla Piasta
  • 77'
    Badia podał do wbiegającego w pole karne Vacka. Czech nie zabrał się z piłką i legioniści przerwali akcję gości
  • 76'
    Kontra legionistów. Jeden z piłkarzy gospodarzy oddał strzał, ale Szmatuła nie miał żadnych problemów z uderzeniem przeciwnika
  • 75'
    Badia wyszedł do idealnie posłanej prostopadłej piłki. Hiszpan jej nie trącił, czym zmylił interweniującego Kuciaka. Futbolówka zmierzała już do siatki, ale w porę wybił ją Lewczuk
  • 72'
    Szmatuła wybił piłkę wprost do Nikolicia. "Niko" chciał wykorzystać fakt, iż bramkarz Piasta jest daleko od swojej bramki i uderzył bez przyjęcia. Futbolówka nie znalazła jednak drogi do siatki
  • 70'
    Tym razem na spalonym był Nikolić
  • 70'
    Badia zmienia Moskwika
  • 69'
    Broź wyrzucił piłkę z autu. Nikolić przerzucił futbolówkę nad obrońcami do Prijovicia, ale ten był na pozycji spalonej
  • 67'
    "Kuchy" został upomniany przez arbitra
  • 64'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Prijović podał piętką do Nikolicia. "Niko" najpierw trafił w słupek. Piłkę próbował wybić Mraz, ale wcelował w Heberta i ta wturlała się do bramki
  • 62'
    Gol dla Legii! Samobój Heberta
  • 60'
    Prijović wszedł na boisko w miejsce Trickovskiego
  • 58'
    Teraz upomniany przez arbitra został Vacek
  • 57'
    Duda dostał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie
  • 54'
    Vranjes podał do Nikolicia, który od razu dośrodkował piłkę w pole karne. Futbolówkę przejął Murawski, ale wybijając ją trafił w Dude. Słowak zagrał do Guilherme, ten złożył się do strzału i minimalnie się pomylił
  • 52'
    Legia od kilku minut ma problem z wyjściem z własnej połowy
  • 49'
    Broź podawał do Nikolicia, ale reprezentant Węgier był na pozycji spalonej
  • 48'
    Kuciak chwycił piłkę zacentrowaną przez Mraza
  • 47'
    Szmatuła bez problemów łapie piłkę po strzale Vranjesa z dalszej odległości
  • 45+17'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje do przerwy z Piastem 0:0
  • 43'
    Kuciak wychwytuje dośrodkowanie Maka
  • 42'
    Brzyski podał do Kucharczyka na skrzydle. "Kuchy" próbował minąć Moskwika, ale wypuścił sobie za daleko piłkę i futbolówkę przejął Murawski
  • 39'
    Jodłowiec zagrał długą piłkę do... Szmatuły
  • 37'
  • 34'
    Chwilę później Nikolić pobiegł do długiej piłki. Hebert nie trafił w futbolówkę i "Niko" starał się wykorzystać pomyłkę Brazylijczyka. Obrońca szybko naprawił swój błąd i podał do Szmatuły
  • 34'
    Barisić zmienił kontuzjowanego Nespora
  • 32'
    Vacek posłał górną piłkę w pole karne. Futbolówkę zgrał głową Nespor do Szeligi. Skrzydłowy Piasta podał do Moskwika, ale ten skiksował
  • 31'
    Lewczuk podał do Szeligi. Zawodnik Piasta wbiegł w pole karne, ale kapitan Legii szybko naprawił swój błąd
  • 30'
    Pietrowski podał do Vacka, który próbował wyłożyć piłkę jak na tacy Nesporowi. W porę na ratunek przybył Broź
  • 29'
    Broź przejął piłkę na własnej połowie. Obrońca pobiegł przez pół boiska i próbował dośrodkować futbolówkę w pole karne. Szmatuła wyczuł jego intencje i sparował jego podanie na rzut rożny
  • 26'
    Mraz zacentrował z kornera, do piłki doszedł Nespor. Uderzył głową, lecz nie trafił do bramki Kuciaka. Futbolówkę przejął inny zawodnik gości. Wycofał ją do Pietrowskiego, a ten strzelił bardzo niecelnie
  • 25'
    Lewczuk wybił piłkę, która kierowana była do Nespora. Piast wykona rzut rożny
  • 23'
    Świetna kombinacyjna akcja Piasta. Goście wymienili kilka podań na prawej flance, aż w końcu w pole karne zacentrował Vacek. Jeden z piłkarzy uderzył głową, ale Kuciak wybronił jego strzał
  • 21'
    Murawski oddał strzał na bramkę Kuciaka. Piłka po jego uderzeniu poleciała w trybuny
  • 20'
    Murawski wyprzedził Dudę i próbował podać do Nespora. Czech był jednak na pozycji spalonej
  • 17'
    Duda zbiegł na skrzydło, próbował podać do Kucharczyka. "Kuchy" nie opanował jednak piłki i futbolówka wyleciała za boisko
  • 16'
    Kolejna akcja Legii. Nikolić uderzył, ale futbolówka odbiła się od obrońcy i wylądowała w rękawicach Szmatuły
  • 15'
    Vranjes uderzył z wolnego w środek bramki. szmatuła wypiąstkował piłkę
  • 14'
    Legia wręcz przebiła się na połowę rywali. Kucharczyk minął jednego zawodnika, lecz drugi przeciwnik już go sfaulował i sędzia przyznał rzut wolny dla gospodarzy
  • 12'
    Vacek dośrodkował z kornera. Do przewrotki złożył się Mraz, ale Słowak źle przyłożył nogę do futbolówki.
  • 10'
    Vranjes świetnie wypuścił Trickovskiego. Legioniści mieli akcję 2 na 1, lecz Macedończyk nie zdołał podać do Nikolicia. Futbolówka wylądowała pod nogami Koruna
  • 9'
    Korun przejął prostopadłą piłkę Dudy, która skierowana była do Nikolicia.
  • 7'
    Brzyski pobiegł wzdłuż boiska. Zagrał płaską piłkę w "szesnastkę" Szmatuły. Nikt z warszawiaków nie zamykał tej akcji i jeden z obrońców wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 6'
    Trickovski podawał piętką do Dudy, lecz piłka zamiast do Słowaka dotarła do Brzyskiego. Lewy obrońca Legii zagrał do Nikolicia, który starał się dośrodkować futbolówkę w pole karne, lecz zrobił to niecelnie
  • 3'
    Piast wykonał rzut wolny, ale po tym stałym fragmencie gry piłka wyleciała poza boisko
  • 2'
    Guilherme sfaulował Moskwika niedaleko bramki Kuciaka
  • 1'
    Kucharczyk podał do Nikolicia, ale Polak wyrzucił napastnika Legii za bardzo na skrzydło. Reprezentant Węgier starał się minąć rywali, ale został powstrzymany
  • 0
    Rozpoczęli goście
  • 0
    Obydwie drużyny zakończyły przed chwilą rozgrzewkę
  • 0
    Legia rozpocznie mecz w składzie: Kuciak - Broź, Lewczuk, Jodłowiec, Brzyski - Duda, Vranjes - Kucharczyk, Guilherme, Trickovski - Nikolić
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej 3. Za około 35 minut rozpocznie się mecz Legia Warszawa : Piast Gliwice