90'
  • 90+5'
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+4'
    Koniec meczu. Legia wygrała z Górnikiem Łęczna 2:1. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Nikolić. Honorowe trafienie zaliczył Bonin
  • 90+3'
    Rzut wolny dla Górnika. W pole karne wbiegł Prusak, ale Broź wybił piłkę z "szesnastki".
  • 90+1'
    Leandro dostał żółtą kartkę za faul taktyczny
  • 90'
    Rzut rożny dla Górnika. Goście powinni wyrównać. Zawodnicy "Dumy Lubelszczyzny" oddali dwa strzały, a legioniści szczęśliwie zdołali je zablokować
  • 89'
    Pruchnik wykonywał rzut wolny pod "szesnastką" Legii. Futbolówka trafiła jednak w mur
  • 87'
    Leandro dośrodkował z linii końcowej boiska. Akcję świetnie zamykał Bonin, który głową pokonał Kuciaka
  • 84'
    Boisko opuszcza Nemanja Nikolić. Nazwisko reprezentanta Węgier jest skandowane przez kibiców. Na murawie w jego miejsce pojawił się Piech
  • 82'
    Pitry świetnie podał do Świerczoka. Napastnik Górnika oddał strzał, ale Kuciak sparował uderzenie
  • 79'
    Obrońcy Górnika przecięli prostopadłe podanie Dudy do Trickovskiego
  • 77'
    Żyro zastępuje na placu gry Guilherme
  • 77'
    Nikolić próbował miękko zagrać do Dudy, ale Słowak został uprzedzony przez rywala
  • 76'
    Jodłowiec podał do Brozia na skrzydło. Obrońca dośrodkował w pole karne, futbolówkę głową zgrywał Trickovski, ale nie doszedł do niej Nikolić
  • 74'
    Goście krótko rozegrali rzut rożny. Jeden z zawodników Górnika dośrodkował piłkę, następny strzelił, a futbolówkę z linii bramkowej wybili legioniści
  • 73'
    Pitry wchodzi za Nowaka
  • 70'
    Nikolić zagrał do Dudy, który stał przed polem karnym. Słowak podał do Trickovksiego, a ten wdarł się w drybling i stracił piłkę
  • 69'
    Świerczok zmienia Śpiączkę
  • 68'
    Kuciak złapał strzał Leandro zza pola karnego
  • 68'
    Bramkarz Legii próbował wykopać piłkę, ale trafił w głowę jednego z legionistów. Futbolówka o mały włos nie przelobowałaby golkipera gospodarzy. Korner dla Górnika
  • 66'
    Trickovski zmienia Kucharczyka
  • 65'
    Piesio sfaulował Brozia pod "szesnastką" Legii
  • 63'
    Nowak źle przyjął piłkę przed polem karnym Legii. Dobiegł do niego Broź i wybił mu futbolówkę spod nóg
  • 61'
    Legioniści wymienili kilka podań na skrzydle, aż nagle na pozycję wyszedł Guilherme. "Gui" otrzymał piłkę, ale był na pozycji spalonej
  • 59'
    Kto wygra?
  • 57'
    Kontra Legii. Guilherme długo zwlekał z podaniem do Nikolicia i finalnie zagrał do Dudy. Słowak zszedł do środka, kropnął, lecz piłka poleciała wysoko nad poprzeczką
  • 55'
  • 55'
    Lewczuk powstrzymał szarżującego na skrzydle Pruchnika
  • 52'
    Bonin zagrał do Nowaka, który próbował uruchomić prostopadłym podaniem Śpiączkę. Piłka finalnie wylądowała w rękawicach Kuciaka
  • 50'
    Pazdan przerwał akcję Śpiączki, który składał się już do uderzenia
  • 49'
    Duda posłał prostopadłą piłkę do Guilherme. Brazylijczyk wyszedł na czystą pozycję, strzelił, ale Prusak wybił futbolówkę
  • 47'
    Legioniści zaatakowali lewą stronę. Jodłowiec próbował podać do wbiegających kolegów, ale użył za dużo siły i wicemistrzowie Polski nie strzelili trzeciego gola
  • 46'
    Przed rozpoczęciem drugiej połowy kibice z Żylety pozdrowili Nemanję Nikolicia
  • 45+17'
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 2:0 po dwóch bramkach Nikolicia
  • 45'
    Nikolić zagrał na skrzydło do Brozia, ale ten znów za mocno dośrodkował i legioniści stracili piłkę
  • 44'
    Górnik przeprowadził ładną kombinacyjną akcję na lewym skrzydle, ale ostatecznie została ona przerwana przez duet Broź - Lewczuk
  • 42'
    Legioniści przejęli piłkę pod polem karnym Górnika. Guilherme zagrał do Jodłowca, lecz ten nieprecyzyjnie uderzył
  • 41'
    Kuciak wyłapał strzał Śpiączki oddany głową
  • 40'
    Vranjes oddał precyzyjny strzał, ale ładną interwencją popisał się Prusak. Korner dla Legii
  • 39'
    Guilherme został sfaulowany w pobliżu linii pola karnego. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 38'
    Vranjes rozpoczął atak legionistów. Bośniak podał do Nikolicia, który był na ewidentnym spalonym. Piłka dla gości