12'
  • 90+4'
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do naszych materiałów pomeczowych
  • 90+3'
    Koniec meczu. Legia Warszawa wygrała z Pogonią Szczecin 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Tomasz Jodłowiec
  • 90+1'
    Piłkę w polu karnym otrzymał Tomasz Jodłowiec, ale na pozycji splaonejLegii by
  • 88'
    Furman zdecydował się na indywidualną akcję. Pomocnik zbiegł do środka, kropnął z lewej nogi, lecz futbolówka nie znalazła drogi do bramki
  • 87'
    Małecki podał do Dwaliszwiliego, który próbował odegrać piłkę piętą do innego zawodnika gości, ale zrobił to nieudolnie i futbolówkę przechwycili legioniści
  • 85'
    Trickovski przyjął piłkę w polu karnym, uderzył z lewej nogi, ale futbolówka po jego strzale miała bliżej do narożnika boiska niż bramki Słowika
  • 84'
    Kucharczyk posłał świetne podanie do Prijovicia. Napastnik Legii przegrał jednak pojedynek z Czerwińskim
  • 83'
    Jodłowiec w środku pola fauluje jednego ze szczecinian. Doszło do małej przepychanki między zawodnikami, ale sytuację załagodził arbiter
  • 81'
    Piotrowski zastępuje na murawie Akahoshiego
  • 79'
    Duda zacentrował z rzutu rożnego, piłkę głową uderzył Prijović, ale napastnik trafił w boczną siatkę
  • 78'
    Legia miała teraz dwie znakomite sytuacje do strzelenia gola, lecz za pierwszym razem Prijović był na spalonym, a za drugim świetnie bronili obrońcy Pogoni i jej bramkarz
  • 76'
    Prijović zmienił Nikolicia
  • 75'
    Lewczuk zagrywał do Trickovskiego, Macedończyk przymierzał się do strzału, ale Słowik go uprzedził
  • 73'
    Murawski dośrodkował w pole karne, główkował Dwaliszwili i Malarz z największym trudem obronił to uderzenie
  • 71'
    Kucharczyk popędził lewą flanką, próbował dośrodkować, lecz zrobił to bardzo nieprecyzyjnie
  • 67'
    Pazdan doszedł do dośrodkowania Brzyskiego z rzutu rożnego. Kapitan Legii jednak minimalnie się pomylił
  • 67'
    Furman wszedł za Vranjesa i Przybecki zmienił Listkowskiego
  • 66'
    Słowik z największym trudem obronił strzał Łukasza Brozia
  • 65'
    Trickovski zmienia Guilherme
  • 64'
    Brzyski uderzał z rzutu wolnego. Słowik jednak złapał futbolówkę po uderzeniu bocznego obrońcy Legii
  • 63'
    Akahoshi sfaulował pędzącego na bramkę Dudę. Rzut wolny dla podopiecznych Stanisława Czerczesowa
  • 62'
    Goście od kilku minut dominują nad legionistami. Gospodarze jednak dzielnie się bronią
  • 60'
    Dwaliszwili zmarnował doskonałą sytuację do wyrównania. Listkowski zagrał piłkę wprost na nogę gruzińskiego napastnika, lecz ten fatalnie spudłował z najbliższej odległości
  • 56'
    Guilherme zagrywał do Dudy, który został uprzedzony przez Murawskiego. Kapitan "Portowców" podał od razu do Dwaliszwieliego, ale ten został powstrzymany przez Lewczuka
  • 55'
    Lewczuk odebrał futbolówkę Dwaliszwiliemu i zagrał do Kucharczyka. Skrzydłowy legionistów strzelił, a Słowik sparował uderzenie na rzut rożny
  • 54'
    Legioniści stracili piłkę w środkowej strefie boiska. Małecki zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Malarz jednak nie miał żadnych problemów z tą próbą
  • 52'
    Duda podał do Nikolicia. Najlepszy snajper legionistów podprowadził piłkę kilka metrów, kropnął,lecz strzał był za słaby i Słowik nie miał problemów z interwencją
  • 51'
    Dośrodkowanie Murawskiego nie znalazło adresata. Piłka wyszła poza boisko
  • 50'
    Łukasz Broź sfaulował Akahoshiego blisko pola karnego. Rafał Murawski będzie dogrywał piłkę z rzutu wolnego z bocznej strefy boiska
  • 49'
    Vranjes posłał prostopadłą piłkę do Kucharczyka, ale skrzydłowi Legii nie doszedł do podania
  • 48'
    Ładna akcja Legii. Broź zagrał do Guilherme, który oddał futbolówkę Dudzie. Słowak uderzył, ale Słowik sparował strzał na rzut rożny
  • 48'
    Pogoń wychodziła z kontrą, ale Lewczuk przerwał akcję gości
  • 45+18'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy spotkania. Legia prowadzi 1:0, a gola strzelił Tomasz Jodłowiec
  • 45'
    Vranjes stracił piłkę na rzecz Pogoni. Listkowski popędził prawą flanką, podał do Małeckiego, który od razu dośrodkował w pole karne Malarza. Golkiper Legii chwycił futbolówkę. Wpadł na niego jeszcze Dwaliszwili i arbiter spotkania odgwizdał faul dla gospodarzy
  • 41'
    Brzyski podawał do Nikolicia, ale reprezentant Węgier był na pozycji spalonej
  • 40'
    Korner dla Pogoni. Piłkę zacentrowaną z rzutu rożnego uderzył Czerwiński. Obrońca Pogoni jednak nieznacznie przestrzelił
  • 39'
    Frączczak minął Brzyskiego, zbiegł do środka i uderzył na bramkę Malarzak. Strzał zawodnika gości zablokowa Vranjes
  • 38'
    Guilherme kolejny raz dogrywał w pole karne, ale Frączczak uprzedził piłkarza Legii
  • 37'
    Małecki przerzucał ciężar gry do Akahoshiego. Japończyk w walce o piłkę popchnął wyskakującego Brozia i Tomasz Musiał odgwizdał faul dla gospodarzy
  • 35'
    Jeden z piłkarzy gości centrował piłkę w pole karne Legii. Do strzału składał się Marcin Listkowski, ale Brzyski wybił futbolówkę na rzut rożny
  • 34'
    Duda kolejny raz odebrał przeciwnikowi piłkę w środkowej strefie boiska. Rozgrywający gospodarzy próbował podać do Nikolicia, ale piłkę złapał Słowik
  • 33'
    Vranjes zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką, a sam Bośniak będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tej próbie
  • 31'
    Duda podał do Brozia. Obrońca Legii zagrał do Guilherme, który wbiegł w "szesnastkę", lecz wywalczył jedynie korner
  • 29'
    Kucharczyk wyrzucił piłkę z autu do Jodłowca, ten jednak przy przyjmowaniu futbolówki pomagał sobie ręką i sędzia nakazał przerwę w grze
  • 27'
    Patryk Małecki wszedł na boisku. Zmienił Sebastiana Murawskiego
  • 26'
    Kucharczyk odegrał do Nikolicia. Reprezentant Węgier centrował w pole karne, ale zrobił to bardzo nieprecyzyjnie. Grę wznowił Słowik
  • 24'
    Tomasz Jodłowiec wbiegł w pole karne z prawej strony boiska. Obrońcy Pogoni poradzili sobie jednak z rajdem pomocnika gospodarzy
  • 24'
    Łukasz Broź został sfaulowany przy linii bocznej boiska
  • 23'
    Brzyski dośrodkował w pole karne, do piłki wyskoczył Guilherme, lecz Brazylijczyk nie sięgnął futbolówki
  • 21'
    Pogoń stosuje podobną taktykę w meczu z Legią co warszawiacy w ostatnim spotkaniu Ligi Europy. Goście w obronie grają pięcioma zawodnikami
  • 18'
    Onrej Duda wespół z Jodłowcem odebrali piłkę Akahoshiemu. Słowak zagrał do Nikolicia, ale napastnika Legii powstrzymał Czerwiński
  • 16'
    Brzyski posłał dalekie podanie w pole karne. Słowik złapał piłkę, ale wpadł na Guilherme. Bramkarz Pogoni na szczęście nie potrzebował żadnej pomocy
  • 13'
    Gol dla Legii. Centra z rzutu rożnego i bramkę zdobył Tomasz Jodłowiec
  • 12'
    Mieliśmy małe problemy techniczne. Przepraszamy za wszelkie kłopoty
  • 12'
    Słowik przerzucił piłkę nad poprzeczką po strzale jednego z legionistów
  • 2'
    Broź dośrodkował piłkę w pole karne. Futbolówkę strącił Nikolić do Kucharczyka, ale skrzydłowy gospodarzy był na spalonym
  • 1'
    Rozpoczęli goście
  • 0
    Nemanja Nikolić odbiera właśnie nagrodę za najlepszego piłkarza października. To już trzecie z rzędu wyróżnienie dla napastnika Legii
  • 0
    Legia rozpocznie mecz w składzie: Malarz - Broź, Lewczuk, Pazdan, Brzyski - Vranjes, Jodłowiec - Guilherme, Duda, Kucharczyk - Nikolić
  • 0
    Kapitanem Legii będzie dzisiaj Michał Pazdan
  • 0
    Witamy z Łazienkowskiej. Legia Warszawa w ostatnim meczu 15. kolejki Ekstraklasy będzie podejmować na swoim stadionie Pogoń Szczecin