90'
  • 90+6'
    Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia następnych!
  • 90+5'
    Koniec! Legia Warszawa zwycięża z Lechią Gdańsk 3:1 i odczarowuje twierdzę Gdańsk! Trzy punkty jadą do stolicy!
  • 90+4'
    Lechia stara się jeszcze zdobyć bramkę kontaktową, ale póki co bezskutecznie. Brak ładu w akcjach gospodarzy
  • 90+1'
    Faul na Brzyskim. Zawodnik Legii trzyma się na odcinek lędźwiowy. Opatrują go legijni lekarze
  • 89'
    Sędzia Przybył ukarał żółtymi kartkami Saganowskiego i Milę
  • 88'
    Niepewna interwencja Kuciaka, rzut rożny dla gospodarzy. Lechia źle jednak rozgrywa rzut rożny i ponownie grę wznawia słowacki bramkarz
  • 87'
    Ucierpiał teraz Kuświk. Dodatkowo trener gospodarzy postanawia go zdjąć z boiska. W jego miejsce oglądamy Nazario
  • 86'
    Mocny strzał Kuświka broni Kuciak. Lechia wciąż walczy
  • 85'
    Faul w ofensywie Wawrzyniaka i grę wznawia Kuciak
  • 84'
    Marić trąca piłkę i piłka trafia do Makuszewskiego, lecz przeszkadza mu Bereszyński i futbolówka wychodzi na aut
  • 84'
    Lewczuk wybija dośrodkowanie Kovacevicia na rzut rożny
  • 83'
    Korner dla Legii
  • 82'
    Z kontuzją schodzi z boiska Guilherme. W jego miejsce Bereszyński
  • 82'
    Lewczuk brutalnie faulowany przez Kuświka. Napastnik gospodarzy ogląda za to zagranie żółtą kartkę
  • 80'
    Na boisku pojawia się Sebastian Mila. Schodzi z niego Ariel Borysiuk
  • 79'
    Nieudane dośrodkowanie Kovacevicia, kontratak Legii, długie podanie do Guilherme i jego rajd przez 3/4 boiska zakończył się jego upadkiem w polu karnym rywala bez udziału zawodnika Lechii. Lechia przy piłce
  • 77'
    Druga zmiana w szeregach Legii. Dzisiejszy jubilat Marek Saganowski zmienia strzelca jednej z bramek Nemanję Nikolicia
  • 74'
    Szansa dla Legii, ale Guilherme niedokładnie podawał do Nikolicia, którego ubiegł Janicki
  • 72'
    Milos Krasić zmienia Michała Maka
  • 70'
    Stojan Vranjes wejdzie na boisko w miejsce Ondreja Dudy
  • 69'
    Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez legionistów. W szeregach Legii szykuje się zmiana. Gotowy do wejścia Stojan Vranjes
  • 67'
    Groźne wejście Pazdana, który też jest blisko otrzymania drugiej żółtej kartki. Piłka dla Lechii
  • 64'
    Ajjj! Jodłowiec znów był przed szansą, ale niepotrzebnie chyba wycofywał futbolówkę do Nikolicia. Rzut rożny dla Legii
  • 64'
    Lewczuk fauluje w ofensywie Gersona
  • 63'
    Peszko ruszał z kontratakiem, starł się z Rzeźniczakiem i przegrał walkę o pozycję z kapitanem Legii. Dodatkowo go podciął. Pomocnik Lechii jest o krok od otrzymania drugiej żółtej kartki w tym meczu
  • 60'
    Duda minął rywala i świetnie wyprowadził Jodłowca w pole karne Lechii. Ten uderzył przy nodze Maricia i Legia ponownie prowadzi różnicą dwóch bramek
  • 58'
    Goooool! Jodłowiec! Ależ się dzieje dzieje dziś w Gdańsku!
  • 57'
    Po dośrodkowaniu piłka wróciła do Brzyskiego, podał on na głowę Pazdana, lecz reprezentant Polski nie oddał celnego strzału
  • 56'
    Faul Peszki na Kucharczyku. Dośrodkowuje Brzyski
  • 54'
    Lechia szybko odpowiada... już tylko 1:2 dla Legii po świetnym strzale Kovacevica
  • 53'
    Żółta kartka dla Peszki za dynamiczne wejście w Kuciaka. Bramkarz Legii może kontynuować grę
  • 51'
    Złe przyjęcie kolanem przez Maricia, po tym, jak Gerson wycofał piłkę do swojego bramkarza. Nikolić dopadł do bezpańskiej piłki i bez zastanowienia zamienił strzał na bramkę!
  • 50'
    Goooooooooooool! Nikolić! Co za błąd Maricia!
  • 49'
    Teraz Kuświk faulował Lewczuka w obawie o kontratak Legii
  • 47'
    Faul jednego z lechistów. Piłka dla Legii
  • 46'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy spotkania. Legia prowadzi 1:0 po ładnej akcji, którą wykończył Guilherme! Do usłyszenia za 15 minut.
  • 44'
    Okazja dla Lechii! Piłka po strzale jednego z lechistów zmierzała do bramki Kuciaka, lecz trafiła jeszcze w Brozia i wyszła na rzut rożny. Z korneru gospodarze nie stworzyli żadnego zagrożenia
  • 43'
    Chwilę później podobnie ukarany zostaje Tomasz Brzyski
  • 41'
    Pazdan ogląda "żółtko" za faul na Kuświku
  • 40'
    Cierpiał przez chwilę Rzeźniczak, ale już się podniósł i gra zostaje wznowiona przez Kuciaka
  • 38'
    Mocno wstrzelił piłkę Brzyski, ta po dotknięciu jednego z legionistów, opuściła plac gry
  • 37'
    Wawrzyniak wywraca nieprzepisowo Guilherme. Okazja na dośrodkowanie dla Legii
  • 35'
    Guilherme do Nikolicia, lecz nie opanował piłki reprezentant Węgier
  • 34'
    Teraz z kolei faulował Mak. Kuciak rozpoczyna grę
  • 33'
    Przypadkowo ucierpiał Mak. Przy piłce Legia
  • 32'
    Fenomenalna kombinacja zespołu Legii, który grą na jeden kontakt przebił się szybko w pole karne Legii. Guilherme znalazł się w bardzo dogodnej sytuacji i huknął w kierunku bliższego słupka bramki Maricia. Piękna bramka podopiecznych trenera Czerczesowa!
  • 30'
    Ależ akcja kombinacyjna! Goooooooool dla Legii! Guilherme!
  • 29'
    Świetne podanie Guilherme do Brozia. Prawy obrońca Legii był w świetnej sytuacji lecz fatalnie podawał w kierunku Nikolicia i Kucharczyka i akcja spaliła na panewce
  • 28'
    Duda popełnia faul taktyczny. Żółta kartka dla pomocnika Legii
  • 28'
    Na spalonym Makuszewski
  • 27'
    Dośrodkowanie Wojtkowiaka wyłapuje świetnie Kuciak. Na pomyłkę słowackiego bramkarza czekał m.in. Makuszewski, lecz golkiper Legii nie pomylił się w tej sytuacji.
  • 26'
    Nic z tego kornetu nie wyszło dla Legii, ruszyła z kontratakiem Lechia. Warszawska defensywa zdołała jednak opanować sytuację
  • 24'
    Ładna akcja Legii zakończona strzałem Pazdana. Rzut rożny dla zespołu gości
  • 23'
    Niezłe dośrodkowanie Brzyskiego, lecz Marić wypiąstkował piłkę
  • 22'
    Faul Borysiuka. Eks-legionista otrzymuje za to przewinienie żółtą kartkę
  • 21'
    Po raz kolejny zespół Lechii domagał się podyktowania rzutu karnego po tym, jak Kuświk upadł w polu karnym po starciu z Pazdanem. Arbiter miał inne zdanie i nie wskazał na wapno
  • 19'
    Długa piłka do Nikolicia od Pazdana. Napastnik Legii nie zdołał jednak dobrze przyjąć piłki
  • 18'
    Faul Makuszewskiego na Guilherme
  • 15'
    Groźny strzał głową Michała Maka. Zbyt dużo siły zostało włożone w te uderzenie i przez to futbolówka przeleciała nad bramką Dusana Kuciaka
  • 14'
    Nieporozumienie w szeregach defensywnych Lechii. Gersonowi niewiele zabrakło, by pokonać własnego bramkarza, ostatecznie piłka wyszła w pole i chwilę później faulował rywala
  • 11'
    Strzelał Peszko, ale bardzo niecelnie
  • 10'
    Jodłowiec szukał prostopadłym podaniem Kucharczyka, lecz przejął piłkę Janicki
  • 9'
    Faul Pazdana na Maku
  • 7'
    Kuświk na pozycji spalonej
  • 5'
    Chciała odpowiedzieć Legia, rykoszet po dośrodkowaniu Kucharczyka, futbolówka trafia do Nikolicia. Ten miał asystę dwóch rywali i nie udało mu się oddać czystego strzału na bramkę rywala
  • 4'
    Gracze Lechii domagają się karnego, po tym jak piłka trafiła w rękę Lewczuka. Sędzia pozostał jednak niewzruszony
  • 3'
    Kuświk był z piłką w polu karnym Legii, ale odebrał mu ją w ostatniej chwili Lewczuk
  • 2'
    Na spalonym Nikolić
  • 1'
    Faul Brzyskiego, wznawia grę Borysiuk
  • 0
    Zaczęli!
  • 0
    W pierwszym ataku Lechia, lecz legioniści wybijają piłkę na aut
  • 0
    17:57 - oglądamy już piłkarzy Legii i Lechii na murawie stadionu w Gdańsku Letnicy
  • 0
    17:55 - czekamy na wyjście piłkarzy i sędziów na boisko
  • 0
    17:45 - kończy się przedmeczowa rozgrzewka
  • 0
    17:04 - Trener Stanisław Czerczesow zdecydował się postawić na od pierwszej minuty na tych piłkarzy: Kuciak - Broź, Lewczuk, Rzeźniczak, Brzyski - Jodłowiec, Pazdan - Guilherme, Duda, Kucharczyk - Nikolić.
  • 0
    17:05 - W rezerwie pozostają: Malarz, Bereszyński, Vranjes, Furman, Trickowski, Saganowski i Piech.
  • 0
    17:02 - Witamy! Za około godzinę piłkarze Legii Warszawa i Lechii Gdańsk pojawią się na stadionie w Letnicy by walczyć o kolejne punkty w rozgrywkach Ekstraklasy.
Lechia GdańskLegia Warszawa
29'
31'

31' Guilherme

53' Sławomir Peszko

53'

55' Aleksandar Kovacević

55'

83' Grzegorz Kuświk

83'

90' Sebastian Mila

90'

90' Marek Saganaowski