Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do naszych materiałów pomeczowych
    Koniec meczu. Lech wygrywa 1:0 z Legią po golu Kaspera Hammalainena
    Piłkarze wybili dośrodkowanie Brzyskiego. Futbolówkę przejął Guilherme, który chciał zaadresować podanie do Kucharczyka, ale posłał futbolówkę na aut
  • 90+3'
    Jevtić nieprzepisowo zatrzymał Guilherme i zobaczył żółtą kartkę
  • 90+1'
    Douglas nie chciał oddać futbolówki Kucharczykowi, ten popchnął piłkarza Lecha i zaczęła się szarpanina między zawodnikami obydwu drużyn. Kuchy otrzymał żółtą kartkę
  • 88'
    Furman próbował podać do Prijovicia, ale zrobił to bardzo niedokładnie i futbolówka wylądowała w rękawicach bramkarza gości
  • 86'
    Duda oddał strzał na bramkę Lecha, ale Burić wybronił jego uderzenie
  • 85'
    Kamiński zdołał wybić piłkę zagraną przez Kucharczyka. Rożny dla gospodarzy
  • 82'
    Ceesay został upomniany żółtą kartką za faul taktyczny
  • 79'
    Kamiński wchodzi za Pawłowskiego, a Furman zmienia Jodłowca
  • 77'
    Kucharczyk zacentrował. Piłka po drodze zaliczyła rykoszet i Burić wybił futbolówkę na róg
  • 75'
    Jevtić zastępuje na murawie Gajosa
  • 74'
    Prijović zmienia Bereszyńskiego
  • 73'
    Bardzo nieprecyzyjna centra Dudy z kornera
  • 72'
    Brzyski uderzył z dystansu. Burić sparował piłkę przed siebie, Nikolić się z nią minął i akcja spaliła na panewce
  • 72'
    Nikolić minął Buricia, próbował strzelić, ale został zablokowany przez Kadara. Korner
  • 71'
    Guilherme zagrał płaską piłkę do Nikolicia, ale reprezentant Węgier nie trafił w futbolówkę
  • 69'
    Kontra Legii. Guilherme i Nikolić wymieniali się podaniami, ale w pewnym momencie akcję przerwał Tetteh. Korner dla gospodarzy
  • 68'
    Centra z rzutu rożnego. Pazdan wybił piłkę ponownie na korner
  • 67'
    Brzyski przeciął centrę Ceseesaya. Korner dla Lecha
  • 65'
    Bereszyński posłał piłkę między nogami Douglasami, Nikolić otrzymał futbolówkę ale został sfaulowany przez Kadara. Sędzia upomniał go żółtą kartką
  • 65'
    Formella zmienia Lovrencsicsa
  • 62'
    Jodłowiec zdołał dośrodkować z lewej nogi. Do piłki wyskoczył Guilherme, ale Brazylijczyk przestrzelił z główki
  • 60'
    Kucharczyk dośrodkowywał do Jodłowca, ale ten był na pozycji spalonej
  • 60'
    Guilherme zmienia Trickovskiego
  • 55'
    Jodłowiec prostopadłym podaniem próbował uruchomić Trickvskiego, ale futbolówka została przechwycona przez lechitów
  • 55'
    Lovrencsics podał po linii do Hammalainena, ale Rzeźniczak przerwał akcje gości wślizgiem
  • 53'
    Jodłowiec strzelił zza pola karnego, ale Burić obronił jego uderzenie
  • 50'
    Brzyski zacentrował w pole karne, ale ani Pazdan, ani Nikolić nie doszli do podania i futbolówka wylądowała w rękawicach Buricia
  • 49'
    Bereszyśki pilnowany był przez dwóch rywali, ale zdołał wywalczyć rzut rożny
  • 47'
    Rzeźniczak zauważył wybiegającego na pozycję Trickovksiego, ale piłka po jego podaniu wylądowała w rękawicach Buricia
  • 46'
    Rozpoczęli goście. Do boju Legio!
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Lech wygrywa przy Łazienkowskiej do przerwy 1:0 po golu Kaspera Hamalainena
  • 44'
    Trickovski minął dwóch zawodników i próbował dośrodkować w "szesnastkę" rywali. Mimo że był przetrzymywany przez piłkarzy Lecha, zdołał to zrobić, ale piłkę jeden z obrońców wybił na korner
  • 43'
    Brzyski dośrodkował w pole karne, ale Burić wybił piłkę poza pole karne
  • 43'
    Kibice z Żylety odpalili środki pirotechniczne
  • 42'
    Jodłowiec został nieprzepisowo powstrzymany przez rywali. Rzut wolny dla gospodarzy
  • 39'
    Kontra Lecha została zatrzymana przez Lewczuka i Kucharczyka
  • 38'
    Wrzutka Trickovskiego została zablokowana i dla Legii został przyznany korner
  • 37'
    Bereszyński dośrodkowywał w pole karne Lecha. Do piłki nie doszedł Nikolić, minął się z nią Burić i Kucharczyk i tablica świetlna wciąż pokazuje wynik 0:1
  • 37'
    Bereszyński dośrodkował w pole karne, ale wszyscy piłkarze minęli się z piłką i ta nie znalazła drogi do siatki
  • 33'
    Douglas podawał do Pawłowskiego, który był już w polu karnym. Kapitan Lecha próbował zgrywać piłkę do Hammalainena, ale ta powędrowała do Kuciaka
  • 32'
    Brzyski podał piłkę do Dudy, który przepuścił ją do Kucharczyka. Kuchy nie mógł jednak przyjąć futbolówki, ponieważ był na pozycji spalonej. Prosta strata legionistów
  • 31'
    Pazdan przejął piłkę na połowie Lecha, podał szybko do Kucharczyka, który wystał futbolówkę Nikoliciowi, ale ten nie zdołał pokonać Buricia. Najlepsza akcja Legii jak do tej pory
  • 29'
    Pawłowski otrzymał podanie w polu karnym. Przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył. Kuciak zdołał wybronić strzał lechity
  • 27'
    Kadar zacentrował piłkę w pole karne Legii z rzutu wolnego, ale futbolówkę zgarnął Kuciak
  • 26'
    Kucharczyk minął Ceesaya. Piłka wyleciała za linię. Kuchy domagał się rożnego, ale abiter kazał grę wznowić lechitom
  • 24'
    Akcja Lecha została przerwana przez Rzeźniczaka. Lech wykonuje rzut rożny, ale futbolówkę z pola karnego ekspediował Kucharczyk
  • 23'
    Brzyski posłał świetne podanie do Kucharczyka za obrońców. "Kuchy" przelobował Buricia, ale futbolówkę wybił inny piłkarz Lecha. Legioniści domagali się rożnego, ale wcześniej arbiter odgwizdał spalonego
  • 22'
    Trickovski strzelał z dystansu, ale piłka uderzyła po drodze Tetteha. Futbolówka spadła pod nogi Pazdana, który momentalnie oddał strzał, ale pomocnik nie trafił w bramkę
  • 21'
    Legia atakowała lewym skrzydłem. Duda podał do Nikolicia, ale reprezentant Węgier został powstrzymany przez Tetteha
  • 19'
    Lovrencsics sfaulował Brzyskiego. Arbiter na razie nie pokazał żółtej kartki, ale upomniał gracza Lecha
  • 18'
    Tak wyglądała oprawa legionistów
  • 17'
    Nikolić minął dwóch zawodników Lecha, uderzył z prawej strony, ale piłka znów minęła bramkę
  • 16'
    Lekarze opatrują jednego piłkarza gości
  • 13'
    W pole karne dośrodkowywał Kucharczyk, ale piłkę wybił Kadar
  • 12'
    Piłkarze Legii mieli teraz trzy rzuty rożne z rzędu, jednak nie potrafili po tym stałym fragmencie gry pokonać Buricia
  • 11'
    Nikolić uderzył z lewej nogi zza pola karnego, ale wyśmienitą robinsonadą popisał się Burić
  • 9'
    Tamas Kadar zatrzymał na skrzydle Jodłowca
  • 7'
    Legioniści próbowali szybko odpowiedzieć. Jeden z piłkarzy gospodarzy oddał strzał na bramkę Lecha, ale piłka minęła słupek
  • 7'
    Kolejna akcja Legii! Tomasz Jodłowiec wbiegł w pole karne, otrzymał podanie z prawej strony, uderzył, ale w wyśmienitej okazji spudłował
  • 5'
    Gol dla Lecha. Hammalainen znalazł się w sytuacji sam na sam z Kuciakem i pokonał golkipera gospodarzy
  • 4'
    Brzyski zatrzymał szarżującego Ceesaya
  • 2'
    Od pierwszych minut mamy dużo walki w środku pola
  • 1'