• 90+11'
  • 90+4'
    Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych, które niebawem ukażą się na łamach serwisu Legia.Net.
  • 90+3'
    Okazja dla Ruchu! Szewczyk minął Kuciaka, ale asekurował Słowaka Lewczuk i spokojnie odprowadził futbolówkę, która nie leciała do bramki Legii
  • 90+3'
    Koniec spotkania! Ruch Chorzów ulega Legii Warszawa w stosunku 1:4!
  • 90+1'
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania
  • 89'
    Z bardzo trudnej pozycji strzelał Mazek, ale nie przynosi to żadnych korzyści zespołowi gospodarzy
  • 88'
    Próbuje jeszcze Ruch, ale dobrze interweniował przed chwilą Lewczuk
  • 87'
    Konczkowski nie trafia wślizgiem w piłkę, a w nogi Kucharczyka. Ogląda za to przewinienie żółtą kartkę
  • 84'
    Zmiany w Legii. Nikolić zrobi miejsce na boisku Piechowi. Wejdzie też Saganowski, który zastąpi Prijovicia
  • 84'
    Także zmiana w szeregach Ruchu. Za Stępińskiego wchodzi na plac gry Szewczyk
  • 82'
    Strzał głową Stępińskiego, bardzo niecelny, grę wznawia Kuciak
  • 80'
    Na boisku leży Kucharczyk, ucierpiał w starciu z obrońcą Ruchu
  • 79'
    Sędzia odgwizduje faul Lenartowskiego na Vranjesu
  • 78'
    Za mocne podanie w kierunku Nikolicia, piłka poza boiskiem
  • 78'
    Rafał Makowski wchodzi na plac gry w miejsce Dominika Furmana
  • 77'
    Zmiana w Ruchu: Lenartowski za Lipskiego
  • 77'
    Makowski gotowy do wejścia na boisko
  • 75'
    Ciekawe dośrodkowanie Brozia, ale Grodzicki wybija piłkę na bok
  • 75'
    Furman fauluje by przerwać kontratak rywali, ogląda za to przewinienie żółtą kartkę
  • 74'
    Guilherme ciekawie zagrywał prostopadle do Prijovicia, ale napastnikowi Legii zabrakło sekundy, by uprzedzić Putnockiego
  • 71'
    Mazek dośrodkowywał w pole karne Legii, ale Rzeźniczak wygrał starcie w powietrzu i przy piłce legioniści
  • 71'
    Grodzicki z faulem na Guilherme
  • 67'
    Defensywa Legii oddala zagrożenie, po chwili przejmuje piłkę, Rzeźniczak zagrywa długie podanie w kierunku Kucharczyka, lecz ta próba stopera Legii za mocna w siłę
  • 66'
    Świetnie zatrzymuje Stępińskiego Lewczuk. Korner dla Ruchu
  • 65'
    Na spalonym Konczkowski, futbolówka w posiadaniu Legii
  • 60'
    Świetna akcja tercetu Nikolić-Guilherme-Prijović. Kombinacyjnie zagrało dwóch pierwszych, trzeci tylko wykończył świetne podanie od Brazylijczyka i Legia ma ponownie trzy bramki przewagi nad rywalem
  • 58'
    Cudowna akcja Legii! 4:1 dla podopiecznych Henninga Berga! Strzelcem bramki Prijović!
  • 56'
    Brzydki faul Konczkowskiego na Kucharczyku. Skrzydłowy Legii jest w stanie kontynuować grę
  • 55'
    Po Lipskim uderzał Podgórski, ale i z tą próbą pomocnika Ruchu radzi sobie Kuciak
  • 53'
    Bardzo nieudana próba strzału z połowy w wykonaniu Furmana. Od bramki grę wznawia Putnocky
  • 53'
    Lipski ze strzałem z dystansu, ale bardzo niecelnym
  • 51'
    Vranjes rozprowadził świetnie teraz Prijovicia, który spróbował indywidualnie wykończyć akcję, ale jego strzał minimalnie chybił celu
  • 50'
    Stępiński uderzał z rogu pola karnego, ale bez problemów łapie futbolówkę Kuciak
  • 48'
    Nikolić miał szansę na zdobycie drugiej bramki, ale sędzia liniowy dopatrzył się u niego pozycji spalonej
  • 48'
    Za mocne podanie Guilherme do Brozia i strata piłki
  • 45+16'
    Zaczęli drugą część spotkania!
  • 45+16'
    Zmiana w zespole Ruchu Chorzów. Tomasz Podgórski od początku drugiej połowy zmienia Marka Zieńczuka
  • 45+9'
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Póki co mamy wynik 3:1 dla Legii!
  • 44'
    Miękkie dośrodkowanie Kucharczyka, ale Nikolić nie daje rady dojść do podania, chwilę później fauluje Broź
  • 40'
    Co za parada Kuciaka po strzale głową Surmy! Korner dla Ruchu
  • 40'
    Grodzicki! Strzelał głową w kierunku dalszego słupka bramki Legii, ale minimalnie chybił
  • 37'
    Niecelny strzał z dystansu autorstwa Zieńczuka
  • 36'
    Akcja Ruchu, dwa dośrodkowania, ale oba wybite z okolic pola karnego Legii, a potem faul Urbańczyka na Nikoliciu
  • 34'
    Grodzicki do Stępińskiego. Ten miał na plecach Rzeźniczaka i przez to oddał bardzo niecelny strzał
  • 33'
    Ależ strzał Brzyskiego! Dośrodkowanie Brozia, piłka wybita głową przed pole karne. Podbiegł do niej Brzyski i bez zastanowienia posłał płaskie uderzenie, które minimalnie mija lewy słupek bramki Putnockiego
  • 31'
    Piłka wybita poza pole karne, ale legioniści nadal w jej posiadaniu
  • 30'
    Kucharczyk wywalczył rzut rożny
  • 28'
    Strzał z dystansu w wykonaniu Urbańczyka, lecz ta próba nie sprawia kłopotu Kuciakowi
  • 26'
    Guilherme dośrodkowywał z prawej strony, ale trafia w nogę zawodnika Ruchu i korner dla gości
  • 26'
    Putnocky piąstkuje piłkę i ta trafia po chwili do Kuciaka
  • 25'
    Rzut wolny dla Ruchu po faulu Vranjesa
  • 22'
    Strata Furmana w środku pola, Lipski świetnie przejmuje piłkę i jeszcze lepiej wypuszcza Mazka, który prezentuje zjawiskową szybkość i wykłada piłkę na czystą pozycję Stępińskiemu. Ten pokonał Kuciaka w sytuacji sam na sam.
  • 21'
    3:1! Zabójczy kontratak w wykonaniu Ruchu, Stępiński strzelcem bramki
  • 18'
    Błąd Brozia, ale nie śpi w bramce Kuciak. Źle zgrywał piłkę bramkarzowi Legii "Broziu", ale Zieńczuk nie wykorzystał okazji, jaką stworzył mu przeciwnik
  • 16'
    Optymistyczny strzał z dalszej odległości autorstwa Brzyskiego, jednak mocno niecelny
  • 15'
    Na spalonym Kucharczyk
  • 15'
    Lewczuk przewraca Lipskiego, piłka dla gospodarzy
  • 14'
  • 14'
  • 12'
    Błąd Cichockiego, Prijović z pierwszej piłki do Nikolicia, ten wystawia piłkę Kucharczykowi a skrzydłowy Legii nie myli się w sytuacji sam na sam. Co za początek!
  • 11'
    Furman zagrał krótko do Nikolicia, ten dośrodkował na dalszy słupek. Odnalazł się w polu karnym rywala Vranjes, który z najbliższej odległości pokonał bramkarza rywali
  • 11'
    3:0! Co robi Legia! Kucharczyk! Co się dzieje!
  • 10'
    Korner dla Legii
  • 10'
    2:0! Stojan Vranjes z debiutanckim trafieniem!
  • 9'
    Konczkowski fauluje Kucharczyka, piłka dla Legii
  • 8'
    Szansę na bramkę miał Ruch, ale najpierw Cichocki a potem Oleksy minęli się z futbolówką
  • 7'
    Niekontrolowane w pełni wybicie Furmana i korner dla Ruchu
  • 5'
    Trzy rożne dla Legii z rzędu, lecz żaden z nich nie sprawił wyraźnych problemów Putnockiemu. Zagubiona w pierwszych minutach defensywa gospodarzy
  • 3'
    Legia napiera, teraz mocny strzał z dystansu Prijovicia. Bramkarz Ruchu przenosi piłkę nad poprzeczką. Korner dla gości
  • 2'
    Długie wybicie Rzeźniczaka, Prijović ogrywa Cichockiego i posyła świetną piłkę do Nikolicia, który w sytuacji sam na sam z Putnockim nie myli się i w 44 sekundzie spotkania wyprowadza Legię na prowadzenie w tym meczu
  • 1'
    Co za początek! 1:0 dla Legii! Nikolić!
  • 0
    Rozpoczęli!
  • 0
    Trwa przywitanie zespołów, za chwilę losowanie stron i początek meczu!
  • 0
    Obie drużyny wyprowadzane są na boisko przez zespół sędziowski
  • 0
    Trwa przedmeczowa rozgrzewka w wykonaniu obu zespołów.
  • 0
  • 0
  • 0
    W rezerwie pozostają: Malarz, Bereszyński, Bartczak, Makowski, Trickovski, Saganowski i Piech.
  • 0
    Legia rozpocznie ten mecz w następującym składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Guilherme, Furman, Vranjes, Kucharczyk - Prijović, Nikolić.
  • 0
    Witamy! Za godzinę rozpocznie się spotkanie między Ruchem Chorzów a Legią Warszawa w ramach rozgrywek Ekstraklasy
Ruch ChorzówLegia Warszawa
11'

11' Stojan Vranjes

22' Mariusz Stępiński

22'

88' Martin Konczkowski