58'
82'
90'
  • 90+6'
    Legia po tej kolejce spada na trzecią pozycję w tabeli. My dziękujemy za uwagę. Kolejny mecz w czwartek z Zorią Ługańsk, także na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.
  • 90+3'
    Rzut wolny dla Legii. Tomasz Brzyski zagrał z czterdziestu metrów do Łukasza Brozia, który odegrał do Aleksandra Prijovicia, a ten z przewrotki nie trafił.
  • 90+3'
    Goooool... dla Korony! Przybyła z ostrego kąta pokonał Kuciaka!
  • 90+3'
    Koniec meczu! Korona wygrywa!
  • 90'
    Kuciak ratuje Legię w opresji po tym jak Sierpina minął najpierw Guilherme, a potem Brozia.
  • 90'
    Legia szuka jeszcze swojej okazji. Najpierw Małkowski z trudem broni strzał Nikolicia, a po chwili dobitka Prijovicia zostaje wybita przez Malarczyka.
  • 90'
    Trzy minuty doliczone.
  • 88'
    Fatalny strzał Nikolicia z dwudziestego metra.
  • 86'
    Miło popatrzyć na takie statystyki ;)
  • 83'
    Brzyski dośrodkowywał piłkę z prawej strony, a Prijović zgrał ją do Nikolicia, który z woleja uderzył wysoko ponad bramką.
  • 81'
    Jodłowiec świetnie przyblokował wyprowadzającego akcję Jovanovicia. Rzut rożny w wykonaniu Sierpiny, po którym uderzał Dejmek, ale jeden z obrońców Legii wybił piłkę na kolejny korner. Po chwili poprawa Sierpiny, ale pewnie zachował się Prijović, wybijając futbolówkę.
  • 81'
    Żółta kartka dla Jovanovicia za faul na Guilherme.
  • 78'
    Rzut wolny po faulu Sierpiny na Broziu. Brzyski dośrodkował w pole karne, ale Małkowski pewnie wypiąstkował piłkę.
  • 77'
    Ładna, dwójkowa akcja Dudy i Guilherme prawą stroną, ale zabrakło ostatniego podania. Obrońca Korony wybił piłkę.
  • 76'
    Legia zdecydowanie bardziej przycisnęła rywali w drugiej połowie. Korona rzadko dochodzi do głosu.
  • 75'
    16 381 osób zasiadło dzisiaj na trybunach.
  • 73'
    Nikolić świetnie chciał wypuścić za obrońców Dudę, lecz ten nie potrafił opanować piłki i zawodnicy Korony skasowali akcję.
  • 73'
    Nie jest źle ;)
  • 72'
    Prijović wpadł w pole karne i uderzał z ostrego kąta, lecz Małkowski w ostatniej chwili wybronił strzał.
  • 72'
    Rzeźniczak świetnie przechwytuje piłkę po dograniu w pole karne Sierpiny.
  • 70'
    Furman świetnie chciał wypuścić skrzydłem Nikolicia, ale ten źle przyjął piłkę. Po chwili Lewczuk poprawił podanie i reprezentant Węgier popędził prawą stroną, po czym próbował dograć w pole karne, ale piłka nie znalazła adresata.
  • 69'
    Kolejna zmiana w Koronie. Paweł Sobolewski wchodzi za Tomasza Zająca.
  • 68'
    Malarczyk w ostatniej chwili wybił podanie Brozia w pole karne.
  • 67'
    Jovanović w ostatniej chwili zatrzymał akcję wyprowadzaną przez Furmana środkiem boiska.
  • 66'
    Tomasz Jodłowiec zmienia Rafała Makowskiego. Ostatnia zmiana w Legii.
  • 65'
    Michał Przybyła zmienia Przemysława Trytko.
  • 63'
    Nabil Aankur zmienia Marcina Cebulę.
  • 62'
    Brzyski zdecydowanie aktywniejszy w drugiej połowie. Tym razem chciał wyprowadzić dwójkową akcję z Prijoviciem, lecz nie zrozumieli się.
  • 60'
    Legia próbowała ruszyć za ciosem. Nikolić z lewej strony boiska próbował dośrodkować do Prijovicia, jednak zrobił to tak, że ten nie mógł opanować piłki. Po chwili w pole karne wrzucał Brzyski, a do piłki dopadł Guilherme, lecz po jego strzale z woleja cały stadion mógł tylko jęknąć z zawodu.
  • 58'
    GOOOOOOOL! Nikolić!
  • 57'
    Rzut karny! Nikolić sfaulowany przez Malarczyka!
  • 56'
    Furman świetnie zatrzymał akcję Gabovsa.
  • 55'
    Malarczyk pewnie wybija piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Brzyskiego.
  • 53'
    Kuciak pewnie głową wybił piłkę po zagraniu Sylwestrzak do Sierpina.
  • 51'
    Prijović próbował z prawej strony dośrodkować do Nikolicia, lecz ten w ostatniej chwili został powstrzymany przez stoperów Korony.
  • 51'
    Świetne powrót Guilherme, który zabrał piłkę Zającowi tuż przed oddaniem strzału.
  • 50'
    Kolejny rzut rożny Legii po akcji Brozia. Brzyski dośrodkował w pole karne, jednak piłka była za ciężka do opanowania dla Rzeźniczaka. Po chwili ten odegrał do Brozia, który próbował wrzucić w pole karne, lecz zrobił to bardzo źle
  • 47'
    Legia od razu próbuje zaatakować. Najpierw groźna próba Brozia z ostrego kąta, a po chwili po rzucie rożnym Małkowski niepewnie piąstkuje piłkę.
  • 45+18'
    Rozpoczynamy drugą połowę.
  • 45+16'
    Guilherme i Prijović zmieniają Ryczkowskiego i Saganowskiego.
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Korona prowadzi.
  • 45'
    Brzyski szukał podaniem w pole karne Dudę, lecz ten dobrze został przyblokowany przez Sylwestrzaka.
  • 44'
    Rzeźniczak próbował dośrodkować w pole karne do Nikolicia, lecz znowu świetnie sobie poradził Malarczyk.
  • 43'
    Dwójkowa akcja Dudy z Nikoliciem, ale ten pierwszy nie poradził sobie z trzema rywalami obok siebie.
  • 42'
    Nikolić wywalczył kolejny rzut rożny dla Legii. Po dośrodkowaniu Brzyskiego nastąpił mały chaos w polu karnym, ale piłkę wyłapał Małkowski.
  • 41'
    Brzyski dobrze zatrzymał szarżującego lewą stroną Zająca.
  • 40'
    Ajj blisko było gola dla Legii! Brzyski wrzucił piłkę z rzutu wolnego, a po małym zamieszaniu z woleja uderzył Rzeźniczak, lecz wybronił strzał Małkowski.
  • 38'
    Dobrze, że czujny był Kuciak, bo po próbie zagrania do niego przez Lewczuka mogło zagotować się w jedenastce Legii, gdyż na piłkę czyhał już Trytko.
  • 38'
  • 37'
    Po rzucie wolnym Sylwestrzak w ostatniej chwili uratował piłkę, zgrywając ją z bocznej linii do Dejmka. Ten uderzył z głowy, lecz futbolówkę zablokował jeden z obrońców Legii.
  • 36'
    Legia próbowała przerzucić akcję z prawej na lewą stronę, ale Makowski nie zrozumiał się z Brzyskim.
  • 34'
    Rzut wolny dla Legii. Furman próbował wrzucić piłkę w pole karne z około trzydziestu metrów, ale podanie nie znalazło adresata.
  • 33'
    Za mocne dośrodkowanie Brzyskiego w pole karne z prawej strony boiska.
  • 31'
    Po raz kolejny Małkowski pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Brzyskiego z rzutu rożnego.
  • 30'
    Legia próbuje odpowiedzieć na bramkę Korony, ale na razie brakuje ostatniego podania.
  • 29'
    Próba skonstruowania następnej akcji przez Koronę, ale Trytko nie zrozumiał się z Zającem.
  • 28'
    Furman próbował podaniem wypuścić na wolną pozycję Saganowskiego, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Gabovs.
  • 27'
    Malarczyk pewnie wybija dośrodkowanie Brzyskiego z kornera.
  • 26'
    Makowski prawą stroną boiska wpadł w pole karne rywali, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Gabovs.
  • 26'
    Malarczyk w ostatniej chwili wybija na rzut rożny podani Nikolicia. do Saganowskiego.
  • 24'
    Rzeźniczak potrzebuje pomocy lekarskiej.
  • 24'
    Kapitan Legii na szczęście szybko wraca na boisko.
  • 21'
    Sylwestrzak dobrze zatrzymał Nikolicia wychodzącego sam na sam z bramkarzem.
  • 20'
    Rzeźniczak dobrze przyblokował Trytko po dośrodkowaniu Sylwestrzaka, ale po chwili do piłki dopadł Cebula. Z woleja uderzył obok bramki.
  • 19'
    Małkowski pewnie broni uderzenie głową Rzeźniczaka po dośrodkowaniu Brzyskiego.
  • 18'
    Zablokowany strzał Makowskiego z dwudziestego metra. Rzut rożny.
  • 17'
    Legia próbowała wyprowadzić szybką kontrę, ale Nikolić nie zrozumiał się z Saganowskim.
  • 16'
    Na spalonym Nikolić.
  • 15'
    Duda i Ryczkowski próbowali przebić się skrzydłem, ale Sylwestrzak wraz z Malarczykiem świetnie zatrzymali ich akcję.
  • 14'
    Tym razem Sierpnia uderzył z około trzydziestu metrów, ale Kuciak tylko odprowadził piłkę wzrokiem.
  • 13'
    Legia próbuje zaatakować środkiem, ale czujni stoperzy Korony kasują na razie wszelkie próby zagrożenia.
  • 12'
    Zając zdecydował się na strzał z tuż poza pola karnego, ale piłka poszybowała ponad bramką.
  • 9'
    Furman dośrodkował w pole karne z kornera, ale wszyscy minęli się z piłką.
  • 8'
    Żółtą kartkę za faul dostał Tomasz Zając
  • 8'
    Rzut rożny. Po dograniu Brozia Małkowski nie zdołał utrzymać piłki w boisku.
  • 7'
    Przemysław Trytko ukarany za zbytnie manifestowanie radości po bramce.
  • 5'
    Najpierw prawą stroną w pole karne wpadł Tomasz Zając, ale jego strzał zdołał zablokować jeden z obrońców Legii. Po małym zamieszaniu do piłki dopadł Przemysław Trytko, który z szóstego metra pokonał Dusana Kuciaka.
  • 2'
    Gol dla Korony! Przemysław Trytko!
  • 1'
    Zaczęli piłkarze Korony Kielce.
  • 0
    Czas na "Sen o Warszawie"!
  • 0
    Porcja statystyk przed pierwszym gwizdkiem.
  • 0
    Witamy ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej 3! Przed nami mecz Legii Warszawa z Koroną Kielce.
Legia WarszawaKorona Kielce
2'

2' Przemysław Trytko

3'

3' Przemysław Trytko

7'

7' Tomasz Zając

58'

58' Radek Dejmek

82'

82' Vlastimir Jovanović