Zwycięstwo Piastowi daje im fotel lidera. My tymczasem dziękujemy za uwagę.
  • 90+5'
    Koniec. Piast wygrywa.
  • 90+4'
    Jeszcze jedna próba Legii. Tym razem z rzutu wolnego. Po dośrodkowaniu Brzyskiego niecelnie uderzył Lewczuk.
  • 90+1'
  • 90'
    Doliczone cztery minuty.
  • 87'
    Moskwik sfaulowany blisko narożnika pola karnego.
  • 85'
    Zivec na 2:1!
  • 84'
    Zmiana w Piaście. Za Martina Nespora wchodzi Paweł Moskwik.
  • 81'
    Wygląda na to, że Piastowi pasuje remis i chyba pogodzili się już z tym wynikiem.
  • 80'
    Uros Korun zmienia Josipa Barisicia.
  • 79'
    Tym razem próba Nikolicia z szesnatu metrów, ale prosto w bramkarza Piasta.
  • 79'
    Dobre rozegranie rzutu z autu. Broź dograł do Kucharczyka, a ten strzelił minimalnie obok słupka.
  • 76'
    Błysnął Makowski. Przejął piłkę na środku pola, po czym podbiegł i oddał groźny strzał. Szmatuła na raty ratuje swoją drużynę.
  • 75'
    Lewczuk znakomicie zatrzymał Nespora przy swoim polem karnym i przebiegł większość boiska, po czym odegrał do Guilherme, który uderzył... ale za słabo, by zaskoczyć Szmatułę.
  • 73'
    Rzeźniczak w porę zatrzymał Barisicia próbującego się przebić w pole karne.
  • 71'
    Przez chwilę zagotowało się przy polu karnym Legii, ale Mraz przy przyjęciu piłki zagrał ręką.
  • 70'
    Zmiana też w Piaście. Gerard Badia wchodzi za Kamila Vacka.
  • 69'
    Rafał Makowski zmienia Tomasza Jodłowca.
  • 66'
    Prijović próbował podaniem wypuścić Nikolicia, lecz ten znalazł się na spalonym.
  • 66'
    Szeliga jest opatrywany na boisku.
  • 65'
    Sędzia Szymon Marciniak uspokaja Henninga Berga, który zwraca mu uwagi na jego pracę.
  • 63'
    Kucharczyk z lewej strony chciał dośrodkować do Prijovicia, lecz w porę piłkę wybił Pietrowski. Po chwili legioniści jeszcze wywalczyli rzut rożny, z którego źle dośrodkował Brzyski.
  • 61'
    Rzeźniczak prawą stroną posłał dobre, długie podanie do Nikolicia, a ten próbował odegrać do Kucharczyka, jednak piłkę przechwycił Pietrowski.
  • 59'
    Tym razem Jodłowiec zablokował uderzenie Zivca.
  • 59'
    Próba odpowiedzi Legii, jednak Guilherme po dobrym rajdzie w porę zatrzymany na spółkę przez Szmatułę i obrońców Piasta.
  • 58'
    Brzyski blokuje uderzenie Szeligi.
  • 57'
    Rzeźniczak świetnie zatrzymał dryblującego Zivca.
  • 56'
    Tym razem Furman przymierzył z około trzydziestu metrów, lecz piłka poszybowała wysoko ponad bramką.
  • 55'
    Lewczuk świetnie przechwytuje podanie Vacka do Nespora, kasując tym samym kontrę Piasta.
  • 55'
    Szmatuła broni uderzenie Guilherme z szesnastego metra.
  • 54'
    Legia próbuje konstruować kolejną sytuację podbramkową, ale na razie defensywa Piasta nie pozwala na oddanie groźnego strzału.
  • 52'
    Po dośrodkowaniu Zivca strzelał głową Nespor, jednak przymierzył ponad poprzeczkę.
  • 50'
    Nikolić tym razem próbował uderzać z szesnastego metra, z boku pola karnego, lecz broni Szmatuła.
  • 48'
    Zivec z rzutu wolnego dograł do Nespora, ale tego dobrze przyblokował Rzeźniczak.
  • 47'
    Barisić dostaje żółtą kartkę za faul na Furmanie.
  • 45+17'
    Zaczynamy drugie czterdzieści pięć minut.
  • 45+16'
    Piłkarze Legii już na boisku.
  • 45+14'
    W przerwie można spojrzeć na statystyki trenerów ;)
  • 45+2'
    Nikolić skorzystał z błędu Osyry, po czym podał do Prijovicia, jednak ten źle zabrał się z piłką i akcja spaliła się na panewce.
  • 45+2'
    Przerwa, 1:1.
  • 45'
    Guilherme z trzydziestego metra próbował posłać prostopadłe podanie do Kucharczyka, ale ten nie zdążył do piłki.
  • 45'
    Żółta kartka dla Nikolicia.
  • 44'
    Kuciak w porę przechwycił piłkę po podaniu Ziveca do Szeligi.
  • 44'
    Rzeźniczak dobrze przyblokował Vacka przedzierającego się w pole karne Legii.
  • 43'
    Bardzo niecelny strzał Furmana z dwudziestu pięciu metrów.
  • 42'
    Zivec z wolnego trafił w mur.
  • 41'
    Sfaulowany Nespor. Rzut wolny blisko pola karnego Legii.
  • 39'
    Duże zamieszanie w polu karnym Legii. Próbował to wykorzystać strzałem z woleja Zivec, jednak jego uderzenie bardzo niecelne.
  • 38'
    Kucharczyk na spalonym.
  • 37'
    Żółta kartka dla Radosława Murawskiego.
  • 37'
    Kibice Legii wyczuli, że Piast coraz bardziej naciska i próbują dopingiem wesprzeć swoją drużynę.
  • 35'
    Zivec uderzył z dwudziestego metra w spojenie!
  • 32'
    Ondreja Dudę zmienia Aleksandar Prijović. Prawdopodobnie jest to skutek wcześniejszego starcia z jednym z zawodników Piasta na początku meczu.
  • 30'
    Kuciak spokojnie przechwytuje dośrodkowanie Mraza z lewej strony boiska.
  • 29'
    Legia natychmiast próbowała odpowiedzieć. Ze środka pola Furman podał do Kucharczyka, który dryblingiem wpadł w pole karne rywali, jednak jego zagranie z bocznej linii pewnie złapał Szmatuła.
  • 27'
    Mamy remis! Martin Nespor!
  • 25'
    Kolejna akcja Piasta. Rzeźniczak próbował wybić piłkę spod nóg Ziveca, ale dopadł do niej jeszcze Mraz i uderzył z woleja. Zrobił to jednak bardzo niecelnie.
  • 23'
    Groźne dośrodkowanie Mraza w pole karne Legii z trudem Kuciak wybija na rzut rożny.
  • 23'
    Kuciak broni uderzenie z pierwszej piłki Szeligi.
  • 21'
    Brzyski posłał górą długie podanie do Nikolicia, który najpierw wygrał pojedynek szybkościowy z Pietrowskim i lobem próbował pokonać Szmatułę, ale Pietrowski w porę ją wybił.
  • 21'
    Broź w porę blokuje strzał zawodnika Piasta. Rzut rożny, jednak słaby w wykonaniu Ziveca.
  • 18'
    Nikolić ma na razie imponujące statystyki :)
  • 17'
    Teraz z kolei jeden z obrońców Piasta zastopował piłkę po uderzeniu "Jodły".
  • 16'
    Jodłowiec w porę blokuje strzał z dystansu Murawskiego.
  • 14'
    Łukasz Broź w porę wybił dobrze zapowiadające się podanie Josepa Barisicia do Sasy Ziveca.
  • 13'
    Tomasz Jodłowiec dośrodkował w pole karne, lecz piłka dopiero po chwili znalazła adresata w postaci Ondreja Dudy, który z półwoleja uderzył ponad bramką.
  • 12'
    Tomasz Brzyski świetnie skasował akcję rywali lewą stroną.
  • 12'
    Duda wraca do gry.
  • 10'
    Zła próba wrzutki Guilherme w jedenastkę rywali.
  • 10'
    Teraz z kolei na murawie leży Ondrej Duda.
  • 9'
    Mogła być szybka odpowiedź Piasta. Z prawej strony Radosław Murawski dośrodkował piłkę w pole karne i głową ponad poprzeczkę uderzył Josep Barisić.
  • 7'
    Zaczęło od świetnego przechwycenia piłki w środku pola przez Dominika Furmana. Odegrał on do Guilherme, który znakomicie wypuścił Nemanję Nikolicia, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Jakubem Szmatułą.
  • 6'
    GOOOOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Legii!!!
  • 5'
    Ondrej Duda próbował podaniem ze wypuścić na wolne pole Guilherme, ale nie do końca zrozumieli się i Brazylijczyk nie zdążył do piłki.
  • 4'
    Jakub Rzeźniczak w porę wybił dośrodkowanie Sasy Zivca z prawej strony.
  • 3'
    Vacek wraca na boisko.
  • 2'
    Niemal od razu sfaulowany Kamil Vacek. Potrzebne nosze.
  • 0
    Zabrzmiał gwizdek rozpoczynający pierwszą połowę.
  • 0
    Odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego.
  • 0
    Zawodnicy obydwóch drużyn wychodzą już na murawę.
  • 0
    Sędzia meczu: Szymon Marciniak.
  • 0
    Dotychczasowy bilans meczów Legii z Piastem: siedem wygranych Legii, dwa remisy i jedno zwycięstwo Piasta.
  • 0
    Kibice Legii zajmują już powoli miejsca na swoim sektorze.
  • 0
    Tak prezentują się statystyki przed meczem.
  • 0
    Piłkarze Legii już na rozgrzewce.
  • 0
    Skład Legii Warszawa: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Furman, Jodłowiec - Guilherme, Duda, Kucharczyk - Nikolić.
  • 0
    19:30 Witamy ze stadionu w Gliwicach, gdzie trybuny powoli są zapełniane przez kibiców. Już za godzinę pierwszy gwizdek.