68'
80'
88'
  • 90+4'
    Tuż po strzale sędzia zakończył spotkanie, które zakończyło sie wynikiem 1:1. Szkoda.
  • 90+4'
    Liderujemy w Ekstraklasie nadal. Już w środku tygodnia mecz Pucharu Polski z Górnikiem Łęczna
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i liczymy, że będziecie śledzili nasze relacje także w kolejnych spotkaniach
  • 90+3'
    Prijovć odzyskał piłkę pod polem karnym rywali. Wkrótce trafiła do Guilherme, który dośrodkował, ale niecelnie. Rywale zażegnali niebezpieczeństwo
  • 90+3'
    Furman uderzył z dystansu, ale niecelnie
  • 90+2'
    Guerrrier po chwili wykopuje piłkę na połowę Legii
  • 90+1'
    W doliczonym czasie gry Cywka za Boguskiego
  • 90+1'
    Aut dla Legii na połowie rywali
  • 90'
    Groźnie uderzał Nikolić po akcji Prijovicia, ale tuż obok bramki. Niestety... Mamy już 90 minutę
  • 88'
    Guilherme znowu ostro faulowany na własnej połowie. Sędzia Stefański podyktował tylko faul. Kartka się za to należała...
  • 87'
    Makowski ukarany żółtą kartką za przewinienie w środku pola
  • 86'
    Prijović wystawia piłkę przed polem karny Guilherme, a Brazylijczyk uderza ponad poprzeczką
  • 85'
    Groźne dogranie Guerriera w pole karne, ale na szczęście żaden z Wiślaków nie zdołał go sfinalizować
  • 84'
    Prijović wejdzie na ostatnie minuty.
  • 84'
    "Alex" w miejsce Dudy
  • 83'
  • 82'
    Jest możliwy taki scenariusz...
  • 82'
    "Jesteśmy z Wami" krzyczą kibice Legii. Potem jeszcze fani dodali, że "Legia walcząca, do końca"!
  • 81'
    Popović dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale piłkę wypiąstkował Kuciak
  • 80'
    A tymczasem kibice Wisły opuścili swój sektor. Trudno powiedzieć dlaczego
  • 79'
    Kolejne słabe tego dnia wykonanie stałego fragmentu gry. Brzyski prosto w ręce Cierzniaka.
  • 78'
    Dośrodkowanie Nikolicia w pole karne, ale niecelne. Warszawiacy starają się teraz przebić środkiem pola. Faulowany teraz Igor Lewczuk, a kartką ukarany został Jankowski
  • 77'
    Spalony Legii. Do końca meczu pozostało mniej niż 15 minut. Do boju panowie! Tylko zwycięstwo!
  • 74'
    Dośrodkowanie wybite z pola karnego. Po chwili ręka jednego z rywali i Legia ruszyła z kontrą. Ton nadawał jej Guilherme, który szukał w "szesnastce" Kucharczyka, lecz ten nie zdołał przyjąć futbolówki
  • 72'
    Broź zablokowany i mamy aut na wysokości pola karnego Wisły
  • 72'
    Teraz w podobnym miejscu faulowany Duda
  • 71'
    Guerrier dośrodkowuje - wprost w ręce Kuciaka
  • 70'
    Prostopadłe podanie do Guilherme, ale nic z tego nie wyszło
  • 70'
    Ondrej Duda nie rozgrywa najlepszego meczu w barwach Legii...
  • 69'
    W miejsce brożka wchodzi Popović
  • 68'
    Kucharczyk do Guilherme. Brazylijczyk uderza z bliska, ale był źle ustawiony do bramki i nie mógł skutecznie uderzyć
  • 68'
    Przerwa na picie
  • 67'
    Dośrodkowanie w pole karne niecelne. Od bramki grę wznawia Cierzniak
  • 66'
    Guilherme ostro faulowany na skrzydle przez Burligę. Będzie okazja do dośrodkowania z rzutu wolnego. Wiślak ukarany kartką
  • 64'
    Kolejny atak legionistów, ale nieskutecznie tym razem. Nie brakuje walki w środku pola. Emocje rosną, a na placu gry robi się coraz ostrzej
  • 63'
    Piłkarz Wisły zdołał doprowadzić do remisu po strzale głową
  • 63'
    Kartka dla Kuciaka za protesty
  • 62'
    1:1... Wilde-Donald Guerrier
  • 61'
    Kontra Legii. Ruszył Nikolić, był sam na sam z Cierzniakiem i zdecydował się na plasowany strzał. Golkiper Wisły odbił jednak uderzenie i mamy tylko rzut rożny
  • 60'
    Kolejny korner dla WIsły
  • 58'
    Pisząc w skrócie. Przez ostatnie dziesięć minut na boisku troszkę się działo. Obie drużyny przeprowadziły w sumie kilka strzałów. Najgroźniejsza była akcja Nikolicia, który podał do Dudy, a ten nie trafił do siatki. Jak? To już wie chyba tylko sam Słowak. Sytuacja była kapitalna
  • 57'
    Mieliśmy kłopoty techniczne, ale z relacją wracamy w idealnym momencie. Wisła miała rzut karny. Wykonywał go Rafał Boguski, ale... Dusan Kuciak idealnie wyczuł intencje strzelającego i obronił "jedenastkę"!
  • 57'
    26141 ogląda niedzielne spotkanie
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+2'
    Cóż innego napisać po takim golu ;)
  • 45+2'
    Koniec I połowy. Prowadzimy 1:0 po świetnym golu Dominika Furmana
  • 45+1'
    Duda minął jednego rywala pod polem karnym, zagrał piłkę na środek do Nikolicia, ale ten nie doszedł do futbolówki. Ruszył do niej za to Furman, który huknął i nie dał szans Cierzniakowi. Kapitalna bramka pomocnika Legii!
  • 45+1'
    Nikolić uderzał z dystansu, ale lekko i wprost w ręce golkipera Wisły
  • 43'
    1:0!!! Dominik Furman!
  • 42'
    Piłkę w pole karne wstrzelił Brzyski. Dośrodkowanie wybił jednak jeden z piłkarzy Wisły
  • 42'
    ;)
  • 41'
    Furman przechwycił piłkę i mamy kontrę. Nikolić poholował piłkę, podał do Makowskiego, a ten został ostro wycięty przez Guzmicsa. Węgier obejrzał żółtą kartkę
  • 40'
    Znowu róg dla krakowian
  • 39'
    Furman ładnie przerzucił piłkę na prawą flankę. Po kilku podaniach futbolówka znalazła się przed polem karnym, a strzału spróbował "Gui". Uderzenie było jednak niecelne i od bramki grę wznawia Cierzniak
  • 38'
    Kucharczyk do środka i Guilherme fauluje tam rywala
  • 37'
    Gra wznowiona od rzutu sędziowskiego. Furman od razu podaje piłkę rywalom w geście fair-play
  • 36'
    Guilherme dopadł do piłki na prawej stronie, świetnie w tempo zagrał do Brozia, a ten zacentrował w pole karne. Głowacki wybił futbolówkę, ale tę głową w powietrzu "złapał" Gui i posłał ponad poprzeczką
  • 36'
    Starcie Rzeźniczaka z Guerrierem i obaj potrzebują pomocy medycznej
  • 34'
    Bardzo ładna akcja Wisły Kraków. Zabrakło rywalom wykończenia, ponieważ Paweł Brożek niepotrzebnie podawał zamiast uderzać
  • 32'
    Guilherme ostro zablokowany w środku pola ale sędzia nakazuje grać dalej. Efektem akcji był atak Crivellaro, który wbiegł w pole karne i uderzył obok bramki Kuciaka
  • 31'
    Brzyski do Kucharczyka na lewej flance i na spalonym "KuchyKing"
  • 30'
    Makowski uderzał zza pola karnego, ale piłka przyblokowana i zdołała ulecieć ledwie kilka metrów
  • 30'
    W rewanżu mocny, ale i niecelny strzał Mączyńskiego
  • 29'
    Duda nabija rywala i mamy rzut rożny
  • 29'
    Głowacki wybija dośrodkowanie Furmana. Powtórkę Kucharczyka blokuje dwóch wiślaków
  • 28'
    Legioniści wybili piłę i szybko ruszyli z kontrą. Piłkę dostał Duda, odegrał Nikoliciowi, ale zdążył na własną połowę wrócić Guerrier i przerwać akcję
  • 27'
    Nikolić w pole karne do Kucharczyka, ten miał przed sobą tylko bramkarza i... trafił w niego. To jednak mało istotne. Sędzia odgwizdał pozycję spaloną i gol tak czy siak nie byłby uznany
  • 27'
    Dalej Legio!
  • 27'
    Lewczuk wybija piłkę na róg. Kolejny korner dla gości
  • 26'
    Wisła na razie bardzo dobrze radzi sobie z wybijaniem piłek przy atakach legionistów. Tak jak teraz, kiedy Głowacki wyekspediował futbolówkę dośrodkowaną przez Brozia
  • 24'
    Już po wszystkim. Piłkarze się napoili i wracają do gry ;-)
  • 24'
    Kucharczyk gonił Boguskiego, ale ten i tak zdołał zagrać piłkę do przodu. przechwytem popisał jednak Brzyski, który wybił futbolówkę
  • 22'
    Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 21'
    Ostatecznie strzelał Dominik Furman. Strzał był jednak niecelny. Szkoda
  • 20'
    Nikolić uderza z dystansu, ale na posterunku był Cierzniak, który odbił piłkę do boki
  • 20'
    Guilherme faulowany przed polem karnym. Do bramki około 18-20 metrów. Przy piłce są już Furman oraz Brzyski. Który z nich uderzy?
  • 19'
    Makowski na prawe skrzydło, ale jego przerzut był bardzo niecelny. Na razie jednak 20-letni pomocnik gra nieźle. Trzeba odnotować, że wywalczył już trzy piłki
  • 18'
    Ciekawe pojedynki toczą koledzy z reprezentacji Węgier: Nikolić i Guzmics
  • 18'
    Warszawiacy staraj się trochę uspokoić grę, pograć dłużej piłką
  • 15'
    Kucharczyk uruchamia podaniem Nikolicia, ale Guzmics bezceremonialnie wchodzi w kolegę z reprezentacji i zabiera mu piłkę
  • 14'
    Mączyński groźnie zacentrował futbolówkę, ale Guerrierowi zabrakło wzrostu żeby doskoczyć do piłki
  • 13'
    67:33% - tak wygląda statystyka posiadania piłki. Częściej przy futbolówce są Wiślacy, którzy oddali już cztery strzały. Legia nadal czeka na pierwsze uderzenie
  • 12'
    Brzyski nabił Boguskiego i grę wznawia Kuciak.
  • 11'
    Dobra piłka w pole karne, Nikolić walczył o futbolówkę, ale szybszy był Cierzniak i to on rozpocznie grę od własnej bramki
  • 10'
    Leży na boisku Rzeźniczak, ale zaraz wszystko powinno być w porządku
  • 9'
    Boguski do Jovicia i piłka leci na aut. Na razie to Wisła atakuje. Legia się przygląda
  • 6'
    Faulowany na prawej flance Uryga
  • 5'
    Głowacki znowu uderzał piłkę, ale został zablokowany. Trochę za szybko wybita piłka - była dobra okazja na kontrę
  • 5'
  • 4'
    Burliga do przodu, ale przechwyt Makowskiego. Na razie graczy z Krakowa ograniczają się do długich piłek w ofensywie
  • 4'
    Kolejny korner dla Wisły. Dośrodkowanie wykonuje Crivellaro
  • 3'
    Głowacki uderza piłkę głową po dośrodkowaniu z narożnika, lecz futbolówka poszybowała ponad poprzeczką
  • 3'
    Humor dopisuje ;)
  • 2'
    Furman przechwycił piłkę w środku pola i zagrał do tyłu. Po chwili długą piłkę posyła Lewczuk, a efektem jest aut na 35 metrze
  • 2'
    Cierzniak wykopuje piłkę. Brożek dobrze dostrzegł Guerriera, który uderzył zza pola karnego i mamy korner wiślaków
  • 0
    17:55 - Stadion zapełniony w bardzo dużej części. "Sen o Warszawie" brzmi kapitalnie!
  • 0
    Piłkarze obu zespołów wychodzą na boisko
  • 0
    17:50 - Rozgrzewka skończona, a mini rozgrzewkę wokalną prowadzi z kibicami Łukasz "Juras" Jurkowski - drugi spiker stołecznego klubu w meczu z Wisłą
  • 0
    17:45 - Zmiana tuż przed rozpoczęciem meczu. Michał Pazdan doznał kontuzji, a od początku meczu na boisku będziemy oglądać Rafała Makowskiego
  • 0
    17:30
  • 0
    17:10 - Oto skład legionistów: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Furman, Pazdan - Guilherme, Duda, Kucharczyk - Nikolić.
  • 0
    17:20 - Obie drużyny już na rozgrzewce. Emocje rosną
  • 0
    17;00 - Za godzinę początek spotkania. Zapraszamy na naszą relację tekstową na żywo!
Legia WarszawaWisła Kraków
42'

42' Richard Guzmics

63'

63' Wilde-Donald Guerrier

64'
68'

68' Łukasz Burliga

80'

80' Maciej Jankowski