88'
89'
90'
  • 90+5'
    Legia Warszawa wygrała 4:1 z Miedzią! Dwie bramki dla gości zdobył Cafu, a po jednym trafieniu dołożyli Michał Kucharczyk oraz Carlitos. Solidne spotkanie mistrzów Polski. Już za tydzień stołeczny klub zmierzy się u siebie z Arką Gdynia. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobrej nocy!
  • 90+3'
    Dośrodkowanie Martinsa z prawej strony w kierunku Kante, ale gospodarze zdołali wyjść z opresji
  • 90+2'
    Pięć minut doliczonych do regulaminowego czasu. Miedź szarpie, ale Legia umiejętnie kontroluje spotkanie w końcówce
  • 90+2'
    Centra Forsella z rzutu wolnego, ale Cierzniak spokojnie chwyta piłkę
  • 90'
    Przewinienie Pasquato i od razu żółty kartonik dla Włocha
  • 89'
    Cafu! Ależ bomba z dystansu! Fenomenalny występ Portugalczyka! 4:1 dla Legii!
  • 88'
    Szymański walczył sam i dał się sfaulować Osyrze. Żółta kartka dla stopera miejscowych
  • 88'
    Pasquato za Szymańskiego
  • 86'
    Martins ładnie się obrócił i zauważył Kante. Snajper jednak nie miał pomysłu na to, co zrobić z futbolówką
  • 84'
    Kante zmienia Carlitosa
  • 83'
    Żółta kartka dla Marquitosa za faul na Cafu
  • 82'
    Szczepaniak melduje się na murawie w miejsce Ojamyy
  • 81'
    Martins do Nagy', a ten próbował wymusić karnego. Sędzia był niewzruszony i nakazał Węgrowi szybko wstawać z murawy
  • 80'
    Wszystko zaczęło się od Cafu oraz Nagy'a. Węgier wpadł w pole karne, zwiódł dwóch rywali i piętką zagrał do Carlitosa. Hiszpan spojrzał i płaskim strzałem pokonał Kanibołockiego! 3:1!
  • 79'
    Carlitos! 3:1!
  • 78'
    Kanibołocki wyszedł do Szymańskiego. Legionista chciał lobować golkipera Miedzi, ale ten nie dał się. Korner
  • 78'
    Centra "Szymiego", ale miejscowi wybijają na wiwat
  • 77'
    Wieteska! Ależ bliski szczęścia był stoper gości. Główkował minimalnie ponad poprzeczką
  • 77'
    Łobodziński zastępuje Augustyniaka
  • 76'
    Kontra Legii, Nagy odebrał piłkę i zagrał do Carlitosa. Snajper mistrzów Polski mocno uderzył, ale Kanibołocki popisał się ważną interwencją
  • 76'
    Kucharczyk schodzi, Martins wchodzi
  • 73'
    Rzut rożny dla stołecznego klubu. Antolić na krótko do Carlitosa, ale Hiszpan wyszedł z piłką poza linię końcową
  • 71'
    Piątkowski za Piaseckiego
  • 69'
    Korner dla Miedzi, Szymański wraca na murawę
  • 68'
    "Szymi" jest opatrywany przez medyków klubowych, trzyma się za lewą nogę, ale chyba będzie kontynuował grę
  • 67'
    Szymański pobiegł środkiem, ale zamiast podawać zdecydował się na minięcie rywala. Pomocnik jednak zwija się z bólu
  • 66'
    Carlitos przejął piłkę po niezrozumieniu rywali, ale jego strzał był za słaby dla Kanibołockiego
  • 65'
    Nagy uruchomił Carlitosa na skrzydle, ale ten pogubił się przy próbie dryblingu i wycofania futbolówki na jednenasty metr
  • 63'
    Centra Forsella, Cierzniak bez najmniejszych problemów chwyta piłkę
  • 62'
    Gra zdecydowanie się zaostrzyła, Miedź coraz częściej dopuszcza się przewinień
  • 60'
    Kucharczyk upadł na murawę po faulu Pikka
  • 59'
    Boczny defensor może już kontynuować grę
  • 58'
    Dośrodkowanie Ojamyy, po kontakcie z Marquitosem ucierpiał Hlousek. Czech na razie nie podnosi się z murawy
  • 56'
    Kuchy King! Legia obejmuje prowadzenie!
  • 55'
    Rzut karny dla Legii!
  • 55'
    Żółty kartonik dla Augustyniaka
  • 54'
    Sędzia Musiał korzysta z wideoweryfikacji VAR. Cafu sygnalizuje, iż piłka po jego uderzeniu trafiła w rękę Augustyniaka
  • 52'
    Centra Szymańskiego, ale Kanibołocki piąstkuje. Po chwili Cafu dopadł do piłki, ale trafił wprost w golkipera Miedzi
  • 51'
    Carlitos nawinął dwóch zawodników i został sfaulowany blisko chorągiewki
  • 49'
    Zieliński mocno wstrzelił piłkę w pole karne, futbolówka trafiła do Pikka, ale z akcji nic nie wyszło
  • 48'
    Piasecki zabrał się do kontry, szukał Forsella, lecz Stolarski nie pozwolił mu na to
  • 46'
    Skuteczny blok Stolarskiego na Pikku tuż przy chorągiewce
  • 46'
    Wieteska faulowany przez Forsella
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+17'
    Obie drużyny wychodzą ponownie na boisko. do boju Legio!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 1:1 z Miedzią. Dobry mecz, sporo emocji. Czekamy na drugą odsłonę!
  • 45+1'
    Dośrodkowanie Antolicia w stronę Wieteski, ale Osyra jako ostatni dotknął futbolówki. Drugi róg również nie przyniósł pożądanych efektów
  • 45'
    Korner dla stołecznego klubu wywalczony przez Carlitosa
  • 44'
    Ależ sytuacja dla Miedzi! Zieliński dograł piłkę do Marquitosa, lecz pomocnik z dwóch metrów fatalnie przestrzelił!
  • 44'
    Gospodarze, przed przerwą, złapali trochę wiatru w żagle. Widać większe zaangażowanie ze strony rywali
  • 42'
    Fin miał zbyt dużo miejsca, zszedł do środka i bez namysłu kropnął z lewej nogi. Szymański próbował zablokować ten strzał, ale niestety ta sztuka mu się nie udała
  • 40'
    Forsell. 1:1
  • 38'
    Marquitos strzelał z linii końcowej, ale Cierzniak spokojnie interweniuje
  • 37'
    Niezły pomysł Augustyniaka, ale bok obronny Legii uporał się z tym dośrodkowaniem
  • 35'
    Kucharczyk wygrał pojedynek biegowy z Ojamąą i dał się sfaulować
  • 34'
    Legia chciał pójść z kontrą, jednak Szymański nieco zwolnił akcję, która spaliła na panewce. Szkoda, bo można było znacznie więcej wycisnąć z tego ataku
  • 31'
    Forsell sfaulowany, stały fragment gry dla gospodarzy
  • 29'
    Aktywny Nagy. Węgier znowu ruszył, minął paru zawodników Miedzi i upadł. Sędzia jednak nakazał grać dalej, co mogło budzić drobne kontrowersje
  • 27'
    Spokojniejszy fragment, na trybunach słychać żywiołowo dopingujących fanów stołecznego klubu
  • 27'
    Centra Ojamyy, w powietrzu piłkę musnął Piasecki. Z piątki wznowi Cierzniak
  • 25'
    Szymański ładnym podaniem chciał obsłużyć Carlitosa. Atakujący zbiegał do środka, ale na jego drodze stanął przeciwnik
  • 23'
    Gol! Dośrodkowanie Hiszpana i gola z bliska strzelił Cafu!
  • 23'
    Duży spokój, świetne wykończenie - oby tak dalej!
  • 22'
    Hlousek miękko centrował, lecz Marquitos zdjął piłkę z głowy Carlitosa
  • 21'
    Ojamaa po raz kolejny daje o sobie znać, były legionista stwarza sporo problemów Stolarskiemu
  • 20'
    Carlitos do rozpędzonego Szymańskiego. Pomocnik wtargnął w "szesanastkę" i wycofał piłkę na wślizgu, lecz Kanibołocki był czujny
  • 18'
    Płaskie uderzenie Zielińskiego z dystansu obok prawego słupka Cierzniaka
  • 17'
    Nagy genialnie pomknął, podał do Szymańskiego na skraju Szymański, ale ten został zastopowany przez rywala
  • 16'
    Gol? Nie, spalony! Forsell trafił do siatki po rykoszecie, ale wcześniej napastnik beniaminka został złapany na ofsajdzie. Wcześniej Stolarski zbyt długo holował futbolówkę, którą szybko zgarnął Ojamaa
  • 13'
    Ojamaa inteligentnie pozwolił opuścić piłce boisko, dodatkowo zastawił się i uniemożliwił Wietesce przechwyt pod polem karnym Miedzi
  • 11'
    Bozić skierował piłkę do Kanibołockiego, Szymański czaił się na przechwyt, jednak nie dotarł do futbolówki
  • 11'
    Faul na Augustyniaku w środkowej strefie boiska
  • 10'
    Spokojnie grają legioniści, dużo podań i budowanie akcji od obrony
  • 8'
    Piasecki złapany na spalonym, dobra decyzja arbitra liniowego
  • 7'
    Hlousek wybija piłkę na aut, aby wybić z rytmu legniczan
  • 7'
    Ojamaa szczęśliwie wpadł w pole karne, dwukrotnie dośrodkował, ale zagrożenie oddalił skutecznie Antolić
  • 5'
    Carlitos! Strzał Hiszpana broni Kanibołocki, dobitka Nagy'a okazała się niecelna
  • 4'
    Nagy ruszył środkiem pola, odważnie, na przebój i wywalczył rzut wolny po faulu Osyry
  • 3'
    Forsell wpadł w pole karne i huknął z ostrego kąta, ale Cierzniak zbił futbolówkę do boku
  • 3'
    Niedokładne podanie Kucharczyka do Carlitosa na prawej stronie
  • 2'
    Sporo przebitek, zamieszenia w środku pola. Obie ekipy walczą
  • 0
  • 0
    Obie drużyny wchodzą na murawę. Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Skład Legii na mecz z Miedzią: Cierzniak - Stolarski, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek - Kucharczyk, Antolić, Cafu, Nagy - Szymański - Carlitos.
  • 0
    Ławka: Malarz, Astiz, Martins, Pasquato, Radović, Kante, Kulenović.
  • 0
    W drużynie przeciwnej nie zagra Mateusz Żyro, który z Legii jest wypożyczony właśnie do beniaminka ligi
  • 0
    Do Legnicy nie pojechali m.in. Jarosław Niezgoda, Marko Vesović, Kasper Hamalainen, Łukasz Turzyniecki czy Mikołaj Kwietniewski, którzy dalej narzekają na urazy
  • 0
    Witamy! O godzinie 20:30 rozpocznie się mecz dziewiątej kolejki piłkarskiej Lotto Ekstraklasy pomiędzy Miedzią a Legią!
Miedź LegnicaLegia Warszawa
22'

22' Cafu

40' Petteri Forsell

40'

55' Rafał Augutyniak

55'
56'

71' Mateusz Piątkowski za Fabian Piasecki

71'

78' Wojciech Łobodziński za Rafał Augustyniak

78'
79'

82' Mateusz Szczepaniak za Henrik Ojamaa