13'
32'
90'
  • 90+8'
    Po tym zwycięstwie, Legia przeskakuje swojego dzisiejszego rywala. Gra może nie powalała na kolano, ale brawa należą się defensywie, która nie dała się pokonać w drugim meczu z rzędu. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+7'
    Koniec meczu! Legia wygrywa 1:0 po bramce Dominika Nagy'a!
  • 90+4'
    Radović fauluje rywala w takim miejscu, z którego można oddać strzał na bramkę. Do uderzenia z wolnego szykuje się Gajos
  • 90+4'
    Gajos strzela, ale wysoko nad bramką. Jeszcze dwie minuty do końca!
  • 90+3'
    Żółta kartka dla Martinsa, który faulem powstrzymuje kontrę Lecha
  • 90+1'
    Mieliśmy małe zamieszanie po rożnym dla Lecha, ale na szczęście kończy się ono w rękach Cierzniaka. W międzyczasie arbiter dolicza aż 6 minut do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Dwójka Gytkjaer - Tomczyk stworzyła teraz groźną akcję, którą przerwali Jędrzejczyk i Hlousek. Znów rożny dla gości
  • 90'
    I ostatnia zmiana w Legii. Debiut zalicza Andre Martins, który zmienia Antolicia
  • 89'
    Przenosimy się na drugą stronę boiska, gdzie Lech wykonuje rożny, ale nie oddaje nawet strzału na bramkę. Ostatecznie piłkę łapie Cierzniak
  • 88'
    Tym razem na ofsajdzie złapany Kucharczyk po podaniu od Kante. Napastnik zbyt długo zwlekał z tym podaniem
  • 87'
    Gajos zagrywa ze środka na lewo, a tam piłkę przejmuje Jóźwiak. Młody skrzydłowy zacentrował, piłka spadła na głowę Gytkjaera, który nie potrafił jej dobrze opanować i defensywa Legii wybiła futbolówkę
  • 86'
    Na spalonym Cafu, która wyszedł z kontrą razem z Kucharczykiem i Radoviciem. Trójka legionistów mogła rozwiązać to trochę lepiej, w polu karnym na piłkę czekał Kante
  • 83'
    Na murawie leży Wieteska, który powstrzymał kontrę Lecha, wybijając piłkę Jóźwiakowi. Obrońca przy tej interwencji ucierpiał, ale podnosi się już z murawy
  • 82'
    Legioniści rozegrali korner krótko, ale nie stworzyli z tego żadnego zagrożenia pod bramką Lecha
  • 82'
    Stolarski zagrał do Radovicia, pomocnik "Wojskowych" pokręcił trochę w polu karnym i uderzył z lewej nogi, a Putnocku sparował piłkę na rożny
  • 81'
    Pierwszą interwencję zaliczył Goutas, który wybił centrę Kucharczyka na rzut rożny
  • 80'
    Błąd obrony Lecha, którą chciał wykorzystać Kucharczyk. Pomocnik Legii uderzył z dystansu, ale piłka minęła bramkę
  • 79'
    Tiba podał w pole karne, ale nie było tam żadnego z lechitów i piłkę łapie Cierzniak
  • 78'
    Zmiana w szeregach gości. Goutas z Rogne
  • 76'
    Kante dobrze rozrzucił na lewo, a tam Hlousek zepsuł dośrodkowanie i od bramki zaczyna Putnocky
  • 74'
    Sa Pinto dokonuje drugiej roszady. Na boisku zamelduje się Miroslav Radović, a zmienia Szymańskiego
  • 72'
    Pierwsza zmiana w Legii. Carlitos schodzi, Jose Kante wchodzi
  • 71'
    Kucharczyk ruszył z kontrą Legii, dośrodkował w okolice 7. metra przed bramką Putnockiego, a Carlitosowi zabrakło kilkunastu centymetrów, aby sięgnąć futbolówkę nogą
  • 69'
    Cywka zacentrował z prawej strony, Gytkjaer znalazł się w polu karnym, ale Jędrzejczyk nie pozwolił mu na oddanie czystego strzału
  • 69'
    Tomczyk podał na lewo do Tiby, a ten dośrodkował, ale tą centrą nie znalazł żadnego z partnerów
  • 65'
    Gajos próbował minąć Stolarskiego, ale zwycięsko z tego pojedynku wychodzi obrońca Legii
  • 64'
    Carlitos poradził sobie z trzema rywalami i zagrał do Nagy'a, ale za mocno
  • 63'
    Dwie zmiany w Lechu. Tomczyk za Jevticia, Gajos za Trałkę
  • 62'
    Z rożnego centruje Jevtić, piłkę wybija Hlousek. Przed szesnastką znajduje się jeszcze Tiba, który uderza, a na linii strzału znalazł się Trałka. Pomocnik Lecha pomógł trochę Cierzniakowi, który złapał piłkę
  • 61'
    Tiba znalazł się w polu karnym Legii i próbował minąć Jędrzejczyka, ale kapitan "Wojskowych" wybija na rożny
  • 60'
    Szymański podaje z lewej strony, sprzed pola karnego uderza Kucharczyk, ale jego strzał został zablokowany przez blok defensywny Lecha
  • 58'
    Amaral centruje, ale Tiba nie sięga piłki głową
  • 57'
    Stefański wycofuje decyzję o karnym i grę rozpoczyna Putnocky
  • 55'
    Sędzia Stefański biegnie jednak do monitora, także istnieje prawdopodobieństwo, że karnego jednak nie będzie..
  • 54'
    Karny dla Legii! Nagy próbował oddać strzał, ale był pociągany za koszulkę i sędzia wskazuje na jedenasty metr!
  • 53'
    Hlousek centruje z lewej strony, a Carlitos przegrywa walkę w powietrzu z de Marco
  • 51'
    Lechici dośrodkowują z wolnego i znów piłkę pewnie chwyta Cierzniaka, następnie szybko rozpoczynając kontrę. Gdy wydawało się, że legioniści przesunęli się już na połowę rywala, mając przewagę, to Jóźwiak w ostatniej chwili zażegnał niebezpieczeństwo i wybił piłkę na aut
  • 49'
    Było blisko drugiego gola! Kucharczyk daleko wyrzuca piłkę z autu, głową uderza Wieteska i piłka ląduje na poprzeczce.. Dobijał jeszcze Cafu, ale trafił wprost w będącego już na ziemii Putnockiego..
  • 48'
    Legioniści przycisnęli poznaniaków. Najpierw Carlitos próbował wypracować sobie dobrą pozycję do oddania strzału w polu karnym, a całą sytuację zakończyło uderzenie Antolica sprzed szesnastki
  • 47'
    Trałka fauluje Cafu na środku pola
  • 45+19'
    Sędzia Stefański zaczyna drugą połowę
  • 45+18'
    Piłkarze Lecha wyszli już z szatni, czekamy jeszcze na legionistów
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Wracamy za około kwadrans
  • 45+1'
    Przysnęła defensywa Legii i w sytuacji sam na sam znalazł się Amaral. Zawodnik Lecha został nieco zepchnięty na lewą stronę przez Wieteskę i oddał niecelny strzał
  • 44'
    Tiba radzi sobie z Wieteską, ale następnie wyjeżdża z piłką za linię końcową i grę rozpocznie Cierzniak
  • 42'
    Cierzniak łapie dośrodkowanie Lecha i od razu szybkim wyrzutem uruchamia Carlitosa. Hiszpan źle jednak przyjmuje piłkę i Lech odzyskuje futbolówkę
  • 40'
    Tiba wypuszcza Jóźwiaka, ale przytomnie Cierzniak, który wychodzi z bramki i wybija piłkę na aut
  • 34'
    Na spalonym Gytkjaer
  • 32'
    Świetna akcja Szymańskiego, który wypatrzył Nagy'a i posłał mu prostopadłą piłkę. Węgier minął golkipera, a następnie posłał futbolówkę do pustej bramki
  • 31'
    Wieteska zażegnuje niebezpieczeństwo po zagraniu z rożnego, w dodatku sędzia przerywa grę, prawdopodobnie dopatrzył się tam faulu jednego z poznaniaków
  • 31'
    GOOOOOOOL! 1:0 dla Legii! Dominik Nagy!
  • 30'
    de Marco dośrodkowuje, Cafu blokuje, i Lech będzie wykonywać rzut rożny
  • 29'
    Lech znalazł się w polu karnym Legii i było trochę zamieszania, które jednak legioniści uspokoili i oddalili
  • 28'
    Carlitos uderza, ale nie był to najlepszy strzał w jego wykonaniu. Od bramki Putnocky
  • 26'
    Szymański dośrodkowuje z rzutu rożnego, na długim słupku na piłkę czekał już Carlitos, ale wybija mu ją w ostatniej chwili Trałka
  • 25'
    Nagy przedzierał się z lewej strony, ale sytuację, wybiciem na aut, wyjaśnia Rogne
  • 21'
    Dobrze o piłkę zawalczył Kucharczyk, któremu Stolarski podał za mocno. "Kuchy" wślizgiem wyłuskał futbolówkę jednemu z rywali, a następnie odegrał do Stolarskiego. Prawy obrońca zepsuł jednak centrę
  • 21'
    Stolarski rewanżuje się teraz udanym odbiorem, zabiera piłkę będącemu w dobrej formie Jóźwiakowi
  • 17'
    Antolić ładnie zagrał górą do Nagy'ego, a Węgier został sfaulowany na lewej stronie przez Janickiego
  • 17'
    Z wolnego dośrodkowuje Antolić, piłka spadła na głowę Jędrzejczyka, który uderzył nad bramką
  • 15'
    Gytkjaer oddał teraz strzał głową, ale piłka leciała zbyt wysoko, i ostatecznie uderzenie było lekkie i w dodatku niecelne
  • 13'
    Żółtymi kartkami po tej sytuacji zostali ukarani Carlitos i Jędrzejczyk z Legii oraz de Marco z Lecha
  • 12'
    Pierwsza przepychanka między graczami obu drużyn. Zaczęło się od Carlitosa, który odepchnął Tibę
  • 9'
    Lechici byli bliscy trafienia po raz pierwszy. Jóźwiak znalazł się niepilnowany na lewym skrzydle po wrzucie z autu, następnie wycofał do Gytkjaera, ale ten, mając dobrą okazję, uderzył niecelnie
  • 7'
    Z wolnego centruje Antolić, ale legioniści zostali złapani na spalonym
  • 6'
    Jóźwiak poradził sobie z dwoma legionistami, ale z rytmu wybił go Stolarski, a następnie legioniści zyskali wolny po faulu Cywki na Nagy'm
  • 5'
    Cafu zdecydował się uderzyć z dystansu z pierwszej piłki, ale na posterunku czekał już Putnocky, który złapał futbolówkę
  • 4'
    Tiba chciał uruchomić Cywkę prawą stroną, ale zagrał za mocno i od autu legioniści
  • 3'
    Z prawej strony, z rzutu wolnego, dośrodkowywał Szymański, ale Jędrzejczyk nie sięgnął piłki
  • 2'
    Na murawie leży Szymański, problem ma też Stolarski, ale obaj gracze powoli podnoszą się z boiska
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Piłkarze ruszyli już z tunelu. Legioniści zagrają dziś w wyjątkowych, ciemnoczerwonych koszulkach. Lech z kolei na biało
  • 0
    Czas na "Sen o Warszawie"!
  • 0
    Goście z Poznania zaczną natomiast w takim ustawieniu: Putnocky - Cywka, Janicki, Rogne, de Marco - Trałka, Jevtić, Tiba - Amaral, Gytkjaer, Jóźwiak
  • 0
    W kadrze meczowej, a konkretnie na ławce rezerwowych, znalazło się miejsce dla nowego nabytku Legii, Andre Martinsa. Oprócz niego, mecz na ławce rozpoczną Malarz, Astiz, Radović, Mączyński, Kulenović i Kante
  • 0
    Witamy! O godzinie 18 rozpocznie się mecz 8. kolejki ekstraklasy, w którym Legia podejmie na własnym stadionie Lecha Poznań
  • 0
    Skład Legii na dzisiejsze spotkanie: Cierzniak - Stolarski, Wieteska, Jędrzejczyk, Hlousek - Cafu, Antolić - Kucharczyk, Szymański, Nagy - Carlitos