74'
74'
90'
  • 90+10'
    Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych - wypowiedzi trenerów oraz zawodników.
  • 90+8'
    W Zabrzu "Kolejorz" wygrał z Górnikiem aż 6:1 i Legia ma obecnie 3 punkty straty do zespołu z Poznania
  • 90+7'
    Koniec spotkania... Bezbramkowy remis w dzisiejszym spotkaniu sprawia, że Lech ma tytuł mistrzowski na wyciągnięcie ręki
  • 90+6'
    Dużo zamieszania wprowadza Colak, który ogląda żółtą kartkę za niesportowe zachowanie
  • 90+5'
    Kuciak niczym Neuer wychodzi na trzydziesty metr i ratuje zespół przed utratą bramki
  • 90+4'
    Ahhh.. było groźnie na początku, duże zamieszanie, nawet niezłe dośrodkowanie Furmana, ale ostatecznie poradzili sobie z tym zagrożeniem lechiści
  • 90+3'
    Faul na Jodłowcu, okazja dla Legii, jedna z ostatnich
  • 90+2'
    Nic z tego nie wyszło, chaos panuje na boisku w ostatnich minutach
  • 90'
    Kucharczyk wywalczył rzut rożny. Czas ucieka
  • 89'
    Teraz próbował Sa z Guilherme. Strzał tego drugiego zablokowany
  • 88'
    Żyro psuje idealną sytuację... Piłka od Kucharczyka zagrana prosto na głowę prawoskrzydłowego, a ten... strzela fatalnie, niecelnie.
  • 87'
    Faul Żyry na Vranjesu, czas ucieka..
  • 86'
    Wrzutka Brzyskiego, piąstkowanie Budziłka, chciał to wykorzystać Guilherme, ale nieczysty strzał Brazylijczyka
  • 84'
    Legioniści w ataku, ale zabrakło w kluczowym momencie dokładności Jodłowcowi
  • 82'
    Potężny strzał Buksy - piąstkowanie Kuciaka, potem strzela Kuciak, niecelnie. Legia jakby bez sił, trudno o nadzieję na strzelenie przez nich zwycięskiego gola
  • 82'
    Była okazja dla Legii, prawa noga Michała Żyry przenosi piłkę wysoko nad bramką Budziłka
  • 80'
    Daniel Łukasik schodzi z boiska. W jego miejsce oglądamy Marcin Pietrowski
  • 79'
    Buksa strzelał głową, ale nie trafia on w bramkę Kuciaka
  • 76'
    Strzał z dystansu Jodłowca, celny. Pierwszy taki dla Legii w tym spotkaniu...
  • 75'
    Pojedynek Colaka z Lewczukiem. Wynikiem tego korner dla Lechii
  • 75'
    Piłka wybita daleko, ścigali się Kucharczyk i Borysiuk, lecz eks-legionista miał bliżej do piłki i wybił ją wślizgiem poza boisko
  • 73'
    Łukasik za faul na Guilherme ogląda żółtą kartkę za dość odważny faul na Guilherme. Doszło do przepychanek, Jodłowiec także ukarany "żółtkiem"
  • 71'
    Wojtkowiak ze względu na kontuzję ustępuje miejsca na boisku Rudinilsonowi
  • 70'
    Świetny drybling Sa, lecz za długi, stracił piłkę Jodłowiec i Furman. Ten ostatni fauluje Łukasika, żółta kartka
  • 67'
    Żyro szybko przedstawia się lokalnej publiczności, sędzia odgwizduje pozycję spaloną
  • 66'
    Zmiana w szeregach Legii. Michał Żyro zmienia Michała Masłowskiego
  • 65'
    Vranjes ośmiesza Furmana zakładając Furmanowi "siatkę", oddał strzał z dystansu, ale także niecelny
  • 64'
    Strzał z dystansu Łukasika - niecelny
  • 63'
    Masłowski niedokładnie do Sa, strata piłki
  • 61'
    Nie ma zagrożenia, futbolówka w rękach Budziłka
  • 60'
    Furman w rogu boiska, korner dla Legii
  • 59'
    Kucharczyk niedokładnie do Sa pod bramką rywala. Łapie futbolówkę Budziłek
  • 56'
    Lepszy fragment Legii. Korner, wrzutka Furmana, ale Jodłowiec nieszczęśliwie dla siebie strzela barkiem, a nie głową i piłka przelatuje nad bramką Lechii
  • 55'
    Ładna klepka z udziałem Sa, Jodłowca i Guilherme. Piłka odskakuje napastnikowi Legii, nadzieje na dojście do piłki miał Guilherme, ale pierwszy przy piłce był Budziłek
  • 53'
    Kontratak Legii szybko przerywa Borysiuk
  • 52'
    Przewinienie Astiza na Colaku
  • 50'
    Błąd w przyjęciu piłki Colaka, aut dla legionistów
  • 50'
    Kucharczyk! Świetnie podanie od Sa, "Kuchy" chciał zakręcić piłkę po długim rogu, jednak strzał minimalnie niecelny
  • 48'
    Łukasik świetnie wślizgiem zatrzymuje Orlando Sa
  • 46'
    Adam Buksa zmienia Sebastiana Milę. Zawodnik Lechii i Reprezentacji Polski zgłosił kontuzję łydki
  • 45+20'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+1'
    Kolejny groźny strzał Lekovicia. Koniec pierwszej połowy. Lechia dominuje nad Legią. Aktualni jeszcze mistrzowie Polski nie wyglądają na drużynę chcącą dziś wygrać
  • 45'
    Makuszewski z dośrodkowaniem, interwencja Jodłowca, korner dla gospodarzy
  • 44'
    Kolejne dośrodkowanie Mili z rzutu rożnego i następne wybicie piłki przez Lewczuka
  • 42'
    Piąstkuje Kuciak, piłka wybita chaotycznie, Lechia znów przy piłce. Słabo, bardzo słabo wygląda gra Legii
  • 41'
    Broź atakuje Milę bez piłki. Faul, rzut wolny dla Lechii. Łukasik przy piłce
  • 39'
    Wojtkowiak dośrodkowuje, piłka znajduje Colaka a ten myli się w świetnej sytuacji posyłając futbolówkę w stronę bliższego słupka
  • 38'
    Strzał głową Vranjesa - nieudana próba piłkarza Lechii
  • 35'
    Pierwsza, groźniejsza akcja Legii. Masłowski prawym skrzydłem, ale zabrakło precyzyjnego, ostatniego podania
  • 34'
    Guilherme mądrze się zastawił, fauluje go Nazario
  • 33'
    Mila wywraca Furmana
  • 33'
    Elektryczna interwencja Lewczuka, piłka dla gospodarzy
  • 32'
    Za mocne podanie Janickiego do Wojtkowiaka, grę wznawia Kuciak
  • 30'
    Faul Łukasika na Masłowskim
  • 28'
    Groźny kontratak Lechii! Kilkadziesiąt sekund gospodarzy w natarciu. Udało się legionistom oddalić zagrożenie, ale gospodarze wciąż operują futbolówką i budują atak pozycyjny
  • 27'
    Kucharczyk do Masłowskiego, lecz słaby strzał pomocnika Legii odbija się od obrońców Lechii i piłka wyszła na rzut rożny
  • 25'
    Dośrodkowanie Mili z rzutu wolnego ląduje na głowie Kucharczyka. Lechia przy piłce
  • 24'
    Ajjj! Przejęcie Brzyskiego, szybkie podanie do Kucharczyka, ten dośrodkowywał w kierunku Sa, lecz ubiegł Portugalczyka Budziłek
  • 23'
    Nerwowo, ale ostatecznie skutecznie interweniuje Kuciak
  • 22'
    Strzał Mili, rykoszet, rzut rożny dla Lechii
  • 21'
    Za mocne dośrodkowanie Łukasika. Łapie Kuciak, wznawia grę długim wykopem, ale futbolówki nie opanował Guilherme. Aut dla gospodarzy
  • 20'
    Ręka Guilherme. Będzie okazja dla lechistów
  • 19'
    Astiz! Niewiele zabrakło by strzałem głową pokonał Budziłka
  • 18'
    Próba w ofensywie w wykonaniu Kucharczyka. Wywalczył on rzut rożny dla swojej drużyny
  • 16'
    Strzał z dystansu autorstwa Nazario - trafia ono w Astiza, gra toczy się dalej
  • 15'
    Zażegnane niebezpieczeństwo, ale na chwilę. Legia wygląda na zagubioną, Lechia dużo lepiej zorganizowana
  • 13'
    Strzał głową Vranjesa, broni dobrze w tej sytuacji Kuciak
  • 13'
    Nabity Jodłowiec i kolejny rzut rożny dla Lechii
  • 12'
    Wysoko i agresywnie gra Legia, ale Lechia kontruje, korner dla gospodarzy
  • 9'
    Guilherme starał się indywidualnie przedrzeć przez linię pomocy Lechii - aut dla gości
  • 7'
    Leković faulował Guilherme, przy piłce legioniści
  • 6'
    Pierwsza próba ofensywna Legii, Jodłowiec do Kucharczyka, ten jednak na pozycji spalonej
  • 5'
    Było małe zamieszanie, lecz na spalonym jeden z graczy Lechii, grę wznawia Kuciak
  • 4'
    Strzał Wojtkowiaka! Blokuje tę próbę jeden z obrońców Legii
  • 4'
    Niepewna interwencja Kuciaka po strzale Colaka, wypuszcza piłkę przed siebie, dopada do niej Leković, ale znów broni Kuciak. Korner dla gospodarzy
  • 2'
    Lechia wywalczyła pierwszy rzut rożny w tym meczu
  • 2'
    Colak fauluje Brzyskiego przy próbie strzału przewrotką
  • 1'
    Nerwowo w szeregach Legii, wybicie i strata Brzyskiego
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Jesteśmy już po losowaniu stron, lada moment zaczynamy spotkanie!
  • 0
    Piłkarze i sędziowie wychodzą na murawę
  • 0
    W składzie Lechii zaskakiwać może obecność Ariela Borysiuka, który na przedmeczowych schematach wygląda jako jeden z dwóch środkowych obrońców, ustawiony obok Rafała Janickiego
  • 0
    Na ławce pozostają: Malarz, Dossa Junior, Bereszyński, Pinto, Żyro, Ryczkowski i Saganowski.
  • 0
    Legia rozpocznie mecz w składzie: Kuciak - Broź, Astiz, Lewczuk, Brzyski - Guilherme, Furman, Masłowski, Jodłowiec, Kucharczyk - Sa.