Kuciak broni strzał Flavio!!!
  • 129'
    Kuciak lepszy od braci Paixao
  • 128'
    Marco Paixao drobił przed karnym, strzelił bardzo źle, Kuciak broni strzał po ziemi
  • 128'
    Teraz Pinto
  • 128'
    Gooool! Ależ szczęście Legii! Pinto strzelił źle, ale piłka wpadła do siatki
  • 128'
    2:1 dla Legii
  • 127'
    Drugi w Śląsku wyznaczony jest Marco Paixao
  • 127'
    Broni Kuciak!!!
  • 126'
    0:1 dla Śląska
  • 126'
    W Legii rozpoczyna Guilherme
  • 126'
    1:1!
  • 125'
    Karne strzelane będą na bramkę przy trybunie południowej
  • 125'
    Do piłki pochodzi Hateley...
  • 123'
    Obie drużyny naradzają się przy ławkach rezerwowych
  • 122'
  • 121'
    Koniec. Za chwilę rzuty karne
  • 119'
    Faulowany jeszcze Flavio przez Masłowskiego. Mało gry, ale będzie szansa na dośrodkowanie dla Śląska
  • 119'
    Dankowski jeszce nabijał Żyrę, aut dla Śląska. Chwilę później jeszcze akcja Paixao i Picha. Wynik się nie zmienia. Zaraz rzuty karne
  • 117'
    Wrąbel od bramki, obie ekipy jeszcze szukają swojej szansy
  • 116'
    Jodłowiec ładnie zakręcił kółko, pobiegł wzdłuż pola karnego i strzelił na bramkę Wrąbla. Za lekko. To już 117. minuta...
  • 115'
    Marco Paixao fauluje Guilherme
  • 114'
    Ależ szczęście Legii. Lacny zagrał do Picha, który strzelał, piłkę przecinał jeszcze M.Paixao, ale jego uderzenie nad bramką Kuciaka
  • 114'
    Coś w tym jest...
  • 113'
    Saganowski do Jodłowca, ale przerywa grę Szymon Marciniak. Spalony
  • 112'
  • 111'
    Pinto zamienia Furmana
  • 110'
    Żyro chciał ograć dwóch obrońców, ale ostatecznie wybiegł z piłkąza linię
  • 109'
    Wrzutka Hateleya mija bramkę Legii. Nikt nie zamykał akcji
  • 109'
    Dankowski zabiera piłkę Żyrze
  • 108'
    Przekładanka Flavio wyprowadziła w pole Guilherme, który musiał faulować. Będzie rzut wolny ze skraju pola karnego
  • 107'
    Jeszcze jeden zryw Dudy, który biegł wzdłuż pola karnego Śląska. Strzelił, ale na raty broni Wrąbel
  • 106'
    Pojedynek Jodłowca z Zielińskim, aut dla Legii na wysokości pola karnego
  • 106'
    Lacny zastąpił Droppę
  • 108'
    Ostatni kwadrans tego dwumeczu!
  • 106'
    Ależ sytuacja dla Legii!!! Korner, strzelał Jodłowiec i trafił w słupek
  • 106'
    Koniec pierwszej części dogrywki
  • 105'
    Duda przedzierał się w polu karnym, przewracał go Droppa, ale sędzia uznał, że nie ma karnego
  • 104'
    Grajcar w nasze pole karne, ale wyjaśniają Dossa z Jodłowcem
  • 104'
    Żółtą kartką ukarany Marek Saganowski. Faulował Droppę
  • 103'
    Żyro do Dudy, ale ten zablokowany przez Dankowskiego. Ciężko w tej fazie meczu o jakiś zryw
  • 102'
    Duda szukał Saganowskiego, ale niecelnie
  • 101'
    Żółta kartka dla Dudy za faul na Hateleyu
  • 101'
    Chwilę temu Saganowski zmienił Kucharczyka
  • 100'
    Duda do Kucharczyka, który kolejny raz nie pilnuje linii spalonego
  • 99'
    Błąd w przyjęciu piłki Furmana, kontra Śląska, mocna wrzutka Flavio, wybija Dossa
  • 97'
    Najpierw płaska wrzutka Paixao wybita przez Astiza. Legia natychmiast wyprowadziła kontrę, ale źle z lewej nogi dośrodkowywał Kucharczyk
  • 97'
    Zablokowany strzał z lewej nogi Flavio
  • 95'
    Śląsk w ataku pozycyjnym
  • 95'
    Hateley minął najpierw Jodłowca, później Furmana i mocno strzelił z dystansu. Pomylił się minimalnie
  • 94'
    Masłowski w kierunku Żyry, ale Wrąbel na 30. metrze uprzedza naszego skrzydłowego. Już widzimy te porównania do Neuera...
  • 92'
    Legia zaczyna wysoko. Duda do Żyry, ale Pawelec nabija naszego skrzydłowego i od bramki Wrąbel
  • 92'
    Flavio na prawym skrzydłem ogrywa Guilherme, ale Brazylijczyk po chwili zdołał zablokować rywala
  • 90+7'
    Wracamy do gry. Dogrywka!
  • 90+1'
    Wcześniej Żyro szukał w polu karnym Dudy, ale dobrze interweniował Dankowski
  • 90+1'
    Koniec regulaminowego czasu gry. Będzie dogrywka
  • 90'
    Flavio szukał swojego brata w polu karnym, ale ten faulował Dossę
  • 90'
    Sędzia doliczył jedną minutę
  • 89'
    Masłowski chciał inteligentnie wypuścić Żyrę, ale ten drugi nie miał szans na dobiegnięcie do piłki
  • 87'
    Obie ekipy już zmęczone. Dużo długich, niecelnych podań. Czasami jakieś pojedyncze zrywy
  • 85'
    Dwukrotnie Duda starał się uruchomić Żyrę, ale najpierw efektownie przerywa akcję Dankowski, później Hateley
  • 85'
    Żyro sciągany na ziemie przez Celebana, ale według sędziego to on faulował
  • 82'
    Teraz bardzo czytelna próba Jodły, kontra Śląska
  • 82'
    Flavio do Zielińskiego, ten miękko w pole karne Legii, ale dobrze ustawiony Dossa
  • 81'
    Żyro przytomnie wypuścił Bereszyńskiego, ten płasko dośrodkowywał do Dudy, ale Słowak uprzedzony przez Celebana
  • 79'
    Kolejna wrzutka Machaja, wysoko zawiesił piłkę w polu karnym, ta trafiła do Kuciaka
  • 77'
    Furman, który ma już żółtą kartkę, fauluje tuż przed polem karnym Machaja. Na szczęście bez kartonika
  • 77'
    Machaj dokładnie z tej samej pozycji strzelił ostatnio gola
  • 77'
    Machaj w pole karne, wybijają Wojskowi, Kucharczyk po chwili blokuje jeszcze dośrodkowanie
  • 76'
    Na spalonym wychodzący na czystą pozycje Żyro
  • 75'
    Kontra Śląska - dwójkowa akcja Paixao i Machaja, dobrze w całą akcję wmieszał się Astiz
  • 73'
    Furman starał się rozciągnąć grę do Kucharczyka. Ten na spalonym
  • 70'
    Kuciak niecelnie w kierunku Kucharczyka, aut dla Śląska
  • 69'
    Od bramki zacznie Kuciak
  • 68'
    Przy piłce Guilherme oraz Furman
  • 68'
    Mocna wrzutka na Żyrę, ten strzelał głową, ale wysoko nad bramką
  • 67'
    Żyro mijał Dankowskiego, ale gracz Śląska przerwał akcje ręką. Będzie szansa na dośrodkowanie
  • 66'
    Gorąco na boisku. Dossa ukarany żółtą kartką za przerwanie kontry, na trybuny zaś odesłany jedna z osób ze sztabu Śląska
  • 65'
    Kucharczyk łądnie popędził lewym skrzydłem, złamał akcję do środka i strzelił. Broni Wrąbel
  • 63'
    Koszykarze wspierają piłkarzy!
  • 62'
    Zmiana w drużynie rywali. Dankowski za Dudu
  • 61'
    Żółta kartka dla Grajcara
  • 61'
    Żyro do Kucharczyka, ale tego drugiego uprzedził Wrąbel
  • 60'
    Ajj, świetna akcja Legii. Masłowski szybko do Dudy, ten wypuścił Kucharczyka, który szybko dośrodował do Żyry. Strzelec bramki przyjmował piłkę zamiast uderzać z pierwszej
  • 59'
    Rzut wolny dla Śląska z 38 metrów, wrzutka, nieporozumienie Dossy z Kuciakem, ale na szczęście bez konsekwencji
  • 58'
    Nieuznana bramka dla Śląska. Strzał Machaja z dużej odległości, Kuciak wybija piłkę na głowę Flavio. Portugalczyk na spalonym
  • 56'
    Brzydkie wejście Furmana, który faulował Grajcara. Żółta kartka
  • 55'
    Gui starał się rzucić piłkę za plecy obrońców do Kucharczyka, przytomnie interweniował Zieliński
  • 53'
    Doskonałe podanie Dudy do wbiegającego z prawego skrzydła Żyry. Skrzydłowy kapitalnie, z lewej nogi, strzelił na dalszy słupek i pokonał bramkarza
  • 52'
    Duda wpadł w pole karne i upadł po pojedynku z Grajcarem. Sędzia niewzruszony
  • 52'
    Bramka dla Legii!!! Żyro
  • 50'
    Świetne prostopadłe zagranie Jodłowca do Kucharczyka. "Kuchy" na spalonym
  • 49'
    Duda chciał zagrać prostopadłą piłkę do Żyry, ale podanie przerwane
  • 47'
    Faul Furmana w środku boiska
  • 46'
    Żyro zmienia Orlando Sa. Michał przejdzie na skrzydło, najbardziej wysuniętym graczem staje się Duda
  • 45+19'
    Początek drugiej połowy
  • 45+18'
    Nasi gracze już na boisku, za moment początek drugiej połowy
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Przegrywamy po kiepskim meczu, w tym momencie to Śląsk jest w półfinale
  • 45'
    Sędzia przerywa akcję Legii w dość dobrym dla niej momencie. Na boisku leży Dudu, który ucierpiał w starciu z Jodłowcem
  • 43'
    Nerwowo przed własną bramką Legia. Nieporozumienie Kuciaka i Gui. Nasz bramkarz wybija piłkę na aut
  • 43'
    Wrzutka Zielińskiego do Machaja, ten drugi strzelał głową, ale wprost w Kuciaka
  • 42'
    Jodłowiec niedokładnie do Sa
  • 41'
    Kuciak broni strzał M.Paixao
  • 39'
    Teraz ładnie Legia z pierwszej piłki "klepała" przed polem karnym Śląska. Guilherme jednak nie zdołał celnie strzelić, starcił piłkę
  • 38'
    Trudno to pisać, ale Legia bez ani jednej klarownej sytuacji. Całe spotkanie raczej przeciętne. Niestety, Śląsk wie co ma grać i to realizuje
  • 38'
    Duda do Jodłowca, ten jednak traci na rzecz Droppy
  • 37'
    Guilherme starł się w powietrzu Flavio, Portugalczyk leży na boisku
  • 35'
    Droppa strzelał z 23 metrów, piłka odbiła się jednak od Dossy i straciła na prędkości. Bez problemów Kuciak
  • 35'
    Strzelał z daleka Jodłowiec. Bardzo niedokładnie
  • 34'
    Pierwszy raz dłużej utrzymywał się przy piłce Sa, ale jego zagranie do Dudy niecelne
  • 33'
    Legia stara się jakoś przebić, ale wciąż kończy swoje akcje bez zagrożenia
  • 30'
    Ładnie Dudu ogrywa "Beresia" i wycofuje piłkę do M.Paixao, który na szczęście zablokowany przez Furmana
  • 30'
    Legia starała się wyjść z kontrą, ale Kucharczyk nie opanował piłki
  • 29'
    Ładnie Dossa przerzucił piłkę do Bereszyńskiego, ale ten szybko dogoniony przez rywali. Strata
  • 28'
    Legia znowu nie może przebić się przed drugą linie gości. W konsekwencji zagrywa do Kuciaka lub podaje pomiędzy obrońcami
  • 28'
    Interpretacje takiej gry mogą być różne - z jednej strony brak pomysłu, z drugiej jednak może chęć wyczekania rywala
  • 26'
    Ładna sztuczka techniczna Dudy i natychmiastowa próba wypuszczenia Kucharczyka, Zieliński jednak przeczytał zagranie Słowaka
  • 25'
    Teraz nareszcie dobra i cierpliwa akcja Legii. Duda do Bereszyńskiego, ten wpadł w pole karne i płasko dośrodkował, ale nikt nie zamykał akcji
  • 24'
    Flavio przerywa podanie Guilherme. Legia jakby na stojąco, bez pomysłu
  • 22'
    Wrzutka Machaja do M.Paixao niecelna
  • 21'
    Śląsk teraz długo na połowie Legii. Rywale grają dość spokojnie, nie panikują, ale też nie stosują taktyki - autobusu
  • 21'
    Duda powalony na własnej połowie przed Droppę. Faul
  • 19'
    Jodłowiec zagrywa w kierunku Masłowskiego, ale przerywa Grajcar
  • 17'
    Duda minął jednego rywala, ale tuż przed polem karnym został otoczony przez trzech innych graczy. Bez szans
  • 16'
    Legia buduje atak na własnej połowie, ale dobrze wychodzi Śląsk. Bardzo trudno się przebić
  • 15'
    Zieliński strąca piłkę do Wrąbla. Od bramki Śląsk
  • 14'
    A jakie jest wasze zdanie? Dyskutujcie pod głównym newsem. ]]
  • 13'
    Zieliński ładnie zagrał do Marco Paixao, ten dośrodkował w pole karne, Kuciak niefortunnie wybija piłkę wprost pod nogi Grajciara, a Czeski zawodnik z 14. metra pokonał naszego golkipera
  • 12'
    Przegrywamy 1:0. Duży błąd Kuciaka
  • 11'
    Śląsk atakuje wysokim pressingiem
  • 10'
    Ładnie przedzierał się Masłowski, ale ostatecznie zatrzymał się na Droppie
  • 9'
    Dudu z dużej odległości, ale strzał blokował Dossa
  • 8'
    Masłowski ładnie przechwycił piłkę, zagrał do Jodłowca, który niecelnie do Kucharczyka. Aut
  • 7'
    Od bramki Kuciak
  • 6'
    Strata Guilherme, Śląsk od razu ruszył, piłka w kierunku Paixao, ale na szczęście Astiz przerywa akcję i zagrywa do Kuciaka
  • 6'
    Duda fauluje Zielińskiego
  • 5'
    Zamieszanie przed polem karnym Legii. Atakowało dwóch braci Paixao - po ziemi strzelał Flavio. Pewnie jednak broni Kuciak
  • 4'
    Kucharczyk pokonał bramkarza gości, ale był na spalonym
  • 2'
    Orlando Sa fauluje Droppę
  • 1'
    Rozpoczął Śląsk, ale pierwsza akcją skończyła się autem dla Legii
  • 0
  • 0
  • 0
    Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko. Legia wyprowadzana dziś przez Inakiego Astiza
  • 0
    Piłkarze już kilka dobrych minut temu zeszli z rozgrzewki, za kilka minut początek spotkania
  • 0
    Ci chłopcy będą dziś wyprowadzać legionistów i przeciwników
  • 0
    Nie jest dziś łatwo dotrzeć na stadion - korki, korki, korki...
  • 0
    Legioniści zakończyli już rozgrzewkę. Z boiska zbiegli również gracze Śląska
  • 0
    Na dzisiejszym meczu pojawiło się siedem tysięcy dzieci z akcji "Kibicuj z Klasą"
  • 0
    Post użytkownika Nieznani Sprawcy.
  • 0
    Legia mecz ze Śląskiem zacznie w składzie: Kuciak - Bereszyński, Astiz, Junior, Guilherme - Masłowski, Jodłowiec, Duda, Furman, Kucharczyk - Sa