Sparingi 2014/2015 - Mecze kontrolne zima

53'
81'
84'
  • 90+3'
    Koniec meczu! Spotkanie kończy się porażką Legii 1:3. Dziękujemy za uwagę, zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych, które niebawem ukażą się na stronach Legia.Net.
  • 90+2'
    Kontratak Dnipro zatrzymał się na Wietesce, którzy świetnie przeczytał grę i odebrał piłkę
  • 90+1'
    Bruno Gama wybija piłkę dośrodkowaną w pole karne Dnipro
  • 90'
    Bereszyński wywalczył rzut rożny
  • 88'
    Pinto prostopadle do Kucharczyka. Strzał skrzydłowego nie był w stanie zaskoczyć bramkarza rywali
  • 87'
    Kolejna świetna okazja dla Dnipro. Zozulia przedarł się przez blok obronny Legii, wybrał wycofanie piłki zamiast strzału - na szczęście dla Legii, gdyż piłka nie trafiła do żadnego z jego kolegów
  • 84'
    Wrzutka Kucharczyka. Bramkarz rywali uprzedza Szwocha
  • 83'
    3:1... Dnipro szybko reaguje na straconą bramkę. Matheus pokonuje Jałochę płaskim strzałem przy słupku, pokazując świetną technikę w tej akcji
  • 80'
    Gol! 2:1! Świetny rajd Kucharczyka, który dogrywa do Saganowskiego! Ten nie mógł się pomylić i strzelił do pustej bramki, zdobywając gola kontaktowego
  • 78'
    Matheus zablokowany przez Kucharczyka. Przy piłce utrzymuje się drużyna Dnipro
  • 75'
    Szwoch na spalonym
  • 73'
    W końcu świetna okazja dla Legii! Akcja Kucharczyka, sprytne wycofanie, do piłki dopadł Misiak. Strzelał bez przyjęcia, jednak bramkarz rywali fantastycznie się spisał w tej sytuacji i z pomocą słupka zapobiegł utracie bramki
  • 70'
    Faul na Bereszyńskim w okolicach linii środkowej boiska
  • 69'
    Wycofanie Kucharczyka do Helio Pinto. Będąc przed polem karnym Portugalczyk uderza na bramkę rywala. Niestety znów niecelnie
  • 65'
    Zmiany w Legii. Brzyski, Sa, Astiz, Kosecki ustępują miejsca Wietesce, Misiakowi, Kucharczykowi i Bartczakowi
  • 65'
    Helio Pinto strzela z rzutu wolnego, jednak piłka przelatuje bardzo wysoko nad poprzeczką bramki rywala
  • 60'
    Strzał Brzyskiego trafia w nogę Sa i wychodzi poza boisko. Piłka dla rywali
  • 60'
    Na spalonym Jakub Kosecki
  • 59'
    Kolejna bramka nie obudziła legionistów. Nadal trudno im złożyć składną akcję mogącą zagrozić bramce rywala
  • 53'
    Bramka dla Dnipro. Zozulia, który zastąpił Kalinicia w drugiej połowie, wykańcza składną, szybką kontrę swojego zespołu. 2:0 dla Ukraińców
  • 50'
    Jałocha zwlekał z wybiciem piłki, popełnił błąd trafił prosto w nadbiegającego rywala. Piłka na szczęście dla niego odbiła się na bok, a nie w kierunku pustej bramki Legii
  • 49'
    Pierwszy rzut rożny w tym meczu dla Legii
  • 49'
    Strzał z dystansu, mocno niecelne, ale pierwsze w tym spotkaniu
  • 48'
    Jest też Konrad Jałocha, który zastąpił Arkadiusza Malarza
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 46'
    Bartłomiej Kalinkowski zmienia Ivicę Vrdoljaka od początku drugiej części meczu
  • 45+1'
    Piłka trafiła na głowę Orlando Sa. Był tam jednak też bramkarz Dnipro, który wypiąstkował tę piłkę, trafiając przy okazji w głowę Portugalczyka. Koniec pierwszej połowy, liczymy na zdecydowaną poprawę w drugiej części spotkania.
  • 45'
    Faul na Szwochu. Będzie okazja na dośrodkowanie w pole karne Dnipro
  • 44'
    Legia stara się jeszcze zagrozić bramce przeciwnika. Wszelkie próby kończą się w okolicach pola karnego rywala, gdzie trudno jest się przebić podopiecznym Henninga Berga
  • 40'
    Źle zachował się teraz Bereszyński, jego błąd wykorzystał Konoplianka, przejął piłkę i pognał na bramkę Malarza. Oddał strzał, lecz dobrze interweniował w tej sytuacji nowy nabytek Legii
  • 37'
    Z łatwością Dnipro przedostaje się w pole karne Legii swoją lewą stroną. Wrzutka z lewej strony, na szczęście dla legionistów, jest delikatnie za mocna i mija wszystkich zawodników zgromadzonych w polu bramkowym
  • 35'
    Legia póki co bez pomysłu na zaistnienie w ofensywie. Bramka rywala nie została zagrożona przez 36 minut spotkanie, które już upłyneły
  • 31'
    Faulowany Helio Pinto. Przy piłce legioniści
  • 31'
    Orlando Sa szukał w indywidualnej akcji Szwocha. Jego podanie okazuje się niecelne, piłkę mają rywale
  • 29'
    Luchkevich wrzucał piłkę w pole karne Malarza - zdecydowanie zrobił to za mocno, piłka trafiła pod nogi Bereszyńskiego
  • 27'
    Groźny kontratak Dnipro! Konoplianka dostał piłkę na lewej stronie, płasko dośrodkował w stronę Kalinicia. Napastnikowi rywali niewiele zabrakło, by sięgnąć futbolówkę i pokonać po raz drugi dziś bramkarza Legii
  • 22'
    Dobre zagranie do Saganowskiego, wyglądało, że będzie dobra okazja dla naszego napastnika. Sędzia dopatrzył się jednak nieprzepisowej walki o pozycję u naszego napastnika
  • 21'
    Gracze z Ukrainy prezentują wyraźnie lepszą postawę w pierwszych minutach spotkania. Zasłużenie zdobyta bramka
  • 19'
    Krótko rozegrana akcja przez Dnipro, wycofanie, ponowne dogranie do Kalinicia i... gol dla Dnipro
  • 18'
    Strata Koseckiego, w wyniku której mamy rzut rożny dla Dnipro
  • 16'
    Rotań wrzuca piłkę w pole karne Legii z wrzutu wolnego. Płka w rękach Malarza
  • 15'
    Dobry powrót Orlando Sa. Portugalczyk odzyskuje piłkę dla swojego zespołu
  • 12'
    Źle rozegrała to drużyna ukraińska, złapany na spalonym jeden z piłkarzy wicemistrza Ukrainy
  • 11'
    Nieporozumienie Brzyskiego z Koseckim i rzut rożny dla Dnipro
  • 11'
    Piąstkowanie piłki przez Malarza, jeszcze jeden rzut rożny dla rywala
  • 9'
    Legia opanowała sytuację, chwilowo utrzymuje się przy piłce
  • 7'
    Niedokładne zagranie i od bramki grę wznawia Malarz
  • 6'
    Groźna sytuacja ze strony Dnipro. Ładna akcja, w głównych rolach Konoplianka i Kalinić, jednak zabrakło skutecznego wykończenia
  • 6'
    Faul Helio Pinto, okazja dla rywala na dośrodkowanie w legijne pole karne
  • 4'
    Faul na Vrdoljaku w okolicach środka pola
  • 3'
    Matheus z groźnym dośrodkowaniem, Kalinić minął się z piłką, ta przeleciała niedaleko od dalszego słupka bramki Arkadiusza Malarza
  • 1'
    Pierwsza próba strzału z dystansu w wykonaniu zawodnika Dnipro - niecelna
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Oba zespoły już na boisku. Trwa przywitanie obu drużyn, lada moment zaczynamy spotkanie.
  • 0
    Mecz z Dnipro legioniści rozpoczną w następującym składzie: Malarz - Bereszyński, Makowski, Astiz, Brzyski - Szwoch, Pinto, Vrdoljak, Kosecki - Saganowski, Sa.
  • 0
    O godzinie 12. piłkarze Legii zagrają w Hiszpanii ostatni sparing na zgrupowaniu. Rywalem będzie Dnipro Dnipropietrowsk. Zapraszamy na naszą relację na żywo oraz na transmisję na wp.pl