69'
84'
86'
  • 90+4'
    Legia zremisowała ze Śląskiem 1:1. To nie był najlepszy mecz w wykonaniu podopiecznych Henninga Berga, mimo to, szkoda bramki, którą po kiksie Brozia zdobył M. Paixao. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+3'
    Koniec spotkania. Sędzia w niezrozumiałym momencie, w trakcie akcji przerwał mecz
  • 90+3'
    Kucharczyk już po końcowym gwizdku dostał jeszcze żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem
  • 90+2'
    Teraz odskoczyła piłka Pawełkowi, Kucharczyk chciał wykorzystać błąd, ale były golkiper Wisły naprawił błąd
  • 90+1'
    Droppa szarżował w polu karnym, ale Lewczuk wmieszał się w całą akcję i został jeszcze faulowany
  • 90'
    Dwie minuty doliczył sędzia Ryczmański
  • 90'
    Niezrozumiałe zagranie Żyry, który zagrał z całej siły do tyłu (stojąc na połowie rywala). Na szczęście Kuciak czytał grę i zażegnał niebezpieczeństwo
  • 89'
    Saganowski traci, piłkę przejął Żyro, ale został faulowany przez Dudu. Będzie szansa na dośrodkowanie z boku boiska na wysokości 20. metra
  • 89'
    Nieźle Guilherme zawiesił piłkę w polu karnym, ale Heteley wybił na aut
  • 88'
    Flavio miał duużo miejsca w środku boiska i zdecydował się na strzał z dystansu. Niecelnie
  • 87'
    Od autu Legia
  • 86'
    Broź fatalnie głową zgrywał w kierunku Kuciaka, Marco Paixao jak lis pola karnego wyszedł zza pleców i pewnym strzałem wyrównał
  • 85'
    Chaos w polu karnym Legii, okazja dla Śląska, strzał Dudu, broni Kuciak
  • 85'
    No i mamy wyrównanie...
  • 83'
    Druga żółta kartka dla Vrdoljaka. Gramy 10 na 10
  • 83'
    Ivo ukarany za faul na Marco Paixao
  • 83'
    Ostrowski za Grajcara
  • 82'
    Lewczuk w wycieczce na pole karne Śląska, miał dużo miejsca i strzelił z dystansu. Nad poprzeczką
  • 82'
    Na spalonym Flavio
  • 81'
    Żyro przejął piłkę i Legia wyszła z akcją czterech na dwóch(!). Kucharczyk w dobrej sytuacji jednak beznadziejnie przestrzelił
  • 80'
    Broź wziął na zamach Celebana i niecelnie strzelił z lewej nogi
  • 79'
    Guilherme zagrywa płasko ze skrzydła. Pawełek łapie piłkę, ale... ja wypuszcza. Tym razem byłemu wiślakowi upiekło się i ponownie chwycił futbolówkę.
  • 77'
    Kolejny rzut rożny dla Legii
  • 77'
    A przed chwilą na boisku zameldował się Saganowski, zmienił Rado.
  • 71'
    Rado starał sie wziąć na zamach Droppę, ale stracił piłkę. Dużo strat Serba
  • 70'
    Ładne podanie Radovicia do Masłowskiego, który na pelnej szybkości przyjął piłkę, ale strzelił bardzo lekko po ziemi
  • 69'
    Aktywny Flavio Paixao walczył z Gui i faulował Brazylijczyka
  • 68'
    Dużo niedokładności z obu stron. Vrdoljak otrzymał żółtą kartkę za faul na Dudu
  • 66'
    Niecelny strzał Marco Paixao
  • 65'
    Vrdoljak do Brozia, ale Dudu kapitalnym wślizgiem wybił piłkę zawodnikowi Wojskowych
  • 64'
    Hateley za mocno do Flavio. Legia kontroluje grę od momentu, kiedy zaczęła grać w przewadze
  • 63'
    Próba dogrania Guilherme do Masłowskiego. Były gracz Zawiszy jednak za wolny
  • 62'
    Zła próba technicznego strzału Kucharczyka
  • 62'
    Droppa zamienia Picha
  • 60'
    Okres szarpanej gry z obu stron
  • 59'
    Prostopadłe zagranie do Radovicia, ale ten stracił piłkę
  • 57'
    Błąd Śląska - Radović przejął piłkę i zagrał do Jodłowca, jego dośrodkowanie zablokował obrońca Śląska, dopadł do niej jednak "Kuchy", strzelił, ale uderzenie zablokowane
  • 57'
    Druga żółta kartka dla Hołoty!
  • 57'
    Hołota ostro atakował Vrdoljaka i zasłużenie wyleciał z boiska
  • 55'
    Kolejna świetna akcja Śląska - prawym skrzydłem Flavio do Hołoty, ten doszedł do linii i dośrodkował mocno. Piłkę z kłopotami złapał Kuciak. Gdyby obrońca Śląska był dokładniejszy, to byłoby 1:1
  • 53'
    Dudu do Grajcara, ten zablokowany, do piłki natychmiast dopadł Paweł Zieliński, ale z jego strzałem Kuciak nie miał żadnych problemów
  • 52'
    Obraz gry podobny, jak w pierwszej połowie - duuużo akcji skrzydłami Śląska, dużo niecelnych dośrodkowań
  • 50'
    Grajcar strzelał z 20 metrów - dwa metry nad bramką
  • 49'
    Paixao dostał piłkę na linii 16. metra, Kuciak wyszedł z bramki, napastnik minał naszego bramkarza, ale wypuścił sobie piłkę za bardzo na bok. Portugalczyk starał się jeszcze dośrodkować, ale piłkę wybił Jodłowiec
  • 49'
    Na spalonym Radović
  • 47'
    Ojj, mogło być 1:1. Dudu dobrze wrzucił w pole karne w kierunku Marco Paixao, ten złożył się do strzału głową, a piłka minęła bramkę Kuciaka może o pół metra
  • 46'
    Flavio szarżował lewą stroną boiska i aut na wysokości pola karnego
  • 45+21'
  • 45+21'
    Obie ekipy bez zmian
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Legia była nieco gorsza, ale skrupulatnie wykorzystała swoją okazję i prowadzi!
  • 45+4'
    Szybka akcja Legii - Kucharczyk na lewym skrzydle wycofał do Radovicia, ten został zablokowany, ale piłkę przejął Żyro i w łatwej sytuacji z 9. metra pokonał Pawełka
  • 45+4'
    Kartka dla Guilherme za faul na Flavio
  • 45+3'
    Goooool dla Legii!!!
  • 45+2'
    Faul Vrdoljaka. Wcześniej strata Masłowskiego na linii pola karnego Śląska
  • 45+1'
    Flavio wrzucał w pole karne do swojego brata, ten piętką chciał wypuścić Picha, ale Kuciak szybszy
  • 45'
    Broź świetnie wypuścił Żyrę, ten wrzucał do Kucharczyka, który w trudnej sytuacji starał się strzelać nożycami - niecelnie
  • 45'
    Sędzia doliczył aż 4 minuty
  • 43'
    Masłowski podawał do Kucharczyka, ten wpadł w pole karne, ale sędzia odgwizdał spalonego
  • 42'
    Strzelał Marco Paixao z 22 metrów. Sędzia odgwizdał rzut rożny, Kuciak protestuje
  • 41'
    Legia starała się wyjść z akcją po źle wybitym rzucie rożnym Śląska - gospodarze jednak nie pozwolili przedostać się na swoją połowę
  • 40'
    Broź fauluje Grajncara. Szybko rozegrał akcję Śląsk - dośrodkowanie Dudu i znakomicie Lewczuk przerywa groźną akcję
  • 40'
    Trzeba przyznać, że ostatnie minuty to gra pod dyktando Śląska
  • 39'
    Jodłowiec faulował Flavio. Pełno w tym meczu ostrych starć
  • 38'
    M. Paixao był w polu karnym Legii, ale Rzeźniczak wypchnął go z pola karnego
  • 37'
    Dwie straty Rado w dwóch kolejnych akcjach
  • 35'
    Kuciak pozostał na boisku. Gramy dalej
  • 35'
    Kucharczyk na lewym skrzydle uprzedzony przez Pawełka
  • 34'
    Słowacki bramkarz najprawdopodobnie doznał jakiegoś urazu przy wybiciu piłki lub interwencji po strzale Paixao
  • 34'
    Rozgrzewa się Arkadiusz Malarz
  • 33'
    Na boisku leży Dusan Kuciak
  • 32'
    Ajjj! Ile szczęścia miała Legia. Najpierw z 15. metra strzelał Marco Paixao Śląska i kapitalnie bronił Kuciak. Na dobitkę od razu poszedł Flavio Paixao, ale Portugalczyk nie trafił w piłkę
  • 31'
    Teraz Śląsk dłużej na połowie Legii, ale nasi zawodnicy dobrze blokują dośrodkowania
  • 29'
    Rzeźniczak zaatakował Grajcara. Żółta kartka
  • 29'
    Zaostrza nam się spotkanie
  • 27'
    Flavio faulowany przez "Rzeźnika"
  • 26'
    Dobra centra, piłka odbiła się od ziemi, strzelać chciał Rzeźniczak, ale w ostatniej chwili któryś z piłkarzy Śląska wygarnął mu piłkę
  • 25'
    Wysoko bite dośrodkowanie, kolejny korner
  • 24'
    Żółta kartka dla Hołoty, rzut wolny dla Legii z dalszej odległości. Wywalczony rzut rożny
  • 24'
    Z korneru Guilherme
  • 22'
    Dobrze bita piłka przez Dudu, wybijali obrońcy Legii. Będzie aut dla Śląska
  • 19'
    Pawełek chwilę leżał na boisku. Gra wznowiona
  • 19'
    Zieliński zagrywał do Marco Paixao, wybijał Lewczuk
  • 17'
    Groźna akcja Legii. Vrdoljak świetnie zagrał do Kucharczyka, niecelnie dośrodkowywał do Radovicia, po chwili przejął ponownie piłkę, ponownie wrzucał do Rado, Serb oddał strzał nad poprzeczką
  • 16'
    Za mocne podanie do Kucharczyka
  • 14'
    Faulowany Jodłowiec, będzie rzut wolny dla Legii z 30. metra
  • 14'
    Kontra Śląska, Pich pospieszył się i strzelał z 20 metrów - obok bramki Kuciaka
  • 12'
    Było groźnie! po rzucie wolnym rykoszet od muru, w dobrej sytuacji znalazł się Hołota, ale za długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany
  • 11'
    Faulowany Marco Paixao przez Rzeźniczaka. Będzie rzut wolny dla Śląska z 22-25 metrów
  • 10'
    Flavio świetnie wkręcił w ziemię Gui, groźnie wrzucał w pole karne, ale Rzeźniczak wybił piłkę
  • 9'
    Kolejny strzał Legii. Radović był w polu karnym plecami do obrońców Śląska, zagrał do Żyry, ten pod presją strzelał prosto w Pawełka
  • 7'
    Masłowski uwolnił się, od razi wrzucił w pole karne, ale obrońcy wybii piłkę
  • 7'
    Masłowski chwilę później oddał strzał - prosto w Pawełka
  • 6'
    Radović do Kucharczyka, ten chciał dryblować, ale stracił piłkę
  • 6'
    Legia przesuwa się na połowę Śląska
  • 2'
    Nerwowo Legia
  • 2'
    Długa piłka Rzeźniczaka do Żyry, ale piłka poza boiskiem
  • 1'
  • 1'
    Jodłowiec odbiera piłkę Marco Paixao
  • 1'
    Dośrodkowanie Falvio Paixao, ale Rzeźniczak wybija piłkę
  • 0
    Minuta ciszy przed meczem na cześć byłego piłkarza Śląska - Henryka Kowalczyka
  • 0
    Obie ekipy już na boisku! Za chwilę początek meczu
  • 0
    Oba zespoły na rozgrzewce. Za kwadrans pierwsze oficjalne spotkanie w 2015!
  • 0
    Zaczynamy! Za godzinę początek meczu ze Śląskiem w 1/4 finału Pucharu Polski. Legia bez niespodzianek - Skład Legii na mecz ze Śląskiem bez niespodzianek: Kuciak - Broź, Lewczuk, Rzeźniczak, Guilherme - Żyro, Vrdoljak, Masłowski, Jodłowiec, Kucharczyk - Radović.