86'
87'
90'
  • 90+7'
    Nasza relacja powoli dobiega końca. Piłkarze Legii podchodzą pod "Żyletę", by świętować zwycięstwo i awans z grupy. Zapraszamy do lektury pomeczowych materiałów, które niebawem pojawią się na stronach serwisu Legia.Net
  • 90+6'
    Spiker ogłasza wynik w meczu Lokeren - Trabzonspor. Wynik 1:1 oznacza, że legioniści są już pewni wyjścia z grupy i gry w europejskich pucharach na wiosnę!
  • 90+5'
    "Puchar jest nasz!" - skanduje głośno "Żyleta"
  • 90+4'
    Koniec!!! Legia wygrywa 2:1 z Metalistem! Strzelcami bramek dla stołecznego zespołu Marek Saganowski i Ondrej Duda
  • 90+3'
    Faul na Kuciaku. Słowak wprowadza piłkę do gry
  • 90+1'
    Kuciak żyje w bramce i uprzedza zawodników Metalista w walce o piłkę, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego
  • 90+1'
    Homenyuk wchodzi w miejsce Torresa
  • 90'
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90'
    Jakub Rzeźniczak ukarany żółtą kartką
  • 88'
    Jodłowiec dobrze wypuścił w uliczkę Koseckiego. Legionista wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny
  • 87'
    Torsiglieri fauluje bezmyślnie Sa. Rzut wolny dla Legii
  • 86'
    Edmar ukarany żółtą kartką za faul, a Orlando Sa za udział w przepychankach
  • 85'
    Świetna kontra w wykonaniu legionistów. Orlando Sa świetnym, prostopadłym podaniem wypuścił Ondreja Dudę. Słowak na pełnym spokoju pokonuje Disljenkovicia i Legia na 5 minut przed końcem meczu prowadzi w meczu 2:1
  • 84'
    GOOOOOOL! Ondrej Duda! 2:1!
  • 83'
    Kobin huknął jak z armaty, ale dzisiaj wzorowo spisuje się Kuciak, który idealnie ustawiony na linii bramkowej wyłapuje ten strzał
  • 82'
    Edmar świetnie uderzał z odległości 16 metrów, ale jeszcze lepiej interweniował Kuciak. Rzut rożny dla zespołu przyjezdnego
  • 81'
    Rzeźniczak w walce z Rebenokiem. Piłka wychodzi na aut
  • 80'
    Krasnopyorov ustępuje miejsca na boisku Edmarowi
  • 80'
    Jest też zmiana w zespole Legii. Jakub Kosecki zmienia Michała Kucharczyka
  • 79'
    Świetne, mierzone podanie Brozia do Dudy. Strzał młodego pomocnika niestety niecelny
  • 78'
    Kulakov ponownie złapany na pozycji spalonej
  • 77'
    Astiz agresywnie podchodzi pod Jaję. Sędzia odgwizduje faul Hiszpana
  • 76'
    Broź świetnie uprzedza Rebenoka i ofiarnym wślizgiem odzyskuje piłkę
  • 75'
    Kulakov na pozycji spalonej. Piłka dla legionistów
  • 74'
    Marek Saganowski owacyjnie żegnany przez trybuny. Jego miejsce na boisku zajmuje Orlando Sa
  • 72'
    Jodłowiec ze strzałem z dystansu. Niestety dle Legii nie trafia on nawet w światło bramki Metalista
  • 71'
    Saganowski otrzymał dobre podanie od Dudy, ale piłka zaplątała mu się pod nogami stracił ją na rzecz rywala
  • 70'
    Strzał z dystansu, piłka po nodze Astiza mogła zmylić w tej sytuacji Kuciaka, lecz wyszła na rzut rożny
  • 69'
    Rebenok na pozycji spalonej po podaniu od Xaviera
  • 67'
    Xavier próbował swojego szczęścia strzelając z przewrotki, lecz kompletnie nie trafił w piłkę w tej sytuacji
  • 66'
    Groźnie było pod bramką Kuciaka. Strzał Kobina, który znalazł się w dogodnej sytuacji, na szczęście dla Legii był niecelny
  • 64'
    Rebenok faulowany przez Saganowskiego
  • 63'
    Groźna kontra w wykonaniu Metalista, na szczęście Broź i Kucharczyk wywierają presję na zawodniku gości i ten niecelnie podaje do swojego partnera z zespołu
  • 62'
    Torres faulował zdaniem sędziego Vrdoljaka. Zawodnik Metalista ukarany żółtą kartkę za dyskusje z sędzią
  • 62'
    Kulakov z żółtą kartką za kolejne przewinienie
  • 60'
    Kuciak niecelnie przerzuca piłkę w kierunku Guilherme, aut dla gości, lecz drużyna z Ukrainy szybko traci piłkę. Grę wznawia od bramki słowacki bramkarz
  • 58'
    Torres strzela z dystansu, jednak piłka przelatuje wysoko nad bramką Kuciaka
  • 57'
    Nieźle zapowiadała się przed chwilą akcja Legii, lecz wszystko skończyło się na niedokładnym przyjęciu piłki przez Żyrę
  • 56'
    Faul Guilherme. Piłka dla przeciwnika
  • 55'
    Guilherme dośrodkowuje z rzutu wolnego na głowę Vrdoljaka. Strzał Chorwata nie trafia jednak w światło bramki rywala
  • 53'
    Astiz blokuje dośrodkowanie, jednak piłka spada pod nogi Krasnopyorova. Strzał zawodnika gości bardzo niecelny
  • 51'
    Zmiana w zespole gości. Kulakov zastępuje Radchenkę
  • 50'
    Duda popełnia błąd przy odbiorze piłki, potem fauluje Rebenoka. Okazja dla zespołu gości
  • 49'
    Astiz uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kucharczyka. Strzał okazał się jednak za lekki i nie sprawił problemów golkiperowi rywali
  • 48'
    Ależ okazja! Duda świetnie przedarł prawą stroną, dośrodkował na głowę Saganowskiego, ten uderzył sytuacyjnie, jednak świetnie spisał się Disljenković
  • 47'
    Żyro uderzył zrzutu wolnego, ale piłka przeleciała obok słupka i od bramki rozpoczyna golkiper Metalista
  • 45+18'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+2'
    Berezowczuk odesłany przez sędziego poza linię boczną. Najprawdopodobniej zawodnik Metalista krwawi z kolana
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Do przerwy wynik brzmi 1:1.
  • 45+1'
    Dwie minuty doliczone do regulaminowych czterdziestu pięciu
  • 45'
    Duda dostał świetnie podanie od Kucharczyka. Miał do wyboru albo podawać do Saganowskiego, lub strzelać. Wybrał to drugie - piłka jednak nie trafia w światło bramki
  • 45'
    "Żółtkiem" upomniany w dziwnych okolicznościach Kucharczyk
  • 43'
    Świetny odbiór Jodłowca, piłka do Kucharczyka, który niecelnie dośrodkował. Za lekko wybita futbolówka trafiła pod nogi Brozia, który uderzył piłkę z pierwszej piłki. Poradził sobie jednak z tym strzałem Disljenković
  • 41'
    Kucharczyk na pozycji spalonej
  • 40'
    Kucharczyk niczym jak niegdyś Tomasz Hajto z dalekim wrzutem z autu w pole karne. Do piłki dotarł Vrdoljak, jednak za lekko strącił futbolówkę
  • 37'
    Ładnie teraz wyszedł zespół Legii z kontratakiem. Duda indywidualnie ze strzałem, lecz niecelnym
  • 37'
    Kolejna kontra - dośrodkowanie Kucharczyka wybite przez Villagrę
  • 35'
    Co to była za piłka od Brozia! Kucharczyk w idealnej sytuacji sam na sam z bramkarzem Metalista. Za długo jednak zwlekał ze strzałem i w porę wrócił jeden z obrońców gości
  • 33'
    Duda z faulem w okolicach środka pola. Piłka dla drużyny Metalista
  • 30'
    Żyro na spalonym
  • 29'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego "Kuchego", piłka zostaje delikatnie przedłużona, mija się z nią bramkarz Metalista, a wykorzystuje to Saganowski, który bezlitośnie umieszcza piłkę w siatce bramki rywala
  • 28'
    1:1!!! Marek Saganowski!!!
  • 27'
    Torsigllieri powstrzymuje Saganowskiego. Rzut rożny dla Legii
  • 26'
    Za długo Broź prowadził piłkę, stracił ją. Po chwili zespół Legii odzyskał futbolówkę, ta trafiła do Żyry, który zdecydował się na strzał z dystansu, lecz trafił prosto w bramkarza
  • 26'
    Nie ma realnego zagrożenia dla bramki Disljenkovicia po dośrodkowaniu Kucharczyka z rzutu wolnego
  • 23'
    Ależ bramka... Kobin strzela piękną bramkę przewrotką po tym, jak Legia nieporadnie starała się wybić piłkę poza pole karne. Legia przegrywa z Metalistem 0:1
  • 21'
    Uderzałz dystansu Rebenok, piłka odbija się od pleców Rzeźniczaka i wychodzi na rzut rożny
  • 19'
    Rzeźniczak walczyl o piłkę w polu karnym Legii z Rebenokem. Zawodnik Metalista upadł, szukając rzutu karnego, jednak sędzia pozostał niewzruszony
  • 18'
    Villagra podobnie jak przed chwilą Kucharczyk przestrzela swoje dośrodkowanie
  • 16'
    "Kucharz" za mocno podaje w pole karne przeciwnika i piłka dla gości
  • 15'
    Niebezpieczne starcie Kuciaka i Jaji. Napastnik Metalistu dość mocno został przypadkowo uderzony korkami przez bramkarza Legii
  • 14'
    Poszkodowany podszedł do wykonania rzutu wolnego, jednak jego dośrodkowanie wylądowało prosto w rękach bramkarza gości
  • 13'
    Villagra z żółtą kartką po tym, jak nieprzepisowo zatrzymał rozpędzonego Kucharczyka
  • 12'
    Astiz wywraca Jaję i mamy rzut wolny w okolicach linii środka boiska
  • 11'
    Jaja przed wyśmienitą okazją. Ofensywa Metalista poradziła sobie z obroną Legii, napastnik w sytuacji sam na sam z Kuciakiem oddał strzał, po rękach Słowaka futbolówka wyszła poza boisko. Sędziowie wskazali jednak na rozpoczęcie gry z rzutu bramkowego
  • 9'
    Nieporozumienie Żyry i Brozia przy próbie wyprowadzenia ataku i grę od bramki wznowi Disljenković
  • 8'
    Żyro fauluje Kobina w okolicach środka boiska
  • 7'
    Jodłowiec w solowej akcji! Rajd przeprowadzony na odległość całej połowy pomocnik Legii kończy strzałem - niestety minimalnie niecelnym
  • 6'
    Kucharczyk przed świetną szansą! Jego strzał z bliskiej odległości, z ostrego kąta trafia prosto w bramkarza Metalista
  • 5'
    Teraz Metalist od kilkudziesięciu sekund w ataku pozycyjnym, jednak goście nie potrafią przejść granicy 30 metra od bramki Kuciaka
  • 3'
    Legioniści odważnie zaczęli początek spotkania. Kucharczyk ze strzałem ponad bramką rywala. W tej sytuacji i tak był spalony
  • 0
    Gramy rozpoczęła się pierwsza połowa
  • 0
    Od środka rozpoczną goście
  • 0
    Trwa przywitanie kapitanów obu drużyn. Za chwilę zaczynamy!
  • 0
    Obie drużyny są już po powitaniu
  • 0
    Jest moc! Kibice Legii już po odśpiewaniu "Snu o Warszawie".
  • 0
    Drużyny zbiegły już do szatni. Lada moment na stadionie rozbrzmi "Sen o Warszawie" a potem hymn Ligi Europy.
  • 0
    Na rozgrzewce zameldowały się już oba zespoły.
  • 0
    W rezerwie pozostają: Jałocha, Lewczuk, Szwoch, Kosecki, Pinto, Bielik i Sa.
  • 0
    Dobry wieczór! Legia zacznie w składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme – Vrdoljak, Jodłowiec - Żyro, Duda, Kucharczyk - Saganowski.
Legia WarszawaMetalist Charków
14'

14' Crisitian Villagra