80'
88'
90'
  • 90+11'
    Kończymy naszą relację live. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych. Legia po dwóch meczach fazy grupowej Ligi Europy ma na swoim koncie komplet punktów!
  • 90+9'
    Tak! Koniec meczu! Szczęśliwe zwycięstwo Legii na tureckiej ziemi!
  • 90+9'
    Strzelcem bramki, która dała zwycięstwo w tym spotkaniu, jest Michał Kucharczyk
  • 90+8'
    Bramkarz Legii faulowany, a po raz kolejny leży na boisku Dossa Junior
  • 90+8'
    Ostatnie sekundy.. czekamy na ostatni gwizdek sędziego
  • 90+7'
    Rzut rożny dla gospodarzy po tym, jak Kuciak niecelnie piąstkował piłkę
  • 90+6'
    Yilmaz obejrzał żółtą kartkę za faul na Dossa Juniorze
  • 90+6'
    Kolejne zamieszanie w okolicach bramki Kuciaka. Udaje się nabić jednego z graczy Trabzonsporu i futbolówkę do gry wprowadza Kuciak
  • 90+5'
    Świetny blok Dossy Juniora, chwilę później stoper Legii jest faulowany przez gracza gospodarzy
  • 90+5'
    Strzelec bramki Michał Kucharczyk robi miejsce na boisku Jakubowi Koseckiemu
  • 90+4'
    Yatabare przepycha Brzyskiego, zgrywa piłkę, ale za mocno i ta wychodzi poza boisko
  • 90+1'
    Osiem minut doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 90+1'
    Strzał Constanta trafia w mur, kilka chwil później Yatabare znajduje się w dogodnej sytuacji, ale też nie jest w stanie pokonać Kuciaka
  • 90'
    Duda fauluje przed samym polem karnym... będzie świetna okazja dla Trabzonsporu pod koniec spotkania
  • 90'
    Marek Saganowski zmienia Miroslava Radovicia
  • 88'
    Druga żółta kartka dla Żyry i w konsekwencji czerwona. Kończymy ten mecz w dziesięciu
  • 87'
    Długa piłka w kierunku bramki Kuciaka, Brzyski pozwala futbolówce opuścić boisko i od bramki grę wznowi golkiper Legii
  • 84'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, Broź zgrywa klatką piersiową futbolówkę Kuciakowi
  • 83'
    Jodłowiec fauluje Medjaniego, piłka dla gospodarzy
  • 82'
    Broź nieprzepisowo zatrzymuje Warisa, kolejna okazja dla Trabzonsporu, jednak strzał Papadopoulosa ląduje wysoko nad poprzeczką Kuciaka
  • 80'
    Trwa heroiczna obrona legionistów. Faulowany Ondrej Duda i jest chwila na ochłonięcie
  • 79'
    Poprzeczka ratuje Legie! Leży na murawie Kuciak, sugeruje, że był kopnięty przez rywala
  • 79'
    Ondrej Duda ukarany żółtą kartką
  • 78'
    Brak komunikacji w defensywie Legii, strzał oddaje Cardozo, jednak po rykoszecie piłka wychodzi na rzut rożny
  • 77'
    Rzeźniczak zatrzymuje Warisa, aut dla Trabzonu
  • 76'
    Ostatnia zmiana w ekipie gospodarczy. Yatabare zastępuje Ekiciego
  • 76'
    Rywale nacierają. Yilmaz strzela na bramkę Kuciaka, Słowak radzi sobie z tą próbą przeciwnika
  • 75'
    Cardozo minimalnie się myli w świetnej okazji, szczęście jest przy graczach Legii
  • 74'
    Papadopoulos wślizgiem atakuje będącego przy piłce Radovicia - żółta kartka dla obrońcy Trabzonu
  • 73'
    Dużo dzieje się na stadionie w Turcji. Miała rzut rożny ekipa gospodarzy, piłka została wybita przed pole karne, kolejny strzał z dystansu w wykonaniu rywali, jak można się domyślać - niecelny
  • 72'
    Jodłowiec z niczego teraz zrobił coś, rozegrał piłkę z Radoviciem i Kucharczykiem, jednak ostatnie podanie było zbyt lekkie
  • 72'
    Na pozycji spalonej Kucharczyk
  • 70'
    Bosingwa z kolejnym dośrodkowaniem, główkuje Yilmaz, ale genialnie interweniuje Kuciak. Rzut rożny dla gospodarzy nie przynosi kolejnej szansy na strzelenie bramki
  • 69'
    Fantastyczną okazję marnuje Ekici, po tym jak dostał zgraną piłkę od Cardozo w okolicy piątego metra od bramki Kuciaka
  • 67'
    Jodłowiec faulowany w środku pola, Brzyski wznowi grę długim podaniem
  • 66'
    Medjani i kolejny strzał z dystansu, następny niecelny
  • 65'
    Faul Radovicia w ofensywie, piłka dla Trabzonu
  • 65'
    Brzyski przerywa celnym wślizgiem rajd Bosingwy
  • 64'
    Fatih Ozturk będzie teraz bronił bramki gospodarzy
  • 63'
    Będzie zmiana w zespole Trabzonsporu. Kontuzję odniósł bramkarz Kivrak, szykowany jest golkiper rezerwowy
  • 61'
    Kucharczyk dostał fantastyczną piłkę od Dudy i wyszedł na czystą pozycję. Miał już oddawać strzał, kiedy w ostatniej chwili wybił mu futbolówkę spod nóg Bosingwa
  • 60'
    Jeszcze jeden strzał gospodarzy. Tym razem próbował Bosingwa, jednak jego próba zaliczona zostanie raczej do tych nieudanych
  • 59'
    Akcja dwójkowa Brzyski - Kucharczyk. Aut dla Legii na połowie rywala
  • 57'
    Yilmaz na pozycji spalonej, grę wznawia Kuciak
  • 56'
    Zderzenie Dossy Juniora i Kivraka. Faul reprezentanta Cypru
  • 55'
    Vrdoljak fauluje zdaniem sędziego Warisa
  • 55'
    Yilmaz fauluje wychodzącego na czystą pozycję Kucharczyka. Okazja do dośrodkowania dla Brzyskiego
  • 54'
    Jodłowiec fauluje Ekiciego
  • 54'
    Znowu Rzeźniczak świetnie ustawia się we własnym polu karnym, Brzyski oddala zagrożenie wybiciem piłki
  • 53'
    Bosingwa dośrodkowuje płasko na krótki słupek, tam nie ma jednak żadnego z jego kolegów
  • 52'
    Indywidualna akcja Żyry. Skrzydłowy Legii zszedł z piłką do środka, oddał strzał, jednak po plecach obrońców Trabzonsporu ląduje on w rękach Kivraka
  • 50'
    Constant strzela bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką Legii
  • 49'
    Kartka dla Dossy Juniora za zagranie ręką
  • 48'
    Strzał po ziemi w wykonaniu Cardozo. Nie myli się w tej sytuacji Kuciak
  • 47'
    Kucharczyk z kolejnym faulem, chwilę później praktykę kolegi powtarza Broź
  • 45+18'
    Zmiana w ekipie gospodarzy. Sefa Yilmaz zastępuje Fatiha Atika
  • 45+18'
    Druga połowa już rozpoczęta!
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy! Legia prowadzi 1:0 z Trabzonsporem. Teraz czeka nas 15 minutowa przerwa
  • 45+2'
    Constant posyła zbyt mocne dośrodkowanie, piłka przelatuje nad głowami wszystkich zawodników
  • 45+1'
    Arbiter dolicza dwie minuty do pierwszych czterdziestu pięciu
  • 45+1'
    Kolejne dośrodkowanie rywali zablokowane przez Jodłowca, rzut rożny
  • 45'
    Waris dopada do piłki w zamieszaniu do piłki, oddaje groźny strzał, ale świetnie spisuje się Kuciak
  • 45'
    Taktyczny faul Constanta na Vrdoljaku. Zawodnik gospodarzy ukarany źółtą kartką
  • 44'
    Żyro raz jeszcze fauluje rywala na wysokości pola karnego Legii, szansa na wyrównanie dla Trabzonsporu
  • 43'
    Trener Halilhodzić wyrzucony przez sędziego na trybuny
  • 42'
    Rzeźniczak dogrywa długą piłkę do Żyry, ten jednak fauluje rywala, piłka dla gospodarzy
  • 42'
    Kucharczyk ukarany żółtą kartką
  • 40'
    Kucharczyk w indywidualnej akcji, dobry dryling, walka bark w bark, lecz skrzydłowy Legii przegrywa ten fizyczny pojedynek z obrońcą gospodarzy
  • 39'
    Rzeźniczak oddala zagrożenie i daje chwilę na złapanie oddechu legijnej defensywie
  • 38'
    Bosingwa dośrodkowuje na głowę Warisa. Skrzydłowy Trabzonsporu oddaje groźny strzał, który przelatuje minimalnie nad bramką Kuciaka
  • 36'
    Radović znalazł się w świetnej, stuprocentowej sytuacji! "Radko" zbyt długo dryblował i Constant w ostatniej chwili wybił mu piłkę spod nóg
  • 36'
    Ekici z kolejnym strzałem z dystansu, kolejnym niecelnym
  • 35'
    Kuciak pewnie wyłapuje kolejne dośrodkowanie
  • 34'
    Brzyski ogląda żółtą kartkę po faulu na Bosingwie
  • 33'
    Nieporozumienie w szeregach obronnych Legii, póki co jedyną szkodą jest korner dla rywali
  • 33'
    Kuciak piąstkuje piłkę przed swoje pole karne, do futbolówki dopada Bosingwa, ale kolejny strzał gospodarzy nie trafia w światło bramki Legii
  • 32'
    Vrdoljak fauluje bezpardonowo Bosingwe, szykuje się kolejne dośrodkowanie w pole karne legionistów
  • 30'
    Kolejne uderzenie z dystansu w wykonaniu graczy Trabzonsporu. Ze strzałem Warisa radzi sobie bramkarz Legii
  • 29'
    Ondrej Duda zdaniem sędziego przekracza przepisy i fauluje Papadopoulosa
  • 29'
    Constant źle dośrodkowuje piłkę w pole karne gości, od bramki wznawia grę Kuciak
  • 27'
    Piłka posłana w pole karne Legii, ale po raz kolejny w powietrzu Rzeźniczak spisuje się lepiej od rywali
  • 26'
    Avraam Papadopulos ucierpiał w pojedynku z Żyrą i jest opatrywany przez klubowych lekarzy
  • 25'
    Jodłowiec wybija piłkę prosto pod nogi Medjaniego, ale strzał piłkarza gospodarzy bardzo niecelny
  • 25'
    "Żółtkiem" ukarany we wczesnej fazie spotkania Michał Żyro
  • 23'
    Po raz kolejny goście chcieli wymusić rzut karny. Waris upadał po rzekomym kontakcie z Kuciakiem, ale sędzia pozostał niewzruszony
  • 21'
    Cardozo przewraca się w polu karnym Legii, ale sędzia słusznie nie dyktuje rzutu karnego
  • 20'
    Przewinienie Żyry na Nizamie. Szansa dla gospodarzy na dośrodkowanie piłki w pole karne Legii
  • 20'
    Wybronili się legioniści wybijając futbolówkę daleko od bramki Kuciaka
  • 18'
    Długie podanie do świetnie wychodzącego na czystą pozycję Kucharczyka. Skrzydłowy Legii wewnętrzną częścią stopy uderza piłkę i umieszcza ją przy dalszym słupku bramki Kivraka. Legia obejmuje prowadzenie!
  • 18'
    Chwilę później Trabzonspor mógł wyrównać, ale po raz kolejny świetnie ustawia się Dusan Kuciak
  • 16'
    GOOOOOOOL! 1:0 dla Legii! Kucharczyk!
  • 15'
    Kontratak Trabzonsporu zakończony strzałem z dystansu Cardozo. Kuciak pewnie wyłapuje ten strzał
  • 15'
    Strzał z dystansu Radovicia, piłkę po rykoszecie przejmuje Kivrak
  • 14'
    Klepka Jodłowca z Radoviciem pozwoliła temu pierwszemu wyjść ze świetną akcją, jednak w ostatniej chwili wślizg obrońcy Trabzonsporu zakończył nadzieje na oddanie strzału przez "Jodłę"
  • 12'
    Prawie skopiowana akcja z przed chwili. Dobrze spisuje się raz jeszcze Kuciak
  • 11'
    Nieźle zapowiadała się akcja Legii, gdy Broź poradził sobie z jednym z graczy gospodarzy, jednak jego dośrodkowanie w pole karne rywala nie znalazło adresata w postaci kolegi z drużyny
  • 11'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii ląduje w rękach Kuciaka
  • 10'
    Zdaniem sędziego Kucharczyk ostatni dotknął piłki, która wyszła poza linię końcową boiska i od bramki grę wznawia Kivrak
  • 8'
    Żyro blokuje podanie Nizama, aut dla graczy Trabzonsporu
  • 8'
    Radović cofnął się do obrony i odebrał piłkę Bosingwie
  • 6'
    Jodłowiec faulowany w środku pola przez Ekiciego
  • 6'
    Chwilę później Żyro fauluje w okolicach pola karnego rywala i piłka dla gospodarzy
  • 5'
    Mehmed Ekici strzela z dystansu, ale myli się znacząco
  • 3'
    Długa piłka do Cardozo delikatnie za mocna, analogiczna sytuacja w drugą stronę, gdy adresatem zagrania miał być Kucharczyk
  • 2'
    Nizam niedokładnie w kierunku Warisa, ale gospodarze szybko odzyskują piłkę
  • 1'
    Waleczny Kucharczyk dośrodkowuje intuicyjnie w pole karne, jednak Michał Żyro nie był w stanie dosięgnąć tego podania
  • 0
    Mieliśmy minutę ciszy poświęconą zmarłemu założycielowi klubu Trabzonspor, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego!
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Piłkarze są już na boisku, wysłuchują hymnu Ligi Europy
  • 0
    Lada moment piłkarze pojawią się wraz z sędziami na murawie stadionu Hüseyin Avni Aker
  • 0
    W rezerwie pozostają: Jałocha, Lewczuk, Astiz, Saganowski, Kosecki, Pinto i Bielik
  • 0
    Legioniści wystąpią w swoim najmocniejszym składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Duda, Radović
  • 0
    Witamy w naszej relacji live! Dziś Legia Warszawa zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Europy z tureckim Trabzonsporem
Trabzonspor KulubuLegia Warszawa

45' Kevin Constant

45'
49'

49' Dossa Junior

74' Avraam Papadopoulos