Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały - zdjęcia oraz wypowiedzi trenerów i piłkarzy
    Koniec! Legia wygrała 1:0 po trafieniu Miroslava Radovicia
    Brzyski walczył w narożniku niczym Włodzimierz Smolarek, choć z gorszym i krótszym skutkiem
  • 90+3'
    Kucharczyk świetnie podał do Saganowskiego, ten próbował odgrywać do Radovicia, al zrobił to źle i mamy korner
  • 90+2'
    Brzyski wybija piłkę na aut i... mamy pierwszą zmianę w Legii. W miejsce Dudy wchodzi Saganowski
  • 90+1'
    Galitsios w pole karne, ale nikt nie przeciął piłki i złapał ją na szczęście Kuciak
  • 90+1'
    Kolejny rzut rożny dla rywali
  • 90+1'
    Radović powstrzymany w srodku pola
  • 90'
    Duda znowu neicelnie podaje. Słowak rozgrywa dziś naprawdę przeciętny mecz
  • 89'
    Broź zablokował szarżującego Abdurahimiego
  • 88'
    Kuciak wyłapał kolejne dośrodkowanie Galitsiosa z rzutu wolnego
  • 87'
    Radović zagrywał do Kucharczyka, niepotrzebnie do piłki dopadł Duda, który tylko zastopował całą akcję
  • 87'
    Jodłowiec do Brzyskiego, ale zdecydowanie za mocno
  • 87'
    Kucharczyk strzela już drugiego gola! Niestety ze spalonego :/
  • 85'
    Żyro ukarany żółtą kartą za faul na przeciwniku
  • 84'
    Kucharczyk ponownie wgrywał piłkę w pole karne, ale został zablokowany
  • 84'
    Vanaken fauluje Vrdoljaka w środku pola
  • 82'
    Patosi huknął wysoko nad bramką, ale dlatego, że piłka odbiła się od legionisty i Lokeren ma korner
  • 82'
    Kucharczyk oddala zagrożenie
  • 81'
    Kucharczyk do Żyry, a ten o centymetry mija sie z piłką w polu karnym
  • 81'
    W miejsce De Pauw wchodzi Patosi
  • 80'
    Rzeźniczak niepotrzebnie wykopuje piłkę wprost do Barry'ego
  • 79'
    Vanaken ukarany żółtą kartką
  • 79'
    Kuciak pewnie łapie dogranie z lewego skrzydła Dutry
  • 78'
    Kolejny korner dla Belgów
  • 78'
    Legioniści wybijają piłkę poza pole karne
  • 77'
    Rzeźniczak zupełnie nie trafił ze wślizgiem i słusznie otrzymał żółtą kartkę za faul w środku pola
  • 74'
    Z rzutu wolnego grę wznawiają legioniści
  • 73'
    Kolejna zmiana w Lokeren. Dutra wchodzi w miejsce Leye
  • 71'
    Radović faulowany w środku pola
  • 68'
    Broź i Brzyski tuż po sobie próbowali uderzać z bocznych sektorów boiska, ale ich próby nie były zbytnio godne meczu Ligi Europy. Nie wyszły im te zagrania
  • 67'
    Brzyski skutecznie powstzymał Leye i mamay aut
  • 65'
    Remacle uderzył z ostrego kąta w kierunku Kuciaka, ale ten poradził sobie ze strzałem
  • 65'
    Za Remacle wchodzi Abdurahimi
  • 64'
    Belgowie starają się uspokoić grę i długo wymieniają piłkę. Ich akcji towarzyszą strasznie głosne gwizdy
  • 64'
    Broź wyciął na boku na wysokości pola karnego Odoi i został ukarany żółtą kartką
  • 62'
    Próba prostopadłego podania do Radovicia, ale tym razem zagranie było za mocne
  • 61'
    Kolejna długa piłka do Kucharczyka, ten odegrał do Vrdoljaka, wreszcie futbolówka trafiła na lewą flankę do Brzyskiego, który zaskakująco uderzył i minimalnie posłał strzał obok bramki
  • 60'
    Kucharczyk pobiegł lewą stroną boiska do piłki zagranej z głębi pola, ściął do środka, podał w środek pola karnego do wbiegającego Radovicia, a ten spokojnym uderzeniem pokonał Barry'ego. Prowadzimy 1:0!
  • 58'
    1:0!!! Miroslav Radović!
  • 57'
    Dossa Junior dobrze interweniował teraz na włąsnej połowie. Po chwili piłkę stracił Żyro w środku pola
  • 56'
    Żółta kartka dla Scholza za faul an Radoviciu, któy rozpędzał się z piłką
  • 55'
    Brzyski na połowę rywali i... strata... Mamy straszne kłopoty z rozegraniem piłki na połowie Lokeren
  • 54'
    Broź wślizgiem zatrzymuje Scholza, który zapędził się pod nasze pole karne
  • 53'
    Natępne złe podanie - tym razem Vrdoljak. Nie wygląda to dobrze
  • 52'
    Leye fauluje Vrdoljaka. Chwilę wcześniej
  • 52'
    Żyro złapany na spalonym
  • 50'
    Broź zdobył piłkę i beigł z kontrą, ale zwlekał tak długo, że Overmeire zabrał mu futbolówkę
  • 49'
    Pierwsze chwile drugiej połowy toczą się pod dyktando rywali
  • 49'
  • 48'
    Remacle szykował się już do przewrotki, ale piłkę zgarnął mu Broź
  • 47'
    Odoi groźnie hasał na lewej flance i ostatecznie rywale wywalczyli korner
  • 47'
    Po dośrodkwoaniu z narożnika zza pola karnego uderzał Persoons, ale ponad poprzeczką bramki Kuciaka
  • 46'
    Rozpoczęła się druga połowa
  • 45+14'
    Obie ekipy wrócił na boisko
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy spotkania. Po 45 minutach mamy 0:0
  • 44'
    Żyro huknął ze skraju pola karnego, Barry wypluł futbolówkę, ale po chwili złapał ją do koszyczka
  • 43'
    Vrdoljak świetnie uruchomił Radovicia, ten wziął rywala na zamach, ale poślizgnął się i przeciwnik zabrał mu piłkę
  • 42'
    Vrdoljak otoczony przez dwóch rywali traci piłkę
  • 41'
    Duda wykoszony przez rywala, ale według angielskiego sędziego nic nie było
  • 41'
    Leye na spalonym
  • 40'
    Bardzo duży mur ustawiony przez bramkarza Belgów
  • 40'
    Brzyski posłał niecelne uderzenie
  • 39'
    Od autu ropoczyna Brzyski
  • 39'
    Radović faulowany przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla Legii
  • 36'
    Jodłowiec przechwycił piłkę w śodku pola, ale po chwili ją tracimy
  • 36'
    Za dużo niecelnych podań obserwujemy w szeregach gospodarzy
  • 33'
    Broź dobrze uprzedził Leye, do którego w "szesnastkę" podawał Vanaken
  • 31'
    Rywale wznawiają grę od autu na wysokości pola karnego Legii
  • 31'
    Brzyski dobiegł do podania na połowie rywali, ale całkowicie źle przerzucił futbolówkę na drugą stronę
  • 30'
    Żyro świetnie przejął piłkę przed polem karnym, poprawił ją sobie na nodze i uderzył z 20 metrów sprawiając wielki kłopot Barry'emu, który jednak wybił strzał poza linię końcową
  • 30'
    Szybko wybita piłka przez rywali
  • 27'
    Jodłowiec długo przetrzymywał piłkę mając na plecach Remacle i musiał odegrać ją do tyłu
  • 27'
    Legioniści tracą futbolówkę pod polem karnym
  • 26'
    Szybko odzyskaliśmy piłkę po kornerze
  • 26'
    Kucharczyk pobiegł lewą stroną boiska, podał do Radovicia, lecz Marić zabrał mu piłkę
  • 25'
    Broź nie potrzebnie bawił się na własnej połowie i rywale przeprowadzili składną akcją, lecz po dobrej obronie Kuciaka mieli jedynie rzut rożny
  • 24'
    Jodłowiec świetnie zagrał górą, lecz Radoviciovi ostatecznie nie udało się odpowiednio wykończyć akcji
  • 22'
    Duda do Żyry, który stał na skraju pola karnego. Polak mocno uderzył, ale Odoi ofiarnie zablokował strzał
  • 21'
    Galitsios źle wyrzucił piłkę i rozpoczynamy od autu
  • 21'
    Długie podanie Brozia do Radovicia, ale było on tak mocne, że futbolówkę złapał Barry
  • 21'
    Kolejne niecelne podanie Brozia - tym razem zagrał wprost do Odoi
  • 20'
  • 18'
    Kucharczyk zastawił piłkę zmierzającą poza boisko i od bramki rozpoczyna Dusan Kuciak
  • 17'
    Duda wypuścił Kucharczyka, ten na połowie rywali nie miał za bardzo do kogo podać, odegrał wreszcie do Dudy, ale Słowak nic nie zdołał zdziałać
  • 16'
    Remacle powstzymany przy linii bocznej
  • 15'
  • 14'
    Kucharczyk ponownie na spalonym. Tym razem zdobył nawet bramkę - szkoda, że arbiter uniósł chorągiewkę
  • 13'
    Galitsios dośrodkował z prawej flanki w pole karne Legii, strzał głową oddał Leye, ale pewnie futbolówkę złapał Kuciak
  • 12'
    Chorwacki pomocnik Legii stracił piłkę, ale po chwili naprawił swój bład i odzyskał futbolówkę w środku pola
  • 12'
    Radović piętką do Dudy, ale ten był na spalonym
  • 11'
    Vrdoljak dynamicznie poszedł środkiem, ale zabrakło ostatniego podania i od bramki rozpoczyna Barry
  • 10'
    Duda już ruszał do piłki, ale w ostatniej chwili na aut wybił ją Overmeire
  • 10'
    Rzeźniczak niecelnie podaje do Overmeire, ale Vrdoljak wybił go z rytmu, po chwili Broź odebrał piłkę i został sfaulowany przez kapitana rywali
  • 8'
    Żyro zabrał piłkę Scholzowi w polu karnym, ale uderzył tuż obok słupka
  • 8'
    Kolejny faul Dudy w ofensywie
  • 7'
    Vrdoljak posłał świetną piłkę za linię obrony LOkeren, lecz Kucharczyk był na spalonym
  • 6'
    Brzyski wślizgiem przecina piłkę zagraną przez De Pauwa
  • 5'
    Jodłowiec skakał do piłki, ale przegrał pojedynek, a chwilę później Duda w walce o piłce faulował przeciwnika
  • 5'
    Rzeźniczak odbiera piłkę Leye
  • 4'
    Żyro na prawej flance zablokowany przez Odoi i mamy róg
  • 4'
    Brzyski biegnie do narożnika
  • 3'
    Dossa Junior do "Kucharza", lecz tym razem piłkę przejęli rywale
  • 1'
    Legioniści spokojnie rozgrywali piłkę, wreszcie Brzyski zagrał do Kucharczyka, a ten w 30 sekundzie wywalczył korner
  • 0
  • 0
    Obie drużyny gotowe już do rozpoczęcia spotkania
  • 0
    Oprawa składa się z sektorówki z twarzą pana Lucjana i hasłem "Veni Vidi Kici". Robi to wrażenie!
  • 0
    Obie drużyny wychodzą na boisko
  • 0
    21:00: Kibice odśpiewują "Sen o Warszawie". Trybuny w tej chwili w większości zapełnione
  • 0
    20:51 - Obie ekipy zakończyły już rozgrzewkę
  • 0
    20:45 - Na ławce zasiądą Jałocha, Lewczuk, Saganowski, Kosecki, Pinto, Bielik i Sa
  • 0
    20:40 - Oto skład Legii: Kuciak - Broź, Junior, Rzeźniczak, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Duda, Radović.
  • 0
    20:35 - Na środku boiska leży mata z logiem rozgrywek. Przy Łazienkowskiej pojawili się kibice Lokeren, którzy na sektorze gości zasiedli w liczbie około 100 osób
  • 0
    20:20 - Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. Już niedługo rozpocznie się spotkanie 1. kolejki fazy grupowej pomiędzy Legią, a Lokeren
  • 0
    20:25 - Stadion powoli się zapełnia. Kibice na "Żylecie" szykują oprawę, która zostanie zaprezentowana