Ostatnie sekundy spotkania należą do legionistów
    Żyro uderzył mocno zza pola karnego, wprost w Sidelnikowa
  • 86'
    Kolejne dogranie piłki w pole karne rywali, ale nikt nei sfinalizował akcji
  • 84'
    Kucharczyk pada na połowie rywali, ale według arbitra nic nie było. Jeden z rywali leży za to na boisku i ma kłopoty ze skurczami
  • 83'
    Jodłowiec starał się pobiec w kierunku pola karnego, ale zgubił piłkę
  • 83'
    Broź faulowany przez Neco
  • 82'
    Neco zagrywa piłkę ręką na połowie Legii
  • 80'
    Legioniści starali się przez chwilę powymieniać piłkę w środku pola, ale rywale po chwili to przerwali
  • 79'
    Żyro podciągnął akcję przez 30 metrów, wreszcie Michał zdecydował się na uderzenie i nieźle strzelił, lecz golkiper rywali był na posterunku
  • 77'
    Niektórzy legioniści są już chyba zmęczeni. Przydałyby się chyba jakieś zmiany
  • 76'
    Radović zastawiał się z piłką i według sędziego faulował w ten sposób Arzumanyana
  • 75'
    Radović ładnie zagrał piłkę w pole karne do Żyry, który próbował dojść do piłki wślizgiem, ale od bramki rozpocznie ostatecznie Sidelnikow
  • 74'
    Tagybergen mocno uderzył z dystansu, ale obok bramki. Kuciak nie musiał się nawet wysilać
  • 73'
    Zenkovich źle dośrodkował piłkę w pole karne Legii
  • 72'
    Vrdoljak faulowany w środku pola, a Korobkin został ukarany kartką
  • 71'
    Warszawscy piłkarze mają teraz duże kłopoty z utrzymaniem piłki
  • 70'
    Znowu próbował Pizzelli, ale jego strzał minął lewy słupek bramki Kuciaka
  • 69'
    Pizzelli uderzał z dystansu, ale ponad bramką
  • 69'
    Legioniści za bardzo dali się w ostatnich minutach zepchnąć do defensywy
  • 68'
    Korobkin próbował opanować piłkę w polu karnym, ale zagrał do tyłu, gdzie Żyro faulował rywala. Przy piłce znowu Pizzelli, który nieźle wykonuje stałe fragmenty gry
  • 68'
    Reprezentant Armenii uderzył w mur i rzut rożny dla rywali
  • 68'
    Legioniści próbowali ruszyć z kontrą, ale Duda stracił piłkę na rzecz Arzumanyana
  • 67'
    Po chwili powtórka, lecz z drugiego narożnika
  • 66'
    Kolejny róg dla rywali. W narożniku ponownie Pizzelli
  • 65'
    Rywale stawiają na ofensywę - za Khairullina wchodzi Aimbetow
  • 64'
    Kucharczyk biegł na bramkę rywali, ale przegrał pojedynek na 20 metrze i upadł na plac gry
  • 63'
    Dwa razy rywale zdołali zażegnać niebezpieczeństwo. Sidelnikow oddalił zagrożenie wybijając futbolówkę
  • 62'
    Jodłowiec kopnął z daleka - niecelnie, ale piłka otarła się o rywala i mamy korner
  • 61'
    Broź dośrodkował piłkę w pole karne, ale obrońcy wybili ją z "szesnastki"
  • 61'
    Radović uderzył z 20 metrów, celował w okienko, ale huknął ponad poprzeczką
  • 58'
    Dossa Junior przechwycił piłkę w polu karnym, a po chwili od bramki rozpoczął Dusan Kuciak
  • 57'
    Legioniści przejmują piłkę przed włąsnym polem karnym
  • 56'
    Radović leży na placu gry, a rywale grają dalej. Po chwili przeciwnicy stracili jednak piłkę
  • 55'
    Neco w środku pola faulowany przez Kucharczyka
  • 55'
    Zenkovich wchodzi w miejsce Antonowa
  • 54'
    Neco był przy piłce na prawej flance, zagrał piłkę w pole karne, a Khairullin uderzył tuż obok słupka. Brzyski za łatwo daje się ogrywać w defensywie
  • 52'
    Neco groźnie uderzył zza pola karnego. Płaskie uderzenie odbił jednak Kuciak, a legioniści nie pozwolili Kazachom na dobitkę
  • 51'
    Kuciak dobrze interweniował po kornerze
  • 50'
    Rzut rożny dla rywali
  • 48'
    Legioniści szybko rozegrali rzut wolny, czym zaskoczyli rywali, a Duda wykorzystał dobrą okazję
  • 47'
    Żyro uderza z dystansu, ale posłał piłkę ponad bramką
  • 47'
    1:0!!! Ondrej Duda!
  • 46'
    Legioniści stracili piłkę pod polem karnym rywali
  • 45+18'
    Rozpoczęła się druga część gry
  • 45+16'
    Drużyny wracają już na boisko
  • 45+11'
    Legioniści nieźle prezentowali się w pierwszej połowie, choć z pewnością brakuje im kropki nad "i"
  • 45+1'
    Kuciak wybił dogranie z rzutu rożnego i sędzia zakończył pierwszą połowę
  • 45'
    Bardzo groźnie uderzył z rzutu wolnego Pizzelli. Kuciak zachował czujność i bardzo dobrze obronił strzał
  • 44'
    Brzyski faulował rywala na 25 metrze i Aktobe ma rzut wolny
  • 43'
    Radović dośrodkował piłkę w pole karne, ale została ona wybita
  • 42'
    Brzyski traci piłkę na rzecz Tsarikayeva, który rozegrał piłkę do Santany, a ten mocno huknął zza pola karnego, ale wysoko ponad bramką
  • 41'
    Jodłowiec źle rozegrał piłkę w środku pola
  • 40'
    Widzieliśmy krótkie rozegranie kornera. Ostatecznie dośrodkowanie było za mocne, a Rzeźniczak walczył o piłkę wślizgiem i aż lekko wszedł w żołnierza pilnującego porządku
  • 39'
    Akcja Kazachów. Santana szuka sobie miejsca do dośrodkowania, ale nie zrozumiał się z Kairulinem i rywale stracili piłkę
  • 39'
    Radović zagrał do Żyry, a ten wywalczył rzut rożny. W narożniku już jest Brzyski
  • 37'
    Sidelnikow wypiąstkował piłki i zrobił to niepewnie, ale legioniści nie dali rady wykorzystać błędu bramkarza Kazachów
  • 36'
    Możliwe, że gdyby Kucharczyk nie dotknął piłki, to Legia prowadziłaby 1:0
  • 35'
    Kucharczyk strzela gola po świetnej akcji, ale... według arbitra legionista był na spalonym po dograniu Brozia
  • 34'
    Pizzelli z rzutu rożnego, ale znowu nic z tego nie wyszło
  • 33'
    Zmiana w zespole Aktobe. Za Miroschhnichenkę wchodzi Tsarikayev
  • 32'
    Legioniści szybko starają się odbierać piłkę i szybko wymieniać ją między sobą
  • 30'
    Faul Radovicia w ataku na bramkarzu rywali, który szybko wznawia grę
  • 30'
    Santana zagrywa długą piłkę wprost do... Kuciaka
  • 30'
    Kucharczyk ładnie zwiódł rywali w polu karnym, ale jego dogranie do Żyry było niecelne
  • 29'
    Kolejne dobre dogranie Brzyskiego - Jodłowiec z bliska uderzył nad bramką. Szkoda, było blisko
  • 29'
  • 28'
    Kucharczyk walczył z Miroschnicenką przy linii końcowej. Arbiter uznał, że rywal legionisty zagrał futbolówkę ręką i mamy rzut wolny
  • 26'
    Znowu zobaczyliśmy mocne dośrodkowanie, ale rywale wybili piłkę, a kontrę Santany przerwał Kucharczyk
  • 25'
    Radović faulowany na 30 metrze
  • 25'
    Dośrodkowanie w pole karne po raz kolejny wykona Brzyski
  • 24'
    Kolejna okazja gospodarzy - Korobkin dostał futbolówkę na 10 metrze, gdzie nie był pilnowany, ale rywal uderzył na szczęście ponad poprzeczką
  • 23'
    Miroschnicenko wpadł w pole karne i było groźnie, lecz dobrze poradzili sobie stoperzy
  • 21'
    Dobra akcja Legii. Radović zagrał piłkę do Żyry, ten wpadł w pole karne, dotknął czubkiem buta futbolówki, ale rywale zdołali zażegnać niebiezpieczeństwo. To była najlepsza okazja naszej ekipy póki co
  • 20'
    Dogranie w pole karne Kazachów, ale Sidelnikow wyłapał futbolówkę
  • 19'
    Brzyski faulowany na własnej połowie
  • 19'
    Kuciak wykopuje piłkę, ale prosto na aut
  • 17'
    Rzut wolny dla Legii. Brzyski przy piłce
  • 17'
    Brzyski mocno dośrodkował piłkę, doszedł do niej Jodłowiec, ale uderzył obok bramki
  • 15'
    Duda za długo przetrzymywał piłkę i stracił ją
  • 15'
    Legionistów w Aktobe wspiera kilkudziesięciu kibiców
  • 14'
    Vrdoljak powalony w środku pola i dod rzutu wolnego zaczyna Rzeżniczak
  • 14'
    Kucharczyk dogrywał piłkę w pole karne, ale rywale wybili futbolówkę
  • 12'
    Santana dogrywał w pole karne, ale futbolówkę wybił Broź
  • 12'
    Vrdoljak do Brozia, ale niecelnie
  • 12'
    Legia przejęła piłkę w śodku pola. Radović uderzył z 25 metrów, ale bardzo niecelnie - ponad bramką
  • 10'
    Gra toczy się w środku pola. Arzumanyan faulował teraz legionistę
  • 8'
    Radović prostopadle podawał do Kucharczyka, ale od bramki rozpocznie bramkarz rywali
  • 8'
    Kucharczyk szarżował lewą stroną boiska, ale został zatrzymany wślizgiem
  • 5'
    Kuciak już dyskutuje z arbitrem, który wskazał, że rywale będą mieli rzut rożny
  • 5'
    Słowak wybił piłkę kopniętą w pole karne. Po chwili Rzeźniczak wybija piłkę spod nóg rywali
  • 3'
    "Rzeźnik" wślizgiem zatrzymuje Neco
  • 3'
    Faul Jodłowca tuż przed polem karnym. Leżący przed chwilą Pizzelli podchodzi do piłki
  • 3'
    Dośrodkowanie wybite z pola karnego
  • 2'
    Rzeźniczak zagrywa długą piłkę, ale niecelnie i zza linii bocznej wznawiają rywale
  • 1'
    Rywale wybijają piłkę na aut
  • 0
  • 0
    Obie drużyny są już na murawie
  • 0
    To rozpoczęcia spotkania pozostało dziesięć minut. Na stadionie w Aktobe jest niezwykle gorąco
  • 0
    Piłkarze Legii zagrają dziś w Kazachstanie pierwszy mecz o fazę grupową Ligi Europy. Legioniści zaczną w następującym składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa, Bryski - Jodłowiec, Vrdoljak - Żyro, Duda, Kucharczyk - Radović
FC AktobeLegia Warszawa
48'

72' Walerij Korobkin