73'
90'
90'
  • 90+9'
    Nasza relacja dobiega powoli końca. Następne spotkanie jakie rozegrają legioniści, to bój o Puchar Polski, który będzie miał miejsce na Stadionie Narodowym 2 maja o godz. 16.
  • 90+8'
    Legioniści wykonują rundę honorową wokół boiska
  • 90+7'
    Piłkarze obu zespołów dziękują sobie po spotkaniu
  • 90+6'
    Koniec! Legia wygrywa po emocjonującej drugiej połowie 2:1. Bramki strzelali Guilherme i Lewczuk. Legia kończy rundę zasadniczą jako lider. Teraz warszawskich piłkarzy czeka finałowy bój o Puchar Polski!
  • 90+5'
    Dwukrotnie Rzeźniczak wybija głową długie podania w kierunku bramki Legii. Pogoń stara się wciąż naciskać
  • 90+4'
    Udane piąstkowanie Kuciaka po głębokim dośrodkowaniu w pole karne Legii
  • 90+3'
    Brzyski ogląda żółtą kartkę za faul przy linii bocznej boiska
  • 90+2'
    W miejsce "Furmiego" melduje się Vrdoljak
  • 90+1'
    Michał Janota otrzymuje czerwoną kartkę za brutalny faul na Furmanie. Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry. Za to Furman opuszcza boisko na noszach
  • 90'
    Strata Jodłowca, na szczęście Legii gubi chwilę później piłkę zawodnik gości
  • 89'
    Indywidualna i przebojowa akcja Kucharczyka. Strzał skrzydłowego Legii z dość ostrego kąta minimalnie minął lewy słupek bramki Janukiewicza
  • 87'
    Niecelne zagranie w ofensywie Pogoni i grę wznawia Kuciak
  • 87'
    Faul Ricardo Nunesa na Żyrze. Legia nie spieszy się z wykonaniem tego rzutu wolnego
  • 87'
    Janota zastępuje Kuna
  • 86'
    Jodłowiec traci piłkę w środku pola, na szczęście w porę ją odzyskuje
  • 84'
    Frączczak na spalonym. Chwilę później popełnia przewinienie na Broziu
  • 83'
    Strzał Murawskiego blokuje Guilherme, który sekundy później opuszcza boisko. Zmienia go Masłowski
  • 80'
    :)
  • 80'
    Świetna okazja Sa! Uciekł obrońcom rywala i w praktycznie stuprocentowej sytuacji piłka po jego strzale trafiła w nogi Janukiewicza
  • 79'
    Mamy fragment twardej walki w środku pola. Akcja przenosi się pod pole karne Legii, zagrożenie oddala na chwilę Brzyski
  • 77'
    Była też zmiana w drużynie gości. Danielak zastąpił Kamessa
  • 76'
    Przepraszamy za małe problemy techniczne. W międzyczasie ukarany żółtą kartką został Rogalski a Żyro spudłował po strzale z rzutu wolnego
  • 69'
    Faul na Kucharczyku. "Żółtko" ogląda Sebastian Rudol. Kolejna okazja do dośrodkowania dla legionistów.
  • 69'
    GOOOOOOOOL! 2:1! Lewczuk!
  • 67'
    Furman ze strzałem z dystansu, który okazał się świetnym podaniem do Sa. Portugalczyk zaprzepaścił świetną okazję do objęcia prowadzenia
  • 66'
    Dośrodkowanie wybija Frączczak. Ponownie do futbolówki dochodzi Furman, wrzuca piłkę w kierunku Żyry, lecz strzał "Żyrki" przelatuje nad bramką rywala
  • 65'
    Walka Kuna i Kucharczyka o piłkę. Skrzydłowy Pogoni wybija ją poza boisko. Korner
  • 64'
    Rzut rożny dla gości. W narożniku Rafał Murawski
  • 64'
    "Portowcy" oddali dwa uderzenia - pierwsze zostało zablokowane, drugie poleciało obok słupka
  • 62'
  • 56'
    Frączczak z żółtą kartką za przewinienie na jednym z legionistów
  • 54'
    Ajjj! Ależ akcja i zarazem nieporozumienie na linii Guilherme - Sa. Ładna akcja zakończyła się niezrozumieniem wspólnych zamiarów w najważniejszym momencie - na linii pola karnego rywala
  • 54'
    Duet ten rozpędza Legię w drugiej połowie. Błyskawiczny kontratak, Guilherme wykłada piłkę Orlando Sa, ten z lekkiego kąta nieczysto trafia jednak w piłkę i ta nie leci nawet w światło bramki Pogoni
  • 51'
    Akcja działa się na prawej stronie, piłka nagle wylądowała pod nogami niepilnowanego, stojącego na 7-8 metrze Guilherme. Brazylijczyk huknął bez zastanowienia i nie dał szans z bliskiej odległości Janukiewiczowi
  • 50'
    Ładna "klepa" w wykonaniu Sa i Żyry, lecz przy ostatnim odegraniu tego drugiego zabrakło precyzji i Legia straciła posiadanie piłki
  • 50'
    GOOL! 1:1! Guilherme!!!
  • 49'
    Orlando Sa fauluje Murawskiego, a Lech prowadzi już z Podbeskidziem 1:0...
  • 49'
    Niecelny strzał Murawskiego, grę wznawia Kuciak
  • 47'
    Matras z długim podaniem do Zwolińskiego, ale dobrze interweniuje Rzeźniczak i zabiera piłkę rywalowi
  • 46'
    A rozpoczynamy ją od zmiany w szeregach Legii. Marka Saganowskiego zastępuje Orlando Sa
  • 45+20'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45+4'
    Po raz kolejny piąstkuje wrzutkę Brzyskiego. Kończymy pierwszą część zmagań, w której Legia nie zaprezentowała się najlepiej. Czeka nas 15 minut przerwy
  • 45+1'
    Dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego, Matras wybija to zagranie na rzut rożny
  • 45'
    Zrobiło się gorąco pod bramką Janukiewicza. Dobre dośrodkowanie, wybite przed pole karne, dopada do niej Guilherme, uderza, piłkę blokuje obrońca gości. Wywołuje tym samym oburzenie na trybunie, gdyż kibice widzieli zagranie ręką w tej sytuacji. Odmienne zdanie miał sędzia
  • 45'
    60 sekund doliczona do pierwszej połowy
  • 43'
    Kamess próbował swoich sił strzałem z dystansu, lecz jego próbę zablokowali defensorzy Legii
  • 43'
    Przewinienie Rudola na Kucharczyku
  • 42'
    Matras dochodzi do wrzutki Furmana jako pierwszy i oddala zagrożenie
  • 41'
    Coś w tym jest!
  • 41'
    Broź w kierunku Kucharczyka, do piłki dochodzi Rudol i wybija ją poza boisko. Rzut rożny dla gospodarzy
  • 39'
    Ajjj! Niewiele brakowało, by Żyro umieścił futbolówkę w bramce rywala po strzale głową z podania "Brzytwy". Piłka wylądowała na górnej siatce
  • 38'
    Guilherme w pojedynku z Matrasem. Brazylijczyk wywalczył korner
  • 35'
    Wielpodaniowa, kombinacyjna akcja Legii, zakończył ją strzał Jodłowca... albo raczej próba strzału. Pomocnik nieczysto trafił w futbolówkę
  • 34'
    Kamess faulował Furmana, kolejne dośrodkowanie Brzyskiego w stronę Żyry, ten zgrał głową pod nogi Kucharczyka. Skrzydłowy Legii uderzał w tej sytuacji z woleja, ale nie udało mu się trafić w bramkę
  • 32'
    Matras wrócił już na boisko, a dośrodkowanie Brzyskiego z lewej strony boiska okazało się za głębokie i ze spokojem wyłapał je bramkarz Pogoni
  • 30'
    Kucharczyk dośrodkował w pole karne rywala, ale piłka minęła zawodników tam zgromadzonych. Ucierpieli lekko Żyro i Matras, którzy zderzyli się głowami. Ten drugi musi na chwilę opuścić boisko, gdyż skorzystał z pomocy lekarzy
  • 29'
    W odpowiedzi kontratak gości. Kun wycofał do Frączczaka, ten uderzył bez zastanowienia, ale futbolówka nie trafiła w światło bramki Kuciaka
  • 28'
  • 28'
    Nieźle zapowiadała się kolejna akcja Legii. Wycofano piłkę do Furmana, ten dośrodkował w pole karne rywala, lecz zrobił to delikatnie za głęboko i piłkę złapał Janukiewicz
  • 27'
    Brzyski z rzutu rożnego wycelował w pozycję, gdzie był Saganowski, jednak napastnikowi Legii zabrakło centymetrów, by oddać czysty, celny strzał głową
  • 25'
    Ładnie Żyro wypuścił Guilherme, lecz jego płaskie zagranie z prawej strony trafiło prosto pod nogi obrońcy gości
  • 23'
    Jeden z graczy Pogoni wybił futbolówkę przed pole karne. Do niej dopadł Broź, lecz jego zagranie okazało się nie mieć żadnego adresata i grę z piątego metra wznowił Janukiewicz
  • 22'
    Broź faulowany przez Rogalskiego. Szykuje się kolejne podejście Brzyskiego do dośrodkowania w pole karne rywala
  • 20'
    Teraz faul na Kamessu po drugiej stronie boiska, w trochę dogodniejszej sytuacji niż przed chwilą Brzyski.
  • 20'
    Murawski uderza wysoko ponad bramką Kuciaka
  • 19'
    Golla faulował jednego z graczy Legii. Kolejna okazja dla Legii po tym, jak Brzyski dostrzegł samotnego Żyrę. Pomocnik Legii strzelił jednak prosto w Janukiewicza
  • 18'
    Wygląda na to, że z Furmanem jest już wszystko okej, Legia przy piłce
  • 17'
    Furman ucierpiał w jednym ze starć. Mamy chwilę przerwy
  • 16'
    Żyro na pozycji spalonej
  • 15'
    Brzyski przesadza z mocą dośrodkowania, do piłki stara się jeszcze Broź, ale niestety ta opuszcza boisko
  • 13'
    Jodłowiec strzela głową, ale ponad bramką
  • 12'
    Legia w ataku pozycyjnym, długa piłka Rzeźniczaka do Kucharczyka, udało się ją opanować. Saganowski wywalcza rzut rożny
  • 11'
    Saganowski fauluje Murawskiego w ofensywie. Grę wznawia Janukiewicz
  • 11'
    Nie przeszkadza nam taki scenariusz :)
  • 9'
    Dośrodkowanie Brzyskiego wypiąstkowuje poza pole karne
  • 7'
    Rudol fauluje Kucharczyka. Okazja dla Legii na dośrodkowanie w pole karne
  • 4'
    Nie zdążyliśmy usiąść dobrze na swoich miejscach, a celne dośrodkowanie Frączczaka i ospałość legijnej defensywy wykorzystał Zwoliński, który celnie przymierzył przy lewym słupku bramki Kuciaka
  • 3'
    Błąd w przyjęciu u Bereszyńskiego, lecz prawy obrońca Legii zdołał opanować piłkę i oddać ją do kolegi z drużyny
  • 3'
    Mamy bramkę dla Pogoni... Legia przegrywa 0:1, strzelcem Łukasz Zwoliński
  • 1'
    Zacznijmy!
  • 0
    20:27 - Piłkarze wraz z sędziami pojawiają się na boisku
  • 0
    20:25 - Na trybunach rozbrzmiewa "Sen o Warszawie"
  • 0
    20:19 - Zespoły zbiegły już do szatni. Zostało 10 minut do rozpoczęcia spotkania
  • 0
    20:16 - W rezerwie oczywiście pozostaje siedmiu piłkarzy: Malarz, Dossa Junior, Masłowski, Bereszyński, Kosecki, Vrdoljak, Sa
  • 0
    19:47 - Bramkarze oraz piłkarze warszawskiego klubu meldują się na rozgrzewce
  • 0
    19:46 - Legioniści rozpoczną dziś mecz w składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Furman, Jodłowiec - Żyro, Guilherme, Kucharczyk - Saganowski
  • 0
    19:27 - Witamy prosto ze stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3! Dziś Legia Warszawa podejmie na swoim boisku Pogoń Szczecin w ramach 30. kolejki T-Mobile Ekstraklasy
Legia WarszawaPogoń Szczecin
3'

3' Łukasz Zwoliński

51' Guilherme

51'
68'

68' Sebastian Rudol

69'
73'

73' Maksymilian Rogalski