89'
89'
90'
  • 90+6'
    Koniec meczu. Bez bramek w Chorzowie. Legia stworzyła sobie bardzo dużo sytuacji, jednak albo brakowało szczęścia albo też dokładności. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia Legia.Net
  • 90+5'
    Guilherme za długo zwlekał z dośrodkowaniem i stracił piłkę. Dobrze, że po chwili Furman ją odzyskał
  • 90+5'
    Kucharczyk na skraju polu karnego wywalczył rzut rożny
  • 90+4'
    Kowalski oddawał jeszcze strzał pt. "a może wpadnie". Nie było na to szans. Od bramki Kuciak
  • 90+3'
    Broź w pole karne, Orlando Sa sciągany na ziemie przez Grodzickiego. Portugalczyk sygnalizuje faul, sędzia nakazuje grać dalej
  • 90+2'
    NIESAMOWIY PECH. Kucharczyk dynamicznie popędził do przodu, wypuścił do Koseckiego, ten postanowił oddać piłkę Kuchemu, który jednak nie sięgnął piłki wślizgiem. A była pusta bramka...
  • 90+2'
    Żółta kartka dla Grodzickiego
  • 90'
    Brzyski zawiesił piłkę wysoko w pole karne, piłka minęła wszystkich i dość niespodziewanie trafiła do Rzeźniczaka, ten się tego nie spodziewał i nie oddał strzału
  • 90'
    Wcześniej zmiana - Kosecki zamienił Żyrę
  • 89'
    Jak to nie wpadło! Kuchy wpadł w pole karne, popatrzył i zagrał do wbiegającego Gui, któremu zabrakło kilku centymetrów, by wpakować piłkę do siatki
  • 89'
    Zrobiło się nerwowo. Zieńczuk fauluje Brozia. Żółta kartka jednak dla legionisty za agresywne protesty
  • 86'
    Opuszcza boisko Kuświk, w jego miejsce ex-legionista Michał Efir
  • 85'
    Jodłowiec za mocno do Guilherme, Brazylijczyk nie miał szans dojść do piłki
  • 84'
    Zaczarowana bramka Ruchu. Broź ładnie wypuścił z boku Guilherme, ten płasko dośrodkował do Kucharczyka, wydawało się, że "Kuchy" trafi do pustej bramki, ale we wszystko wmieszał się Konczkowski. Dalej 0:0
  • 82'
    Jodłowiec do Sa, ale ten przegrywa pojedynek z Grodzickim. Legia rozpocznie od autu, wciąż blisko bramki Ruchu
  • 81'
    Legia raz po raz odbija się od muru, który stworzył na 20. metrze Ruch
  • 81'
    Furman minął Babiarza i strzelił obok bramki
  • 80'
    Strata Brzyskiego, piłkę przejął wprowadzony dopiero Kowalski, popędził do linii i wrzucił w pole karne, ale dobrze łapie Kuciak
  • 79'
    Brzyski niedokładnie przerzuca na drugą stronę do Żyry
  • 78'
    Kucharczyk ładnie zauważył wychodzącego Guilherme, ale dobrze przeczytał grę Helik
  • 78'
    Kolejna akcja Legii, piłka wycofana do Guilherme, którego strzał z 8. metra zablokowany ponownie przez Helika
  • 77'
    Gra wznowiona
  • 76'
    Straszny dym unosi się nad trybuną Ruchu. Wygląda to jakby palone były opony. Sędzia przerwał mecz
  • 75'
    Druga zmiana w szeregach Ruchu. Visnakovs zamieniony przez Jakuba Kowalskiego
  • 74'
    Furman w pole karne, ogromne zamieszanie, strzelał Jodłowiec, ale Putnocky wybił na róg
  • 74'
    Orlando Sa zawisł w powietrzu, ale jego strzał z trudnej pozycji nad bramką
  • 73'
    Brzyski miękko do Orlando Sa, ten wpadł w pole karne, ale było tam dwóch rywali, którzy zabrali mu piłkę
  • 73'
    Visniakovs z trudniej pozycji strzela głową. Kuciak bez problemów
  • 73'
    Sa minął Grodzickiego, ale został zatrzymany przez Surmę. Rzut rożny
  • 72'
    Teraz trochę zakotłowało się pod naszą bramką. Najpierw zablokowany strzał Visnakovsa, chwilę później ofensywna akcja Konczkowskiego przerwana przez naszych stoperów
  • 70'
    Odpowiedź Legii. Żyro znowu szedł po obwodzie pola karnego Ruchu i zagrał do wchodzącego Jodłowca, ten bardzo mocno strzelał z 16. metra, piłka po nodze Grodzickiego wychodzi na rzut rożny
  • 69'
    Kolejny strzał z dystansu, tym razem Starzyński, niecelnie, ale jednak groźnie
  • 68'
    Teraz trochę obudził się Ruch
  • 67'
    Uff, przebudził się Babiarz i oddał strzał z dużej odległości, który tylko minimalnie minął bramkę Kuciaka
  • 66'
    Starzyński wypuścił Surmę, ten strzelał z 30 metrów... bardzo, bardzo niecelnie
  • 66'
    Gigołajew opuścił boisko, w jego miejsce Zieńczuk
  • 66'
    W Legii Orlando Sa zamienił Marka Saganowskiego
  • 65'
    Gui dobrze do Kucharczyka, ten miał sporo czasu, ale jego dośrodkowanie było niecelne, nikt nie zamykał akcji
  • 64'
    Legia naciska, Saganowski chciał przytomnie wypuścić Kuchego, ale zrobił to nieprecyzyjnie
  • 64'
    Zderzenie Furmana i Starzyńskiego. Ten drugi rozciął sobie łuk brwiowy
  • 62'
    Brzyski z łatwością mija Visnakovsa i miękko wrzuca w pole karne Ruchu - Grodzicki wybijał najmocniej jak mógł
  • 61'
    Ruch jakby bez sił, na stojąco
  • 61'
    Ajj, dobra próba podania Brozia do Kucharczyka, ale znowu Konczkowski na swoim miejscu
  • 60'
    Znakomicie Guilherme zgubił Oleksego, popędził do przodu i wypuścił Kucharczyka. Ten w pojedynku jeden na jeden z Konczkowskim został zablokowany
  • 58'
    Żyro łamał akcję do środka, ale stracił piłkę. Szybka odpowiedź Ruchu, z piłką pędził Kuświk, ale doskonałym wślizgiem popisał się Furman
  • 57'
    Teraz to my mieliśmy trochę szczęscia. Starzyński w nasze pole karne, Helik tam przepychał się z naszymi defensorami, ale zdołał oddać strzał. Piłka minęła bramkę Kuciaka
  • 57'
    Rzeźniczak twardo walczył z Gigołajewem. Brawo!
  • 56'
    Oleksy mijał Brozia, ten musiał faulować, by uniknąć większego zagrożenia. Szansa na centrę dla Ruchu z boku pola karnego
  • 55'
    Wspomnienia ;)
  • 55'
    Guilherme traci piłkę osaczony przez trzech graczy Ruchu, ale chyba wydaje się, że szybciej mógł szukać podania
  • 53'
    Brzyski ładnie zauważył wbiegającego w pole karne Żyrę, ale ten faulował w ataku Oleksego
  • 52'
    Dwójkowa akcja Gui-Broź na małej przestrzeni, ale rozpaczliwie i skutecznie muruje się Ruch
  • 51'
    Kucharczyk podprowadził piłkę i dośrodkował z prawej nogi, był tam Żyro, ale był też bezbłędny Putnocky
  • 50'
    Znowu blisko gola Legia! Dobra centra, Rzeźniczak wchodzi w pole karne i strzela... ale znowu z linii bramkowej wybija Ruch
  • 49'
    Dwa rzuty rożne dla Legii, przy okazji drugiego piłkę przed polem karnym przejął Guilherme, ale ostatecznie zatrzymał się na Heliku
  • 49'
    Kontra Ruchu, dobry wślizg Rzeźniczaka
  • 49'
    Znowu rzut rożny dla Legii
  • 48'
    Ładnie podprowadził piłkę Gui, zagrał do Furmiego, ten do Brozia, który prostopadłym podaniem wypuścił Żyrę, którego dośrodkowanie zablokowane
  • 47'
    Brzyski długą piłką chciał uruchomić Żyrę, ten strącił piłkę, ale Grodzicki spokojnie do Putnocky'ego
  • 45+18'
    Druga połowa rozpoczęta, oby skuteczniejsza!
  • 45+17'
    Piłkarze Legii już w tradycyjnym rozruchu przed drugą połową
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Mało szczęścia miała Legia w pierwszej połowie. Gracze Henninga Berga powinni prowadzić
  • 45+2'
    Kuświk obrócił się z Brzyskim na plecach i płasko dośrodkował w nasze pole karne, ale we wszystko wmieszał się Rzeźniczak i wybił piłkę
  • 45+1'
    Bardzo niecelne dośrodkowanie Babiarza
  • 45'
    Jodłowiec za mocno do Kucharczyka, przy piłce Putnocky
  • 45'
    Sędzia doliczył trzy minuty
  • 43'
    Ładna akcja Legii - Żyro doskonale przerzuca do Kuchego, ten wypuszcza obiegającego Brzyskiego, który ostatecznie zablokowany. Korner
  • 43'
    Znowu do piłki skakał Saganowski, ale znowu niecelny strzał
  • 42'
    Żółta kartka dla Kuświka za faul łokciem na Broziu
  • 41'
    Mocno podkręcona piłka przez Starzyńskiego, ale nikt nie zamykał akcji
  • 41'
    Kucharczyk z dystansu, źle trafił w piłkę i obok bramki Putnocky'ego
  • 40'
    Teraz szansa na dośrodkowanie ze stojącej piłki dla Ruchu
  • 39'
    Doskonałe podanie Guilherme do Żyry, ten miał dużo miejsca, ale za długo składał się do strzału i został zablokowany
  • 39'
    To kolejne dobre zagranie Guilherme. Duża szkoda, że nie strzelił tego karnego, bo ta bramka mu się należy
  • 38'
    Mocny strzał Visnakovsa zablokowany przez Kucharczyka. Musiało boleć...
  • 37'
    Teraz troche grania na chaos przez oba zespoły
  • 37'
    Rzeźniczak do Żyry, za mocno. Od bramki Putnocky
  • 36'
    Szarża Oleksego lewą stroną i dośrodkowanie w nasze pole karne. Znowu Astiz przerywa, tym razem na rzut rożny
  • 34'
    Nie ma gola... Guilherme strzelał w prawy róg i Putnocky broni
  • 34'
    Ależ pech Legii!!! Korner, bardzo mocno głową strzelał Jodłowiec i piłka została wybita z linii
  • 34'
    Astiz przerywa kontrę Ruchu. Żółta kartka
  • 33'
    Dobra akcja Legii, Broź dostał piłkę od Żyry i wpadł w pole karne. Gigołajew bezpardonowo atakuje obrońce Legii od tyłu
  • 32'
    Surma wypuścił Starzyńskiego, ten z boku pola karnego płaskim dośrodkowaniem szukał Kuświka, ale na szczęście piłka po rykoszecie trafia do Kuciaka
  • 32'
    Rzut karny dla Legii!
  • 31'
    Mocny strzał Visnakovsa zza pola karnego, ale bardzo daleko od bramki. A wszystko zaczęło się od straty Jodłowca
  • 29'
    Gigołajew centruje prosto na głowę Astiza, Legia wychodziła z akcją, ale Żyro faulowany przez skrzydłowego Ruchu
  • 28'
    Rzut rożny dla Ruchu
  • 28'
    Dobre dośodkowanie niczym z Turbokozaka, piłka zmierzała do bramki, ale Kuciak przytomnie broni
  • 27'
    Dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu rożnego na głowe Saganowskiego, ale tym razem ten strzał nie mógł zagrozić Ruchowi
  • 26'
    Powinno być 1:0 dla Legii. Kucharczyk dośrodkował z lewej strony do Guilherme, ten przyjął piłkę tak, że od razu wystawił sobie piłkę do strzału. Puntocky dobrze jednak skrócił kąt i obronił strzał Brazylijczyka
  • 25'
    Dobry strzał Żyry, ale Puntocky broni i wybija na bok
  • 24'
    Ładnie Kucharczyk minął na lewym skrzydle Konczkowskiego i strzelał z ostrego kąta, ale piłkę odbił bramkarz Ruchu
  • 24'
    Surma fauluje Guilherne
  • 24'
    Szansa na strzał z rzutu wolnego z 20 metrów
  • 22'
    Gigołajew faulowany przez Furmana. Będzie szansa na dośrodkowanie dla Ruchu
  • 22'
    Starzyński za krótko centruje, piłka ląduje na głowie Saganowskiego
  • 22'
    Znowu faulowany Guilherme. Trzeba przyznać, że oglądamy dziś dość ostre spotkanie
  • 20'
    Ależ dobra próba Żyry. Skrzydłowy dostał piłkę od Guilherme i starał się pokonać technicznym strzałem z 18 metrów. Nad poprzeczką
  • 19'
    Ciekawa próba zagrania Surmy do Visnakovsa, ale piłka padła łupem Kuciaka
  • 18'
    Żółta kartka dla Starzyńskiego za ostre wejście w Guilherme
  • 18'
    Nie opanował piłki Gui
  • 17'
    Saganowski przerywa akcję Ruchu i wybija na aut
  • 16'
    Bardzo ładna akcja Ruchu, na pełnym gazie, z pierwszego kontaktu. Ostatecznie zakończona na rzucie rożnym
  • 15'
    Dośrodkowanie Surmy wprost w Astiza
  • 14'
    Druga szansa Sagana. Dobre podanie Guilherme do "Sagana", ten był już w polu karnym, przełożył Helika, ale ostatecznie został zablokowany przez Grodzickiego
  • 14'
    Znowu strzelał Saganowski, tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Dwa, trzy metry obok bramki
  • 13'
    Guilherme wypuścił Żyrę, ale ten został odrobinę wyrzucony poza pole karne, nie zdołał opanować futbolówki i piłka "wyjechała" poza boisko
  • 12'
    Wraca Rzeźnik, gramy dalej
  • 11'
    Teraz na boisku leży Rzeźniczak. Trudno powiedzieć co się stało, ale jest to raczej pokłosie jednego ze starć z Kuświkiem
  • 10'
    Jodłowiec świetnie przerwał akcję Kuświka na wysokości 16. metra przed bramką Kuciaka
  • 9'
    Teraz pierwsza akcja Legii w ataku pozycyjnym, Gui ładnie do Żyry, ale dobrze przerwał akcje Gigołajew
  • 9'
    Świetna sytuacja Legii! Jodłowiec przejął piłkę, zagrał do Saganowskiego, ten mimo presji rywala utrzymał się przy piłce i oddał niecelny strzał z 12. metra
  • 8'
    Zawodnicy Ruchu mozlonie atakują naszych graczy pressingiem, otaczają ich trójką zawodników. Mało miejsca
  • 7'
    Ładne podanie Starzyńskiego do Kuświka, ale na szczęście Astiz zrobił to w czym jest dobry - przeczytał grę i dobrze się ustawił
  • 6'
    Żyro faulowany przez Oleksego
  • 6'
    Dobry przerzut Jodłowca do Kucharczyka, ale ten zablokowany przez Konczkowskiego
  • 5'
    Gramy dalej
  • 5'
    Żyro na boisku, od razu głową zagrywał w kierunku Guilherme, ale Helik spokojnie zagrał piłkę do swojego bramkarza i przerwał akcję Legii
  • 4'
    Sędzia wznowił grę, ale Żyro znowu padł na ziemie. Wydaje się, że jest trochę oszołomiony
  • 3'
    Groźne zderzenie bramkarza Ruchu z Michałem Żyrą. Nasz skrzydłowy w okropny sposób powalony na ziemie, chociaż raczej nie było to złośliwe zagranie
  • 2'
    Starzyński w pole karne, ale Astiz wybija piłkę
  • 2'
    Babiarz do Visnakovsa, ten wypchnięty z pola karnego i szybka próba wyprowadzenia kontry przez Legię
  • 1'
    Przy piłce Legia, Ruch jednak wysoko atakuje i nie daje miejsca Guilherme
  • 1'
    Rzut wolny dla Ruchu. dobry przerzut Grodzickiego do Gigołajewa, ale ten przegrał pojedynek z Broziem. Korner dla Ruchu
  • 0
  • 0
    Piłkarze już wychodzą na boisko. Dziś Legię jako kapitan prowadzi Kuba Rzeźniczak
  • 0
    A na trybunach m.in. Bogusław Leśnodorski, Ondrej Duda czy Pablo Dyego
  • 0
    Obie ekipy kończą powoli rozgrzewkę. Trybuny przy ulicy Cichej wypełnione
  • 0
    Witamy Państwa! Legia dziś w składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Żyro, Furman, Jodłowiec, Guilherme, Kucharczyk - Saganowski
Ruch ChorzówLegia Warszawa

19' Filip Starzyński