Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
57'
65'
  • 90+5'
    Nasza relacja dobiega końca. Piłkarze obu drużyn dziękują sobie wzajemnie za grę. Następne spotkanie jakie rozegra Legia, będzie miało miejsce w Chorzowie. Legioniści zmierzą się w najbliższy piątek z Ruchem. Dziękujemy za uwagę!
  • 90+3'
    Poprzeczka! Strzał głową Jodłowca, piłka kozłuje i odbija się od obramowania bramki Sandomierskiego. Chwilę później Zawisza sunie z kontratakiem, z dystansu groźnie strzela Drygas, ale pewnie odbija piłkę Kuciak
  • 90+3'
    Koniec spotkania! Legia pokonuje na własnym boisku Zawiszę w stosunku 2:0
  • 90+1'
    Lewczuk agresywnie atakuje Kamińskiego. Aut dla Zawiszy
  • 90+1'
    Micael blokuje wślizgiem strzał Saganowskiego. Rzut rożny dla Legii
  • 89'
    Druga połowa przedłużona zostanie o trzy minuty
  • 88'
    Faul Kucharczyka na Smektale. Goście szybko wznawiają grę
  • 87'
    Uraz okazuje się na tyle poważny, że "Rzeźnik" opuszcza boisko. W jego miejsce melduje się Igor Lewczuk
  • 86'
    Cierpi Rzeźniczak. Bardzo możliwe, że stoper Legii zostanie niebawem zmieniony
  • 86'
    Strzał z dystansu Kamińskiego mija bramkę Kuciaka o kilka metrów
  • 85'
    Saganowski fauluje Micaela. Przy piłce goście
  • 83'
    Dokładnie, brawo!
  • 83'
    Na strzał z przewrotki pokusił się Vrdoljak, lecz ta próba kapitana Legii spaliła na panewce i od bramki grę wznowił Sandomierski
  • 82'
    Saganowski dobrze rozpędził atak Legii uruchamiając Kucharczyka. Ten dograł do Żyry, który z kolei podał do Masłowskiego. "Masło" źle przyjął sobie piłkę i oddany przez niego strzał był za słaby w siłę
  • 82'
    Rzeźniczak na chwilę poza boiskiem, udzielano mu pomocy medycznej
  • 80'
    Dobry strzał Brzyskiego świetnie obronił Sandomierski
  • 79'
    Niedokładne wybicie Sandomierskiego. Legioniści wykorzystują to. W defensywę gości wdziera się Masłowski. Jest faulowany na 17 metrze i mamy okazję na trzecią bramkę
  • 77'
    Trener Rumak decyduje się wpuścić Jakuba Smektałę w miejsce Alvrarinho
  • 76'
    Mamy pierwszą zmianę w szeregach Legii. Michał Masłowski zmienia Guilherme
  • 75'
    Ziajka traci piłkę, ta wychodzi poza boisko. Grę wznowi od bramki Kuciak
  • 74'
    Kucharczyk traci piłkę a chwile później fauluje Majewskiego
  • 73'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii wyłapuje pewnie Kuciak. Mamy chwilę przerwy po tym, jak Guilherme została udzielona pomoc medyczna
  • 71'
    Faul Saganowskiego. Piłka dla Zawiszy
  • 70'
    Zawisza wywalczył rzut rożny Wykona go Alvarinho
  • 69'
    Spięcie Barisicia i Rzeźniczaka. Sędzia szybko doprowadził sytuację do porządku
  • 65'
    Piłka swobodnie i z gracją wpada do pustej bramki po tym, jak Kucharczyk główkuje nad wychodzącym z bramki Sandomierskim. Mamy już 2:0 dla gospodarzy!
  • 65'
    W międzyczasie odbyła się zmiana w drużynie gości. Barisić zastąpił Świerczoka
  • 64'
    Faul na Ziajce. Goście wycofują piłkę aż do Sandomierskiego
  • 64'
    Kucharczyk!!! 2:0 dla Legii!!!
  • 61'
    Wracamy po małych problemach technicznych. Żyro zdobył ładne trafienie po strzale głową. Piłka poleciała w kierunku dalszego słupka i minęła bezradnego Sandomierskiego
  • 58'
    Gooool dla Legii! Michał Żyro
  • 51'
    Kamiński groźnie strzelał z dystansu. Piłka przelatuje nad bramką Kuciaka
  • 49'
    Zagranie ręką Rzeźniczaka przy linii bocznej. Futbolówka dla Zawiszy
  • 49'
    Świerczok w sytuacji 1 na 1 z Rzeźniczakiem przegrywa siłowy pojedynek i fauluje obrońcę Legii
  • 48'
    Jodłowiec dogrywa piłkę do Żyry. Ten jednak jest na pozycji spalonej
  • 46'
    Saganowski w małym zamieszaniu mógł strzelić bramkę, ale odważnie wyszedł i zablokował tę próbę Sandomierski
  • 46'
    Sebastian Kamiński zastąpił w przerwie Bartłomieja Pawłowskiego
  • 45+18'
    Zaczęliśmy drugą połowę!
  • 45+3'
    W dziwnym momencie kończy pierwszą połowę sędzia Złotek. Żyro wychodził na dobra pozycję, lecz arbiter przerwał grę, czym zdenerwował piłkarzy Legii
  • 45+2'
    Łącznie trzy dośrodkowania, jedno po drugim, lecz ostatecznie futbolówka przelatuje wysoko nad bramką Zawiszy
  • 45+1'
    Faul na Kucharczyku. Jedna z ostatnich okazji dla Legii by w pierwszej połowie wyjść na prowadzenie
  • 45'
    Dośrodkowanie Żyry mija całą defensywę Zawiszy, trafia do Kucharczyka. Skrzydłowy Legii chciał uderzyć piłkę efektownie, z woleja, jednak ta prześlizguje mu się po zewnętrznej stronie buta
  • 45'
    Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy
  • 43'
    Znów Guilherme, tym razem strzelał z dalszej odległości. Po raz kolejnie bezbłędnie zachowuje się Sandomierski
  • 42'
    Jeden z piłkarzy Zawiszy ucierpiał w starciu, kontratak Legii przerwany przez sędziego. Małe zamieszanie wśród zawodników obu drużyn. Sędzia Złotek upomina po wszystkim Vrdoljaka i Świerczoka
  • 40'
    Guilerme stanął przed świetną okazją na strzelenie bramki, lecz niezawodny jest dziś póki co Sandomierski, który odbił futbolówkę na rzut rożny
  • 37'
    Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Zawiszy. Przewracany jest Broź, ale sędzia Mariusz Złotek nie dyktuje rzutu karnego
  • 36'
    Zbyt mocne podanie Brzyskiego do Kucharczyka i Legia traci piłkę
  • 35'
    Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry nie przyniosło zagrożenia ze strony Zawiszy. Przy piłce aktualnie są legioniści
  • 34'
    Duże zamieszanie w polu karnym Legii po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wójcicki zgrywał piłkę głową do środka, w dużym zamieszaniu wywrócił się zawodnik gości. Sędzia jednak nie dopatrzył się w tej sytuacji faulu
  • 34'
    Majewski znalazł się w sytuacji sam na sam z Kuciakiem, jednak golkiper Legii odbił strzał na rzut rożny
  • 32'
    Wójcicki nabija Kucharczyka i piłkę z "piątki" wykopuje Sandomierski
  • 31'
    Ładne zgranie "Sagana" do Żyry, w walce z obrońcą Zawiszy skrzydłowy wywrócił się sugerując, że był faulowany. Sędzia pozostał niewzruszony
  • 29'
    Mica odważnie przedarł się w pole karne Legii. W najważniejszym momencie poślizgnął się i stracił futbolówkę
  • 28'
    Piłka została wybita przez Zawiszę przed pole karne. Dopadł do niej Kucharczyk, który bez zastanowienia oddał strzał. Bardzo niecelny.
  • 27'
    Korner dla Legii
  • 26'
    Mica ze Świerczokiem mieli okazje jedna o drugiej, by pokonać z bliskiej odległości Kuciaka. W przypadku tego pierwszego na drodze piłki stanął jeden z defensorów Legii, a w przypadku Świerczoka oddany przez niego strzał przeleciał nad bramką
  • 22'
    W dobrej sytuacji znalazł się Żyro, walczył o dobrą pozycję z Ziajką, pozornie ją wygrał. Arbiter dopatrzył się faulu zawodnika Legii
  • 21'
    Żyro dośrodkowywał z prawej strony, piłka doleciała do Kucharczyka, który główkował. Świetnie spisał się Sandomierski i nadal mamy bezbramkowy remis.
  • 19'
    Faul na Ziajce. Od dobrej chwili goście utrzymują się przy piłce
  • 18'
    Mecz Legii jest dobry z każdej perspektywy
  • 17'
    Świerczok nieudanie strzela w tej próbie
  • 15'
    Faulowany był Drygas, szykuje się dobra okazja dla przyjezdnych
  • 14'
    Faul na Alvarinho w okolicach linii środkowej boiska
  • 13'
    Ależ okazja! Celna główka Vrdoljaka po podaniu Brzyskiego, dobrze interweniował Sandomierski, jednak odbił piłkę, a nie łapał. Dobijać ją starał się dwukrotnie Saganowski, jednak napastnik Legii nie potrafił ominąć strzałem bramkarza Zawiszy
  • 12'
    #LegiaWeteranom
  • 12'
    Rzut rożny dla Legii po akcji Saganowskiego i Żyry
  • 10'
    Dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu rożnego wypiąstkowuje Sandomierski. Chwilę później piłka wraca pod pole karne gości, uderza Rzeźniczak, lecz trafia nią w przeciwnika
  • 9'
    Podanie do Alvarinho, ten jednak okazał się być na pozycji spalonego
  • 8'
    Alvarinho starał się zawiązać akcję ofensywną, jednak na posterunku są obrońcy Legii
  • 7'
    Vrdoljak starał się uruchomić podaniem Żyrę, jednak podanie Chorwata jest zdecydowanie za mocne
  • 5'
    Kucharczyk ładnie pokazał się na pozycji, podanie w jego kierunku jest za mocne i łapie je z łatwością Sandomierski
  • 4'
    Alvarinho ucierpiał w jednym ze starć, potrzebował pomocy medycznej
  • 3'
    Świetnie teraz Żyro odebrał piłkę rywalowi, podanie do Saganowskiego, jednak napastnik Legii nie doszedł jako pierwszy do piłki. Co więcej, faulował obrońce Zawiszy
  • 2'
    Niedokładne podanie Brzyskiego do Saganowskiego i futbolówka ląduje w rękach Sandomierskiego
  • 1'
    Faul Świerczoka na Rzeźniczaku, piłka dla Legii
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    17:56 - Zawodnicy pojawiają się na murawie wraz z sędziami. Lada moment zaczynamy mecz.
  • 0
    17:55 - "Sen o Warszawie" rozbrzmiewa na trybunach stadionu
  • 0
    17:47 - Rozgrzewka dobiegła końca, czekamy już na ponowne wyjście zawodników.
  • 0
    17:32 - Piłkarze obu zespołów są już na przedmeczowej rozgrzewce.
  • 0
    17:10 - W rezerwie pozostają: Malarz, Lewczuk, Masłowski, Bereszyński, Kosecki, Furman, Sa.
  • 0
    17:09 - Zgodnie z oczekiwaniami, szansę na pozycji za napastnikiem dostaje Brazylijczyk Guilherme. Podobnie w przypadku obsady lini napadu, gdzie od pierwszej minuty wystąpi dziś Saganowski, a nie Sa.
  • 0
    17:08 - Znamy już wyjściowy skład Legii: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Guilherme - Saganowski.
  • 0
    16:53 - Witamy! Jedynie lekko ponad godzina dzieli nas od początku spotkania Legii Warszawa z Zawiszą Bydgoszcz.