Tomasz Musiał
  • 90+5'
    Koniec meczu. 0:0 z Lechią Gdańsk.
  • 90'
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
  • 89'
    Jakub Fila ukarany żółtą kartką.
  • 86'
    Nieporadny drybling Haraslina, nie daje się oszukać Vesović, od bramki wznowi Malarz.
  • 86'
    W tym momencie Haraslin opuszcza plac gry, zastępuje go Chrzanowski.
  • 85'
    Ping-pong w polu karnym Legii, kilka prób uderzeń na bramkę (w tym jedno z trudem wybite przez Kuciaka), jako ostatni akcent niecelny strzał Nagya z pierwszej piłki.
  • 84'
    Próba długiego dogrania do Kucharczyka przechwycona przez Kuciaka.
  • 83'
    Ależ było groźnie w polu karnym Legii! Paixao "dziobnął" piłkę do Łukasika, ten prawie złożył się do uderzenia. Stuprocentową akcję bramkową w ostatniej chwili zatrzymują legioniści.
  • 82'
    Konieczna będzie zmiana w zespole Legii, czeski obrońca nie jest w stanie kontynuować gry.
  • 82'
    W miejsce Hlouska na placu gry pojawia się Philipps.
  • 81'
    Nie podnosi się z boiska kontuzjowany Hlousek.
  • 80'
    Mizerne rozegranie rzutu wolnego - próbował uderzać z ostrego kąta Mączyński, ale kosmicznie niecelnie.
  • 75'
    Druga zmiana w zespole Lechii Gdańsk, boisko opuszcza Lipiński, w jego miejsce pojawia się Sopoćko.
  • 70'
    Wysoki, ale mało skuteczny pressing w wykonaniu legionistów.
  • 67'
    Dobre podanie do Nagya, Węgier wpada w pole karne, jednak zapędza się w przysłowiowy kozi róg. Skrzydłowy Legii zdołał jednak jeszcze wycofać piłkę do wbiegającego Kante, ale napastnik Legii traci ją na rzecz stoperów Lechii.
  • 65'
    Długa piłka od Wieteski w kierunku Vesovicia, obrońcy Legii brakło kilkunastu centymetrów, by ją opanować.
  • 61'
    Pierwsza zmiana w zespole Lechii, boisko opuszcza Mak, na placu gry melduje się Fila.
  • 60'
    Druga zmiana w szeregach stołecznego klubu, Szymańskiego zastępuje Nagy.
  • 58'
    Piłka trafia do krążącego swobodnie w rejonach 14. metra Lipskiego, pomocnik Lechii uderza ją natychmiast wolejem, szczęśliwie dla gospodarzy nad poprzeczką.
  • 56'
    Wyśmienity pomysł, jak i realizacja Szymańskiego, który przerzucił precyzyjnie piłkę do niekrytego Mączyńskiego. Niestety minimalny spalony środkowego pomocnika Legii.
  • 55'
    Groźnie pod bramką Lechii, ale ponownie sędzia asystent sygnalizuje pozycję spaloną. Tym razem za linią obrony znalazł się Kante.
  • 54'
    Bardzo dobrze dośrodkowuje z rzutu wolnego Szymański, bliski wykończenia akcji Antolić, ale jeden z zawodników Legii powstrzymuje Chorwata.
  • 52'
    Świetnie zmylił obrońców w obrębie szesnastki Szymański, dograł piłkę do Kante, a ten uderzył stojąc pierwotnie tyłem do bramki. Tuż nad bramką, ale piłka otarła się jeszcze o Augustyna.
  • 48'
    Haraslin wymanewrował ponownie Vesovicia, dobrze zacentrował, ale jeszcze lepiej szczupakiem zainterweniował Wieteska.
  • 47'
    Dochodząca wrzutka w pole karne Legii, końcami palców tor lotu piłki przecina Malarz, ale sędzia asystent podnosi chorągiewkę.
  • 46'
    Mamy pierwszą zmianę w zespole Legii - w miejsce Carlitosa na placu gry pojawia się Domagoj Antolić.
  • 45+18'
    Wracamy po przerwie!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy, bez bramek przy Łazienkowskiej, ale trudno obwiniać legionistów o słabą grę w tym fragmencie meczu.
  • 45'
    Znowu na pierwszy rzut oka kuriozalna decyzja Tomasza Musiała. Arbiter rodem z Krakowa dopatrzył się przewinienia w jak się wydawało perfekcyjnym wślizgu Mączyńskiego.
  • 43'
    Dobrze zapowiadała się szybka akcja Legii, ale fatalnie w kierunku Kante (czy raczej właśnie niekoniecznie w tym kierunku) podał Szymański.
  • 39'
    Mladenovic mógł skierować piłkę do własnej bramki w ostatniej chwili interweniując po strzale Kante, z narożnika grę wznawia Legia.
  • 38'
    Dobry okres gry w wykonaniu legionistów, szczególnie dużo okazji generowanych na lewym skrzydle przez parę Hlousek-Kucharczyk.
  • 38'
    Żółta kartka dla Maka, skrzydłowy Lechii brutalnie przerwał akcję Hlouska.
  • 35'
    Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu, kartonik obejrzał Nalepa za faul na Kucharczyku.
  • 33'
    Dziwna decyzja sędziego Musiała, który dyktuje rzut wolny dla Lechii po rzekomym faulu Hlouska. Wydawało się, że zawodnik Legii czysto przejął piłkę pod polem karnym rywala.
  • 32'
    Próbuje uderzać Cafu, ale wystarczająco mocno uderzony co najwyżej kret rezydujący pod murawą warszawskiego stadionu. Piłka turla się za linię końcową daleko obok słupka.
  • 30'
    Kucharczyk uruchamia na lewym skrzydle Hlouska, Czech skutecznie mija obrońców dryblingiem, ale dogrywa nieco na ślepo w rejony piątego metra. Piłka spada jeszcze pod nogi Cafu, ale w gąszczu zawodników Portugalczyk trafia w nogi zawodnika Lechii. Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 25'
    Dobre podanie w tempo do Mladenovica, lewy obrońca Lechii z impetem wpada w pole karne wyprzedzając Vesovicia. W ostatniej chwili interweniuje Malarz nie bez problemów wyłuskując piłkę spod nóg gracza drużyny gości.
  • 23'
    Sprytne podanie ze skrzydła do niepilnowanego Paixao, Portugalczyk unikając konfrontacji z Wieteską zdecydował się na próbę przelobowania Malarza. Wysoko ponad bramką.
  • 21'
    Kolejny rzut rożny dla Legii, tym razem tragiczna centra Haraslina ląduje za polem karnym.
  • 19'
    Leży na boisku Carlitos, arbiter główny spotkania nie odgwizdał jednak faulu po jego starciu z obrońcami Lechii.
  • 17'
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową z ostrego kąta uderzał Paixao, dzięki czujności Malarz wciąż bezbramkowy remis.
  • 16'
    Groźna akcja Lechii, zablokowane uderzenie ląduje za linią końcową.
  • 15'
    Kilka minut bez jakichkolwiek sytuacji bramkowych dla obu drużyn, aczkolwiek z delikatną dominacją Lechii w środku pola.
  • 13'
    Po dobrym piąstkowaniu Arkadiusza Malarza piłka opuszcza pole karne Legii, jednak zaraz trafia na skrzydło do jednego z zawodników Lechii. Na szczęście dla legionistów dogranie do kolegów z zespołu już mocno niecelne.
  • 11'
    Strata Kucharczyka na rzecz Kucharskiego, skrzydłowy Lechii ponownie zagrywa niską piłkę w pole karne, tym razem na drodze futbolówki znalazł się Wieteska - sędzia dyktuje korner dla Lechii.
  • 9'
    Długo operowała piłką Legia, pachniało stratą, ale po kiksie Hlouska jeszcze bardziej skiksował jeden z graczy Lechii. Od autu wznowią "Wojskowi".
  • 9'
    Na ewidentnym spalonym Carlitos.
  • 6'
    Składał się do przewrotki Haraslin, ale w porę zainterweniował Vesović.
  • 5'
    Wrzutka Mladenovicia z narożnika boiska wraca do serbskiego obrońcy, jednak zawodnik Lechii pozostał na pozycji spalonej.
  • 3'
    Stolarski uwolnił się na prawym skrzydle, nabiegł w kierunku chorągiewki i płasko dośrodkował w pole karne. Piłkę na rzut rożny wybija Hlousek.
  • 2'
    Dośrodkowanie w pole karne mija napastników Legii, już poza obwodem szesnastki piłkę przechwytuje Carlitos. Hiszpan ponawia centrę, po kilku podbiciach piłki w okolicach przedpola obrońcy Lechii opanowali sytuację.
  • 0
    Mecz rozpocznie się z nieznacznym opóźnieniem - upamiętniono właśnie bohaterów Powstania Warszawskiego.
  • 0
    Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy mecz 3. kolejki Ekstraklasy z Lechią Gdańsk!
  • 0
    Drużyna gości wystąpi w składzie: Kuciak – Stolarski, Nalepa, Augustyn, Mladenovic – Kubicki, Łukasik, Lipski – Mak, Paixao, Harasiln
  • 0
    Witamy z Łazienkowskiej! Mistrzowie Polski o godzinie 20:30 podejmą Lechię Gdańsk
  • 0
    Skład Legii: Malarz – Vesović, Wieteska, Astiz, Hlousek – Kucharczyk, Cafu, Mączyński, Szymański - Kante, Carlitos