Koniec spotkania. Przegrywamy 2:1 po emocjonującej końcówce
    Niestety na boisku zwija się z bólu Żyro. Nasz skrzydłowy źle ustawił nogę po wyskoku
    Guilherme zastąpił Żyrę. Oby to nic poważnego...
  • 90+3'
    Brzyski w pole karne. Piłkę złapał Burić
  • 90+2'
    Kucharczyk wbiega w pole karne, zatrzymany został przez Kędziorę, ale nie dał za wygraną i wywalczył korner
  • 90+1'
    Dużo szczęścia ma Legia. Linetty do Sadajewa, ten wziął na zamach naszych obrońców i strzelił po ziemi z 14. metra. Broni Kuciak
  • 90'
    Lech nie spieszy się z wykonaniem rzutu rożnego
  • 90'
    Sadajew kradnie czas w narożniku. Starcie Douglasa z Brzyskim. Dużo emocji
  • 90'
    Siedem minut doliczył Tomasz Musiał
  • 89'
    Żółta kartka dla Żyry za dyskusje z sędzią liniowym
  • 89'
    Formella wpadł w pole karne, ale jego dośrodkowanie zablokowane przez Brzyskiego. Rzut rożny
  • 88'
    Dośrodkowanie Brzyskiego ale wybija Arajuuri i kontra Lecha
  • 88'
    Bardzo dużo miejsca na skraju pola karnego miał Sadajew. Strzelał prosto w ręce Kuciaka
  • 87'
    Legia głęboko zamyka Lecha, rzut rożny dla naszych graczy. Ależ emocje
  • 86'
    Kownacki opuszcza boisko. W jego miejsce Formella
  • 85'
    Vrdoljak zatrzymany przez Linetty'ego. Legia szybko wznawia grę
  • 84'
    "Kuchy" niespodziewanie i samotnie znalazł się przed polem karnym Lecha. Otoczony przez kilku rywali bardzo mocno strzelił z 17. metra i pokonał Buricia
  • 83'
    Dośrodkowanie na głowę Kędziory, piłka dziwnym lobem zmierzała w kierunku bramki Kuciaka, ale ostatecznie minęła ją
  • 83'
    Goooooooooool! Michał Kucharczyk!!!!
  • 82'
    Pawłowski zgarnął piłkę przed polem karnym i oddał strzał. Piłkę blokuje Rzeźniczak
  • 82'
    Korner dla Lecha
  • 81'
    Astiz ucierpiał w tym starciu. Hiszpan poza boiskiem
  • 80'
    Bereszyński faulowany bez piłki przez Douglasa, będzie szansa na dośrodkowanie dla Brzyskiego
  • 80'
    Dośrodkowanie, zamieszanie, strzał Astiza tyłem głowy i piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką. Sędzia tak czy siak odgwizdał spalonego
  • 79'
    Kownacki do Sadajewa na skrzydło. Rosjanin chciał minąć Brzyskiego, upadł w polu karnym, ale sędzia uważa, że faulu nie było
  • 76'
    Znowu prostopadłe podanie Dudy. Znowu zatrzymane przez Kamińskiego
  • 75'
    Duda chciał wypuścić Vrdoljaka, chociaż to podanie z góry spisane było na porażkę - Chorwat otoczony był przez trzech rywali
  • 73'
    Lech na fali. Pawłowski złamał akcję do środka, asekurowany przez dwóch graczy Legii zdołał oddać strzał, który minimalnie minął dalszy słupek Kuciaka
  • 72'
    Faulował Jodłowiec
  • 72'
    Trałka opuszcza boisko, w jego miejsce Kadar
  • 70'
    Dwójkowa akcja Dudy i Żyry, ten drugi traci piłkę na rzecz Linetty'ego. Młody Polak wyprowadził kontrę i zagrał do Hamalainena, który wyszedł sam na sam i z zimną krwią pokonał Kuciaka
  • 69'
    2:0 dla Lecha. Kasper Hamalainen
  • 68'
    Zobaczymy jak Legia odpowie na tę bramkę. Na razie wydaje się być w dużym szoku
  • 67'
    Faul Żyry blisko pola karnego Lecha
  • 66'
    No i bramka dla Lecha. Douglas perfekcyjnie wykonuje rzut wolny
  • 65'
    Barry Douglas szykuje się do wykonania rzutu wolngo z 20-21 metrów
  • 64'
    Kuciak zamienia niewidocznego Masłowskiego. Trudna sytuacja Legii
  • 63'
    Zmiana w Lechu: Lovrencics schodzi, w jego miejsce Pawłowski
  • 63'
    Za chwilę na boisku pojawi się Kuciak. Gra przerwana
  • 62'
    Czerwona kartka dla Malarza. Hamalainen wypuszczony sam na sam z naszym bramkarzem, Malarz wychodzi i na 20. metrze broni strzał Fina rękoma. Sędzia nie ma wątpliwości
  • 60'
    Kownacki zaskakująco strzela z boku boiska. Niecelnie
  • 60'
    Hamalainen teraz fauluje Astiza. Mało ciekawych akcji, bardzo mało...
  • 59'
    Legia efektownie na małej przestrzeni, ale głupio traci piłkę i kontra Lecha niezakończona jednak strzałem
  • 58'
    Vrdoljak wpada w Łukasza Trałkę. Zawodnik Lecha nie podnosi się z boiska. Wygląda to na coś poważnego
  • 58'
    Gra wznowiona. Przy piłce Burić
  • 56'
    Szarpana gra z obu stron. Żadna z ekip nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce
  • 56'
    Lovrencics otrzymuje żółtą katkę za faul na Brzyskim
  • 53'
    Sadajew w pojedynku z Astizem. Zawodnicy ciągnęli się wzajemnie, ale według sędziego faulowany byl Hiszpan
  • 52'
    Niebezpieczna akcja Lecha. Kownacki chciał minąć już w polu karnym Żyrę, ale nasz skrzydłowy doskonale zatrzymuje młodego gracza Lecha
  • 50'
    Dobra piłka Jodłowca do wybiegającego Żyry, ale minimalnie za mocno. Łapie Burić
  • 49'
    Ajjjj! Mogło być 1:0. Indywidualna akcja Dudy, Słowak mija trzech(!) rywali i wpada w pole karne, ale jego strzał został zablokowany. Chwilę później dośrodkowywał Żyro, ale wybija Kędziora
  • 49'
    To była pierwsza dobra akcja Dudy w tym meczu, ale za to jaka!
  • 47'
    Hamalainen do Sadajewa, ten przyjmuje piłkę, ale fauluje w ofensywie Brzyskiego
  • 46'
    Znowu akcja Legii na rozpoczęcie, ale Douglas przerywa Dudzie
  • 46'
    Masłowski zagrywa do Dudy, ale ten na dużym spalonym
  • 45+19'
  • 45+18'
    Obie drużyny już na boisku. Zaraz zaczynamy drugą połowę
  • 45+8'
    Ciekawe :)
  • 45+2'
    Niezły początek meczu, później było gorzej. Obie ekipy toczą wyrównany pojedynek - brakuje niestety sytuacji strzeleckich
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Tomasz Musiał przerwał akcję Legii w dziwnym momencie
  • 45'
    Dynamiczny pojedynek Żyry z Douglasem, nasz zawodnik dośrodkowywał, ale został zablokowany przez Szkota
  • 43'
    Znowu strzał Legii. Duda do Vrdoljaka, ten zagrał w pole karne do Kucharczyka. Skrzydłowy otoczony rywalami nie miał za dużo miejsca, oddał strzał z miejsca - sprytnie podkręcona piłka, ale bronił Burić
  • 42'
    Kontra Lecha trzech na trzech, Sadajew nie wiedział za bardzo co zrobić z piłką więc strzelił z 20 metrów. Piłka dostała rotracji, z kłopotami jednak broni Malarz
  • 41'
    Żółta kartka Kucharczyka za niebezpieczny wślizg, który zagrażał Buricowi
  • 41'
    Bereszyński w pole karne Lecha, ale nikt nie zamykał akcji
  • 40'
    Ależ dobra akcja Legii. Żyro świetnie, miękko zagrał do Masłowskiego, ta ostatecznie po błędzie Buricia poleciała w stronę Kucharczyka, któremu zabrakło kilku centymetrów, by ją trafić
  • 38'
    Duda miał sporo miejsca w środku pola i natychmiast starał się wypuścić Żyrę. Słowak niestety poślizgnął się i podał do gracza Lecha
  • 37'
    Żółta kartka dla Ivicy Vrdoljaka. Chorwat faulował Trałkę
  • 36'
    Dobra piłka Żyry do Kucharczyka, dobrze ustawiony jednak Kędziora
  • 35'
    Świetnie Żyro wyrwał się Douglasowi, ale był faulowany przez Linetty'ego
  • 35'
    Żyro wypuścił na skrzydle Dudy, ale ten zatrzymany przez Linetty'ego
  • 34'
    Nieporozumienie pomiędzy Bereszyńskim i Żyrą
  • 32'
    Żółta kartka dla Arajuuriego za faul na Kucharczyku
  • 31'
    Znowu z lewego skrzydła dośrodkowywał Lovrencics, łapie Malarz
  • 30'
    Masłowski do Dudy, ten starał się prostopadle zagrać do Kucharczyka, ale ostatecznie od bramki zaczyna Burić
  • 29'
    Lovrencics minął Bereszyńskiego i dośrodkował w nasze pole karne. Rzeźniczak wybijał piłkę kolanem, korner dla Lecha
  • 29'
    Douglas strzela z dużej odległości, piłka daleeeko od bramki Malarza
  • 28'
    Legia stara się zatakować skrzydłami, ale natrafia na dobrze ustawionych rywali
  • 26'
    Sadajew szarżuje przed polem karnym Legii, ale ostatecznie nie ma komu zagrać do przodu i wycofuje piłkę
  • 25'
    Ostry pojedynek Jodłowca z Kownackim wygrany przez piłkarza Legii
  • 23'
    Znowu akcja Lecha. Hamalainen pociągnął po skrzydle, zagrał do Lovrencicsa, ten płasko w pole karne, piłka trafia do Linettego, który z 17. metra strzela obok bramki Malarza
  • 22'
    Groźnie pod naszą bramką! Lovrencics strzela - broni Malarz, piłkę przejmuje jeszcze Sadajew, który starał się znaleźć miękkim dośrodkowaniem Hamalainena. Dobrze interweniuje Rzeźniczak
  • 21'
    Statystyki pokazują, że to jednak Legia ma minimalną przewagę w posiadaniu piłki - 51%
  • 20'
    Brzyski znowu na dalszy słupek, ale Jodłowiec przegrał pojedynek główkowy
  • 20'
    Żyro przyjął piłkę na skraju pola karnego, ładnie się z nią obrócił i mocno strzelił nad bramką Lecha
  • 19'
    Kownacki na jeden kontakt z Sadajewem, ale Jodłowiec dobrze przeczytał grę
  • 19'
    Burić źle wybija piłkę, przejmuje ją Vrdoljak, po czym szybko zagrywa do Dudy. Słowak jednak traci piłkę. Kamiński wybija na rzut rożny
  • 18'
    Lech wyraźnie uspokoił grę i osiąga minimalną przewagę w posiadaniu piłki
  • 17'
    Sadajew urywał się naszym defensywnym pomocnikom, starał się zagrywać do Hamalainena, ale bardzo niecelnie. Dobrze, że napastnik Lecha nie zawuważył wybiegającego Douglasa
  • 15'
    Arajuuri bardzo często wyprowadza piłkę wysoko na naszej połowie, co powoduje przewagę liczebną Kolejorza. Jak na razie Legioniści radzą sobie z tą zagrywką taktyczną nieźle
  • 14'
    Niezły pierwszy kwadrans przy Bułgarskiej. Dużo walki, dość szybka gra
  • 14'
    Niecelny przerzut Brzyskiego
  • 13'
    Świetna akcja Kucharczyka, który najpierw odważnie wszedł między Kędziorę i Trałkę, ale ostatecznie prawy obrońca Lecha wrócił w pole karne i przerwał akcję "Kuchego"
  • 13'
    Duda otrzymał piłkę w szestnastce Lecha, przerzucił piłkę nad Linettym, ale według sędziego wyszedł poza boisko. Od bramki Burić
  • 11'
    Koronkowa akcja Lecha po stracie Jodłowca, ale Lovrecncis nie zrozumiał kolegi i piłkę przejęła Legia
  • 11'
    Rzeźniczak wyprzedza Sadajewa i aut dla Lecha na wysokości naszego pola karnego
  • 10'
    Ładne, wysokie dośrodkowanie Brzyskiego, piłkę zgrywa Rzeźniczak, ale dobrze ustawiony Arajuuri
  • 9'
    Lovrencics zabrał sie z piłką na 30. metrze, chciał najpierw zagrać do wybiegającego Sadajewa, ale ostatecznie zdecydował się na strzał, który został zablokowany
  • 9'
    Kontra Legii, rzut rożny
  • 9'
    :)
  • 8'
    Znowu interweniuje Burić za polem karnym, Duda dobrze blokowany przez Kędziore
  • 8'
    Dośrodkowanie Kucharczyka w pole karne, piłką jednak minęła Żyrę
  • 6'
    Teraz dwa auty dla Legii w pobliżu pola karnego Lecha. Za krótkie dośrodkowanie Jodłowca, wybija Arajuuri
  • 6'
    Z dystansu Vrdoljak, ale bez realnego zagrożenia bramki Lecha
  • 4'
    Lech wysoko atakuje Legię, Sadajew agresywanie atakuje wygwizdywanego Bereszyńskiego. Faul, Tomasz Musiał zwraca uwagę Sadajewowi
  • 3'
    Teraz korner dla Lecha, piłka wybita przez Legię trafia do Lovrencicsa, ten strzela zza pola karnego, ale niecelnie
  • 2'
    Dobry start Legii. Brzyski do Kucharczyka i na 35. metrze interweniuje Burić
  • 2'
    Już trzy razy wspomnieliśmy o bramkarzu Lecha
  • 1'
    Ajj! Żyro dostał piłkę na 18. metrze i strzelał na bramkę Buricia. Było blisko, mamy rzut rożny
  • 1'
    Brzyski z rzutu rożnego, dobra centra, zamieszanie, ale Burić pewnie łapie piłkę
  • 0
  • 0
    17:57 Piłkarze wychodzą na boisko! Legia na zielono-czarno. Do boju!
  • 0
    17:53 - Kibice Lecha szykują oprawę
  • 0
    17:50 - Orlanda Sa nie ma w składzie, ale i tak nie zagrałby od początku spotkania
  • 0
    17:42 - Koszykarze wspierają piłkarzy :-)
  • 0
    17:33 Trybuny już praktycznie wypełnione. Obie ekipy już na rozgrzewce
  • 0
    17:04 Legia zagra dziś w następującym składzie: Malarz - Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Duda, Kucharczyk - Masłowski
  • 0
    17:04 Witamy Państwa. Do spotkania z Lechem już niecała godzina!
Lech PoznańLegia Warszawa

32' Paulus Arajuuri

32'

57' Gergo Lovrencics

57'

66' Barry Douglas

66'

98' Szymon Pawłowski