33'
41'
73'
  • 90+4'
    Koniec spotkania. Legia zagrała dziś konsekwentnie i zdecydowanie zasłużenie wygrała. Dziękujemy za uwage i zapraszamy do śledzenia Legia.Net
  • 90+3'
    Legia atakowała czterech na jednego, jednak zła decyzja Jodłowca i zagranie do Kucharczyka zamiast do Saganowskiego zaprzepaściło tę akcję
  • 90+2'
    Szarpie jeszcze Śląsk, a dokładniej Ostrowski. Wywalczył jedynie rzut z autu
  • 90+1'
    Od bramki Malarz
  • 90'
    Masłowski zamienia Żyrę
  • 89'
    Pierwsza akcja Lacnego, który nabrał zwodem Jodłowca. Defensywny pomocnik faulował Czecha
  • 89'
    Kartka dla Dudy za opóźnianie gry
  • 89'
    Hateley strzelał z 25 metrów z rzutu wolnego nad poprzeczką
  • 88'
    Lacny za Grajcara
  • 87'
    Zamieszanie i przypadkowość pod polem karnym Legii. Brzyski zdecydowanym wykopem kończy akcję Śląska
  • 85'
    Dużo spięć, przebitek i niecelnych podań w tym spotkaniu. Gry jako takej znacznie mniej
  • 85'
    Kucharczyk ładnie przeczytał i przerwał podanie Hateleya
  • 83'
    Ostro teraz Brzyski atakuje Flavio, Portugalczyk leży ma boisku, ale sędzia nie przerwał gry. Paixao już się podniósł
  • 81'
    Celeban fauluje Saganowskiego
  • 80'
    Trochę niefrasobliwości w obronie Legii, ale ostatecznie niebezpieczeństwo oddalone
  • 78'
    Zaostrzyło się nam to spotkanie. Astiz rzucił się pod nogi Grajcarowi, czym przerwał akcję. Gracze obu ekip skoczyli sobie do gardeł, a Hiszpan ukarany żółtą kartką
  • 75'
    Flavio urywał się prawym skrzydłem, jego płaskie dośrodkowanie przecięte przez Astiza
  • 75'
    Pich opuszcza boisko, w jego miejsce Ostrowski
  • 74'
    Znowu błysk Dudy. Jednym, prostopadłym podaniem wypuścił Żyrę, który spokojnie podbiegł z piłką i wyłożył na pustą Kucharczykowi
  • 73'
    Gooooool! Kucharczyk
  • 72'
    Dośrodkowanie w pole karne Brzyskiego, strzelał Jodłowiec i na raty bronił Wrąbel. Agresywnie jeszcze bramkarza gospodarzy atakował Rzeźniczak, za co ukarany został żółtą kartką
  • 71'
    Kucharczyk wysoko zawiesił piłkę w pole karne Śląska, Saganowski doszedł do sytuacji i strzelał z ostrego kąta. Broni Wrąbel
  • 70'
    Agresywnie Celeban atakuje Saganowskiego. Faul i szansa na dośrodkowanie. Dokładnie z tego miejsca wrzucał w pierwszej połowie Heteley przy golu dla Śląska
  • 68'
    Legia starała znaleźć sobie okazję do dośrodkowania, ale prosty błąd "Beresia" i przy piłce gospodarze
  • 66'
    Dwie groźne sytuacje. Najpierw po ładniej wymianie piłki z 20. metra strzelał Grajcar - nogami strzał broni Malarz. Chwilę później Brzyski powala Flavio w naszym polu karnym, ale sędzia uznał, że bez faulu
  • 63'
    Droppa wrzucał piłkę w pole karne, był tam Flavio, przepychał się z Astizem i przegrał pojedynek z naszym graczem
  • 61'
    Dobra akcja Śląska, Pich płasko zagrywa do nadbiegającego Flavio, ale szybszy Astiz wybija na rzut rożny
  • 61'
  • 59'
    Kolejny stały fragment. Heteley tym razem wycofał piłkę przed pole karne do Grajcara - strzał wysoko nad bramką
  • 58'
    Zagranie Droppy w pole karne dla Paixao, wybija Astiz
  • 57'
    Ajjj, Kucharczyk idealnie znajduje Dudę w polu karnym, ten mijał obrońcę samym przyjęciem piłki, zawodnik Śląska zatrzymał piłkę ręką, ale sędzia uznał, że to nie kwalifikowało się na karnego
  • 56'
    Zieliński na pełnym gazie wpadł w pole karne Legii, ale strzelił lekko i po ziemi. Broni Malarz
  • 55'
    Pawelec teraz ostro zaatakował łokciem Żyrę. Nasz zawodnik skwitował ten rewanż uśmiechem
  • 54'
    Stały fragment gry dla Śląska. Hateley z boku pola karnego, piłka przechodzi wzdłuż bramki, ale ostatecznie wybijał Bereszyński
  • 53'
    Michał Kucharczyk zastępuje Jakuba Koseckiego, Ondrej Duda zaś zmienia Helio Pinto
  • 52'
    Niecelne dośrodkowanie Flavio
  • 50'
    Legioniści szukali miejsca do strzału z dystansu. Saganowski dał piłkę Pinto, ten znalazł lukę, ale strzelił nad bramką
  • 49'
    Mało składnej gry w drugiej połowie
  • 49'
    Jodłowiec dośrodkowywał z lewego skrzydła, ale nikt nie zamykał akcji
  • 47'
    Pinto wrócił i wybił piłkę Droppie, ale Śląsk potrafi odzyskać szybko piłkę
  • 46'
    Długie zagranie Rzeźniczaka do Żyry, piłka w rękach Wrąbla
  • 46'
    Kosecki wyprzedził Grajcara i według sędziego faulował Słowaka
  • 45+16'
    Legia rozpoczyna drugą połowę
  • 45+15'
  • 45+1'
    Żyro taranuje Pawelca. Gracz Śląska wciąż nie podnosni się z murawy, ale mimo to sędzia zakończył pierwszą połowę.
  • 45'
    Było gorąco. Pich dostał piłkę na 8. metrze przed naszą bramką, został zablokowany. Sędzia też odgwizdał spalonego
  • 45'
    Znowu dobra akcja Śląska, piłka w pole karne Legii na szczęście wybita przez Brzyskiego
  • 43'
    Flavo przedzierał się lewą stroną, ograł Brzyskiego, ale nie dał rady Jodłowcowi
  • 42'
    Heteley doskonale wrzucił piłkę w nasze pole karne. Trzech zawodników Śląska nabiegało na piłkę, ta ostatecznie spadła na głowę Paixao, który dopełnił formalności i wpakował ją do siatki
  • 41'
    Rzeźniczak faulował Picha od tyłu. Będzie szansa na dośrodkowanie dla Hetelya
  • 41'
    Bramka dla Śląska. Marco Paixao
  • 40'
    Grajcar wpadł w pole karne Legii, ale trochę odskoczyła mu piłka. Od bramki Malarz
  • 39'
    Brzyski strzelał z daleka, daleko od bramki
  • 36'
    Żyro do Saganowskiego, ten wypychany przez Celebana. Ostatecznie od bramki Wrąbel
  • 34'
    Teraz korner dla Śląska. Heteley starał się naśladować Brzyskiego. Malarz jednak złapał piłkę
  • 33'
    Doskonałe, wysokie dośrodkowanie Brzyskiego przeleciało nad Wrąblem, akcję zamykał Tomasz Jodłowiec, który wepchnął piłkę do bramki.
  • 32'
    2:0 dla Legii! Tomasz Jodłowiec
  • 30'
    Saganowski próbował podania do wybiegającego zza pleców Żyry, który ostatecznie odrobinę wolniejszy od Celebana
  • 28'
    Bardzo ostry faul Picha na Bereszyńskim. Żółta kartka
  • 28'
    Dośrodkowanie w kierunku Kosckiego, którego uprzedził Zieliński
  • 27'
    Bereszyński fauluje Picha. Znowu będzie okazja do wrzutki dla Heteleya
  • 26'
    Za krótkie dośrodkowanie Hateleya z rzutu wolnego
  • 25'
    Wysoki pressing Legii, Śląsk ma problemy z wyprowadzeniem piłki
  • 23'
    Jodłowiec fauluje Droppę i dostaje za to żółtą kartkę. "Jodła" atakował rywala łokciem, ale nie robił tego złośliwie
  • 23'
    Grajcar strzela z 22 metrów, świetnie wyciągnał się Malarz. Korner
  • 21'
    Odpowiedź Śląska. Idealne dośrodkowanie Zielińskiego, bardzo bliski oddania strzału był Flavio
  • 21'
    Marco Paixao strzelał z 20 metrów. Pewnie Malarz
  • 20'
    Wrzutka w pole karne z rzutu rożnego, Rzeźniczak wygrał pojedynek z Pawelcem i nogą, w dość ekwilibrystyczny sposób pokonał Wrąbla
  • 18'
    Niezła akcja Legii, w której udział brali wszyscy nasi zawodnicy ofensywni. Pinto wypuścił w polu karnym Saganowskiego, ale jego strzał zablokoway
  • 18'
    Goooool! Jakub Rzeźniczak
  • 16'
    Groźnie pod naszą bramką. Marco Paixao sprytnie za plecy obrońców podawał do Flavio, ale ten źle sobie przyjął piłkę
  • 16'
    Płaskie dośrodkowanie Pawelca wybite przez Wojskowych
  • 14'
    Kosecki w narożniku stracił piłkę na rzecz Zielińskiego, po chwili odzyskał ją Pinto, ale zaraz też ją stracił i jeszcze faulował rywala
  • 12'
    Składna, skrzętnie budowana akcja Śląska zakończyła się złym dośrodkowaniem Pawelca
  • 12'
    Napór Śląska. Astiz za krótko wybija piłkę głową, przejął ją Pich i strzelał z 16. metra. Świetnie Malarz
  • 11'
    Za wysoko podniesiona noga przez Marco Paixao
  • 10'
    Od autu Pawelec
  • 9'
    Jodłowiec przejął piłkę i szybko zagrał ją do Koseckiego, ten złamał akcję do środka zagrał do Pinto. Portugalczyk starał się uruchomić Saganowskiego, piłka ostatecznie trafiła do Żyry, ale jego strzał został zablokowany
  • 7'
    Teraz w swoim stylu urywał się Jodłowiec, ale był faulowany
  • 6'
    Kontra Legii, ładnie odwracał się z piłką Saganowski, ale rywale otoczyli naszego napastnika i ostatecznie go faulowali
  • 5'
    Brzyski starał się piłką za plecu wypuścić Saganowskiego, ale gospodarze przerwali akcję
  • 5'
    Rzut rożny dla Śląska po akcji Flavio
  • 4'
    Teraz Legia podchodzi wyżej. Najbardziej wysunięci są Pinto i Saganowski
  • 3'
    Pierwsza akcja Śląska. Przerzut do Zielińskiego, ten szukał Marco Paixao w polu karnym, ale interweniował Rzeźniczak. Piłkę przejął Droppa, ale jego strzał niecelny