88'
  • 90+6'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały - wideo z dopingiem, zdjęcia, a także wypowiedzi
  • 90+5'
    Gole dla "Wojskowych" strzelili Sa z karnego oraz Ryczkowski po podaniu Saganowskiego. Honorowe trafienie dla rywali zaliczył Kuświk
  • 90+5'
    Już w czwartek zmierzymy się z Metalistem Charków w Lidze Europy. Zapraszamy na stadion!
  • 90+4'
    Kuświk przyjął piłkę ręką na połowie Legii, sędzia tego nie zauważył i pozwolił grać. Zrobiło się nerwowo, ale ostatecznie sędzia zakończył mecz i wygraliśmy 2:1!
  • 90+2'
    Duda do Saganowskiego, ale skuteczną interwencją popisał się Stawarczyk
  • 90+1'
    Rzut wolny dla Legii. Znowu okazję mają Szwoch i Pinto
  • 90+1'
    Pinto zdecydował się na strzał z ostrzejszego kąta i niewiele brakowało do radości, gdyż trafił w boczną siatkę
  • 90'
    Bartczak faulowany przez Gigolaeva
  • 90'
    Sędzia przedłuża drugą połowę przynajmniej o trzy minuty
  • 89'
    Świetna akcja Legii! Szwoch dograł piłkę w pole karne do Dudy, który uderzał piłkę piętką i wielka szkoda, że golkiper Ruchu nie dał się zaskoczyć i złapał strzał
  • 87'
    Saganowski wpadł z piłką w pole karne i zderzył się z Szyndrowskim, ale nie ma mowy o rzucie karnym, choć legioniści unosili ręce dziwiąc się, że arbiter Złotek nie podyktował "jedenastki"
  • 87'
    Żółta kartka dla Sa za wykopanie piłki poza boisko i jednocześnie opóźnienie wznowienia gry
  • 85'
    A kibice Legii cały czas głośno dopingują swoją drużynę
  • 85'
    Dziwniel popędził do linii końcowej z piłką, ale nie zdołał w ten sposób w żaden sposób zagrozić legionistom
  • 84'
    Saganowski faulował w ofensywie
  • 83'
    Legioniści szanują piłkę i spokojnie podają ją między sobą
  • 83'
    Surma na prawą flankę do Konczkowskiego, ale piłkę przecina Pinto
  • 82'
    W miejsce Ryczkowskiego na boisku pojawia się Ondrej Duda
  • 81'
    Z kontrą rusza Gigolaev, podaje do Kuświka, a ten niecelnie na lewą stronę do Dziwniela
  • 79'
    Legioniści atakują lewym skrzydłem, lecz Jodłowiec tak się rozpędził, że wybiegł za boisko
  • 78'
    Kuświk zdobywa kontaktową bramkę dla Ruchu i z pola karnego pokonał Kuciaka. Złą interwencją pomógł mu trochę Rzeźniczak
  • 76'
    2:1 - Grzegorz Kuświk
  • 74'
    Kolejna akcja legionistów. Bartczak dośrodkował w pole karne, ale nie było tam nikogo, kto mógłby wykończyć dogranie
  • 72'
    Gigolaev zastępuje na boisku Chovanca. To ostatnia zmiana w Ruchu
  • 70'
    Marek Saganowski świetnie zachował się w polu karnym uwalniając się spod opieki rywali i fenomenalnie wzdłuż linii bramkowej zagrał do Ryczkowskiego, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki
  • 69'
    2:0!!! Adam Ryczkowski!!!
  • 68'
    Jodłowiec dostrzegł wolnego na prawej stronie Bartczaka, lecz zagrał do niego bardzo źle i straciliśmy piłkę Dobrym powrotem popisał się jednak Robert i znowu jesteśmy w posiadaniu futbolówki
  • 67'
    Rozgrywający naprawdę dobry mecz Sa odegrał piłkę w środku pola do Vrdoljaka, który prostopadle próbował zagrywać do Szwocha, lecz piłkę przeciął Dziwniel
  • 65'
    Orlando Sa biegł z piłką środkiem boiska, ale Szyndrowski wyczekał Portugalczyka do końca i zabrał mu futbolówkę
  • 64'
    Faul Saganowskiego w środku pola. Kapitan Legii nie zgadzał się z decyzją sędziego, ale od rzutu wolnego grę i tak rozpoczęli chorzowianie
  • 63'
    Saganowski podał do Szwocha na lewe skrzydło, ten jednak wycofał do Vrdoljaka, który przerzucił futbolówkę na drugą stronę boiska. Tam legioniści utrzymali jednak piłkę i z powrotem przenieśli się na stronę Bartczaka, który jednak zagrał niecelnie i z akcją ruszyli gospodarze
  • 62'
    W miejsce Kalinkowskiego wchodzi Jodłowiec
  • 61'
    Vrdoljak uruchomił Saganowskiego, ale ten przegrał pojedynek biegowy ze Stawarczykiem, który odegrał futbolówkę do Kamińskiego
  • 60'
    Rzut wolny dla Ruchu, ale Rzeźniczak odbija piłkę głową i zażegnuje niebiezpieczeństwo
  • 60'
    W drugiej połowie częściej póki co atakują "Nibiescy"
  • 58'
    Lewczuk wykopywał piłkę, która trafiła prosto w głowę Dziwniela i wręcz go znokautowała. Piłkarz Ruchu potrzebuje pomocy medycznej
  • 56'
    Od bramki rozpoczyna Kuciak
  • 55'
    Groźnie atakował Kuświk, lecz obrońcy Legii już w polu karnym zdołali go powstrzymać
  • 54'
    Saganowski naciskany przez Stawarczyka wykopał piłkę na aut
  • 54'
    Kuświk wchodzi w miejsce Visnakovsa
  • 53'
    Lewczuk dobrze zabrał piłkę Visnakovsovi, a po chwili ładnie ją rozprowadził
  • 52'
    Babiarz wybija piłkę z połowy Ruchu, po chwili długą piłkę przed własnym polem karnym przeciął Rzeźniczak
  • 51'
    Gra toczy się obecnie przede wszystkim w środku pola
  • 49'
    Wreszcie z rzutu wolnego uderzył Szwoch, który jednak trochę się pomylił i posłał piłkę ponad poprzeczką
  • 48'
    Saganowski po rozegraniu piłki z Helio Pinto został sfaulowany tuż przed polem karnym rywali i mamy rzut wolny
  • 47'
    Upadł w polu karnym Ruchu Sa, ale sędzie nie zdecydował się na odgwizdanie rzutu karnego
  • 45+17'
    Piech po przerwie zastępuje Marek Saganowski
  • 45+17'
    Mamy też zmianę w Ruchu. Starzyńskiego zastąpił eks-legionista Michał Efir - witamy z powrotem!
  • 45+17'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45'
    Sędzia kończy pierwszą połowę. Po bramce Sa z rzutu karnego prowadzimy 1:0
  • 44'
    Piech na 40 metrze od własnej połowy będąc najbardziej wysuniętym zawodnikiem legii zagrywał pietką... Ciekawe do kogo?
  • 44'
    Zieńczuk uderzał z ostrego kąta, ale piłkę złapał Kuciak
  • 42'
    Pinto do Piecha górą, napastnik starał się głową zgrywać futbolówkę, lecz piłka poszybowała wprost w ręce Kamińskiego
  • 42'
    Piech faulowany teraz w środku pola
  • 40'
    Ten gol jakby trochę obudził legionistów, od razu na prawej stronie starał się zaszaleć Bartczak, ale pokryty przez dwóch rywali stracił piłkę
  • 40'
    Legioniści mieli rzut wolny, ale goście poradzili sobie z sytuacją i wybili piłkę
  • 38'
    Portugalczyk pewnie uderzył w kierunku prawego słupka, Kamiński rzucił się w drugą stronę i w ten sposób prowadzimy 1:0!
  • 37'
    Sa zagrał do Szwocha w pole karne, ten minął Szyndrowskiego, który zdołał go jeszcze podciąć i mamy rzut karny!
  • 37'
    1:0! Orlando Sa!!!
  • 35'
    Momentami legioniści naprawdę rozpaczliwie się bronią. Piłkę z dala od własnej bramki wybił Kalinkowski
  • 34'
    Kalinkowski dobrze chciał zagrać piłkę do wchodzącego Bartczaka, ale w akcję niepotrzebnie wmieszał się Piech i stracił piłkę
  • 34'
    Piech nakładką atakuje rywala i od rzutu wolnego na własnej połowie wznawiają goście
  • 33'
    Legioniści przejęli piłkę w środku pola, świetnie dwóch rywali minął Szwoch, futbolówka została zagrana na lewą stronę, gdzie dośrodkowanie zupełnie zepsuł Pinto
  • 31'
    Pinto dograł piłkę na głowę Vrdoljaka, a ten ponownie uderza ponad poprzeczką
  • 30'
    Babiarz fauluje Orlando Sa na prawym skrzydle i zostaje ukarany żółtą kartką. Okazję do dośrodkowania z rzutu wolnego mają legioniści
  • 29'
    Sa zagrał na skrzydło do Ryczkowskiego, który "złapał" piłkę tuż przed linią boczną, legioniści wymienili kilka podań, a Pinto ostatecznie wywalczył róg
  • 29'
    Bardzo złe dośrodkowanie Szwocha nie doszło do nikogo
  • 28'
    W ostatnich minutach to przyjezdni przejęli inicjatywę, a legioniści się bronią...
  • 28'
  • 26'
    Ależ mamy teraz szczęście. Piłkę z lewego skrzydła płasko w pole karne dograł Dziwniel, którego nie zablokował Bartczak, a strzał z bliska oddał Visnakovs. Piłkę na raty zatrzymał ostatecznie na linii bramkowej Kuciak
  • 24'
    Bartczak nie dał rady powstrzymać Dziwniela w ofensywie, ale ten ostatecznie się wycofał i zagrał piłkę do tyłu
  • 23'
    Vrdoljak przedarł się środkiem pola, zagrał w "szesnastkę" do Sa, a ten tragicznie spudłował posyłając piłkę wysoko ponad bramką. Póki co, była to najlepsza okazja na gola dla "Wojskowych"
  • 22'
    Konczkowski wkopał piłkę w pole karne Legii, ale ta odbiła się od legionistów i to ostatecznie oni weszli w jej posiadanie
  • 22'
    Zieńczuk dograł piłkę wprost w rękawice Kuciaka
  • 20'
    Babiarz faulowany na lewym skrzydle. Marek Zieńczuk będzie miał dobrą okazję do dośrodkowania piłki ze stałego fragmentu gry
  • 20'
    Futbolówka spadła na głowę Visnakovsa, który jednak posłał ją nad poprzeczką
  • 18'
    Kuciak niczym Manuel Neuer interweniował przed polem karnym odgrywając piłkę do Pinto i uprzedzając nadbiegającego Visnakovsa
  • 17'
    Zieńczuk przekroczył przepisy w polu karnym Legii i po faulu na Pinto grę rozpoczyna Kuciak
  • 16'
    "Ja kocham Legię!" - głośno śpiewają kibice z "Żylety", którzy starają się napędzić stołecznych piłkarzy do lepszej gry
  • 15'
    Ryczkowski bardzo dobrze dwa razy zwiódł na skrzydle Konczkowskiego i dośrodkował piłkę w pole karne, lecz żaden z kolegów nie zamknął akcji młodego legionisty
  • 15'
    Bartczak zablokowany z prawej strony, lecz piłka i tak trafiła do Sa, który uderzył zza pola karnego, lecz obok słupka
  • 14'
    Rzeźniczak wyprowadził piłkę z własnej połowy tak, że od razu przejęli ją rywale. W defensywie szarżującego Babiarza nie powstrzymał Bartczak, który nie trafił w piłkę, ale w odpowiednim miejscu był Lewczuk, który wykopał futbolówkę na aut
  • 12'
    Mamy trochę chaosu w ostatnich chwilach na placu gry. Obie drużyny mają trochę kłopotów z wymianą kilku podań z rzędu
  • 11'
    Ruch rozpoczyna grę od autu
  • 10'
    Legioniści starają się spokojniej pograć piłką w defensywie i wyczekać na wyższe podejście rywali, którzy jednak nie kwapią się do pressingu na połowie gospodarzy
  • 8'
    Vrdoljak doszedł do dogranej piłki i oddał strzał głową, lecz tuż ponad bramką
  • 7'
    Sa przetrzymał piłkę w środku pola, zagrał po chwili na prawe skrzydło do wbiegającego Szwocha, a ten starał się ominął Dziwniela, lecz obronną ręką z tego pojedynku wyszedł gracz Ruchu
  • 7'
    Babiarz na 35 metrze faulował Sa - przy piłce są Vrdoljak i Szwoch
  • 6'
    Vrdoljak świetnie ograł Starzyńskiego, pomknął wzdłuż lewej flanki, lecz naciskany przez Konczkowskiego wybiegł z futbolówką poza boisko
  • 5'
    Na spalonym Piech
  • 4'
    Ściągany do parteru był Sa, piłka odbiła się od Szyndrowskiego, ale goście zdołali zażegnać niebezpieczeństwo
  • 4'
    Surma dobrze przeciął podanie Lewczuka, ale pozostali legioniści dobrze asekurowali stopera i zabrali piłkę byłemu kapitanowi stołecznego klubu
  • 3'
    Chovanec podciął na prawym skrzydle Szwocha i do dośrodkowania piłki w pole karne już szykuje się Helio Pinto
  • 2'
    Tym razem środkowy pomocnik Ruchu był na spalonym w polu karnym Legii
  • 2'
    Babiarz fauluje Kalinkowskiego
  • 1'
  • 0
    Trwa wymiana uprzejmości pomiędzy kibicami obu zespołów. Goście z Chorzowa zajęli 3/4 sektora przeznaczonego dla przyejzdnych
  • 0
    Trybuny, na których zasiadają kibice Legii są dosyć puste. Do pierwszego gwizdka sędziego Mariusza Złotka zostało jeszcze kilkanaście minut
  • 0
    Oto skład Legii: Kuciak - Bartczak, Rzeźniczak, Lewczuk, Pinto - Ryczkowski, Kalinkowski, Vrdoljak, Szwoch - Piech - Sa.
  • 0
    Obie drużyny rozgrzewają się przed meczem
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. O godzinie 18:00 Legia zmierzy się z Ruchem Chorzów
Legia WarszawaRuch Chorzów
31'

31' Bartłomiej Babiarz