84'
90'
94'
  • 90+7'
    Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych i na następny mecz, kiedy to w czwartkowy wieczór rywalem legionistów w Pucharze Polski będzie szczecińska Pogoń.
  • 90+4'
    Petasz ogląda "żółtko" za dyskusje z sędzią
  • 90+4'
    Koniec! Legia wygrywa i zdobywa cenne trzy punkty w Bydgoszczy! Zwycięstwo 2:1 pozwala na powrót na szczyt tabeli ligowej
  • 90+3'
    Koncert Dudy, który ponad minutę utrzymywał piłkę w narożniku boiska
  • 90+3'
    Żyro fauluje Wójcickiego, Witan biegnie w pole karne Legii. Ostatnia okazja dla Zawiszy na wyrównanie
  • 90+2'
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Duda wywalczył rzut rożny
  • 90+1'
    Zagotowali się piłkarze obu drużyn, starcie Ziajki i Dudy. Ten pierwszy ukarany żółtą kartką
  • 90'
    Teraz w podobnym miejscu faulowany jest Duda
  • 89'
    Guilherme sprytnie wywalczył faul w narożniku boiska
  • 88'
    Żyro szukał podaniem prostopadłym Saganowskiego, jednak napastnik Legii był w tej sytuacji na spalonym
  • 87'
    "Kosa" faulowany przez Geworgiana
  • 87'
    Na spalonym Żyro
  • 85'
    Ofiarna interwencja Brozia i rzut rożny dla gospodarzy
  • 85'
    Kadu ustępuje miejsca Vasconselosowi
  • 84'
    Dwie okazje legionistów, lecz brakowało precyzji przy wykończeniu akcji
  • 83'
    Alvarinho brutalnie fauluje Guilherme. Żółta kartka dla zawodnika Zawiszy
  • 82'
    Saganowski faulowany przez Micaela
  • 81'
    Wójcicki główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, lecz jego strzał przelatuje wysoko nad bramką Kuciaka
  • 80'
    Mocne, płaskie dośrodkowanie Petasza w pole karne przeciwnika, lecz piłka przelatuje nietknięta i wychodzi poza boisko
  • 79'
    Faul Brozia na Geworgianie i prawy obrońca Legii ogląda żółtą kartkę
  • 77'
    Duda starał się bezpośrednio zaskoczyć Witana, jednak Wagner w porę wybił piłkę na rzut rożny
  • 77'
    Dośrodkowanie, interwencja Witana, kolejny rzut rożny dla gości
  • 76'
    Strąk brutalnie odpychał Koseckiego. Sędzia Musiał dyktuje rzut wolny
  • 75'
    Alvarinho nie opanował piłki, przeszkodził mu w tym dobrze Rzeźniczak i futbolówka ląduje w rękach Kuciaka
  • 75'
    Guilherme faulowany przez Alvarinho
  • 73'
    Dobra akcja Legii! Broź dośrodkował do Saganowskiego, który świetnie wycofał piłkę do Żyry. Skrzydłowy Legii uderzał z około 16 metra, lecz Witan dał sobie radę z tym strzałem
  • 70'
    Wójcicki delikatnie za mocno w stronę Wagnera. Od autu grę wznawia Guilherme
  • 69'
    Guilherme wchodzi na boisko w miejsce Lewczuka
  • 67'
    Geworgian i Alvarinho zastępują Łukomskiego i Goulona
  • 66'
    Wagner strzela po szybkim kontrataku i podaniu Kadu. Nie dał rady upilnować go Astiz i Brazylijczyk pokonał Kuciaka
  • 65'
    Miał być gol dla Legii a mamy bramkę dla Zawiszy! Prowadzenie gości maleje - 2:1 dla Legii
  • 64'
    Groźnie zapowiadający się kontratak Legii stopuje Strąk. Rzut rożny dla gości
  • 63'
    Nieporozumienie Kuciaka i Rzeźniczaka, aut dla Zawiszy
  • 62'
    Herold Goulon z żółtą kartką za faul na Marku Saganowskim
  • 61'
    Saganowski z Koseckim w dwójkowej akcji. Jednak sędzia liniowy dopatruje się u tego drugiego pozycji spalonej
  • 61'
    Ondrej Duda zastępuje Mateusza Szwocha
  • 60'
    Trzeci rzut rożny w przeciągu minuty-dwóch dla Zawiszy. Póki co wybija piłkę defensywa Legii
  • 60'
    Ten ostatni stały fragment gry kompletnie nieudany w wykonaniu podopiecznych Rumaka
  • 59'
    Szwoch z rzutu rożnego dośrodkowywał w pole karny Zawiszy. Piłkę trącił Astiz, ale piłka i tak nie trafiła w światło bramki Witana
  • 57'
    Groźny strzał Wójcickiego, ale radzi sobie z nim Kuciak
  • 56'
    Jakub Kosecki na spalonym po podaniu od Michała Żyry
  • 55'
    Zawisza nadal w ataku, rzut rożny dla podopiecznych Mariusza Rumaka. Ponownie Petasz z dośrodkowaniem, Kuciak piąstkuje piłkę, ale sędzia Musiał dopatrzył się faulu Strąka na bramkarzu Legii
  • 53'
    Małe zamieszanie pod polem karnym legionistów. Sytuacyjny strzał Wójcickiego wyłapuje Kuciak. Chwilę później strzałem w długi róg zaskoczyć Słowaka mógł Wagner, ale ostatecznie strzał Brazylijczyka okazał się niecelny
  • 50'
    Vrdoljak dobrze dopatrzył wbiegającego w pole karne Koseckiego, ale nieustępujący mu dziś ani na krok Ziajka powstrzymał skrzydłowego gości
  • 50'
    Płaski strzał z dystansu Michała Masłowskiego nie leci nawet w światło bramki Kuciaka
  • 48'
    Dusan Kuciak ucierpiał w zamieszaniu pod jego bramką, ale z bramkarzem Legii Warszawa jest wszystko w porządku
  • 47'
    Ziajka z kolejnym przewinieniem na Koseckim
  • 47'
    Lewczuk wrzucał z autu w kierunku Szwocha, lecz delikatnie za mocno
  • 46'
    Faul Brozia na Łukowskim. Okazja dla gospodarzy na dośrodkowanie
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta!
  • 45+15'
    Zespół Legii już w krótkiej rozgrzewce przed startem drugiej połowy. Jest też na boisku zespół Zawiszy
  • 45'
    Kontratak Legii! Kosecki niecelnie podawał do Saganowskiego, przejął piłkę Petasz, ale momentalnie się pogubił. Wykorzystał to Szwoch, oddał strzał, ale bardzo niecelny
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Zawisza przegrywa 0:2 z Legią po pierwszych czterdziestu pięciu minutach
  • 43'
    Niecelne wybicie Witana, piłka dla Legii
  • 40'
    Świetna, prostopadła piłka Saganowskiego do Żyry. Skrzydłowy Legii uderza lewą nogą bez przyjęcia i pokonuje bezradnego Witana
  • 39'
    Nieporadność Kadu uratowała Legii od straty bramki. Dużo szczęścia teraz mieli legioniści
  • 39'
    Michał Żyro! 2:0 dla Legii!
  • 38'
    Faul Ziajki na Koseckim
  • 37'
    Niecelne podanie Vrdoljaka i piłkę przejmuje Goulon
  • 36'
    "Kosa" szukał dośrodkowaniem Żyry, lecz jego zagranie minimalnie za mocne w siłę
  • 34'
    Petasz dośrodkował z rzutu rożnego na pierwszy, drugi metr, piąstkował Kuciak. Chwilę wcześniej dośrodkowanie z wolnego wybijał poza boisko Astiz
  • 33'
    Broź fauluje Ziajkę, okazja do dośrodkowania dla Zawiszy
  • 31'
    Ofensywne wejście dzisiejszego jubilata, który przed wbiegnięciem w pole karne Zawiszy oddał piłkę do Brozia. Ten dośrodkował w kierunku stopera Legii i mierzonym strzałem pokonał Witana
  • 30'
    Za lekkie dośrodkowanie Żyry
  • 30'
    GOOOOOOL! 1:0 dla Legii!!! Jakub Rzeźniczak!
  • 28'
    Petasz przedzierał się w pole karne Legii, lecz Żyro w porę odebrał mu piłkę
  • 25'
    Żyro dostał podanie na prawe skrzydło, dośrodkował wzdłuż pola karnego, jednak Koseckiego uprzedził w tej sytuacji Witan
  • 24'
    Ponownie zbyt agresywnie odbiera piłkę Wagner i sędzie odgwizduje faul
  • 21'
    Astiz popełnił błąd, lecz szybko sam go naprawił i wycofał piłkę do Kuciaka
  • 20'
    Kuciak za szybko wznowił grę i żaden z legionistów nie kwapił się, by ruszyć do jego dalekiego zagrania
  • 18'
    Żyro do Vrdoljaka, Chorwat uderza na bramkę, lecz piłka została trafiona przez niego nieczysto i odbiło się to na celności strzału
  • 16'
    Faul Łukowskiego na Żyrze
  • 15'
    Petasz niecelnie podaje w kierunku Masłowskiego i piłka dla legionistów
  • 14'
    Sebastian Ziajka ucierpiał w starciu z Łukaszem Broziem. Mieliśmy chwilę przerwy, lecz gra już wznowiona
  • 12'
    Strzał z dystansu Marka Saganowskiego przelatuje daleko od bramki Zawiszy
  • 10'
    Masłowski szukał prostopadłym podaniem Łukowskiego, ale w porę interweniuje Broź
  • 8'
    Wagner fauluje Vrdoljaka
  • 8'
    Żyro nie opanował podania od Szwocha i od bramki grę wznowi Andrzej Witan
  • 6'
    Dośrodkowanie Masłowskiego adresowane do nikogo i piłka w rękach Kuciaka
  • 3'
    Astiz zażegnuje niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
  • 3'
    Vrdoljak szukał wysokim zagraniem Koseckiego, lecz pierwszy przy piłce melduje się Witan
  • 1'
    Żyro szukał dośrodkowaniem Koseckiego, jednak filigranowy skrzydłowy Legii przegrał pojedynek główkowy z obrońcą Zawiszy
  • 1'
    W kontrataku Zawisza. Wagner wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Jednak nie Łukasz Broź a Igor Lewczuk ustawiony na lewej obronie
  • 0
    Za nami przywitanie obu zespołów. Lada moment zaczynamy spotkanie!
  • 0
    Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę stadionu
  • 0
    Trochę ponad pięć minut pozostało do pierwszego gwizdka sędziego
  • 0
    Trener Henning Berg postanowił dziś wystawić na lewej obronie Łukasza Brozia kosztem Guilherme.
  • 0
    Na ławce rezerwowych pozostają: Jałocha, Guilherme, Duda, Kucharczyk, Pinto, Sa i Piech.
  • 0
    Legioniści wystąpią dziś w następującym składzie: Kuciak - Lewczuk, Rzeźniczak, Astiz, Broź - Żyro, Vrdoljak, Szwoch, Jodłowiec, Kosecki - Saganowski.
  • 0
    Witamy serdecznie na naszej relacji "na żywo" z meczu pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz a Legią Warszawa
Zawisza BydgoszczLegia Warszawa

63' Herold Goulon

63'

66' Wagner

66'

84' Alvarinho

84'

90' Sebastian Ziajka