45'
76'
86'
  • 90'
    Koniec meczu! Legia wygrała 4:1! Zapraszamy potem na skrót wideo oraz wypowiedzi
  • 89'
    Jodłowiec zażegnał niebezpieczeństwo
  • 88'
    Korner dla Pogoni
  • 87'
    Faulowany Inaki Astiz na własnej połowie
  • 86'
    Łukasz Zwoliński wykończył dośrodkowanie z prawej strony boiska i pokonał Kuciaka z bliskiej odległości
  • 85'
    4:1 - Łukasz Zwoliński
  • 84'
    Legioniści atakowali 3 na 2, Piech podał do Żyry, ale ten źle przyjął i chociaż zdołał minąć Hernaniego, to piłkę w boisko wybił Golla
  • 83'
    Kuciak broni lekkie uderzenie Zwolińskiego
  • 81'
    Piech do Radovicia, a ten podaje do Żyry, którego uprzedza jednak Hernani
  • 81'
    Jodłowiec uderzył zza pola karnego, ale ponad bramką
  • 80'
    Rzeźniczak zabiera piłkę Walskiemu, Kucharczyk podaje na lewe skrzydło do Brzyskiego, a ten pada w narożniku boiska po starciu z rywalem, ale sędzia nakazuje grać dalej
  • 78'
    Chwilę wcześniej Walski zastąpił Murawskiego
  • 78'
    Uderzał Zwoliński, ale został zablokowany przez Kucharczyka
  • 78'
    Dośrodkowanie Rogalskiego, ale Astiz spokojnie przejął futbolówkę
  • 76'
    Radović minął dwóch zawodników, zagrał do Piecha, który był sam na sam z rywalem i pokonał bramkarza
  • 75'
    W Pogoni Rogalski wchodzi za Matrasa, a Matynia za Lewandowskiego
  • 75'
    4:0! Arkadiusz Piech!
  • 74'
    Z rożnego dośrodkował Brzyski, ale żaden z legionistów nie zdołął oddać strzału
  • 73'
    Jodłowiec kapitalnym zwodem minął w środku pola rywala i zagrał do Żyry, ten do Radovicia, który też wziął rywala na zamach. Serb dograł do Piecha, który został zablokowany w "szesnastce" i mamy korner
  • 71'
    W miejsce Sa wchodzi Arkadiusz Piech, który zalicza nieoficjalny debiut w Legii
  • 70'
    Sa uderzał głową po dośrodkowaniu Brzyskiego, ale ponad poprzeczką
  • 70'
    Tym razem rzut rożny mają rywale
  • 70'
    Astiz wybił piłkę głową, ale został też trochę sponiewierany. Hiszpan szybko jednak wstał
  • 67'
    Intensywnie rozgrzewa się Arkadiusz Piech, który za moment wejdzie na boisko
  • 67'
    Rzut rożny dla Legii
  • 65'
    Sa łądnie się zastawił i podał do Radovicia, akcja została przeniesiona na lewe skrzydło, skąd piłkę wrzucał Brzyski, ale wprost w ręce Kudły
  • 65'
    Rzeźniczak świetnie przechwycił piłkę i uruchomił akcję, ale Sa niecelnie podał do Kucharczyka, czym spowolnił kontratak
  • 64'
    Matras do Bąka, ale za mocno i grę wznawia Kuciak
  • 64'
    Broź na spalonym
  • 63'
    Pinto uderzał z rzutu wolnego, ale ponad poprzeczką
  • 62'
    Radović do Pinto, a ten faulowany przez Rudola
  • 61'
    Małe nieporozumienie pomiędzy Kuciakiem, a Astizem, ale Hiszpan ostatecznie bez konsewkencji odegrał piłkę do kolegi
  • 60'
    Bardzo ładna akcja Legii, seria podań, zakończona zagraniem w pole karne przez Brozia, ale nikt nie przeciął lotu piłki
  • 60'
    Jodłowiec zagrał do Żyry, a ten oddał piłkę Sa. Portugalczyk wycofał futbolówkę do Pinto, który oddał strzał zza pola karnego, ale wylądował on wprost w rękach Kudły
  • 58'
    Faulowany był Pinto w środku pola w walce o górną piłkę. Od rzutu wolnego zaczną legioniści
  • 57'
    Z woleja uderzał Kucharczyk, wyszło z tego podanie, piłka trafiła do Astiza, który ekwilibrystycznym uderzeniem posłał piłkę nad poprzeczką
  • 56'
    W przerwie w Pogoni nastąpiły cztery zmiany. Boisko opuścili Muaryama, Kun, Janukiewicz i Wojtkowski, a weszli za nich Zwoliński, Bąk, Rudol i Kudła
  • 53'
    Lewandowski ładnie pociągnął akcję Pogoni lewą stroną boiska po czym zszedł do środka i huknął na bramkę Kuciaka. Uderzenie głową zablokował Rzeźniczak i rywale mają róg
  • 51'
    Żyro doszedł do piłki w środku pola, ale zagrał na aut. Legioniści zaczęli połowę od kilku niedokłądnych zagrań
  • 49'
    Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę. Radović w pole karne, ale do nikogo
  • 47'
    Kucharczyk starał się dojść na lewej flance do piłki, ale szybszy był Janukiewicz, który zablokował futbolówkę, a po chwili ją złapał
  • 46'
    Radović biegł śrokiem pola, ale stracił piłkę na rzecz Golli
  • 46'
    Prostopadle podawał Matras, ale wprost do Kuciaka
  • 45+12'
    Rozpoczęła się druga połowa spotkania
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Po pierwszych 45 minutach Legia prowadzi 3:0
  • 45'
    Matras do Kuna, ale nie był w stanie przyjąć piłkę
  • 44'
    Murayama przerzucił piłkę do Lewandowskiego, a ten faulowany przez Brozia. Legionista obejrzał żółtą kartkę
  • 42'
    Frączczak przecina długie zagranie Brozia
  • 41'
    Sa fauluje w polu karnym przy próbie zdobycia sobie pozycji strzeleckiej
  • 40'
    Hernani głową wybija dośrodkowanie Brzyskiego
  • 39'
    Frączczak uderza zza pola karnego, ale ponad poprzeczką
  • 37'
    Murawski protopadle w pole karne, ale jego kolega był na spalonym
  • 37'
    Hernani fauluje Radovicia na prawej flance
  • 36'
    Sa wpadł w pole karne, ale uderzył tuż obok bramki
  • 35'
    3:0! Michał Kucharczyk!
  • 35'
    Żyro zagrał piłkę w pole karne, a tam akcję sfinalizował Michał Kucharczyk i mamy 3:0
  • 34'
    Żyro wybił głową piłkę, ale dopadł do niej Matras i groźnie uderzył na bramkę Kuciaka, który odbił piłką na róg
  • 34'
    Frączczak świetnie złożył się do uderzenia z przewrotki, ale był na spalonym. Mimo wszystko Kuciak odbił strzał
  • 32'
    Kolejny róg dla Pogoni
  • 31'
    Kucharczyk starał się minąć Frączczaka zagrywając piętką, ale legionista wywalczył w ten sposób aut
  • 30'
    Broź blokuje Kuna i Pogoń ma rzut rożny
  • 30'
    Kuciak spokojnie wyłapuje dośrodkowanie Murawskiego z narożnika
  • 28'
    Piłka wybita z pola karnego przez Murayamę
  • 27'
    Frączczak po rajdzie prawą stroną boiska dograł piłkę w pole karne, ale Kuciak bez trudu wyłapał dośrodkowanie
  • 27'
    Rzut wolny dla Legii, a przy piłce oczywiście Brzyski
  • 25'
    Brzyski bardzo dobrze dośrodkował piłkę w pole karne do Żyry, ale ten niestety uderzył ponad bramką mając na plecach biegnącego za nim rywala
  • 24'
    Świetną piłkę Żyro zagrał do obiegającego go Brozia, który będąc już w polu karnym płasko podawał w środek "szesnastki", lecz Murayama wybił futbolówkę
  • 21'
    Jodłowiec bliski groźnej straty w środku pola, ale na szczęście piłka nadal jest w posiadaniu legionistów
  • 21'
    Kartka dla Frączczaka za faul
  • 20'
    Janukiewicz wypiąstkował pod nogi Kucharczyka, ten zagrał do Pinto, ale Portugalczyk uderzając piłkę wybił ją poza stadion
  • 19'
    Astiz zgrywa klatką piersiową Kuciakowi dogranie Frączczaka z prawejs trony
  • 19'
    Korner dla "Wojskowych"
  • 16'
    Długie zagranie z linii defensywnej Pogoni, ale nie atakowany przez nikogo Kuciak spokojnie doszedł do futbolówki
  • 16'
    Legioniści przerywają akcję rywali
  • 15'
    Murawski minął się z piłką w polu karnym, ta na jego skraju spadła pod nogi Kucharczyka, ale ten zaskoczony prezentem rozegrał akcję do tyłu, a po chwili straciliśmy piłkę
  • 13'
    Legioniści dłużej utrzymują się przy piłce. Można odnieść wrażenie, że rywala są lekko oszołomieni tym co się dzieje
  • 12'
    2:0! Helio Pinto!
  • 12'
    Tym razem do piłki podszedł Pinto i pewnym strzałem po ziemi w prawy róg bramki pokonał rywala
  • 11'
    Sa powalony w polu karnym i... mamy kolejną "jedenastkę"!
  • 10'
    Brzyski ładnie rozegrał piłkę z Kucharczykiem, ale ostatecznie podał na skrzydła odrobinę za mocno. Mamy jednak aut na wysokości "szesnastki"
  • 8'
    Broź zagrał do Żyry, a ten został powalony w polu karnym przy linii końcowej przez Hernaniego. Rzut karny dla Legii!
  • 8'
    1:0! Orlando Sa!!!
  • 8'
    Portugalczyk spokojnie uderzył piłkę w prawy róg bramki. Golkiper Pogoni poleciał w drugą stronę i był bez szans na skuteczną obronę
  • 7'
    Długie zagranie Legii ze środka pola głową do Janukiewicza zgrywa Frączczak
  • 6'
    Frączczak pobiegł prawą stroną i zagrał w środek pola do Murawskiego, a ten uderzył obok bramki
  • 4'
    Murawski głową wybił dośrodkowanie przed pole karne, gdzie do piłki dopadł Kucharczyk. Legionista uderzył z woleja, ale futbolówka wtoczyła się wprost w rękawice Janukiewicza
  • 3'
    Rzut wolny dla Legii
  • 3'
    Golla wybił piłkę na rzut rożny po dograniu Brzyskiego w pole karne
  • 2'
    Na trybunach pojawiło się mnóstwo dzieci, które robią straszny hałas
  • 1'
  • 1'
    Legioniści rozgrywają spokojnie piłkę od tyłu, ale po chwili tracą ją, a dalekim wykopem grę wznawia Janukiewicz
  • 0
    16:55 - Obie ekipy już po rozgrzewce. Sędzia wyprowadza drużyny na środek boiska
  • 0
    Legia zagra w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach
  • 0
    16:32 - Obie drużyny rozgrzewają się
  • 0
    16:25 - Oto skład Legii: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Żyro, Jodłowiec, Pinto, Kucharczyk - Radović, Sa
  • 0
    16:26 - Na ławce zasiądą: Jałocha, Bereszyński, Lewczuk, Kalinkowski, Kosecki, Piech, Saganowski.
  • 0
    16:20 - Witamy z Gniewina. Na godzinę 17:00 zaplanowano sparing Legii z Pogonią Szczecin
Legia WarszawaPogoń Szczecin

9' Orlando Sa (k.)

9'

13' Helio Pinto (k.)

13'
86'

86' Łukasz Zwoliński