Nasza relacja dobiega końca. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych na stronach serwisu Legia.Net
    Legioniści wychodzą do kibiców, by podziękować im za wspaniały doping
  • 90+7'
    Piłkarze obu drużyn dziękują sobie wzajemnie za dzisiejszy mecz
  • 90+6'
    Koniec meczu! Wynikiem 2:2 kończy się dzisiejsze spotkanie między Legią Warszawa a Lechem Poznań
  • 90+5'
    Brzyski dośrodkowywał z rzutu wolnego, upada Dossa Junior jednak sędzia pozostaje niewzruszony i grę wznawiają lechici
  • 90+3'
    Legia agresywnie, warszawskiej drużyny nie zadowala obecny stan spotkania
  • 90+3'
    Niecelne wybicie Gostomskiego, piłka dla Legii
  • 90+2'
    Strzelec wyrównującej bramki dla Legii ogląda żółtą kartkę za zdjęcie koszulki w geście radości
  • 90+1'
    GOL! 2:2! Dossa Junioooooooooooooooooor!
  • 90'
    Żyro faulowany przy linii bocznej, na wysokości pola karnego gości. Okazja do dośrodkowania dla Tomka Brzyskiego
  • 89'
    Kompletnie nieudany strzał z pierwszej piłki Ivicy Vrdoljaka, od bramki zacznie Maciej Gostomski, który ukarany zostaje żółtą kartką za przedłużanie gry
  • 87'
    Mocno wygwizdywany przez warszawską publiczność Kownacki zostaje zmieniony przez Luisa Henriqueza
  • 86'
    Dośrodkowanie Brozia, które zamieniło się w lekki strzał, nie mogło zaskoczyć Gostomskiego. Legia naciera, Lech się broni. Póki co skutecznie
  • 84'
    Kownacki tym razem leży na boisku, kolejna przerwa w grze
  • 82'
    Vrdoljak fauluje Pawłowskiego na wysokości pola karnego Legii. Łukasz Broź za podważanie decyzji arbitra ogląda żółtą kartkę
  • 81'
    Douglas mógł zaskoczyć strzałem głową bramkarza Legii, jednak przeszkodził mu w tym Broź, który lekko ucierpiał w tym starciu
  • 80'
    Lech się broni. Hamalainen robi miejsce Szymonowi Drewniakowi
  • 80'
    Strzał Keity paruje na bok Kuciak
  • 79'
    Kownacki przez chwilę leżał na boisku. Z napastnikiem Lecha już chyba wszystko dobrze. Trybuny mocno ożyły, doping się wzmaga
  • 78'
    Fantastyczne uderzenie naszego lewego obrońcy. Strzał z dalszej odległości wpada "za kołnierz" Gostomskiemu i Legia ma już tylko bramkę straty do Lecha
  • 78'
    Mogło być już 2:2! Świeżo wprowadzony Marek Saganowski uderza z woleja, jednak minimalnie niecelnie
  • 77'
    2:1!!! Ależ bramka Brzyskiego!!!
  • 76'
    Opuszcza boisko Ondrej Duda, w jego miejsce Marek Saganowski
  • 73'
    Oglądamy od dłuższej chwili koncert strat piłki w wykonaniu obu drużyn
  • 71'
    Zmiana w drużynie gości. Muhamed Keita zastępuje Formellę
  • 69'
    Formella ucierpiał w jednym ze starć, mamy chwilę przerwy
  • 68'
    Vrdoljak do Brzyskiego, ten dośrodkowuje w pole karne Lecha, lecz futbolówka ląduje prosto w rękach Gostomskiego
  • 67'
    Broź przerywa kontratak Lecha w wykonaniu Pawłowskiego
  • 65'
    Ofensywne wejście i dośrodkowanie Brzyskiego w ostatniej chwili blokuje Kędziora
  • 64'
    Douglas dostał żółtą kartkę, za wcześniejszy, nieodgwizdany faul na Żyrze
  • 63'
    Chwilę później poprawia Jodłowiec. Z jego silnym uderzeniem spore problemy ma Gostomski, ale udaje mu się "na raty" wyłapać strzał pomocnika gospodarzy
  • 62'
    Orlando Sa, który ustawiony był w tej akcji tyłem do bramki rywala, wystawia piłkę na strzał Vrdoljakowi, ale strzał kapitana Legii nie leci nawet w światło bramki
  • 60'
    Brzyski zdaniem sędziego fauluje Hamalainena. Piłka dla lechitów
  • 59'
    Z rzutu rożnego Legia nie stworzyła zagrożenia, chwilę później piłkę dostał dobrze ustawiony Michał Żyro, jednak skrzydłowy stołecznego zespołu na siłę szukał lewej nogi i zabrano mu futbolówkę
  • 57'
    Przerwanie kontrataku Legii poprzez wybicie piłki na aut przez Trałkę
  • 57'
    Dobre dośrodkowanie Brzyskiego, który posyła piłkę między linię obrony a bramkarza rywala. Jednak w ostatnim momencie piłkę wybija na rzut rożny Kamiński
  • 56'
    Piłka po dośrodkowaniu naszego lewego obrońcy ląduje na głowie Jodłowca, jednak jego strzał przelatuje nad bramką Gostomskiego
  • 55'
    Dośrodkowanie Brzyskiego blokuje Kędziora. Rzut rożny dla Legii
  • 54'
    Kownacki w solowej akcji, poradził sobie z Broziem, obecność Dossy Juniora też nie przeszkodziła mu oddania strzału - na szczęście Legii minimalnie niecelnego
  • 53'
    Radović w indywidualnej akcji. Ogrywa jak dziecko Wołąkiewicza, oddaje strzał, który blokuje jednak Kamiński
  • 51'
    Faul w środku pola Trałki na Jodłowcu
  • 50'
    Wydawało się, że strzał Żyry był dotknięty przez Gostomskiego. Sędzia jest innego zdania i goście zaczynają od bramki
  • 49'
    Kibice gości rozpalają race na swoim sektorze
  • 48'
    Michał Żyro otrzymuje długie podanie w pole karne Lecha, przyjmuje piłkę ogrywając przy tym obrońcę lechitów, lecz jego strzał z woleja ląduje daleko w trybunach
  • 46'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 46'
    Zmiana w zespole Legii. Orlando Sa wchodzi w miejsce Michała Kucharczyka
  • 45+2'
    Kucharczyk chciał wycofać piłkę do Żyry, jednak obrońcy Lecha przeczytali to zagranie
  • 45+2'
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi przy Łazienowskiej 2:0. Czekamy na drugą, miejmy nadzieję - lepszą połowę
  • 45+1'
    Pierwsza połowa przedłużona o minutę
  • 45'
    Podanie Brzyskiego do Kucharczyka niedokładne, zbyt mocne
  • 44'
    Rzeźniczak daje się zbyt łatwo ograć Hamalainenowi, piłkę w ostatniej chwili, wślizgiem, wybija Dossa Junior
  • 44'
    Formella opatrywany poza boiskiem, "Kolejorz" przez chwilę w dziesięciu na boisku
  • 42'
    Dossa Junior zbyt łatwo dał dojść w pozornie niegroźnej sytuacji Formelli do piłki. Lechita opanował ją i uderzył sytuacyjnie. Kuciak był w tej sytuacji zasłonięty i nie zdołał zareagować w porę na ten strzał
  • 42'
    Miroslav Radović na minimalnym spalonym
  • 40'
    Błąd Dossy Juniora, spryt Dawida Kownackiego i mamy już 2:0 dla Lecha...
  • 40'
    Nie Kownacki, tylko Formella strzelcem drugiej bramki, przepraszamy za błąd
  • 38'
    Strata Michała Żyry, na szczęście jego błąd naprawia w porę Ivica Vrdoljak. Kapitan Legii dobitnie mocno przekazał swoje uwagi na temat tej akcji "Żyrce"
  • 36'
    Faul Trałki na Dudzie, od tyłu piłkę rozgrywają legioniści
  • 35'
    Pomysłowo rozegrany rzut rożny przez drużynę gości. Prawie wszyscy zawodnicy, którzy powędrowali na stały fragment gry w pole karne Kuciaka ustawiło się w polu bramkowym. Tam została posłana piłka z rzutu rożnego i w dużym zamieszaniu jakie powstało najlepiej odnalazł się Marcin Kamiński, który wbił futbolówkę z bliskiej odległości do bramki Kuciaka
  • 33'
    Lech strzela bramkę. 1:0 dla drużyny z Poznania
  • 32'
    Strzał Żyry z rzutu wolnego mija bramkę gości
  • 32'
    Hamalainen uderzył na bramkę Kuciaka, piłka odbija się jeszcze po drodze od Dossy Juniora i wychodzi poza boisko - rzut rożny dla "Kolejorza"
  • 31'
    Radović faulowany przez Wilusza. Zawodnik Lecha ogląda żółtą kartkę
  • 30'
    Rajd prawą stroną Pawłowskiego, powstrzymuje go dobrze Rzeźniczak na tyle, że goście nie wywalczyli w tej akcji nawet rzutu rożnego
  • 28'
    Kamiński uderza na bramkę rywala, ale dokładnie w to miejsce, gdzie stoi Kuciak
  • 28'
    Kownacki fauluje Radovicia, który rozpoczynał groźnie zapowiadający się kontratak warszawskiej drużyny
  • 27'
    "Wojskowi" starają się wybić piłkę głową, lecz robią to na tyle niefortunnie, że Lech wykona rzut rożny
  • 26'
    Faulowany jeden z graczy Lecha i rzut wolny z połowy Legii wykona Barry Douglas
  • 25'
    Ponowne podanie w kierunku Kucharczyka i znów uprzedza go bramkarz gości
  • 24'
    Ze stałym fragmentem gry dobrze poradziła sobie defensywa Lecha. Po chwili piłka wraca w pole karne lechitów, lecz ani Dossa Junior ani Jakub Rzeźniczak nie są w stanie skierować futbolówki do bramki rywala
  • 23'
    Broź do "Rado", Serb obraca się, uderza na bramkę rywala, do piłki niedaleko ma Kucharczyk, lecz uprzedza go Kędziora i wybija na rzut rożny
  • 22'
    Długie podanie Pawłowskiego w kierunku Formelli za silne, legioniści przy piłce
  • 21'
    Podobne podanie Żyry w pole karne Lecha jak te sprzed kilku minut. Tym razem Gostomski uprzedza Kucharczyka
  • 20'
    Niedokładne podanie Brozia do Dudy i Gostomski wznowi wybiciem z bramki
  • 18'
    Kędziora kompletnie psuje dośrodkowanie w pole karne Kuciaka
  • 16'
    Vrdoljak za mocno podaje w kierunku Żyry. Piłka w rękach Gostomskiego
  • 14'
    Ależ sytuacja! Żyro posłał płaskie dośrodkowanie w pole karne Lecha. Tam do piłki zbliżał się Kucharczyk, jednak skrzydłowemu Legii zabrakło kilkanaście centymetrów, by umieścić piłkę w siatce rywala
  • 13'
    Dośrodkowanie Tomasza Kędziory za mocne, do piłki dochodzi Żyro i legioniści są w jej posiadaniu
  • 12'
    Ondrej Duda uderza prosto w mur, a Łukasz Trałka dalekim wybiciem oddala zagrożenie
  • 11'
    Będzie świetna okazja dla Legii, po tym, jak Rzeźniczak faulowany jest przed samą linią pola karnego Lecha. Tomasz Kędziora ogląda za te przewinienie żółtą kartkę
  • 10'
    Kędziora ratuje swój zespół przed groźną sytuacją, przecinając podanie Brozia do dobrze ustawionego Kucharczyka. Rzut rożny dla gospodarzy
  • 9'
    Kuciak tym razem interweniuje w stylu Manuela Neuera i uprzedza jednego z zawodników Lecha poza granicami swojego pola karnego
  • 8'
    Pawłowski strzela gola, lecz asystent sędziego głównego dopatruje się pozycji spalonej u lechity
  • 7'
    Wrzutka Pawłowskiego w kierunku Kownackiego za mocna, piłka wychodzi na aut
  • 6'
    Dalekie podanie Brozia do Kucharczyka, ale podobnie i w tej sytuacji pierwszy przy piłce melduje się bramkarz gości
  • 5'
    Douglas wybija nerwowo piłkę w dal oddając ją za darmo legionistom
  • 5'
    Długie podanie do Żyry minimalnie za mocne. "Żyrkę" ubiega Gostomski
  • 3'
    Niedokładny wyrzut z autu Douglasa i od bramki wznawia grę Kuciak
  • 3'
    Broź do Żyry, lecz skrzydłowy nie zdołał opanować piłki i ta wyszła na aut
  • 2'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę w formacji defensywnej
  • 2'
    Michał Żyro na pozycji spalonej
  • 1'
    Zaczynamy hit kolejki!
  • 0
    20:26 - oba zespoły wychodzą na murawę. Kibice intonują "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    20:24 - "Sen o Warszawie" rozbrzmiewa na stadionie Pepsi Arena
  • 0
    20:11 - oba zespoły od kilkunastu minut przeprowadzają rozgrzewkę przedmeczową na głównej płycie stadionu
  • 0
    20:05 - Nagrody młodym piłkarzom wręcza także gorąco witany przez trybuny Lucjan Brychczy
  • 0
    20:04 - Legijny Rocznik 2000 odbiera właśnie medale z rąk właścicieli Legii za zdobyte w zeszłym sezonie Mistrzostwo Polski
  • 0
    19:56 - Gospodarze rozpoczną ten mecz w następującym składzie: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk - Duda, Radović
  • 0
    19:54 - Witamy prosto ze stadionu Pepsi Arena przy ul. Łazienkowskiej 3! Za nieco ponad pół godziny Legia Warszawa zmierzy się w hicie kolejki z Lechem Poznań.
Legia WarszawaLech Poznań
11'

11' Tomasz Kedziora

33'

33' Marcin Kamiński

40'

40' Dariusz Formella

63'

63' Barry Douglas

89'

89' Maciej Gostomski