62'
79'
89'
  • 90'
    Koniec meczu. Legia przegrywa 1:3 z Zagłębiem Lubin. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia materiałów pomeczowych na łamach Legia.Net
  • 88'
    Cafu fenomenalnie zagrał w pole karne, ale bramka rywali jak zaczarowana - Żyro strzela nad poprzeczkę!
  • 88'
    Tymczasem gol klatką Tuszyńskiego... 1:3... niesamowite, ile akcji przeprowadzili dziś legioniści, a ile rywale...
  • 86'
    Przyjął piłkę na 13-14 metrze Hamalainen i huknął ponad bramką! To powinno być 2:2!
  • 85'
    Ruszyła z kontrą Legia. Próbowali zdziałać coś Carlitos z Kante, ale nic z tego nie wyszło. Za chwilę Antolić ładnie wypuścił Szymańskiego, jednak zła decyzja młodego pomocnika o dośrodkowaniu górą
  • 82'
    Hlousek fauluje Czerwińskiego dość blisko pola karnego Legii. Ostry kąt, możemy spodziewać się dośrodkowania
  • 78'
    Faul taktyczny Żyro i żółta kartka
  • 77'
    Sirotov melduje się na boisku w miejsce Starzyńskiego. Ostatnia zmiana wykorzystana również przez lubinian
  • 75'
    Legia w ataku pozycyjnym. Piłkarze Zagłębia na własnej połowie. Efektem długiego rozgrywania futbolówki był strzał Carlitosa, który uderzył w boczną siatkę
  • 73'
    Ostatnia zmiana w Legii. Za Astiza wchodzi Antolić. Philipps utworzy parę stoperów z Żyrą
  • 72'
    Niezła wrzutka Hlouska na Vesovicia, który wyprzedził rywala i doszedł do strzału. Czarnogórzec jednak nieczysto uderza
  • 69'
    Celne dośrodkowanie Szymańskiego na głowę Kante. Napastnik strzelał jednak niecelnie. Po chwili Gwinejczyk przegrywa pojedynek bark w bark z Dąbrowskim
  • 68'
    Próbował oddać strzał Carlitos, który znalazł się na ok. siódmym metrze przed bramką Hładuna. Przy hiszpańskim napastniku momentalnie znalazło się trzech rywali i stracił futbolówkę
  • 64'
    Na murawie leży Jagiełło i zmienia go Matuszczyk. Również zmiana w Legii - Kante zamiast Radovicia
  • 62'
    Młody pomocnik mimo ostro kąta zdecydował się strzelać bezpośrednio na bramkę, jednak trafił w mur. Po chwili ostro potraktował Tuszyńskiego Astiz
  • 62'
    Spóźniony faul Vesovicia, który wszedł w nogi Jagiełły. Żółta karta dla legionisty
  • 59'
    Ostro grają goście. Faulowany kolejno Veso, Rado i na końcu Carlitos. Żółtka kartka dla Dąbrowskiego
  • 59'
    Rzut wolny blisko pola karnego Zagłębia, do piłki podchodzi Szymański
  • 55'
    Seria rzutów rożnych dla legionistów
  • 53'
    Pierwsza groźna akcja Zagłębia. Popędził z piłką Pawłowski, jednak obrońcy Legii mieli wszystko pod kontrolą. Odpowiednio skrócili kąt, a Malarz pewnie wybija piłkę za linię boczną
  • 51'
    Spokojne pierwsze minuty meczu. Można powiedzieć, że obydwie drużyny zamieniły się ustawieniem. Teraz to Zagłębie gra formacją z trzema obrońcami, a Legia po kontuzji Remy'ego ma czterech zawodników w linii obrony
  • 47'
    Po jednej zmianie w obu ekipach. W Legii w miejsce Remy'ego wchodzi Carlitos. W Zagłębiu za Janoszkę ma murawie melduje się Kopacz
  • 46'
    Rozpoczynamy drugą połowę!
  • 45+5'
    Koniec pierwszej połowy. Legia przegrywa do przerwy 1:2. Wracamy za 15 minut
  • 45+2'
    Pawłowski ma podbite oko. Remy lądując na murawie źle stanął. Nie wiadomo co z legionistą, ponieważ w starciu ucierpiało jego kolano
  • 45+1'
    Zderzyli się Pawłowski i Remy. Obaj zawodnicy leżą na murawie i są opatrywani przez lekarzy
  • 44'
    FENOMENALNE zagranie do Cafu za linię obrony od Żyry! Legionista zbyt długo czekał ze strzałem i nie ma gola! Strzał Portugalczyka wybija z bramki jeden z obrońców Zagłębia!
  • 41'
    To powinno być 2:2! Świetnie odnalazł się w polu karnym Hama, który dostał dobrą piłkę od Hlouska. Fin jednak przegrywa pojedynek z bramkarzem gości
  • 37'
    HLOUSEK niczym rasowy snajper wbiega w pole karne i prawą nogą pokonuje bramkarza! 1:2!
  • 35'
    Ładna akcja legionistów, miękko wrzucił piłkę Cafu wprost na głowę Hamy. Strzał Fina był zbyt lekki, aby zaskoczyć Hładuna
  • 34'
    Stary dobry Rado mija Dąbrowskiego i zagrywa do ustawionego w polu karnym Hamalainena. Piłka jeszcze po rykoszecie trafiła na nogę Fina, który trafił do siatki. Po weryfikacji VAR gol został anulowany, ponieważ na spalonym był Rado.
  • 32'
    Spalony... wciąż 0:2
  • 31'
    GOL! HAMALAINEN! 1:2!
  • 28'
    Vesović dośrodkowywał z prawej flanki, szukał tym podaniem Szymańskiego, ale zagranie okazało się zbyt wysokie, aby młody pomocnik je opanował. Akcję nieskutecznie zamykał Hlousek
  • 25'
    Kolejna groźna akcja lubinian, tym razem Remy nie upilnował Dąbrowskiego przy rzucie rożnym. Eks-legionista oddał mocny strzał po ziemi, a piłkę z piątki wybił Hamalainen
  • 21'
    Bardzo bliski obrony był Malarz, ale cieszy się tylko Starzyński. 0:2
  • 20'
    Tym razem Czech faulował w polu karnym Czerwińskiego... rzut karny dla lubinian
  • 19'
    Kontra Zagłębia. Czerwiński wyprzedził w pojedynku biegowym Żyrę, piłka nagle trafiła pod nogi Pawłowskiego, ale Legię ratuje Hlousek!
  • 17'
    Źle zastawiona pułapka ofsajdowa przez pięcioosobowy blok defensywny legionistów. W pole karne wbiegł Starzyński, zagrał płasko w "piątkę", gdzie wydawało się, że zagrożenie zażegna Remy. Obrońca zderzył się jednak przy interwencji z Malarzem. Tuszyński wykorzystał zamieszanie i wpakował piłkę do pustej bramki...
  • 14'
    Gol dla Zagłebia, trafia Tuszyński
  • 13'
    Słupek Hamalainena! Piłkę fantastycznie zagrał wspomniany Żyro, który znalazł w polu karnym Cafu. Protugalczyk nie oddał strzału, wstrzymał akcję i wystawił futbolówkę do Fina. Ten jednak marnuje stuprocentową okazję!
  • 11'
    Tuszyński mknął na bramkę Malarza niczym lokomotywa, jednak świetnie zaasekurował Astiza młody Żyro. Brat byłego legionisty, Michała, wybił piłkę napastnikowi Zagłębia
  • 9'
    Próbowała odpowiedzieć Legia. Na skrzydle zatańczył z piłką Rado, rozegrał do Szymańskiego. Młody pomocnik wywalczył rzut rożny, jednak jego wykonanie nie wniosło nic konkretnego do gry
  • 7'
    Koronkowa akcja Zagłębia! Strzał na bramkę oddał Tosik! Fenomenalnie broni Malarz!
  • 4'
    Długa piłka na Hlouska, który wbiegał w "szesnastkę". Czech jednak szybko wygoniony przez defensywę Zagłębia. Legioniści wciąż przy piłce
  • 4'
    Miękko w pole karne wrzucał Radović. Jego podanie nie znalazło niestety adresata
  • 2'
    Wysoko podeszli zawodnicy Zagłębia w pierwszych sekundach, ale Legia szybko odebrała piłkę i próbuje spokojnie budować atak pozycyjny
  • 0
    Ruszyli!
  • 0
    Piłkarze obu drużyn są już w szatni, za niespełna 10 minut początek meczu Legia-Zagłębie!
  • 0
    Jeśli chodzi o naszego dzisiejszego rywala, to pomimo braku w kadrze Mazka i Monety, legijnym akcentem jest grający w pierwszym składzie Zagłębia Maciej Dąbrowski. Warto przypomnieć również, że dyrektorem sportowym "Miedziowych" jest Michał Żewłakow, który pełnił podobną funkcję przy Łazienkowskiej
  • 0
    Skład Legii prezentuje się następująco: Malarz - Astiz, Remy, Żyro - Vesović, Philipps, Cafu, Szymanski, Hlousek- Hamalainen, Radovic.
  • 0
    W stołecznym zespole z powodu kontuzji zabraknie Mateusza Wieteski i Michała Kucharczyka. W Zagłębiu przez uraz nie zagra wychowanek Legii, Kamil Mazek. W kadrze meczowej nie znalazł się wypożyczony z Łazienkowskiej Łukasz Moneta
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej! Rozpoczynamy nowy sezon ligowy. W 1. kolejce Lotto Ekstraklasy mistrzowie Polski, piłkarze Legii Warszawa, zmierzą się z siódmym zespołem poprzednich rozgrywek, Zagłębiem Lubin
Legia WarszawaZagłębie Lubin
15'

15' Patryk Tuszyński

22'

22' Filip Starzyński (k.)

38'
89'

89' Patryk Tuszyński