Zespół Legii dziękuje na murawie za doping kibicom, którzy zgromadzili się dziś na trybunach stadionu.
  • 90+6'
    To koniec naszej relacji. Zapraszamy do lektury materiałów pomeczowych, które niebawem ukażą się na stronie serwisu Legia.Net.
  • 90+4'
    Następny mecz Legia rozegra także na stadionie Pepsi Arena. Przeciwnikiem będzie FK Aktobe.
  • 90+3'
    Koniec spotkania! Legia Warszawa pokonuje 2:0 Koronę Kielce w swoim szóstym meczu ligowym w tym sezonie.
  • 90+2'
    Żółta kartka dla Outtary za faul na Orlando Sa.
  • 90+1'
    Korona bez pomysłu na strzelenie bramki kontaktowej. Nieuchronnie dla nich zbliża się koniec spotkania.
  • 90'
    Sędzia dolicza trzy minuty do czasu regulaminowego.
  • 89'
    Kiełb fauluje zastawiającego piłkę Lewczuka. Grę wznowi Konrad Jałocha.
  • 88'
    Po wykonaniu stałego fragmentu gry, piłka spada na przedpole, tam jest Jovanović, ale niedokładne przyjęcie składa się na niecelny strzał pomocnika Korony.
  • 87'
    Bereszyński tym razem interweniuje we własnym polu karnym wybijając "szczupakiem" piłkę na rzut rożny.
  • 86'
    Świetna sytuacja Koseckiego! Dośrodkowanie "Beresia" wylądowało pod nogami "Kosy", ten jednak nie mógł opanować piłki i w porę interweniował bramkarz Korony.
  • 84'
    Marcin Cebula zastępuje na murawie Michała Janotę.
  • 83'
    Nieporozumienie Outtary i Cerniauskasa, ponownie z rzutu rożnego Legia.
  • 82'
    Dwójkowa akcja Szwoch - Bereszyński. Ten pierwszy dośrodkowuje piłkę w pole karne, lecz na miejscu jest Jovanović, rzut rożny dla gospodarzy.
  • 81'
    Golański wślizgiem wybija piłkę na aut.
  • 80'
    Helio Pinto faulowany na lewej stronie, legioniści rozpoczynają akcję rozgrywając piłkę od tyłu.
  • 78'
    Orlando Sa uderzał mocno na bramkę Cerniauskasa. Bramkarz gości odbił piłkę na bok, a do niej dobiegł niezawodny "Sagan", który pewnie umieścił piłkę w siatce!
  • 76'
    Gol!!! 2:0! Marek Saganowski! Setny gol w lidze napastnika Legii!
  • 75'
    Nieudany kontratak Korony. Kapo nie dochodzi do zbyt mocnego podania.
  • 73'
    Zmiana w drużynie z Kielc. Oliver Kapo zastąpi Siergieja Chiżniczenkę.
  • 73'
    Jovanović fauluje przy linii bocznej Saganowskiego, przy piłce gospodarze.
  • 71'
    Marek Saganowski wchodzi za Arka Piecha, a Adama Ryczkowskiego zastępuje Mateusz Szwoch.
  • 70'
    Szwoch i Saganowski gotowi do wejścia na boisko. Dla tego pierwszego będzie to debiut w barwach Legii.
  • 70'
    Strzał Michała Janoty bardzo niecelny i od btamki zacznie golkiper Legii.
  • 69'
    Kosecki w ostatniej chwili blokuje dośrodkowanie Malarczyka.
  • 68'
    Ależ okazja Korony! Płaskie, celne dośrodkowanie w kierunku Pawła Golańskiego. Kapitan zespołu gości uderza bez zastanowienia lecz dobrze spisuje się Jałocha. Rzut rożny.
  • 68'
    Strzał jednego z zawodników Korony niecelny, od bramki zaczyna Jałocha.
  • 67'
    Ryczkowski po podaniu od Bereszyńskiego bardzo niecelnie podaje w kierunku jednego z kolegów. Przy piłce drużyna z Kielc, zespół Legii chwilowo osłabiona brakiem Orlando Sa.
  • 65'
    Sędzia przerywa grę, na boisku leży Sa.
  • 64'
    Długie podanie Helio Pinto na prawą stronę do Piecha. Leandro mija się z piłką, Piech samotnie kieruje się z piłką w stronę bramki Korony. Napastnik Legii dostrzega wbiegających w pole karne Sa i Koseckiego, podaje w ich kierunku. Portugalczyk ostatecznie okazuje się szybszy i dopełnia formalności. 1:0 dla Legii!
  • 62'
    Piech kolejny raz przed szansą, jak piłka dość przypadkowo znalazła się pod jego nogami w polu karnym przeciwnika. Jego sytuacyjny strzał mija w znacznej odległości bramkę Cerniauskasa.
  • 62'
    Gol! Orlando Sa!!!
  • 60'
    Kolejne, dobre, kąśliwe dośrodkowanie Łukasza monety, jednak pozostali legioniści zgromarzeni w polu karnym Korony nie dochodzą do podania.
  • 59'
    Wieteska wygrywa pojedynek główkowy z Kiełbem i oddala zagrożenie od bramki Legii.
  • 57'
    Groźna akcja Korony, jednak strzał jednego z piłkarzy gości przelatuje wysoko nad bramką Jałochy.
  • 56'
    Kosecki dostaje dobrą piłkę od Piecha, oddaje strzał, lecz sędzia boczny podnosi chorągiewkę do góry - spalony.
  • 52'
    Ryczkowski podaje w kierunku Bereszyńskiego, lecz Malarczyk wybija piłkę na aut.
  • 52'
    Przebojowo teraz Bielik starał się przedrzeć w pole karne rywala. Gra młodego legionisty może się dziś podobać.
  • 50'
    Kiełb za mocno dośrodkowuje z prawej strony boiska, i piłka ląduje w "koszyczku" bramkarza Legii.
  • 49'
    Piech faulowany w okolicy środka pola, przy piłce legioniści.
  • 48'
    "Tylko Legia, ukochana Legia!" - śpiewa "Żyleta". Oba zespoły spokojnie zaczeły drugie czterdzieści pięć minut.
  • 48'
    Kontratak w wykonaniu gości. Strzał z dystansu Kiełba wyłapuje pewnie Jałocha.
  • 46'
    Mocne dośrodkowanie Łukasza Monety wybija Cerniauskas, dobitka Helio Pinto przelatuje nad poprzeczką.
  • 45+19'
    Drugą połowę czas zacząć.
  • 45+18'
    Legioniści już na boisku. Piłkarze z Warszawy wykonali już rozgrzewkę z trenerem Cesarem Sanjuanem.
  • 45+18'
    Jest też Korona, lada moment zaczniemy drugą połowę.
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy! Wynik brzmi 0:0.
  • 45'
    Pierwsza połowa meczu przedłużona o minutę.
  • 45'
    Kontratak Korony w wykonaniu Leandro kończy wyblokiem Lewczuk. Od bramki grę wznowi Jałocha.
  • 42'
    Świetna sytuacja Korony. Główką uderzał Chiżniczenko, a Jałocha odbił strzał przed siebie. Dobitkę udało się zablokować i oddalić zagrożenie.
  • 42'
    Chwilę później rajd Jacka Kieła, który uciekł Łukaszowi Monecie, jednak i w tej sytuacji udało uniknąć się straty bramki.
  • 40'
    Dobre podanie Pinto do Koseckiego za plecy obrońców przeciwnika. Starcie legijnego skrzydłowego z Outtarą kończy się zażegnaniem niebezpieczeństwa przez defensywę gości.
  • 39'
    Dobry odbiór Bielika, który natychmiast jest nieprzepisowo stopowany przez graczy Korony.
  • 38'
    Dobre, celne dośrodkowanie Leandro do Kiełba, ten oddaje strzał, który trafia w Jałochę, lecz sędzia odgwizduje pozycję spaloną.
  • 36'
    Ależ błąd Wieteski. Jego strata piłki mogła zakończyć się bramką dla Korony, gdy Kiełb pognał samotnie w stronę bramki Jałochy, lecz pomocnik nie trafił nawet w światło bramki.
  • 35'
    Szybka kontra Legii. Bereszyński jednak za lekko dośrodkował w pole karne gości, gdzie na piłkę czekali już Sa i Kosecki.
  • 34'
    Jałocha dość niepewnie piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu Golańskiego. Piłka trafia do Kiełba, lecz piłka po jego próbie dryblingu opuszcza boisko. Od bramki zacznie "Jao".
  • 33'
    Ponownie piłkę na rzut rożny wybija "Bereś".
  • 32'
    Kosecki puszcza piłkę między nogami Markovicia, co kończy się złośliwym faulem ze strony gracza Korony.
  • 32'
    Bereszyński dwukrotnie blokuje dośrodkowania Janoty. Od rzutu rożnego goście.
  • 31'
    Piech faulowany w okolicach środka pola. Przy piłce legioniści.
  • 30'
    Ładny strzał z dystansu Krystiana Bielika. Młody pomocnik Legii miał trudną sytuację by oddać celny strzał, jego uderzenie przeleciało minimalnie nad poprzeczką Korony.
  • 28'
    Piech dość ekwilibrystycznie starał się uderzać piłkę w dogodnej sytuacji, lecz nie trafił w futbolówkę i ucierpiał, upadając na boisko.
  • 28'
    Deszcz solidnie rozpadał się nad stadionem Pepsi Arena.
  • 27'
    Kontra gospodarzy. Piech dość mocno wyrzucony na prawą stronę boiska, starał się dośrodkować na głowę Orlando Sa, lecz piłka przelatuje nad napastnikiem i wychodzi poza boisko.
  • 26'
    Ryczkowski zdaniem sędziego fauluje Leandro w polu karnym gości.
  • 25'
    Na spalonym Chiżniczenko.
  • 24'
    Golański ucierpiał w jednym ze starć, mamy chwilę przerwy.
  • 23'
    Malarczyk uderza głową piłkę w stronę bramki Legii, ale Jałocha z łatwością łapie ten strzał w ręce.
  • 22'
    Bielik fauluje Markovicia, szykuje się kolejne dośrodkowanie Golańskiego.
  • 21'
    Dośrodkowanie wybite zdaniem sędziego przez Orlando Sa, rzut rożny dla "Koroniarzy".
  • 21'
    Stały fragment gry w wykonaniu podopieczych Ryszarda Tarasiewicza nie sprawił kłopotu legijnej defensywie. Od bramki Jałocha.
  • 20'
    Faulowany jest jeden z graczy Korony. Przy piłce nie kto inny, tylko Golański.
  • 19'
    Kombinacyjna akcja Kiełba i Janoty, lecz w porę interweniuje Wieteska.
  • 18'
    Ryczkowski fauluje Leandro na połowie Korony. Piłkę do gry wprowadzi bramkarz gości.
  • 17'
    Piech na spalonym po dobrym podaniu od "Beresia".
  • 16'
    Kontra Legii. Sa wypuścił Ryczkowskiego, ten od razu szukał podania wzdłuż pola karnego do Piecha, lecz jego wrzutka została zablokowana. Rzut rożny dla Legii.
  • 16'
    Piłka od Pinto delikatnie za mocna i od autu zaczną goście z Kielc.
  • 15'
    Ależ strzał Koseckiego! Grający dziś na lewym skrzydle pomocnik oddał podkręcony strzał w stronę dalszego słupka bramki Korony. Piłka przelatuje minimalnie obok bramki.
  • 13'
    Dobre, prostopadłe podanie w pole karne rywala od Bielika do Piecha. Napastnikowi Legii niewiele brakuje do przejęcia piłki.
  • 12'
    Rzut wolny dla Korony.
  • 12'
    Dośrodkowanie Golańskiego w pole karne Legii minimalnie przelatuje nad głową Outarry. Gospodarze wybijają piłkę na połowę Korony.
  • 11'
    Akcja Bielik-Bereszyński-Piech mogła dać Legii pierwszą bramkę. Świetne, długie podanie szesnastolatka do "Beresia", Piech tylko muska piłkę głową po dośrodkowaniu prawego obrońcy.
  • 9'
    Starcie Kiełba i Lewczuka przy linii bocznej boiska, aut dla gości.
  • 8'
    Pinto z Monetą teraz ratują swój zespol od straty bramki. Najpierw Portugalczyk blokuje wślizgiem strzał Golanskiego, pomagając wychodzącemu z bramki Jałosze, a potem lewy obrońca wybija piłkę głową, gdy ta została posłana w kierunku pustej bramki.
  • 6'
    Groźniej zaatakowała Korona. Piłkę w pole karne dośrodkował Kiełb, ta trafiła pod nogę Markovicia, lecz jego strzał z kilkunastu metrów został zablokowany.
  • 5'
    Pinto z "Beresiem" na spółke wybijają piłkę poza pole karne swojej drużyny.
  • 5'
    Szarżę Koseckiego na lewej stronie zatrzymuje Jovanović
  • 4'
    Piłka odbija się od Outtary, Piech wrzuca tzw. "świecę", lecz Korona oddala zagrożenie i piłka w posiadaniu legijnych defensorów.
  • 4'
    Lewczuk niedokładnie wybija dośrodkowanie Janoty i rzut rożny dla Korony. Przy piłce Golański.
  • 2'
    Podanie od Portugalczyka delikatnie za mocne, piłka została na krótko wycofana do tyłu. Dośrodkowanie Ryczkowskiego do niepilnowanego w polu karnym Piecha zakończyło się niedokładnym przyjęciem napastnika Legii.
  • 2'
    Bereszyński wywalczył kolejny rzut rożny, tym razem z drugiej strony boiska.
  • 1'
    Pierwszy rzut rożny dla legionistów. Piłkę w narożniku ustawia Helio Pinto.
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Pierwsze jedenastki obu zespołów pojawiają się na boisku. Trybuny intonują "Mistrzem Polski jest Legia".
  • 0
    Na stadionie rozbrzmiewa właśnie "Sen o Warszawie".
  • 0
    Obie drużyny w pełnych składach rozgrzewają się już na murawie stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3.
  • 0
    Dzisiejszy skład wystawiony przez Henninga Berga można śmiało nazwać eksperymentalnym. Od pierwszej minuty w składzie Legii zobaczymy m.in. 16-letniego Krystiana Bielika, a także Łukasza Monetę, Adama Ryczkowskiego czy Mateusza Wieteskę.
  • 0
    Witamy! Dziś Legia Warszawa zmierzy się na boisku przy ul. Łazienkowskiej z ostatnią obecnie drużyną w tabeli T-Mobile Ekstraklasy - Koroną Kielce. Początek spotkania o godzinie 15:30.
Legia WarszawaKorona Kielce
63'
79'

79' Leonardo dos Santos

90'

90' Boliguibya Ouatara