Centralna Liga Juniorów 2017/2018 - 1/2 finału

11'
35'
72'
  • 90+4'
    Koniec meczu Legia wygrała z Lechem we Wronkach 2:1 w pierwszym meczu półfinału Centralnej Ligi Juniorów.
  • 90+3'
    Legioniści umiejętnie oddalają zagrożenie od własnej bramki, grają mądrze. Wygrana jest bardzo blisko.
  • 90+1'
    Legioniści grają bardzo zdyscyplinowani taktycznie, nie pozwalają rywalowi na wiele.
  • 90'
    Naprawdę miło patrzeć jak świetnie ustawia się i interweniuje we Wronkach Bondarenko.
  • 89'
    Dośrodkowywał Andrzejewski ale wprost na głowę jednego z piłkarzy Legii.
  • 89'
    Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.
  • 88'
    Legioniści walczą do ostatniej minuty, agresywnie atakują rywala już na połowie przeciwnika.
  • 88'
    Sobol falowany z lewej strony pola karnego
  • 87'
    Zmiana w Legii - Bartłomiej Kukułowicz zmienia zmęczonego Kamila Orlika
  • 86'
    Szarżował Orlik, ale został zatrzymany przez Norkowskiego
  • 83'
    zmiana w Legii Neumana zastąpił Sitek
  • 82'
    zmiana w Lechu - Szymczak zmienia Kryga
  • 81'
    Zmiana w Lechu Bieniek wszedł za Zalewskiego
  • 81'
    Bieniek ukarany żółtą kartką za bardzo ostre wejście w Neumana
  • 80'
    żółta kartka dla Matuszewskiego
  • 79'
    Zjawiński otoczony dwoma obrońcami stracił pikę na 25 metrze od bramki Lecha
  • 79'
    Orlik twardo stający na nogach wymusił faul w środku boiska
  • 78'
    tym razem obrońcy Lecha poradzili sobie z dośrodkowaniem z rzutu rożnego
  • 77'
    Szwed wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 76'
    Andrzejewski brzydko faulował Karbownika
  • 74'
    Orlik i Norkowski ukarani żółtymi kartkami
  • 74'
    Prostopadła piłka w pole karne do Sobola, ale znakomicie znów spisał się Mateusz Bndarenko
  • 73'
    Piłkarzom Lecha puszczają nerwy, przepychanka na boisku
  • 72'
    Dośrodkowanie wprost na głowę Łukasza Zjawińskiego a ten nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Brawo Zjawa!
  • 71'
    GOL!!!! 2:1 dla Legii!
  • 69'
    Zmiana w Lechu - Andrzejewski za Marchwińskiego
  • 69'
    Orlik wywalczył rzut rożny
  • 68'
    Karbownik w szarży na bramkę Lecha, powalony na 20 metrze, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.
  • 67'
    Akcja Legii zapoczątkowana przez Szweda, później jednak na raty powstrzymywani byli i Orlik i Zjawiński
  • 66'
    Przydałby się w środku pola ktoś, kto by uspokoił grę, przytrzymał futbolówkę i regulował tempo gry
  • 65'
    Legia gra wysokim pressingiem, ale mimo to do strzału doszedł Skóraś, uderzył tuż przy słupku i Miszta z trudem zdołał wybić piłkę na rzut rożny.
  • 62'
    Zmiana w Legii za Thompsona wszedł Michał Mydlarz
  • 61'
    Hubert Sobol dograł mocno w pole karne do Pawła Tupaja, ale ten oddał strzał wprost w Cezarego Misztę.
  • 60'
    Kamil Orlik odebrał piłkę na 35 metrze, uderzył na bramkę z 25 metra, ale posłał futbolówkę wysoko ponad bramką.
  • 58'
    Paweł Tupaj uderzał na bramkę Legii ale pomylił się o kilka metrów
  • 57'
    Filip Marchwiński w ostatnim momencie zablokowany w polu karnym Legii przez ofiarnie interweniującego Mateusza Bondarenkę.
  • 56'
    Akcja Legii ale na spalonym Zjawiński
  • 54'
    Tym razem gorąco było w polu karnym Lecha. Strzał próbowali oddać i Zjawiński i Orlik, ale ich próby zostały udaremnione
  • 54'
    Szwed zagrywał prostopadła piłkę do Zjawińskiego, ale czujni byli obrońcy
  • 51'
    akcja Lecha ale Thompson czujnie w defensywie
  • 50'
    Akcja Legii, król na pozycji prawoskrzydłowego ale zbyt płaskie dośrodkowanie
  • 50'
    Szwed zmienił Rosołka
  • 49'
    Lech wywalczył rzut rożny, po chwili Zimmer nie trafił w piłkę, a uderzenie Sobola zostało zablokowane. Zakotłowało się w polu karnym Legii.
  • 46'
    Dobra sytuacja Lecha, ale Miszta bron strzał Sobola
  • 45+18'
    Rosołek na skrzydle, a w środku Orlik - rotacja trenera Kobiereckiego
  • 45+17'
    Druga połowa meczu rozpoczęta
  • 45+1'
    Koniec pierwszej części gry. Legia do przerwy remisuje we Wronkach z Lechem 1:1 w półfinale Centralnej Ligi Juniorów.
  • 44'
    Lech dwukrotnie próbował akcji górą, ale tam w obu przypadkach pojedynki główkowe wygrał Matuszewski.
  • 42'
    Ależ szansę miał Lech. Bondarenko skiksował i Tupaj miał znakomitą okazję, ale posłał piłkę nad poprzeczką z trzech może czterech metrów.
  • 41'
    Matuszewski ostro dograł piłkę w pole karne, ale ta padła łupem bramkarza.
  • 40'
    Skóraś ograł Karbownika, ale zatrzymał się Matuszewskim.
  • 39'
    Dobra akcja Orlika, ale zatrzymała się na Thomsonie, który stracił futbolówkę
  • 38'
    Gospodarze trochę zaskoczeni bramką dla Legii, notują słabszy okres gry
  • 35'
    Kamil Orlik pozwolił sobie na mocne dośrodkowanie w bramkę, piłkę tylko trącił Mateusz Bondarenko i zmylił bramkarza. Legioniści wyrównali stan meczu. Brawo!
  • 34'
    Neuman faulowany przez Zalewskiego na wysokości pola karnego, z jego lewej strony
  • 34'
    Gol 1:1 Bondarenko!
  • 32'
    Bartkowiak dośrodkowywał z rzutu rożnego, Skrzypczak na szczęście nie sięgnął piłki, ale było groźnie pod bramką Miszty
  • 30'
    Lechici przeciągnęli rzut rożny, od bramki wznowi Miszta
  • 29'
    Rykoszet, jednak Miszta w porę zareagował, rzucił się i sparował strzał na korner
  • 28'
    Strata Orlika, ale skrzydłowy naprawił swój błąd. Później legioniści zażegnali niebezpieczeństwo blisko swojej bramki
  • 26'
    Matuszewski uprzedził teraz Skórasia po podaniu z głębi pola
  • 25'
    Neuman ruszył flanką, ale dośrodkował już zza linii końcowej
  • 24'
    Orlik pobiegł środkiem i upadł po kontakcie z rywalem, ale sędzia nakazał mu wstawać i kontynuował grę
  • 22'
    Bondarenko wybiegł nieco wyżej, ale popisał się niedokładnym zagraniem w kierunku Rosołka
  • 21'
    Król zacentrował na Zjawińskiego, jednak Mrozek wyskoczył w powietrze i złapał piłkę
  • 20'
    Orlik zwiódł przeciwników na skrzydle i uderzył z dystansu. Strzał szybował ponad poprzeczką
  • 18'
    Amos ruszył środkiem, ale zamiast zagrać do Orlika, stracił futbolówkę. Na szczęście dla Legii, poznaniacy nie wykorzystali tej okazji
  • 18'
    Neuman zszedł do środka, zagrał do Króla. Kapitan dośrodkował z powietrza wprost w rękawice Mrozka
  • 16'
    Neuman spojrzał, ale zagrał za plecy wychodzącego Orlika
  • 15'
    Rosołek przewinił w walce o piłkę
  • 14'
    Sobol zszedł do środka i płasko uderzył z prawej nogo obok słupka Miszty
  • 12'
    Orlik przerzucił futbolówkę do Neumana, ale warszawiak nie zdołał do niej dobiec
  • 10'
    Bondarenko! Stoper Legii popisał się genialnym wślizgiem i zatrzymał pędzącego Sobola
  • 10'
    0:1. Sobol trafia do siatki po zamieszaniu w polu karnym
  • 9'
    Zjawiński szukał Rosołka, który wyrzucił się trochę do linii końcowej, następnie chciał dośrodkować, ale Mrozek spokojnie chwycił futbolówkę
  • 8'
    Zjawiński wymanewrował rywala i dośrodkował. Obrońca "Kolejorza" przeciął podanie, do którego nie doszedł Rosołek
  • 7'
    Tupaj kąśliwie uderzył, jednak Miszta kontrolował tor lotu piłki
  • 6'
    Neuman chciał zagrać prostopadle do Zjawińskiego, ale obrońcy Lecha przeczytali zagranie pomocnika
  • 5'
    Rzut rożny dla gości. Neuman wywalczył stały fragment po faulu Zimmera
  • 4'
    Król ruszył lewą stroną, jednak Zimmer skutecznym wślizgiem wywalczył aut dla miejscowych
  • 3'
    Przyjezdni utrzymują się częściej przy futbolówce, lecz poznaniacy na razie skupiają się na defensywie
  • 1'
    Zjawiński faulowany w środku pola. Stały fragment dla Legii nie przyniósł rezultatów
  • 0
  • 0
    Oto skład legionistów: Miszta - Król, Bondarenko, Pietrzyk, Matuszewski - Karbownik, Thompson - Neuman, Rosołek, Orlik - Zjawiński.
  • 0
    Witamy! O godzinie 17:00, we Wronkach, rozpocznie się pierwszy mecz półfinałowy mistrzostw Polski juniorów starszych. Rywalem stołecznego klubu będzie Lech Poznań
  • 0
    Legioniści zdobyli tytuł mistrzowski trzy razy z rzędu, z kolei rok temu wygrali z poznaniakami właśnie w półfinałach, następnie pokonali Pogoń Szczecin
Lech PoznańLegia Warszawa

11' Hubert Sobol

11'
35'

35' Mateusz Bondarenko

72'

72' Łukasz Zjawiński