52'
74'
85'
  • 90+5'
    Koniec meczu! Po bramkach Jakuba Koseckiego, Tomasza Jodłowca i Ivicy Vrdoljaka Legia pokonuje Cracovię 3:1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do pomeczowych materiałów!
  • 90+4'
    Będzie jeszcze okazja do oddania strzału lub dośrodkowania z rzutu wolnego dla Cracovii. Faulował Dossa Junior
  • 90+4'
    Z miękką wrzutką poradzili sobie obrońcy z Warszawy
  • 90+3'
    Jeszcze jeden strzał poszybował w stronę bramki Jałochy, ale po raz kolejny daleko od celu
  • 90+2'
    Skuteczna interwencja Rzeźniczaka po akcji Cracovii lewą stroną boiska
  • 90+1'
    Próbował z dystansu Jaroszyński, ale posłał futbolówkę za wysoko
  • 90+1'
    Sędzia Mariusz Złotek przedłużył drugą część spotkania o cztery minuty
  • 90'
    Cracovia jeszcze wierzy, jeszcze próbuje, ale najczęściej kończy się to na stoperach Legii
  • 89'
    Kolejne starcie z udziałem bramkarza Legii. Jałocha interweniował pod nogami szarżującego napastnika, lekko ucierpiał, a arbiter zinterpretował to jako faul na bramkarzu zespołu z Warszawy
  • 88'
    Kibice Cracovii swoją frustrację wylewają na sędziego
  • 87'
    Strzału spróbował Ryczkowski, ale uderzył zbyt słabo, aby zaskoczyć Pilarza
  • 86'
    Szarżował Bereszyński, jednak dobrze interweniował obrońca. Będzie rzut rożny
  • 85'
    Lewczuk dość ryzykownie interweniował przed polem karnym, ale gra potoczyła się dalej. Strzał jednego z zawodników Cracovii poszybował jednak nad poprzeczką
  • 85'
    Żółtą kartką upomniany Bartosz Rymaniak. Legioniści już rozpoczęli grę
  • 84'
    Gra stała się nieco szarpana, walka toczy się głównie w środku pola
  • 82'
    Na spalonym Jakub Kosecki
  • 81'
    Bramkarz Cracovii chciał pospieszyć się przy wybiciu i posłał piłkę poza boisko
  • 80'
    Dobre podanie w kierunku Saganowskiego, ale szybszy okazał się Pilarz
  • 79'
    Na pole karne Legii spadła petarda hukowa, która wybuchła tuż obok Helio Pinto. Przerwa w grze, a na murawie wylądowała druga petarda
  • 79'
    Gra już wznowiona, dośrodkowanie z rzutu rożnego zbyt mocne
  • 78'
    Krótkie wybicie, będzie jeszcze jeden korner
  • 77'
    Rzut rożny dla Cracovii po interwencji Bereszyńskiego
  • 76'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale tam w powietrzu panował Dossa Junior
  • 75'
    Lewczuk wślizgiem zażegnuje niebezpieczeństwo, aut dla Cracovii
  • 74'
    1:3! Kapitan Legii mocnym, precyzyjnym strzałem w prawy róg bramkarza podwyższa prowadzenie Legii!
  • 74'
    Zmiana w Cracovii. Łukasza Zejdlera zastąpił Przemysław Kita
  • 73'
    Rzut karny dla Legii! Po strzale Dudy do piłki dopadł Pinto, zagrał ją wzdłuż linii bramkowej, a tam faulowany był Saganowski!
  • 73'
    Do piłki podejdzie Ivica Vrdoljak
  • 72'
    Znów szczęścia próbował Budziński, ale Konrad Jałocha poleciał w kierunku piłki jak w trybie slow motion i bez problemów ją chwycił :)
  • 71'
    Kolejna próba Budzińskiego po kiepskiej próbie wybicia piłki najpierw przez Dossę Juniora, a potem Igora Lewczuka, ale po raz kolejny nieudana
  • 71'
    W polu karnym przedzierał się Kosecki, ale jego strzał minął bramkę Cracovii
  • 70'
    Jak się okazuje, była to ostatnia interwencja pomocnika Legii. Zdobywcę drugiej bramki dla drużyny z Łazienkowskiej zastąpił Ivica Vrdoljak
  • 69'
    Ryczkowski przegrał pojedynek z jednym z rywali, ale kontrę faulem przerwał Jodłowiec
  • 68'
    Jałocha po dośrodkowaniu minął się z piłką, ale zamykający akcję Rymaniak posłał ją w boczną siatkę
  • 67'
    Dobre uderzenie z dystansu Budzińskiego, ale świetnie Jałocha. Będzie rzut rożny
  • 66'
    Kolejny korner dla gospodarzy
  • 66'
    Wyjaśniają obrońcy Legii, a wspomagający ich Ondrej Duda wybił piłkę poza boisko
  • 65'
    Z pomocą przyszedł jeden z zawodników Cracovii, posyłając piłkę wysoko nad bramką Jałochy
  • 64'
    Rzut wolny dla Cracovii. Trzeba to wybić!
  • 63'
    Będzie rzut rożny dla Cracovii
  • 63'
    Po małym zamieszaniu piłka wylądowała w rękach Jałochy
  • 62'
    Niedokładne podanie Jodłowca, od autu rozpoczęła Cracovia
  • 62'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii wybił Rzeźniczak, ale nadal przy piłce Cracovia. Strzału spróbował Rymaniak, ale posłał piłkę daleko od słupka
  • 61'
    Steblecki ruszył do podania z głębi pola niczym najszybszy koń wyścigowy świata, Shareef Dancer, ale nie zdołał jej opanować. Może dlatego jest wart nieco mniej, niż 40 milionów dolarów :)
  • 60'
    Legioniści rozpoczęli jednak krótko i budują kolejną akcję
  • 59'
    Faulowany Saganowski, będzie okazja do dośrodkowania
  • 59'
    W międzyczasie Dariusza Zjawińskiego zmienił Sebastian Steblecki
  • 58'
    Jeszcze jedna zmiana w Legii. Radovicia zastępuje Ondrej Duda
  • 57'
    Niestety, Dusan Kuciak nie dokończy spotkania. Zastępuje go Konrad Jałocha. To pewnie efekt starcia ze Zjawińskim w pierwszej połowie
  • 56'
    Obrońcy Legii wybili piłkę, a po chwili faulowany był Kosecki
  • 55'
    Faul na Dudzicu przy linii bocznej, będzie rzut wolny dla Cracovii
  • 53'
    Żółtą kartką za faul na Koseckim ukarany Dudzic
  • 53'
    Z rzutu wolnego Pinto w pole karne, ale dobrze wypiąstkował Pilarz
  • 52'
    Prostopadłego podania próbował Ryczkowski, ale niestety skiksował
  • 50'
    Zagranie ręką Dossy Juniora. Rzut wolny dla Cracovii, jednak już przy piłce legioniści
  • 48'
    Wymarzony początek drugiej połowy dla legionistów. Teraz powinno być już łatwiej
  • 48'
    Zmiana w zespole Cracovii. Krzysztofa Nykiela zastąpił Bartłomiej Dudzic
  • 47'
    1:2! Kapitalne uderzenie z dystansu Tomasza Jodłowca i Pilarzowi nie pozostało nic innego, niż tylko wyciągnąć piłkę z siatki!
  • 46'
    I zabrzmiał pierwszy gwizdek drugiej połowy!
  • 45+15'
    Obie jedenastki wróciły już na murawę. Legia na razie bez zmian personalnych.
  • 45+8'
    Przed momentem pojawił się również Ivica Vrdoljak. Razem z rezerwowych bramkarzem, Konradem Jałochą, jest ich więc trzech.
  • 45+6'
    Na murawie rozgrzewa się tylko jeden rezerwowy drużyny Henninga Berga w dzisiejszym spotkaniu - Arkadiusz Piech.
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy! Po 45 minutach Cracovia remisuje z Legią 1:1
  • 45'
    Pierwsza część spotkania potrwa o dwie minuty dłużej
  • 45'
    Niedokładne podanie Saganowskiego i piłkę złapał bez żadnych problemów Pilarz
  • 44'
    Tym razem do piłki zagranej na lewą stronę ruszył Nowak, ale na szczęście jego podanie do środka było niedokładne
  • 43'
    Dossa Junior przeciął podanie do Nowaka, Legia znów w ataku pozycyjnym
  • 42'
    Lewą stroną ruszył Zjawiński, do napastnika Cracovii ruszył Kuciak, został jednak ubiegnięty przez napastnika Cracovii! Na szczęście po minięciu golkipera nie trafił do bramki, a Kuciak po chwili wrócił między słupki!
  • 41'
    Cóż za niesamowita sytuacja! Kontuzjowany Kuciak!
  • 40'
    Dośrodkowanie w pole karne skutecznie wybili Lewczuk do spółki z Radoviciem
  • 38'
    Tym razem korner dla Cracovii. Dośrodkowywał będzie Damian Dąbrowski
  • 38'
    Skuteczne piąstkowanie Kuciaka w połączeniu z przewróceniem Radovicia przez jednego z rywali dało efekt w postaci rzutu wolnego dla Legii
  • 37'
    Świetna prostopadła piłka do wybiegającego Zjawińskiego, ale napastnik Cracovii przegrał pojedynek z Kuciakiem! Doskonała interwencja słowackiego bramkarza
  • 35'
    Ostre starcie Jodłowca z jednym z rywali, legionista leży na murawie opatrywany przez lekarzy
  • 35'
    Gra wznowiona. Rozpoczęli legioniści
  • 33'
    Lewczuk uderzał sprzed pola karnego, ale wysoko nad bramką
  • 32'
    Rzut wolny dla Legii. Przy piłce czekają Radović i Pinto
  • 32'
    Strzał Pinto trafił w mur, z próbą dośrodkowania poradzili sobie obrońcy Cracovii
  • 31'
    Legioniści próbują budować atak pozycyjny, długo utrzymują się przy piłce, ale nadal bez zagrożenia dla bramki Cracovii
  • 29'
    Koszmarny strzał Budzińskiego, który posłał piłkę wysoko nad bramką Kuciaka
  • 28'
    Kolejne niedokładne dośrodkowanie Pinto i od bramki rozpocznie Pilarz
  • 27'
    Dobre dośrodkowanie, ale piłkę świetnie wybija Jodłowiec. Po chwili poprawkę wypiąstkował Kuciak, a kolejną dobitkę bramkarz Legii wyłapał. Było gorąco!
  • 27'
    Rzut wolny dla Legii z ok. 30 metrów
  • 26'
    Dossa Junior tym razem skutecznie. Rzut rożny dla Cracovii
  • 25'
    Z lewej strony dośrodkowywał Zejdler, ale zbyt głęboko i piłka wylądowała w rękach Kuciaka
  • 24'
    Nasza krytyka chyba podziałała na Helio Pinto, który podciągnął z piłką kilkanaście metrów, oddał ją do wbiegającego Koseckiego, a ten pewnym strzałem pokonał Pilarza. Remis przy Kałuży!
  • 24'
    Być może zdobyta bramka podziała motywująco na nieco sennych do tej pory legionistów
  • 23'
    1:1!
  • 22'
    Bereszyński wpadł w pole karne, ale został zatrzymany przez obrońcę. Będzie rzut rożny
  • 22'
    Ponownie Pinto, ponownie fatalna piłka. To nie jest najlepszy mecz pomocnika Legii...
  • 21'
    Kiepskie zagranie Adama Marciniaka z głębi pola, rozpocznie Kuciak
  • 20'
    Rzeźniczak wybił dośrodkowanie, w ostatniej chwili ubiegając czyhającego na piłkę Nowaka
  • 19'
    Kosecki świetnym zwodem uwolnił się spod opieki obrońcy, ale następnie nieco się "zakręcił" i zgubił piłkę
  • 18'
    Na boisku trwa klincz. Legioniści próbują budować atak pozycyjny, ale są blokowani przez mądrze ustawionych piłkarzy Cracovii
  • 17'
    Tym razem na spalonym były piłkarz Legii, a obecnie napastnik Cracovii, Dariusz Zjawiński
  • 17'
    Przed polem karnym padł Saganowski, ale sędzia ani myślał użyć gwizdka
  • 16'
    Bliski straty piłki w środku pola Lewczuk, ale ostatecznie udało się ją utrzymać. Chwilę później uderzał Kosecki, ale jego strzał był bardzo wątpliwej jakości
  • 15'
    Tym razem Pinto nieco lepiej, ale znów żaden z zawodników nie sięgnął futbolówki
  • 14'
    Będzie rzut rożny dla Legii. Może teraz?
  • 13'
    Na spalonym Dawid Nowak. Znów było niebezpiecznie
  • 13'
    Znów zbyt mocne dośrodkowanie Pinto. Na razie nie zagrał ani jednej dobrej piłki
  • 12'
    Chwila przerwy w grze, sędziowie musieli coś między sobą skonsultować, ale już wszystko w porządku
  • 12'
    Kosecki ni to wrzucał, ni strzelał na bramkę rywala. Bez problemów piłkę wyłapał Pilarz
  • 11'
    Znów zagubił się gdzieś Lewczuk, na szczęście Nowak nie przyjął podania od Zejdlera
  • 11'
    Pinto dośrodkował w pole karne, ale piłki nie sięgnął ani Radović, ani Saganowski
  • 10'
    Bardzo dobrze do akcji ofensywnej podłączył się Bereszyński, ale nie zdołał opanować w polu karnym Cracovii piłki zagranej przez Koseckiego
  • 9'
    Bardzo prosty błąd Jodłowca, który źle zagrał do Lewczuka. W grze Legii na razie brakuje spokoju i komunikacji
  • 8'
    Helio Pinto w pole karne, ale zbyt mocno, aby piłki mógł sięgnąć Rzeźniczak. Rozpocznie Pilarz
  • 7'
    Legioniści sprawiają wrażenie nieco zagubionych, a krakowianie skwapliwie to wykorzystują, co i rusz przedostając się pod pole karne Legii
  • 7'
    Faulowany Adam Ryczkowski, dobra okazja do dośrodkowania
  • 6'
    Nadal w natarciu Pasy, na szczęście ogrywający Igora Lewczuka Dariusz Zjawiński wybiegł z piłką poza boisko. Od bramki Kuciak
  • 5'
    Świetną akcją popisali się piłkarze Cracovii. Z lewej strony podawał Łukasz Zejdler, Damian Dąbrowski zagrał prostopadłą piłkę za plecy obrońców, a wychodzący Dawid Nowak nie miał problemów z pokonaniem Kuciaka
  • 3'
    1:0 dla Cracovii!
  • 2'
    Tym razem dośrodkowywał Kosecki, ale trafił wprost w plecy... Bereszyńskiego
  • 2'
    Rzut wolny dla Cracovii, będzie okazja do groźnego dośrodkowania w pole karne
  • 2'
    Z wrzutką Marciniaka bez żadnych problemów poradził sobie Jodłowiec
  • 1'
    Strata Koseckiego na lewej stronie boiska, ale piłkę szybko odzyskali legioniści. Po chwili wrzutkę Zejdlera głową z własnego pola karnego wybił Rzeźniczak
  • 0
    I rozpoczęła Legia!
  • 0
    Obie drużyny wychodzą już na murawę przy akompaniamencie hymnu Cracovii!
  • 0
    Biorąc pod uwagę dość duże promocje podczas sprzedaży biletów, frekwencja na meczu nie poraża. Ale to już na pewno nie problem Legii :)
  • 0
    Oba zespoły skierowały się już do szatni. Za około 10 minut początek spotkania!
  • 0
    Spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek, a pomagać mu będą Krzysztof Myrmus i Dawid Golis. Arbitrem technicznym dzisiejszego spotkania jest Rafał Sawicki
  • 0
    Świetną interwencją podczas rozgrzewki popisał się Dusan Kuciak, oby tak dalej! Marek Saganowski trafił natomiast w poprzeczkę, mając przed sobą pustą bramkę - tutaj powtórki byśmy sobie nie życzyli :)
  • 0
    Ze stadionowych głośników niesie się "Mała Wojna". Trybuna prasowa nie pozostaje obojętna - nie brakuje nucących przebój Lady Pank :-)
  • 0
    Przed tygodniem, w kolejce inauguracyjnej obie ekipy zanotowały porażki. Gospodarze będą chcieli zrehabilitować się dziś za przegraną 0:2 z Górnikiem, natomiast goście za porażkę 0:1 z GKS-em Bełchatów.
  • 0
    Witamy serdecznie ze stadionu Cracovii przy ulicy Kałuży! Za pół godziny rozpocznie się tu mecz Legii z "Pasami" w ramach 2. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Pod Wawelem jest ładna pogoda, bez opadów. Na murawie rozgrzewają się już obie jedenastki.
CracoviaLegia Warszawa

4' Dawid Nowak

4'

52' Bartłomiej Dudzic

52'
74'

74' Ivica Vrdoljak (k.)

85' Bartosz Rymaniak