Dziękujemy za uwagę. Zapraszamy na materiały pomeczowe - zdjęcia oraz wypowiedzi trenerów i piłkarzy.
  • 90+4'
    "Co wy robicie? Wy naszą Legię hańbicie!" - rozbrzmiewa na trybunach przy Łazienkowskiej. W dużo lepszych humorach kibice przyjezdnych
  • 90+3'
    Kuciak wędruje w pole karne przeciwnika, jednak na nic się to zdaje. Legia rozpoczyna ligowy sezon 2014/15 od porażki 0:1 z GKS-em Bełchatów...
  • 90+2'
    Ślusarski zmieniony przez Danilisa Turkovsa
  • 90+1'
    Ryczkowski zatrzymuje nieprzepisowo Mateusza Maka, długim wykopem piłkę wybija Malarz
  • 90+1'
    Kamil Poźniak z żółtą kartką
  • 90'
    Dodatkowe dwie minuty nadziei dla zespołu Legii
  • 89'
    Kontratak GKS-u Bełchatów, groźny strzał Mójty broni z trudem Kuciak
  • 89'
    Ślusarski kradnie kolejne, cenne sekundy przetrzymując piłkę w narożniku boiska
  • 86'
    Kolejny faul gości i Helio Pinto przed próbą dośrodkowania piłki w pole karne przeciwnika
  • 86'
    Pinto zdecydował się na strzał, lecz piłka nie leciała nawet w światło bramki
  • 85'
    Żyleta śpiewa - Mistrzem Polski jest Legia - do końca wspierając podopiecznych trenera Berga
  • 85'
    Rajd Koseckiego prawą stroną, jego strzał zostaje jednak zablokowany
  • 84'
    Aktywny w dzisiejszym spotkaniu Michał Mak opuszcza boisko. W jego miejsce Adam Mójta.
  • 83'
    Adrian Basta fauluje rozpędzonego Bereszyńskiego i otrzymuje za to przewinienie żółtą kartkę, okazja dla Legii na dośrodkowanie w pole karne przeciwnika
  • 83'
    Dośrodkowanie Pinto z rzutu wolnego wybija Malarz, przy piłce nadal gospodarze
  • 82'
    Pinto trafia w mur, dobitka Dossy Juniora zatrzymuje się na jednym z obrońców GKS-u Bełchatów
  • 81'
    Okazja dla Legii. Rzut wolny z odległości 17 metrów od bramki Malarza, przy piłce Pinto i Dossa Junior
  • 78'
    Kosecki świetnie wystawia piłkę Lewczukowi, a ten przenosi piłkę wysoko nad bramką gości
  • 76'
    Kontratak gości przerywa Bereszyński
  • 75'
    Ponownie Ślusarski na spalonym, po podaniu od Mateusza Maka
  • 74'
    Dużo niedokładności w grze drużyny mistrza Polski. Tym razem nie zrozumieli się Lewczuk i Kalinkowski
  • 73'
    Piech do Saganowskiego, lecz jego strzał zablokowany przez obrońców z Bełchatowa
  • 72'
    Kalinkowski nieprzepisowo zatrzymuje Mateusza Maka, piłka dla gości
  • 72'
    Nieporozumienie w szeregach Legii, za darmo oddajemy piłkę rywalom
  • 69'
    Poźniak ogrywa Rzeźniczaka przed polem karnym Legii, lecz jego strzał przelatuje wysoko ponad bramką Legii
  • 68'
    Na pozycji spalonej Ślusarski
  • 67'
    Dośrodkowanie Pinto w pole karne GKS-u, strzał Piecha głową ponad bramką Malarza
  • 64'
    Legioniści pospieszyli się przy rozegraniu stałego fragmentu gry, sytuację ratował Dossa Junior dośrodkowując z bocznej strefy boiska, jednak strzał głową Lewczuka ponad poprzeczką
  • 64'
    Szymon Sawala zmienia w ekipie gości Patryka Rachwała
  • 63'
    Strzał Piecha, po rykoszecie, ląduje poza linią końcową boiska, rzut rożny dla legionistów
  • 61'
    Długa piłka od Kalinkowskiego w stronę Koseckiego. Skrzydłowy Legii nie zdążył do piłki
  • 60'
    Ładna, kombinacyjna akcja Pinto i Lewczuka. Dośrodkowanie tego drugiego delikatnie za mocne
  • 59'
    Rozpaczliwy strzał z dystansu Telichowskiego i od bramki Kuciak
  • 58'
    Po dośrodkowaniu Lewczuka z prawej strony, piłka wybita została przed pole karne. Z pierwszej piłki uderzał na bramkę Helio Pinto, jednak przestrzelił w tej sytuacji
  • 57'
    Akcja legionistów zbudowana z przypadkowych odbić piłki kończy się przejęciem piłki przez bramkarza GKS-u
  • 56'
    Długa piłka w pole karne Legii, na rzut rożny piłkę wybija Lewczuk
  • 56'
    Niegroźny strzał Ślusarskiego spokojnie łapie Dusan Kuciak
  • 55'
    Faul "Sagana" w środku pola, poszkodowanym Grzegorz Baran
  • 54'
    Świetna, indywidualna akcja Bartosza Bereszyńskiego. Boczny obrońca Legii przebiegł z piłką połowę boiska, podał minimalnie za mocno do Ryczkowskiego i jego sytuacyjny strzał złapał Arkadiusz Malarz
  • 52'
    Groźnie zapowiadał się kontratak graczy z Bełchatowa, ale piłki nie opanował Mateusz Mak
  • 51'
    Dośrodkowanie Koseckiego wybite przez Telichowskiego
  • 49'
    faul Kalinkowskiego na Rachwale, przy piłce GKS
  • 48'
    Za lekkie dośrodkowanie Pinto z rzutu wolnego i goście wybijają piłkę
  • 48'
    Długa piłka Pinto do Ryczkowskiego przejęta przez Bastę
  • 47'
    Żółtą kartką upomniany przez arbitra Patryk Rachwał
  • 46'
    Potrójna zmiana w zespole Legii od początku drugich czterdziestu pięciu minut. Dwaliszwilego zastępuje Marek Saganowski, za Vrdoljaka zagra Bartłomiej Kalinkowski, a Mateusza Wieteskę zmienia Jakub Rzeźniczak
  • 45+20'
    Zaczynamy drugą połowę
  • 45+2'
    Kontratak w ostatnich sekundach pierwszej połowy, dokładne podanie Michała Maka między linię obrony Legii i Kuciaka, wślizgiem piłkę do bramki wbija Ślusarski
  • 45+2'
    Dość zaskakujący koniec pierwszej połowy meczu
  • 45'
    Świetna okazja dla Legii, po akcji Koseckiego, który ograł obrońcę z Bełchatowa, lecz z jego strzałem poradził sobie Malarz
  • 45'
    Pierwsza połowa przedłużona o jedną minutę
  • 44'
    Niecelne podanie Vrdoljaka do Piecha, od autu goście
  • 42'
    Brutalny faul Ślusarskiego na Piechu i żółta kartka dla byłego gracza Arki Gdynia
  • 40'
    Podanie od środkowego pomocnika Legii trafia właśnie do Gruzina, którego strzał wyłapuje bramkarz gości
  • 39'
    Ponownie Pinto będzie dośrodkowywał w pole karne GKS-u Bełchatów, po tym jak faulowany był Dwaliszwili
  • 38'
    Kompletnie niepilnowany w polu karnym gości Wieteska nie trafia czysto w piłkę i rozpocznie Malarz
  • 37'
    Telichowski fauluje Piecha przy linii bocznej boiska, do dośrodkowania piłki w pole karne przymierza się Helio Pinto
  • 37'
    sędzia wstrzymuje wykonanie stałego fragmentu gry, upomina Vrdoljaka i Rachwała
  • 36'
    Trener Legii Warszawa podpowiada Dwaliszwilemu w kwestii poprawnego ustawienia się na boisku
  • 35'
    Za mocne dośrodkowanie do Ślusarskiego i od autu rozpoczną podopieczni trenera Berga
  • 34'
    Nieporozumienie Pinto z Piechem i piłka dla gości
  • 32'
    Groźny strzał Michała Maka, potem poprawka Mateusza Maka, jednak w obu sytuacjach, z małymi problemami, radzi sobie Kuciak
  • 31'
    Bartosz Ślusarski nie wykorzystuje 100% okazji, jego strzał głową z odległości pięciu metrów mija bramkę Legii
  • 29'
    Kolejny faul Lewczuka na Michale Maku
  • 28'
    Groźna kontra Legii, prostopadłe podanie od Piecha do Koseckiego, który nieczysto trafia w piłkę
  • 27'
    Żółta kartka dla Helio Pinto
  • 26'
    Faul przed samym polem karnym Legii, podopieczni Kamila Kieresia domagają się rzutu karnego
  • 25'
    Ponownie Vrdoljak stwarza dobrą okazję do strzelenia bramki. Piech i Dwaliszwili przeszkadzają sobie wzajemnie, piłka dla gości
  • 24'
    Dobra, prostopadła piłka Ryczkowskiego do Piecha, jednak w porę z bramki wychodzi Malarz i wykopem zażegnuje niebezpieczeństwo
  • 24'
    Ryczkowski w świetnej okazji po podaniu od Vrdoljaka, lecz jego strzał mija bramkę Malarza
  • 23'
    Ostry faul Barana na Dwaliszwilim
  • 21'
    Lewczuk przerywa dobrze zapowiadającą się akcję gości
  • 20'
    Groźny strzał główką Michała Maka przelatuje nad poprzeczką bramki Kuciaka
  • 19'
    Nieporozumienie Dwaliszwilego i Ryczkowskiego
  • 18'
    Goście mają szansę na poprawę, tym razem z drugiej strony boiska
  • 18'
    Vrdoljak wraz z Pinto oddalają zagrożenie
  • 17'
    Lewczuk popycha Michała Maka, sędzia odgwizduje faul i będzie dobra okazja do dośrodkowania w pole karne dla drużyny GKS-u Bełchatów
  • 17'
    Nieudany strzał z przewrotki Ślusarskiego
  • 16'
    Ślusarski fauluje Vrdoljaka, legioniści budują następna akcje od tyłu
  • 13'
    Zablokowany strzał z dystansu Patryka Rachwała
  • 13'
    Dwaliszwili fauluje Barana w okolicach linii środkowej boiska
  • 12'
    Dośrodkowanie w pole karne Legii wybite przez Kuciaka
  • 10'
    Przekątna piłka w pole karne legionistów zostaje przechwycona przez Dusana Kuciaka
  • 9'
    Długie podanie Vrdoljaka do Ryczkowskiego, lecz młody legionista przegrywa pojedynek z Adrianem Bastą
  • 7'
    Groźna kontra gości, ale interweniujący Bereszyński wybija piłkę na rzut rożny
  • 6'
    Rzut rożny dla Legii po akcji z udziałem Ryczkowskiego, Bereszyńskiego i Piecha
  • 5'
    Ostra gra od początku ze strony obu drużyn, tym razem przewinienie popełnia Vrdoljak
  • 4'
    Piech faulowany na środku boiska
  • 2'
    Faulowany Michał Mak w środku pola, piłka dla gości
  • 2'
    Na boisku przez chwilę leżał Ivica Vrdoljak, ale kapitan Legii kontynuuje grę
  • 0
    Zaczynamy!
  • 0
    Piłkarze obu drużyn wraz z sędziami pojawiają się na boisku przy akompaniamencie "Mistrzem Polski jest Legia"
  • 0
    Kibice śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    Dużo pustych miejsc na trybunach stadionu przy ul. Łazienkowskiej na trochę ponad pięć minut przed początkiem spotkania
  • 0
    Oba zespoły w pełnych składach meldują się na murawie
  • 0
    Dusan Kuciak, Konrad Jałocha oraz trener Krzysztof Dowhań wychodzą na przedmeczową rozgrzewkę
  • 0
    Bramkarze zespołu gości rozgrzewają się już na płycie boiska
  • 0
    W sobotę o 20:30 Legia zagra w I kolejce T-Mobile Ekstraklasy z GKS-em Bełchatów. Legioniści rozpoczną w składzie: Kuciak - Lewczuk, Dossa, Wieteska, Bereszyński - Kosecki, Vrdoljak, Pinto, Ryczkowski - Dwaliszwili, Piech.
  • 0
    Na ławce usiądą: Jałocha, Rzeźniczak, Broź, Kalinkowski, Moneta, Bartczak, Saganowski
Legia WarszawaGKS Bełchatów

27' Helio Pinto

27'
41'

41' Bartosz Ślusarski

45'

45' Bartosz Ślusarski