58'
62'
76'
  • 90+6'
    Koniec meczu, Legia wygrywa 3:2, mecz był bardzo emocjonujący i nie należał do łatwych. Brawo. Teraz już tylko punkt do mistrzostwa Polski.
  • 90+4'
    Ojamaa może i dał się sprowokować, ale uderzył rywala w twarz. Sędzia trochę nie ogranął sytuacji
  • 90+3'
    Na boisku leży Daniel Łukasik i zwija się z bólu, ale zarówno nasi gracze jak i Górnicy nie przerwali gry
  • 90+3'
    Miłek już wstał i dostał solidną porcję gwizdów
  • 90+2'
    zmiana w Górniku za Małkowskiego wszedł Łukasiewicz
  • 90+1'
    Kolejne zamieszanie w polu karnym Legii, strzał z zerowego konta odbił Kuciak
  • 90'
    Legia wychodziła z kontrą, ale Rado nie nawiązał walki biegowej z Gwaze
  • 89'
    Korner dla Górnika, Madej w pole karne i sytuacja opanowana
  • 89'
    zmiana w Legii za Żyrę wszedł Broź
  • 89'
    Główkował Szeweluchin, uderzał Zachara i... piłka w rękach Kuciaka
  • 87'
    Ależ było gorąco pod naszą bramką, główka i z najwyższym trudem Kuciak na rzut rożny
  • 86'
    Oziębała uderzał na bramkę, tuż nad poprzeczką
  • 86'
    Dośrodkowanie Madeja przy kolejnej akcji Górnika, piłka minęła wszystkich zawodników, po chwili wybił ja Jodłowiec
  • 85'
    Zmiana w Legii za Dudę wchodzi Łukasik
  • 84'
    Dośrodkowanie w pole karne i... na szczęście sytuacja opanowana
  • 83'
    Z kornera nic gospodarzom nie wyszło, ale Górnik nadal jest w posiadaniu piłki
  • 83'
    Ojamaa faulował Madeja na 25 metrze od bramki, wolny dla Górnika
  • 82'
    Rado już poza boiskiem, ale kartki nie obejrzał na szczęście
  • 82'
    Olkowski zagrywał na dalszy słupek do Małkowskiego, ten główkował, ale Kuciak zdołał wybić na róg
  • 81'
    Vrdoljak długa piłka do Radovicia, ten zderzył się ze Steinborsem i potrzebuje opieki lekarzy. Rado faulował bramkarza, a ma już żółtą kartkę
  • 79'
    zmiana w Górniku za Drewniaka wszedł Jeż
  • 78'
    Najpierw uderzał Gwaze, ale jego strzał został zablokowany, po chwili do piłki dopadł Olkowski i mierzonym strzałem tuż przy słupku druga raz dziś pokonał Dusana Kuciaka.
  • 78'
    Żółtą kartką został ukarany Kuciak
  • 75'
    Bereszyński super wbiegł w pole karne, posłał piłkę wzdłuż bramki, ta minęła bramkarza, ale nie dotarła do Radovicia, którego ubiegł obrońca.
  • 75'
    3:2 Paweł Olkowski
  • 72'
    Danch najpierw stracił piłkę na rzecz Dudy, potem został ośmieszony, a na koniec faulował. Kapitan zabrzan ukarany żółtą kartką
  • 71'
    Wolny dla Legii z lewej strony boisko. Dośrodkowywał Brzyski , ale za nisko i piłka padła łupem obrońców
  • 69'
    Żyro minął jednego rywala, po chwili drugiego, ale pomagał sobie przy tym rękami i faul dla rywali
  • 67'
    Akcja Nakoulmy całkiem niezła, ale przy strzale Prejuce pomylił się jakieś 15 metrów
  • 65'
    Rado w pełnym biegu wycofał do Jodłowca w pole karne, ten na raty dogrywał do Dudy, który uderzył z woleja ale trafił w słupek
  • 65'
    zmiana w Legii za Kucharczyka wszedł Ojamaa
  • 63'
    Piękna kontra Legii, Żyro idealnie dośrodkował do Kucharczyka, a ten tylko przyłożył głowę i piłka w siatce. Tym razem obyło się bez poprzeczki
  • 61'
    Gol 3:1!!!!!! Kucharczyk
  • 59'
    Dobra akcja Legii, Kucharczyk chciał wycofać piłkę ale zrobił to niedokładnie
  • 58'
    Co za bramka! Jodłowiec pociągnął z piłka kilkanaście metrów, zagrał do Żyry na 20 metr, a ten niepilnowany idealnie przymierzył i jest 2:1!
  • 58'
    zmiana w Górniku za Iwana wszedł Oziębała
  • 57'
    2:1 Michał Żyro!!!!!!!
  • 56'
    Bereszyński bardzo dobra piłka w pole karne do Żyry. Lot piłki w ostatniej chwili przeciął Szeweluchin
  • 55'
    Próba strzału Olkowskiego - zablokowana, ale piłka i tak leciała w aut
  • 54'
    Rado próba zagrania do Żyry, ale bardzo nieudana
  • 53'
    Błąd Brzyskiego, który niechcący idealnie i w tempo zgrał piłkę głową do Nakoulmy, na szczęście był asekurowany
  • 53'
    Iwan bardzo brzydko fauluje Dudę, sędzia nie pokazał kartki
  • 52'
    Duda zagrywał w pole karne do Kucharczyka, ale Kuchy nie miał szans dojść do tak zagranej futbolówki
  • 49'
    Rzut wolny po faulu Vrdoljaka z 35 metrów z prawej strony pola karne, dośrodkowanie, zakotłowało się, Kuciak wybronił najpierw strzał Zachary, później jego poprawkę.
  • 49'
    Ucierpiał Bereszyński, konieczna jest pomoc medyków
  • 47'
    Korner krótko wykonany, po chwili na spalonym Radović
  • 47'
    Na stadionie w Zabrzu padł prąd
  • 46'
    Wolny dla Legii z 20 metrów, faulowany był Żyro
  • 46'
    Brzyski uderzył pod poprzeczkę, ale Steinbors wybronił. Mamy rzut rożny
  • 45+17'
    Legia rozpoczęła drugą połowę meczu, bez zmian w składzie
  • 45+2'
    Legia jest lepsza, ma więcej z gry, w poprzeczkę trafiali Kucharczyk i Brzyski. Do przerwy remis z wyraźnym wskazaniem na lidera tabeli.
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy meczu
  • 45'
    To nieprawdopodobne. Brzyski uderzył z dystansu, piłka nabrała fajnej rotacji ale trafiła w poprzeczkę, dobijać próbował Żyro, ale nie trafił w piłkę. Zamykał jeszcze akcje Duda, ale piłka minęła bramkę Steinborsa.
  • 42'
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Jodłowiec głową pakuje piłkę do siatki. Brawo!
  • 41'
    Koniec świata. Radović zagrał idealną piłkę do Kucharczyka, który uderzył z pięciu metrów. Chyba już wszyscy widzieli piłkę w siatce, ale ta odbiła się od poprzeczki, od linii bramkowej i wyszła w pole
  • 41'
    Gol!!!!! 1:1 Jodłowiec
  • 39'
    Kucharczyk dostał świetną piłkę w pole karne, obok niego był dwóch obrońców, Kuchy padł jak ścięty, ale sędzia nakazał grać dalej.
  • 38'
    Zamieszanie w polu karnym, piłka ugrzęzła na linii pola karnego, próbował wepchnąć ja Radovic ale nic z tego nie wyszło. Dodatkowo Rado ukarany żółtą kartką.
  • 37'
    Pech Legii - po rzucie z autu i niezdecydowaniu obrony i bramkarza jak spod ziemi wyrósł Kucharczyk i trafił w poprzeczkę
  • 36'
    Akcja Górnika, sytuację wyjaśnił dopiero Astiz. Legia musi szybko uporządkować grę
  • 34'
    W starciu z Drewniakiem ucierpiał Vrdoljak, chwila przerwy w grze
  • 33'
    W końcu dobra akcja Żyry, zakończona wybiciem piłki na róg, ale arbiter jest innego zdania
  • 32'
    Małkowski dośrodkował do Nakoulmy, ten uderzył na bramkę, ale niecelnie
  • 31'
    Vrdoljak kolejny raz świetnie przeczytał zamiary rywala i przejął piłkę pod naszym polem karnym
  • 29'
    Dobry pomysł na podanie miał Vrdoljak, ale zagrał trochę niedokładnie
  • 28'
    Brzyski długie podanie do Radovicia ale za mocne i od bramki zacznie Steinbors
  • 25'
    Olkowski popisał się mierzonym, płaskim strzałem tuż przy słupku z 18 metrów i mimo rozpaczliwej interwencji Kuciaka piłka zatrzepotała w siatce.
  • 24'
    Przegrywamy 0:1 po strzale Pawła Olkowskiego
  • 23'
    Brzyski długa piłka do Radovicia, ten zakręcił obroną i wypatrzył Żyrę, który uderzył z woleja, ale źle trafił w piłkę
  • 23'
    ładna sztuczka techniczna Dudy, ale Słowaka powstrzymał po chwili Danch
  • 21'
    Bardzo ładny strzał Madeja, który zakończył akcję Gwaze i Zachary. Piłka uderzona z 20 metrów poszybowała metr nad poprzeczką.
  • 17'
    Dośrodkowanie Kucharczyka, do piłki wyskoczył Radović i Steinbors, ale górą bramkarz gospodarzy
  • 16'
    Rzut wolny dla Górnika z prawej strony boiska. Dośrodkowanie w pole karne, piłka minęła wszystkich piłkarzy i wyleciała poza boisko.
  • 16'
    Vrdoljak niecelnie do Radovicia, ten ratuje się faulem
  • 14'
    chwila niedokładności z obu stron, Legia traci piłkę, ale błyskawicznie ją odzyskuje i konstruuje kolejny atak
  • 12'
    Akcja Legii, ale podanie w Żyry w pole karne niecelne i do nikogo
  • 11'
    Strata Jodłowca, dobre zagranie prostopadłe w pole karne Legii i w ostatniej chwili świetnym wślizgiem popisał się Astiz
  • 10'
    Za faul na Vrdoljaku i dyskusje z sędzią żółta kartką ukarany został Drewniak
  • 9'
    Akcję Górnika znów przerwał Bereszyński który wymusił faul Zachary
  • 9'
    na spalonym Miro Radović
  • 8'
    Jodłowiec do Kucharczyka, ale ten na pozycji spalonej
  • 7'
    Długie podanie Rzeźniczaka do Kucharczyka, ale Michał stracił piłkę
  • 7'
    Najpierw piłkę przechwycił Vrdoljak, po chwili wślizgiem akcję Górnika przerwał Bereszyński
  • 6'
    Oskrzydlające akcja Górnika, zagranie w pole karne, ale czujna była defensywa naszego zespołu
  • 5'
    Żyro przejął piłkę, zagrał długi, krzyżowe podanie do Kucharczyka, ale "Kuchy" na spalonym
  • 3'
    Dośrodkowanie Brzyskiego, strzelał z prawej nogi Rzeźniczak, ale nie trafił czysto w piłkę i ta w rękach Steinborsa
  • 3'
    Brzyski zagrywał do Żyry ale ten na spalonym
  • 3'
    Akcja Górnika, ale Nakoulma powstrzymany przez Rzeźniczaka
  • 2'
    Legioniści wymieniają podania na połowie rywala, seria krótkich zagrań zakończona wybiciem na aut
  • 2'
    Duda zagrywał do Radovicia w pole karne i obrońcy ratowali się wybiciem na róg
  • 1'