Piłkarze idą jeszcze podziękować kibicom. Wielkie owacje zbiera "Sagan"
  • 90+5'
    Dziękujemy już za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe - wypowiedzi, wideo z dopingiem, a także zdjęcia
  • 90+4'
    Bramki dla Legii zdobyli Michał Żyro oraz Marek Saganowski, który powrócił na murawę po długiej przerwie spowodowanej kontuzją
  • 90+3'
    Piłka wybita przed pole karne, a Rzeźniczak wycofuje futbolówkę do tyłu
  • 90+3'
    Koniec meczu! Legia wygrała 2:0 z Zawiszą
  • 90+2'
    Strzelca gola i asystenta przy trafieniu Saganowskiego zastępuje Helio Pinto
  • 90+1'
    Sędzia dolicza dwie minuty do czasu trwania drugiej połowy
  • 90'
    "Sagan" tak cieszył się z bramki, że aż zdjął koszulkę, a arbiter musiał ukarać za to napastnika żółtą kartką. Saganowski tylko przyjacielsko klepnął arbitra po ujrzeniu kartonika
  • 89'
    "Sagan, Sagan, Sagan gooool" na trybunach i "Marunia" trafia na 2:0!!! Praktycznie do pustej bramki futbolówkę dograł mu Żyro
  • 88'
    2:0!!! Marek Saganowski!!!
  • 87'
    Z rzutu wolnego uderzał Brzyski, ale ponad bramką
  • 86'
    Po raz ostatni zagrał 25.09.2013 roku. Teraz wchodzi w miejsce Dudy. Marek Saganowski wraca na boisko - owacja na stojąco dla "Sagana"!
  • 85'
    Radovic powalony na 20 metrze od bramki rywali
  • 83'
    Piłka po dośrodkowaniu Lewczuka spada pod nogi Kadu, ale ten leciutko uderzył z pięciu metrów i na szczęście nie sprawił żadnych trudności Kuciakowi
  • 83'
    Kolejny strzał Kadu - kolejna spokojna obrona Kuciaka
  • 81'
    Dossa Junior znowu bliski szczęścia! Tym razem defensor uderza piłkę głową, a tra trafia w poprzeczkę
  • 81'
    Carlosa zastępuje Jorge Kadu, a Petasza zmienia Gomes
  • 80'
    10 już rzut rożny dla "Wojskowych"
  • 79'
    Ziajka napomniany kartką za faul na Estończyku, a Wójcicki oraz Petasz zobaczyli po "żółtej" za dyskusje
  • 78'
    Brzyski faulowany na własnej połowie. Defensor wstał o własnych siłach
  • 77'
    Radović dostał piłkę od Ojamaa'y, ale uderza tuż nad bramką Kaczmarka. Mąło brakowało.
  • 76'
    Legioniści długo rozgrywają piłkę na połowie rywali, ale nic z tego nie wynikło
  • 76'
    Bereszyński powstrzymuje Petasza pod bramką Legii
  • 73'
    Korner dla Zawiszy
  • 73'
    Petasz zagrywa do Carlosa przed pole karne, a ten uderza ponad poprzeczką
  • 72'
    Vrdoljak dwoma świetnymi wślizgami przejmuje futbolówkę na własnej połowie
  • 71'
    Jodłowiec kapitalnie wypatrzył Żyrę na prawym skrzydle, a nasz skrzydłowy tylko pobiegł w kierunku bramki Zawiszy i pewnym strzałem pokonał Kaczmarka
  • 70'
    Kolejne dośrodkowanie Brzyskiego wybite przez przeciwników
  • 70'
    1:0! Michał Żyro!!!
  • 69'
    Duda minął trzech rywali, dograł piłkę w pole karne, ale Nowotczyński zdołał ją wybić. Róg.
  • 67'
    Duda na spalonym w polu karnym
  • 67'
    Jodłowiec i Dossa Junior blokują Carlosa i od rzutu rożnego zacznie Zawisza
  • 66'
    Radović się obudził. Właśnie minął dwóch rywali, ale przegrał w sytuacji sam na sam z Kaczmarkiem. Mamy róg
  • 66'
    Golkiper Zawiszy wypiąstkował dogranie z narożnika
  • 65'
    Radović zakręcił rywalami na skraju pola karnego Zawiszy, a jego podanie przejął Carlos
  • 64'
    Jodłowiec naciskany przez rywala podaje piłkę do tyłu
  • 64'
    Strata Dudy w środku pola
  • 61'
    Legioniści starają się skonstruować jakiś atak od defensywy, ale na razie nic wielkiego z tego nie wychodzi
  • 59'
    Kolejna akcja legionistów przerwana przez rywali
  • 58'
    Lewczuk mocno i po ziemi uderza z rzutu wolnego, ale obok bramki
  • 57'
    Żyro ukarany żółtą kartką za faul na 25 metrze. Oznacza to, że skrzydłowy nie zagra w Gdańsku, gdyż to jego czwarte napomnienie w rundzie
  • 55'
    Bereszyński dogrywa piłkę na głowę Radovcia, ale ten uderza wprost w Kaczmarka
  • 54'
    Kolejny korner dla legionistów, kolejna szansa odchodzi razem z wybitą przez obrońców piłką
  • 54'
    Carlos na spalonym
  • 53'
    Radović do Ojamaa'y na lewe skrzydło, ale jego dogranie wybite poza pole karne
  • 53'
    Vrdoljak próbował strzeleć, ale wyszło z tego podanie w pole karne lecz Radović nie trafił czysto w piłkę, a dodatkowo był na spalonym
  • 52'
    Brzyski mocno uderza z wolnego, ale Kaczmarek wypiąstkował lecącą wprost w niego piłkę
  • 51'
    Brzyski z rzutu wolnego, ale wprost w ręce Kaczmarka
  • 51'
    Kolejny raz faulowany legionista, kolejny raz do piłki podchodzi Brzyski
  • 50'
    Kaczmarek wykopuje piłkę w głąb pola
  • 48'
    Micael uderza głową, ale od bramki grę wznowi Kuciak
  • 47'
    Petasz uderzał z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała tuż nad poprzeczką bramki Kuciaka
  • 47'
    Wójcicki uderza obok bramki, ale arbiter przyznaje rywalom rzut rożny
  • 46'
  • 46'
    Rzut wolny dla Zawiszy blisko ławki rezerwowych bydgoskiego klubu
  • 45+16'
    Legioniści wracają na boisko. Nie ma żadnych zmian w naszej ekipie
  • 45+16'
    Od środka zaczą za moment goście
  • 45+1'
    Strata Bereszyńskiego w środku pola. Petasz nie minął Rzeźniczaka i sędzia kończy pierwszą połowę
  • 45+1'
    Po pierwszych 45 minutach mamy 0;0. Oby po przerwie było lepiej...
  • 45'
    Piłkarze Legii odzyskują piłkę na własnej połowie
  • 43'
    Kibice wyraźnie nie są zadowoleni z pracy arbitra :-)
  • 43'
    Brzyski fauluje Carlosa w środku pola
  • 42'
    Ojamaa do Dudy, ten mu odgrywa, a Estończyk uderza obok bramki
  • 40'
    Rzut wolny dla Zawiszy,a le szybko z kontrą wychodzą legioniści. Pod polem karnym zaczyna się kiwać Ojamaa, po któego dograniu mamy róg, ale mogło być znacznie groźniej
  • 40'
    Vrdoljak dostał piłkę na skraju pola karnego, uderzył w kierunku spojenia, ale futbolówka minęła bramkę
  • 38'
    Radović biegł na bramkę rywali, ale arbiter uznał, że Serb faulował Hermesa
  • 37'
    Vrdoljak na spółkę z Dossa Juniorem i Brzyskim wykopują piłkę na uwolnienie
  • 36'
    Rzut wolny dla Legii, jednak po dośrodkowaniu goście oddalają zagrożenie
  • 36'
    Rzut rożny dla Zawiszy
  • 35'
    Lewczuk zatrzymał szarżującego na bramkę Zawiszy Radovicia
  • 34'
    Kolejny korner dla legionistów
  • 34'
    Rywale szybko zażegnują niebezpieczeństwo
  • 32'
    Rywale oddają legionistom piłkę, a kapitan Zawiszy wraca na plac gry
  • 31'
    Drygasowi udzielana jest pomoc medyczna
  • 29'
    Żyro z dystansu, ale Kaczmarek odbija piłkę, a po chwili ją łapie
  • 28'
    Ojamaa chciał minął pięciu, nie wyszło, to w najgorszym momencie podał do Radovicia, do któego biegło już dwóch rywali. Ten odegrał jeszcze do Dudy, ale Słowak nicelnie zagrał w pole karne
  • 26'
    Estończyk podaje w pole karne do Bereszyńskiego, ale ten był na spalonym
  • 25'
    Ojamaa zza pola karnego. Nad bramką
  • 24'
    Dudek do Carlosa, ale piłka wyszła poza linię końcową i grę od bramki wznawia Kuciak
  • 23'
    Ojamaa ganiał i ganiał się z Lewczukiem, aż stracił piłkę. Estończyk tradycyjnie bardzo samolubny
  • 23'
    Carlos uderza zza pola karnego, ale lekkie uderzenie broni Kuciak
  • 21'
    Kuciak wybija piłkę, podanie przecina Dudek, ale i tak zaczynamy od uaut
  • 20'
    Duda fauluje w środku pola Sebastiana Dudka
  • 19'
    Niesamowicie leje teraz nad stadionem, a kibice w tym czasie gorąco śpiewają "Legia, Legia, Legia, Legia, gooooool"
  • 18'
    Rzut rożny dla Legii. Brzyski wybija piłkę wprost w rywala...
  • 17'
    Jodłowiec świetnie przerzuca piłkę na prawą stronę do Bereszyńskiego, ten dogrywa na głową Radovicia, który uderza obok bramki
  • 15'
    Legioniści tracą piłkę pod polem karnym Zawiszy, rywale ruszają z kontrą, ale wybiegającego sam na sam Carlosa popycha Duda. Sędzia nie gwiżdże faulu, chociaż wydaje się, że legionista złamał przepisy
  • 15'
    Brzyski pobiegł lewą stroną boiska, dośrodkowuje i... piłka ląduje na "Żylecie"
  • 12'
    Złe dośrodkowanie pomocnika Legii wyrzuciło Dudę z pola karnego. Słowak zdołał dobiec do piłki i ponownie dograć ją w "szesnastkę". Futbolówkę uderzył głową Vrdoljak, ale ta wleciała w ręce Kaczmarka
  • 12'
    Duda nabił Ziajkę i znowu okazję do dogrania piłki z narożnika dostanie Brzyski
  • 11'
    Kolejny róg - tym razem dzięki Brzyskiemu
  • 10'
    Ojamaa wywalczył rzut rożny dla Legii
  • 10'
    Krótkie rozegranie, piłka wędruje do Radovicia, a ten dośrodkował podcinką - Kaczmarek złapał futbolówkę
  • 9'
    Brzyski krył na radar Carlosa, przez co ten pobiegł lewą stroną boiska i wbiegł w pole karne starając się dograć do Wójcickiego. Na szczęście stoperzy Legii mieli sytuacje pod kontrolą i wybili futbolówkę
  • 7'
    Niebezpiecznie dogrywał Petasz i Rzeźniczak znowu wybił piłkę głową poza linię końcową. Kolejny róg, tym razem z drugiej strony
  • 7'
    Piłka wybita za krótko, dopada do niej Carlos, ale na szczęście grę od bramki wznawia Kuciak
  • 6'
  • 5'
    Ojamaa fauluje Drygasa przy linii bocznej
  • 4'
    Dossa Junior trafia do siatki po dośrodkowaniu Brzyskiego z rzutu wolnego, ale według arbitra obrońca był na spalonym... Nadal jest 0:0
  • 3'
    Drygas niecelnie zagrywa i legioniści przejmują piłkę na własnej połowie
  • 3'
    Lewczuk fauluje Dudę na 30 metrze
  • 2'
    Duda powstrzymany przed polem karnym rywali
  • 1'
    Żyro faulowany na prawym skrzydle. Do dośrodkowania z rzutu wolnego szykują się Brzyski i Radović
  • 1'
    Brzyski dograł futbolówkę w pole karne, ale według arbitra Jodłowiec faulował Kaczmarka przy próbie strzału
  • 0
  • 0
    Zawodnicy są już na swoich pozycjach i za moment startujemy
  • 0
    Obie ekipy są już na murawie
  • 0
    20:25 - Kibice Legii śpiewają "Sen o Warszawie"
  • 0
    20:20 - Obie ekipy zeszły z murawy po rozgrzewce
  • 0
    "Awans jest nasz" śpiewają koszykarze razem z zawodnikami
  • 0
    Koszykarze Legii, którzy wczoraj awansowali do I ligi zostali przedstawieni oraz powitani na środku boiska. Nasi zawodnicy zaraz podejdą pod "Żyletę"
  • 0
    20:15 - Legia zacznie mecz z Zawiszą w składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Junior, Brzyski - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Ojamaa - Duda, Radović
  • 0
    20:05 - Obie ekipy intesnwywnie rozgrzewagą się przed spotkaniem.
  • 0
    20:08 - Nad Łazienkowską przestało padać, a murawa wydaje się naprawdę nieźle przygotowana
  • 0
    19:55 - Na rozgrzewkę wybiegają zawodnicy Legii
  • 0
    19:50 - Bramkarze Legii i Zawiszy są już w trakcie rozgrzewki
  • 0
    Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej. O godzinie 20:30 Legia zmierzy się z Zawiszą
Legia WarszawaZawisza Bydgoszcz
72'
80'

80' Sebastian Ziajka