Koniec meczu. Legia wygrywa z Dynamem Kijów 1:0
    Augusto przejął piłkę w środku pola, ale długo się zastanawiał co z nią zrobić. Mimo porad od trenera by podał piłkę, ten nie uczynił tego i zaliczył stratę
  • 90'
    Makarenko ostro potraktował Gui, potrzebna jest pomoc medyków
  • 88'
    Dynamo ma aut na wysokości pola karnego Legii, ale fatalnie rozegrali piłkę gracze Błohina i rozpocznie Jałocha.
  • 87'
    Curikow uderzał z dystansu ale niecelnie
  • 85'
    Strata Jodłowca, dobrze sytuacje naprawia Rzeźniczak
  • 83'
    Efir indywidualnie i wywalczył róg. Dośrodkowanie Pinto wyłapał bramkarz Dynama.
  • 83'
    Efir jest już wyraźnie zmęczony, ale chwali go Berg bijąc mu brawo
  • 81'
    Strzał Sydorczuka i dobrze Jałocha
  • 81'
    Na boisku pojawił się Andrij Curikow, zmienił Danilo Silvę
  • 79'
    Mikita dobrze zagrał do Jodłowca w pole karne, ale Jodła dostał po zebrach i przegrał piłkę
  • 78'
    Augusto przy końcowej linii chciał dryblować, niewiele zabrakło i oszukałby dwóch rywali zagraniem piętą
  • 77'
    Zawodnicy Dynama próbują sędziować, tymczasem Augusto stracił piłkę w polu karnym
  • 75'
    Pinto chciał uderzyć zewnętrzną częścią stopy ale skiksował
  • 75'
    Dynamo nie stwarza sobie jak na razie groźnych sytuacji
  • 73'
    Znów źle zagrał Mikita, prosto w rywala. Berg złapał się za głowę, byłaby niezła kontra.
  • 72'
    Zmiana za Husiewa wszedł Artem Krawec
  • 71'
    Akcja Dynama - Kalitwincew do Ideye i... piłka dla Legii
  • 70'
    Mikita sobie poradził z rywalem, Henning Berg pokrzykuje "Come on Miki, stronger!"
  • 69'
    Zmiana w Dynamie za Veloso wszedł Władysław Kalitwincew
  • 68'
    Vukojević zdecydował się na akcję skrzydłem, ale dośrodkowanie trafiło w ręce Jałochy
  • 66'
    Jodłowiec uderzał z 35 metrów, ale piłka ledwo dotoczyła się do linii końcowej
  • 64'
    Najpierw Alana, a po chwili Broź powstrzymują ataki Dynama, dobrze spisuje się dziś linia obrony Legii
  • 64'
    Mało widoczny jest Jodłowiec, ma sporo niecelnych zagrań, a za to kolejny przechwyt zaliczył Gui
  • 60'
    Gui dryblował w karnym ale obrońcy Duynama tym razem górą
  • 59'
    Pinto z wolnego dośrodkował idealnie na głowę Alana. Centymetrów zabrakło do szczęścia, piłka poszybowała tuż obok prawego słupka.
  • 59'
    Strzał Mikity zablokowany
  • 58'
    Broź podawał do Jodłowca, ten faulowany na 25 metrze, będzie rzut wolny
  • 55'
    Pinto podaje do Augusto, ale ten z ostrego kąta mógł tylko podać bramkarzowi
  • 54'
    Gui długa piłka do Efira, ale trochę wyrzucająca
  • 51'
    Świetnie Augusto uwolnił się spod opieki rywali, zagrał do Efira, ten do Gui. Ale wchodzący Jodłowiec nie zdołał wpakować piłki do siatki
  • 48'
    Akcja Dynama, Broź ratuje się wybiciem na rzut rożny. Był tez zmiana w Dynamie za Harmasza wszedł Serhij Sydorczuk
  • 45+16'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+5'
    Skończyło się na wzajemnych wyzwiskach. Po chwili Broź uderzał na bramkę, a sędzia zakończył pierwszą połowę meczu
  • 45+4'
    Szowkowskyj faulował Efira tuż przy narożniku boiska. Dostał po żebrach. Jest przepychanka, doszło do ostrych starć, wmieszali się masażyści.
  • 45+1'
    Hermasz potrzebuje pomocy lekarzy
  • 45'
    Pierwsza połowa dobiega końca, dobrze prezentuje się dziś nowy nabytek Legii - Gui
  • 43'
    Akcja Legii, ale Augusto wprost w ręce bramkarza
  • 42'
    Dobrze całym zespołem dyryguje Rzeźniczak
  • 41'
    W końcowych minutach pierwszej połowy gra się wyrównała
  • 41'
    Ale na grząskiej murawie to wciąż legioniści lepiej operują piłką
  • 40'
    Z akcją ruszył Jodłowiec, ale był faulowany
  • 39'
    Kolejny raz dobrze interweniował Alan, za co trener Berg nagrodził go brawami
  • 37'
    Faul Jodłowca, rywale spokojnie rozgrywają piłkę w linii obrony
  • 35'
    Próba szybkiego wyjścia z kontrą przez Legię, ale Mikita źle zagrywał do Efira
  • 34'
    Akcja Dynama ale sytuację pewną interwencja wyjaśnił Alan
  • 33'
    Gui faulowany przed polem karnym, z rzutu wolnego Pinto trafił jednak wprost w mur
  • 32'
    Rozgrzewkę rozpoczął Konrad Jałocha, który w przerwie ma zmienić Skabę
  • 31'
    Legioniści są dziś naprawdę lepsi i kontrolując przebieg wydarzeń na boisku
  • 28'
    Jodłowiec zagrał niedokładnie do Wawrzyniaka i strata
  • 26'
    Dośrodkowanie z lewej strony i piłkę łapie Skaba.
  • 26'
    Legia jest szybsza, gra szybciej piłką. Dynamo ma kłopoty z naszą grą
  • 25'
    Ogromna ulewa nad Mijas
  • 24'
    Mocniej rozgrzewać zaczął się Moneta, a Gui przerwał akcję rywali
  • 24'
    Augusto wrócił do gry
  • 23'
    Ucierpiał bark Brazylijczyka
  • 22'
    Konieczna jest pomoc lekarzy
  • 21'
    Całkiem przyzwoicie wyglądają legioniści w ustawieniu 4-4-2
  • 21'
    Faulowany przy wyprowadzaniu piłki był Augusto, który leży na murawie i zwija się z bólu
  • 19'
    Rzut rożny dla Legii, bardzo dobrze dograna piłka przez Pinto, do piłki skoczyli Jodłowiec i Alan, ale piłkę zdołał wypiąstkować bramkarz.
  • 17'
    Dośrodkowanie Pinto i... obrońcy z trudem wybili piłkę, futbolówka ponownie trafiła do Pinto
  • 17'
    Drugie zagranie Pinto w pole karne już dużo słabsze niż pierwsze
  • 16'
    Legioniści prowadzą 1:0 i grają ambitnie i całkiem dobrze
  • 16'
    Kolejna akcja Legii i Broź wywalczył rzut rożny
  • 14'
    Rzut karny, Rzeźniczak trafił jednego z obrońców w rękę
  • 14'
    Helio Pinto z rzutu karnego. 1:0
  • 13'
    Wawrzyniak pobiegł lewą stroną, wpadł w pole karne, dogrywał do Efir ale wybił piłkę obrońca
  • 11'
    Broź przerywa akcję Dynama, na razie bramkarze obu zespołów nie maja wiele pracy
  • 10'
    Legia na razie przeważa, fajnie prezentuje się Jodłowiec, choć momentami gra zbyt indywidualnie
  • 9'
    Efir próbował wypuścić w bój Guilherme, ale Husiew przejmuje piłkę
  • 7'
    Akcja Legii, ale Pinto zagrywał niedokładnie i strata
  • 6'
    Faulowany Guilherme, rzut wolny już wykonany. Jodłowiec płasko do Brazylijczyka, ale połapali się w tym wszystkim defensorzy
  • 4'
    Składna akcja Dynama, ale legioniści zdołali ja przerwać
  • 3'
    Pinto dogrywał do Efira w pole karne, do piłki jeszcze dopadł Gilherme, ale ten zagrał wprost do obrońców rywali
  • 2'
    Rzut wolny dla Legii, wykonuje Helio Pinto
  • 0
    Mecz od środka rozpocznie Legia
  • 0
    Grają
  • 0
    Nad Mijas przeszła nawałnica, ale teraz już tylko kropi. Boisko jednak jest grząskie. Obie drużyny jeszcze w szatniach.
  • 0
    Legionistów na boisko wyprowadził kapitan Jakub Rzeźniczak.
  • 0
    Z Dynamem Legia rozpocznie w następującym składzie - Skaba - Broź, Rzeźniczak, Alan, Wawrzyniak - Guilherme, Jodłowiec, Pinto, Raphael - Efir, Mikita.
  • 0
    Mecz z Dynamem będzie ostatnią okazją dla trenera do przetestowania wszystkich elementów, jakie ćwiczone były podczas zimowych przygotowań i szansą dla zmienników, aby w warunkach meczowych przekonać do siebie trenera Henninga Berga. Początek rywalizacji z Dynamem Kijów o 16:30. Zapraszamy na nasze relacje.
Legia WarszawaDynamo Kijów

15' Helio Pinto (k.)

15'
45'

45' Aleksandr Szowkowskij