Koniec meczu. Legia - Widzew 2:2
  • 90'
    Akcja Brzyskiego z Monetą i rzut rożny dla Legii
  • 90'
    Brzyski dorzucił idealnie na głowę Jodłowca, ten uderzył tuż pod poprzeczkę ale kapitalnie wybronił bramkarz Widzewa. jeszcze jeden korner
  • 89'
    Akcja Widzewa, dorzucał Gela, ale Kuciak na posterunku
  • 88'
    Vrdoljak do Radovicia, ten minął dwóch zawodnika, zagrywał do Ojamy, ale połapał się w tym wszystkim Wasiluk
  • 87'
    Lafrance zatrzymał brutalnie rozpędzonego Brzyskiego, żółta kartka dla zawodnika Widzewa, na szczęście obyło się bez kontuzji
  • 86'
    kontra Widzewa, ale zakończona niecelnym podaniem Geli
  • 84'
    Radović nie dobiegł do piłki zagranej od Vrdoljaka i piłka dla Widzewa
  • 83'
    Brzyski w pole karne, piłkę przejął Lafrance i poszła kontra, Gela zagrał do Kaczmarka i w ostatniej chwili Bereszyński
  • 82'
    Rzut wolny dla Legii, Brzyski na głowę Rzeźniczaka, ten przedłużył zagranie ale piłka w rękach bramkarza
  • 82'
    Żółta kartka dla Kaczmarka, za faul na Bereszyńskim
  • 81'
    Moneta w pojedynku z Lafrance, górą zawodnik Widzewa
  • 80'
    Visnakovs uprzedził Rzeźniczaka, ten huknął, piłka poszybowała nad Kuciakiem i zatrzepotała w siatce
  • 79'
    2:2 Visnakovs
  • 78'
    Radović najpierw zwolnił akcję, a po chwili niecelnie zagrał do Kucharczyka
  • 78'
    Jodłowiec przejął piłkę, wbiegł w pole karne ale został powstrzymany przez Wasiluka
  • 76'
    Znakomity powrót Vrdoljaka zapobiegł kontrze Widzewa
  • 75'
    Jodłowiec wybijając piłkę trafił w górną powłokę balonu i rzut wolny dla Widzewa
  • 73'
    Brzyski dośrodkowywał, piłka trafiła w czuprynę Vrdoljaka i... od bramki zaczną goście
  • 72'
    Bereszyński opanował trudne podanie i wywalczył rzut rożny
  • 71'
    Kucharczyk dośrodkowywał w pełnym biegu do Ojamy, ale ten uprzedzony przez Nowaka
  • 67'
    Rzut wolny dla Widzewa, Kaczmarek do Lafranca, ale ten faulował w powietrzu
  • 66'
    Uderzenie w wykonaniu Kaczmarka, ale broni Kuciak
  • 64'
    Brzyski wykonywał rzut wolny z 35 metra po faulu na Monecie, dośrodkował idealnie na głowę Jodłowca, który strzałem na dalszy słupek pokonał bramkarza Widzewa.
  • 63'
    Brzyski dośrodkowywał na głowę Jodłowca i 2:1!
  • 62'
    Ładna akcja Monety, Brzyski dośrodkował, uderzał Kucharczyk, ale ponad bramką
  • 62'
    Astiz schodzi, wchodzi Kalinkowski
  • 62'
    Faulowany Moneta, rzut wolny dla Legii
  • 60'
    Brzyski rozegrał piłkę z Radoviciem, dośrodkowanie i uderzał Moneta, ale strzał w ostatniej chwili zablokowany.
  • 59'
    Zamieszanie przed polem karnym Legii, ale faulowany był Vrdoljak i od stałego fragmentu zaczną legioniści
  • 57'
    Gela uderzał po podaniu Visnakovsa, ale Kuciak nogami wybił na róg, Wcześniej stratę zaliczył Rzeźniczak
  • 55'
    Moneta dośrodkował w pole karne, ta trafiła do Nowaka, ale po chwili dopadł do niej Ojamaa, huknął z 11 metrów, ale wprost w bramkarza i mamy rzut rożny
  • 55'
    Brzyski z kornera wprost na nogą Lafrance
  • 53'
    Ojamaa przegrał pojedynek z Krystianem Nowakiem
  • 53'
    akcja Widzewa lewą stroną, dośrodkowanie i... spokojnie interweniował Astiz
  • 52'
    Cały czas przy linii bocznej intensywnie rozgrzewa się Bartek Kalinkowski
  • 50'
    Radović na prawej stronie, jeden zwód, drugi zwód i ... rzut rożny
  • 50'
    Brzyski do Radovicia, ale ten na pozycji spalonej
  • 49'
    Ojamaa w akcji na bramce ale Lafrance bez problemu odebrał piłkę
  • 48'
    Uderzał z wolnego Brzyski z 30 metrów, ale wprost w bramkarza
  • 47'
    Brzyski faulował Gelę, wolny dla rywali
  • 47'
    Legia szybko przejęła piłkę, faulowany był Kucharczyk na 30 metrze od bramki
  • 45+11'
    Za chwilę początek drugiej połowy meczu
  • 45+11'
    Grają
  • 45+2'
    Brzyski w pole karne, potworne zamieszanie, główkował Astiz i piłka w rękach bramkarza
  • 45+2'
    Koniec pierwsza połowa
  • 45+1'
    Ojamaa brzydko faulowany przy linii bocznej, podniósł się jednak, rzut wolny dla Legii
  • 45'
    Visnakovs próbował lobować Kuciaka, ale znakomicie, czubkami palców interweniował bramkarz Legii, poprawka Piotra Mrozińskiego była niecelna
  • 44'
    Legioniści kolejny raz stosują pressing już na połowie rywala i odbierają piłkę
  • 43'
    Efektowny zwód Radovicia zmylił wszystkich Widzewiaków
  • 42'
    Piłka kolejny raz trafiła w górną powłokę balonu, rzut wolny, Kuciak domagał sie karnego ;-)
  • 42'
    Dobra akcja Widzewa, ale świetnie w defensywie zachował się Moneta
  • 41'
    Dobre uderzenie Jodłowca tuż przy słupku i bramkarz z najwyższym trudem wybił piłkę na róg
  • 40'
    Dośrodkowanie Monety do Rado, ten uderzył z pierwszej piłki, ale dość niecelnie
  • 39'
    Kuciak najpierw broni strzał z dystansu Wasiluka, a po chwili uratował sytuację odważnym wybiegiem przed pole karne
  • 38'
    Dobra piłka do Visnakovsa, ale Brzyski powstrzymał rywala
  • 37'
    Gra wznowiona, za Augusto wszedł Moneta, Brazylijczyk nadal opatrywany
  • 35'
    Chwila przerwy w grze, Augusto utyka, opuszcza boisko i jest opatrywany
  • 34'
    Zamieszanie w polu karnym Legii i Brzyski wyjaśnia sytuację
  • 33'
    Vrdoljak świetnie dziś czyta grę, kolejny raz przejął piłkę i zagrał długie podanie do Augusto
  • 31'
    Vrdoljak dobrze ustawiony, przerywa kolejną akcję Widzewa i rozpoczyna kontrę Legii
  • 29'
    Augusto zagrał mocną, płaską piłkę w pole karne, ale minął się w polu karnym z futbolówką Kucharczyk
  • 27'
    Dobre uderzenie Vrdoljaka z 25 metrów, ale tuż obok bramki
  • 24'
    Atak Widzewa, ale sytuację wyjaśniają do spółki Vrdoljak z Astizem
  • 23'
    Pressing Legii przynosi efekty, piłkę przejął Vrdoljak, zagrał do Kucharczyka, ale ten dośrodkował wprost w ręce bramkarza Widzewa
  • 22'
    Piłka wybijana przez obrońców Widzewa uderzyła w balon, gra przerwana
  • 22'
    Rzut wolny dla legii z lewej strony pola karnego, ale piłka trafiła wprost na głowę obrońców Widzewa
  • 20'
    Bereszyński zagrywa do Kucharczyka, ale za mocno i od autu bramkowego Widzew
  • 19'
    Kolejny rożny dla Legii, ale po dośrodkowaniu Brzyskiego piłkę wybili obrońcy
  • 16'
    Vrdoljak uderzał na bramkę, jego strzał zablokowany i mamy rzut rożny
  • 15'
    Augusto do Jodłowca, ten w pole karne do Augusto, ale Brazylijczyk nie zdołał opanować piłki
  • 14'
    Przyblokowane podanie Bereszyńskiego i piłka w rękach bramkarza
  • 13'
    Legioniści wymieniają kolejne podania w defensywie
  • 12'
    Brzyski dośrodkowywał w pole karne, Augusto wygrał powietrzny pojedynek z obrońcami ale główkował obok bramki
  • 11'
    Rzut wolny, Brzyski dorzucał, ale piłka minęła głowę Rzeźniczaka i mamy rzut rożny
  • 10'
    Brzyski zagrał w pole karne do Kucharczyka, a ten przelobował bramkarza i piłka wpadła do bramki tuż pod poprzeczką
  • 9'
    Bereszyński ograł Kaczmarka i rozpoczął akcje Legii
  • 9'
    Gol. 1:1 Michał Kucharczyk
  • 8'
    Próba uderzenia w wykonaniu Widzewa, ale wysoko ponad bramką
  • 7'
    Augusto fauluje w środku pola Batrovicia, wolny dla Widzewa
  • 4'
    Piłkarz Widzewa trafił do siatki w lewy dolny róg. Kuciak wyczuł intencję strzelca, ale nie dał rady odbić uderzenia
  • 3'
    Rzut karny dla Widzewa po zagraniu ręką Rzeźniczaka
  • 3'
    0:1! Xhevdet Gela
  • 0
    Mecz rozpoczęty
  • 0
    Legioniści rozpoczną w następującym składzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Astiz, Brzyski - Kucharczyk, Vrdoljak, Jodłowiec, Augusto, Radović - Ojamaa Rezerwowi: Jałocha, Tomasiewicz, Arak, Moneta, Kurowski, Kalinkowski
  • 0
    Piłkarze Legii zagrają w piątek dwa mecze sparingowe na bocznym boisku przy ul. Łazienkowskiej przykrytym balonem. Pierwszym rywalem będzie Widzew Łódź. Zapraszamy na nasze relacje na żywo z tego spotkania.
Legia WarszawaWidzew Łódź
3'

3' Eduards Visnakovs (k.)

79'

79' Eduards Visnakovs