68'
68'
90'
  • 90+7'
    Koniec meczu. Legia kończy spotkania z trzema punktami na koncie, ale na ostatnim miejscu w grupie. To jednak wystarcza aby nie zostać najsłabszym zespołem w historii Ligi Europy. Legioniści przełamali za to inny niechlubny rekord. Po raz pierwszy polski zespół pokonał cypryjski w meczu rozgrywanym na Wyspie Afrodyty.
  • 90+3'
    Rzeźniczak zagrał do Mikita, który ostro walczył o piłkę i sędzia odgwizdał faul.
  • 90+2'
    Gospodarze próbują jeszcze zdobyć kontaktową bramkę. Interwencja Juniora kolanem nie jest zbyt pewna.
  • 90+2'
    Za moment dobre przejęcie piłki przez kapitana Legii, Kubę Rzeźniczaka.
  • 90+1'
    Dobry powrót Astiza, który pierwszy dopadł do piłki i wybił na aut.
  • 90'
    Żółta kartka dla Patryka Mikity.
  • 89'
    Wawrzyniak niepotrzebnie wplątał siew drybling i stracił piłkę. NA szczęście daleko od bramki.
  • 88'
    Mikita zmienia Mikita i wędruje za Dwaliszwilego.
  • 87'
    Długa piłka w pole Legii i Kuciak na posterunku.
  • 87'
    Kucharczyk na spalonym. Znów zabrakło niewiele.
  • 85'
    Ojamaa wraz z Furmanem odzyskują piłkę w środku boiska, ale sędzia dopatruje się faulu legionistów.
  • 82'
    Kucharczyk dośrodkował do wychodzącego Ojamaa. Estończyka uprzedził obrońca, który jednak pogubił się. Niestety pomocnik Legii nie wykorzystał okazji.
  • 82'
    Dobre wejście Rzeźnika, który z końcowej linii próbował znaleźć Dwaliszwilego, ale futbolówka w rękach Vale.
  • 80'
    Rzeźniczak podał piłkę do Kuciaka, który złapał piłkę w ręce. Futbolówka otarła sie o rywala, ale gospodarze domagali sierzutu wolnego.
  • 80'
    Wawrzyniak zmienia Brzyskiego, który w tym spotkaniu zaliczył gola i asystę.
  • 78'
    Gospodarze prowadzą grę, na boisku jest nieco więcej miejsca, ale tym razem legioniści bronią się mądrze, z dala od własnej bramki.
  • 76'
    Kibice Legii odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego
  • 74'
    Świetna akcja gospodarzy, na piątym metrze główkował Roberto, ale niecelnie i Junior wybija piłkę poza pole karne.
  • 74'
    Jodłowiec spróbował uderzenia z 30 metrów. Piłka dotoczyła się poza boisko.
  • 73'
    Faul Rzeźniczaka, który łapie się za głowę
  • 69'
    Sangoy otrzymuje żółtą kartę, a w konsekwencji czerwoną.
  • 69'
    A Bartosz Bereszyński bezpośrednio czewoną za zdemolowanie Roberto.
  • 68'
    Ostry faul na Rzeźniczaku, a po gwizdku i Bereszyński taranuje rywala.
  • 67'
    Furman na skrzydło do Kucharczyka, który nie bardzo wiadomo co chciał zrobić. W każdym razie futbolówka znalazła siew rękach bramkarza gospodarzy.
  • 64'
    Fantastyczny gol Brzyskiego z rzutu rożnego. Zdjął pajęczynę w bramce Cypryjczyków!
  • 63'
    Faul na Jodłowcu 20. metrów od bramki Vale
  • 61'
    Wyjście Kuciaka do samego narożnika pola karnego przy końcowej linii. Powstrzymał Sangoya, ale będzie rzut rożny.
  • 61'
    Legionisci wybijają futbolówkę na oślep.
  • 60'
    Ojamaa mija dwóch rywali na lewym skrzydle, ale potem wycofuje piłkę do Brzyskiego.
  • 59'
    Roberto wpadł w pole karne, ale został powstrzymany przez Rzeźniczaka, który po chwili okrzykami próbuje pobudzić kolegów z zespołu.
  • 56'
    Szarża Ojamaa, ale zatrzymany w polu karnym gospodarzy.
  • 56'
    Faul Rzeźniczaka w środku boiska. Gospodarze domagają się żółtej kartki.
  • 56'
    I kolejny faul legionistów, tym razem Junior skoczył na rywala. Sangoy wyliczał arbitrowi faule bez kartki.
  • 55'
    Fatalny błąd Junior, który przepuszcza piłkę do Sangoya, a ten stanął oko w oko z Kuciakiem. Górą w pojedynku był Kuciak.
  • 54'
    Jodłowiec traci piłkę w środku boisko, Mogło być groźnie, ale gospodarze rozgrywają futbolówkę dosyć wolno.
  • 54'
    Spalony Sangoya
  • 52'
    Świetna akcja gospodarzy. Brzyski nie upilnował Rojasa, który dograł w pole karne, na szczęście Junior wyjaśnił sytuację.
  • 52'
    Dwaliszwili po podaniu Pinto na minimalnym spalonym
  • 50'
    Grigorie podał do wychodącego Sangoya. Piłka w rękawicach Kuciaka.
  • 49'
    Ojamaa faulował w ataku
  • 49'
    Dobra próba kontry Legii. Furman zagrał do wychodzącego skrzydłem Kucharczyka, ale sędzia odgwizdał spalonego.
  • 47'
    Dośrodkowanie Brzyskiego, ale Jodłowiec faulował Vale.
  • 46'
    Zaczęła się druga połowa. Na stadionie słychać Mistrzem Polski jest Legia.
  • 46'
    Rzut rożny wywalczył Pinto
  • 45+1'
    Brzyski dośrodkował z rzutu różnego, niestety na pierwszego stojącego obrońcę Apollonu.
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy.
  • 45'
    Faul Gruzina w ataku. Kolejny raz napastnik Legii braki próbuje nadrabiać agresywnością.
  • 45'
    Połowa potrwa jeszcze minutę.
  • 44'
    Kucharczyk po raz kolejny został uderzony i chwile przeleżał na boisku. Nie udało się wymusić na arbitrze drugiej kartki dla Sangoya.
  • 43'
    Szkoda, że legioniści tak szybko pozbywają się futbolówki i znów będą atakować gospodarze.
  • 42'
    Niezła akcja Apollonu, który podaniami zdobywał teren. Na szczęście to kluczowe Roberto było pozbawione sensu.
  • 41'
    Fatalne uderzenie Sangoya i Kuciak zacznie od bramki.
  • 40'
    Dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego. Strzelał Dwaliszwili, ale został skutecznie zablokowany.
  • 40'
    Teraz faul Brzyskiego, około 35 metrów do bramki Kuciaka.
  • 38'
    Roberto za dyskusję z arbitrem otrzymał żółtą kartką.
  • 38'
    I za to samo również Sangoy
  • 37'
    Pinto próbował wypuścić Ojamaa, ale trafił w głowę rywala.
  • 37'
    Bardzo brzydki fragment meczu. Piłka przerzucona jest w środku boiska.
  • 36'
    Ojamaa zwodem oszukał rywala i dośrodkował, Furman doszedł do piłki, ale jej nie opanował, w konsekwencji futbolówka trafiła do Vale.
  • 34'
    Sangoy bez sensu fauluje Juniora. Krótkie spięcie na boisku, ale sędzia nie wyciąga żółtej kartki.
  • 33'
    Centra Brzyskiego. Futbolówkę przejmuje Kucharczyk, który wycofuje piłkę do Furmana. Przeszkadzają jednak obrońcy, a Dwaliszwili reklamuje zagranie ręką.
  • 33'
    Strzał Ojamaa z dystansu i będzie rzut rożny.
  • 33'
    Tym razem Brzyski zagrał prosto na głowę obrońcy Apollonu.
  • 31'
    Legioniści przejmują piłkę w środku pola, niestety Furman zagrywa prosto do rywali.
  • 29'
    Miękka wrzutka Brzyskiego. Wybita przez gospodarzy.
  • 29'
    Sangoy próbował przerzuć piłkę nad Bereszyńskim. Obrońca Legii połapał siei wybił głową futbolówkę.
  • 28'
    Faul na Kucharczyku w środku boiska.
  • 27'
    Bereszyński wrzuca piłę z autu do Dwaliszwilego, który przepycha jednego zawodnika, ale drugi go zatrzymuje. Będzie jednak rzut rożny.
  • 27'
    Brzyski dośrodkowuje, tym razem w kierunku Rzeźniczaka, który fauluje w ofensywie.
  • 25'
    Zmiana w zespole gospodarze, na boisku pojawił się Grigorie, który pamięta mecze Legii z Rapidem Bukareszt, w którym wtedy występował.
  • 25'
    Gullon strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale obok bramki Kuciaka.
  • 22'
    Teraz Ojamaa wrócił pod własne pole karne i zabrał piłkę jak swoją. Szkoda, że Furman zaraz ją stracił.
  • 21'
    Pinto znów w jakiś zagadkowy sposób podaje do Ojamaa, ale prosto w nogi graczy z Cypru.
  • 20'
    Po raz kolejny gospodarze będą zaczynać z rogu.
  • 20'
    Legioniści nie dają sięzaskoczyć i będzie kontra Legii
  • 19'
    Faul Dwaliszwilego, który nie potrafił opanować piłki.
  • 18'
    Dwaliszwili zagrywa do wychodzącego Pinto, niestety niecelnie. Jeszcze przejął ją Kucharczyk, ale z tej akcji już nic nie będzie.
  • 16'
    Rzut rożny dla Apollonu, futbolówkę piąstkuje Kuciak i Junior po raz kolejny wybija poza boisko.
  • 15'
    Pinto w przedziwny sposób próbował zagrać do wychodzącego Ojamaa, a podał piłkę do bramkarza gospodarzy
  • 14'
    Ojamaa wszedł w pole karne, próbował silnie zagrać w pole karne, ale został zablokowany. Dobijał Pinto i Brzyski.
  • 13'
    Świetna akcja Bereszyńskiego, który minął zwodem na skrzydle rywala i zagrał kontrującą piłkę na 12 metr. Dwaliszwili trafił jednak w nogę bramkarza. Powinno być 2:0.
  • 11'
    Wybicie Kuciaka przedłuża Kucharczyk do Dwaliszwilego, który próbuje uruchomić Pinto, ale bez obrońcy Apollonu połapali się w tym.
  • 8'
    Dośrodkowanie Brzyskiego idealne na głowę wchodzącego Jodłowca, który pakuje piłkę do bramki gospodarzy.
  • 7'
    Długa piłka na pole karne Cypryjczyków, ale Kucharczyk zostaje uprzedzony.
  • 7'
    Będzie rzut rożny dla Legii
  • 7'
    Goooooooool
  • 5'
    Dośrodkowanie Roberto, Junior wybija przed siebie prosto pod nogi rywali.
  • 5'
    Strzał Ojamaa z 25 metrów, niewiele obok bramki.
  • 3'
    Dośrodkowanie Kucharczyka i tym razem to legioniści będą wznawiać grę z narożnika.
  • 3'
    Dośrodkowanie Brzyskiego na głowę Jodłowca, ale pomocnik Legii nie był w wstanie skierować futbolówki w kierunku bramki.
  • 2'
    Boisko pokryte jest topniejącym śniegiem. Efekt jest taki, że piłka bardzo szybko zatrzymuje się.
  • 2'
    Dossa Junior wybija na rzut rożny
  • 2'
    Piłkę przejmuje Kucharczyk, ale pierwsze podanie jest bardzo niedokładne
  • 0
    Zaczęli legioniści.
  • 0
    Garstka kibiców gospodarzy odpaliła kilkanaście rac.
  • 0
    Obie jedenastki są już na boisku.
  • 0
    Początek meczu za pięć minut, a śnieg nadal sypie. Ciekawe czy gospodarze są przygotowani.
  • 0
    Legioniści już rozgrzewają się. Śnieg pada silniej i co raz wolniej topi się.
  • 0
    W Warszawie jest w tej chwili dodatnia temperatura, a w Limassol w czasie meczu ma być -1 stopnia, a około godzinę temu zaczął padać śnieg.
  • 0
    Ostatni mecz Legii w europejskich pucharach rozpocznie się o 21:05. Czy legionistom uda sie zdobyć pierwszą bramkę, pierwsze punkty?