i niestety...
  • 90+3'
    Rzeźniczak dosłownie wyszarpał piłkę, ale znów brak pomysłu i wolna gra
  • 90+2'
    PÓłtorej minuty legioniści już zmarnowali, a goście mają do dyzpozycji jeszcze jedną zmianę
  • 90+2'
    fatalne zagranie Wawrzyniaka. Zostało już tylko półtorej minuty
  • 90'
    Oczywisty faul Jodłowca i żółta kartka
  • 90'
    4 minuty nadziei na chociażby remis
  • 88'
    Z boiska schodzi Vasiliou a za niego wchodzi Catala
  • 86'
    Z boiska schodzi Sangoy wchodzi Alexandros Kostantinou
  • 86'
    Radović idealnie na głowę Kucharczykowi, a ten główkuje o wiele za lekko... to powinno być 1:1!
  • 85'
    Kolejna zmiana - za Żyro wchodzi Tomasz Brzyski
  • 84'
    Uderzył, ale niecelnie
  • 83'
    Będzie dobra okazja. Rzut wolny niemal z linii pola karnego. Kto będzie strzelał... czyżby Furman?
  • 81'
    Furman zmienia Helio Pinto, który miał kilka dobrych momentów, ale ogólnie Legii zbyt wiele nie dał
  • 80'
    Groźnie pod bramką Legii, na szczęście goście atakują mała ilością zawodników, bo było by pewnie już 0:2
  • 79'
    Legii brakuje pomysłu i szybkości. Zawodnicy grają zbyt wolno, a Cypryjczycy cierpliwie się bronią
  • 79'
    Dominiak Furman się szykuje do gry
  • 77'
    a teraz ukatrany za faul i brzydkie zachowanie wobec rywala dostał Dossa Junior
  • 76'
    za zagranie ręką kara dla Vasiliou
  • 74'
    Junior przeszkadzał sobie z Wawrzyniakiem... i po akcji
  • 74'
    Ojamaa zgasł w drugiej połowie, więc wejdzie za niego Kucharczyk
  • 73'
    Faulowany Radović. Kolejny rzut wolny dla Legii
  • 73'
    I będzie corner
  • 72'
    Wreszcie do zmiany szykuje się Michał Kucharczyk. To ostatni moment by coś zmienić na korzyść w drużynie
  • 71'
    Pinto dogrywa piłkę na... aut
  • 71'
    Świetne dośrodkowanie Rzeźniczaka, ale ofensywni gracze za wolno wbiegali w pole karne
  • 70'
    Żyro w ofensywie fauluje dwóch rywali. Goście już zaczęli grać na czas
  • 69'
    Dwa kółeczka Pinto w polu karnym, ale dogranie do nikogo
  • 68'
    Rzeźniczak chyba trochę zbyt agresywnie - naraża się na żółtą kartkę
  • 67'
    Kolejna akcja Legii, ale Pinto nie dał rady rywalom
  • 66'
    Dwaliszwili uprzedził bramkarza, ale piłka poszybowała nad bramką. Bramkarz wpadł na Gruzina i teraz umiera na murawie.
  • 65'
    Legia przyspieszyła! Wawrzyniak wywalczył rzut rożny
  • 64'
    W odpowiedzi akcja gości, Papoulis powinien strzelić, ale na wysokości zadania stanął Skaba
  • 62'
    Niesamowite. Legii tak niewiele brakuje do zdobycia bramki. W jednej akcji trzech legionistów mija się o centymetry z piłką, a każdy z nich mógł z bliska wepchnąć piłkę do bramki.
  • 62'
    Radović podaje do niekrytego Żyro, a ten z narożnika pola karnego próbował technicznym strzałem w okienko pokonać bramkarza, ale chybił
  • 60'
    Rzut rożny dla Legii. Piłkę na bramkę uderzał Jodłowiec, ale znów wprost w bramkarza
  • 59'
    Niecelnie podawał Radović i już goście straszą kolejnym atakiem
  • 58'
    Indywidualna akcja Żyro, który minął dwóch rywali i zatrzymał się na trzecim
  • 57'
    Ojamaa atakuje, ale sam nic nie wskóra
  • 56'
    Niestety 0:1
  • 56'
    Strata Żyro. Piłkę prowadził Roberto, padając na murawę dograł do Sagnoy'a, który zrehabilitował się za zmarnowaną jedenastkę
  • 55'
    Rzeźniczak wywalczył rzut rożny
  • 54'
    Goście prezentują się naprawdę niezbyt okazale. Niestety legioniści niewiele lepiej.
  • 53'
    Kiks Vrdoljaka, który mimo tego w defensywie rozgrywa niezły mecz.
  • 52'
    Na kilometrowym spalonym napastnik z Limassol
  • 51'
    Dłuższy czas przy piłce utrzymują się cypryjczycy
  • 50'
    Dobra okazja Radovicia, ale został zablokowany. Wydaje się o pół tempa za wolny.
  • 50'
    Poprawka Dwaliszwilego, ale bez zagrożenia
  • 49'
    faulowany w polu karnym Skaba. Rusza atak Legii.
  • 48'
    Papoulis wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny
  • 47'
    Pomysł fajny, acz wykonanie niezbyt
  • 47'
    na spalonym chyba jedyny groźny dziś gracz Apollonu - Roberto
  • 46'
    Faulowany Ojamaa przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla Legii - piłkę ustawia sobie Żyro
  • 45+18'
    Druga połowa rozpoczęta
  • 45+18'
    Zaczęła się druga połowa. Legia bez zmian, goście również
  • 45+5'
    Solidna gra w obronie, niezła w odbiorze, ale brak wykończenia. O ile Dwaliszwili został odcięty od podań i jest mało widoczny to inni dość często uderzają na bramkę. Trzeba poprawić skuteczność i wpuścić kogoś szybkiego. Powinno być dobrze!
  • 45+3'
    Koniec pierwszej połowy. Póki co mamy bezbramkowy remis. Legia miała przewagę, ale bliżsi prowadzenia byli goście, którzy zmarnowali rzut karny.
  • 45+2'
    achhhhh... Fajna akcja Żyro do Ojamy w pole karne, ale ten uderzył za lekko i w środek.... Powinniśmy już prowadzić
  • 45+2'
    Jeszcze akcja Radovicia, który składał się do strzału chyba zbyt długo
  • 45+1'
    Wawrzyniak wrócił na murawę.
  • 45'
    Sędzia przedłużył pierwszą połowę o 2 minuty.
  • 44'
    Po starciu w powietrzu na murawie leży Popoulis, ale to Wawrzyniak opuszcza murawę. Chyba ma rozcięty łuk brwiowy
  • 42'
    Kolejna próba strzału Vrdoljaka z dystansu - tym razem nieco lepsza, ale ciągle ponad bramką
  • 41'
    Strasznie gęsto w polu karnym gości. Legioniści kilkukrotnie uderzali ale piłka zawsze w kogoś trafiała. Teraz leży poturbowany bramkarz gości, ale raczej przez któregoś ze swoich
  • 39'
    Ojamaa wywalczył aut na wysokości pola karnego
  • 38'
    Może dziś się podobać Ojamaa. Rzeźniczak razi rywala i ten z trudem podnosi się z murawy. Ale interwencja była czysta.
  • 36'
    Bład przy wybiciu Skaby naprawia Rzeźniczak
  • 36'
    Żółta kartka dla Pinto, który faulował wychodzącego z kontrą rywala
  • 35'
    Błąd techniczny w przyjęciu piłki Estończyka i aut dla gości. Tempo meczu nieco spadło
  • 34'
    Niestety lekko przesadził z siłą i nikt nie doszedł do mijającej piłki
  • 33'
    Kolejna szansa - rzut wolny wykonuje Żyro
  • 32'
    Znakomite przyspieszenie Legii, ale Dwaliszwili został uprzedzony przez obrońcę
  • 30'
    Kontra gości i było gorąco pod bramką Legii, ale na szczęście wrócił Jodłowiec i wybił piłkę na róg
  • 30'
    Po interwencji Juniora kolejny korner
  • 28'
    Dwukrotna świetna akcja Radovicia w walce o piłkę. Niestety znów przy piłce beamkarz gości. Jakże brakuje dopingu...
  • 26'
    Żyro padł w polu karnym rywali, ale chyba nic nie było. Piłka dla gości
  • 25'
    Świetna akcja indywidualna Ojamy zakończona strzałem. Szkoda, że póki co tylko on umie wykorzystać dyspozycję szyków obronnych gości
  • 24'
    Jak to mawiają - oliwa sprawiedliwa! Niedowidzący sędzia wypatrzył faul Skaby w polu karnym, ale Sangoy nie trafił w światło bramki przenosząc piłkę nad poprzeczką!
  • 23'
    Zaskakująca sytuacja. Sędzia dyktuje rzut karny dla gości!
  • 23'
    Nie ma bramki!!!
  • 22'
    Mocny strzał z dystansu Rzeźniczaka pada łupem bramkarza.
  • 21'
    Świetnie w defensywie Pinto. Kilkanaście sekund później o mało nie wykończył akcji Radovicia. Rzut rożny dla Legii
  • 20'
    Cóż... jak zwykle ostatnio przewagę ma Legia. Czekamy na jej efekt w postaci bramki
  • 19'
    Kontrę rywali zatrzymał agresywnym i twardym wejściem Dossa Junior. Takie interwencje budzą respekt
  • 19'
    Przyspieszył Ojamaa minął dwóch rywali prostym zwodem i uderzył na bramkę, szkoda że niecelnie
  • 17'
    Póki co Rzeźniczakowi na prawej stronie obrony w ofensywie nie idzie. Oby szybko się wstrzelił.
  • 16'
    Defensywa gości ustawia się dość luźno i aż się prosi by wykorzystać szybkość, bardzo widoczny jest brak Koseckiego
  • 16'
    Groźna kontra gości, ale obrońcy wyjaśniaja sytuację
  • 16'
    W odpowiedzi strzał Żyro, ale zbyt lekki i w sam środek bramki
  • 14'
    Strzał Cypryjczyków bez problemu złapał Skaba
  • 14'
    Mocno niecelne dośrodkowanie Rzeźniczaka wychodzi na aut i od bramki zacznie golkiper gości
  • 13'
    Pinto aktywnie w defensywie, ale zdaniem sędziego faulował
  • 12'
    Trochę niedokładności w rozegraniu piłki po obu stronach. Ciekawie piłkę próbuje dograć Pinto, ale partnerzy nie zrozumieli jego intencji
  • 10'
    Akcja przeniosła się pod pole karne Legii, ale warszawianie wybronili się.
  • 9'
    Kolejne dośrodkowanie Żyro - wyłapał je bramkarz
  • 7'
    Ależ była okazja! Fajna akcja Ojamaa z Radoviciem i Estończyk delikatnym lobem trafił w poprzeczkę! Szkoda...
  • 7'
    Strzał z dystansu Vrdoljaka można by chyba pominąć milczeniem...
  • 6'
    Rzeźniczak już wrócił do gry. Goście ustawili wysoki pressing, ale legioniści póki co sprawnie sobie z nim radzą.
  • 5'
    Wyrównana walka w środku pola. Na murawę padł rażony łokciem Rzeźniczak. Sędzia zezwolił masażystom na pomoc defensorowi Legii
  • 4'
    A jednak rzut wolny był dla Legii. Jednak i tym razem dośrodkowanie Żyry zostało wybite. Tym razem zrobił to piąstkujący bramkarz.
  • 3'
    Kolejna szansa dla Legii - rzut wolny z lewej strony pola karnego
  • 3'
    Dośrodkowanie Żyry zostało wybite przez obrońców gości, chwilę później sędzia sygnalizuje faul Dwaliszwilego w walce o piłkę
  • 1'
    Mecz rozpoczęli od środka legioniści. Oby po raz pierwszy i... ostatni
  • 1'
    Za nami pierwsza niezła akcja Legii, ale dogranie Żyry nie zostało wykorzystane
  • 0
    Kilka zaskakujących decyzji Jana Urbana - na prawej stronie Rzeźniczak, w środku trenujący od dwóch dni Dossa Junior. Na lewej Wawrzyniak zamiast będącego w gazie Brzyskiego.
  • 0
    Witamy serdecznie z zimnego i pustego stadionu Legii. Dziś "Wosjkowi" mierzą się z Appollonem Limassol w ramach rozgrywek Ligi Europy!
  • 0
    Piłkarze obu drużyn już na murawie, smutno dziś przy Łazienkowskiej przy pustych trybunach
  • 0
    Piłkarze Legii mecz z Apollonem rozegrają przy pustych trybunach. Trener Jan Urban przygotował kilka niespodzianek. Legioniści zaczną w następującym składzie: Skaba - Rzeźniczak, Junior, Jodłowiec, Wawrzyniak - Vrdoljak, Pinto - Ojamaa, Radović, Żyro - Dwaliszwili. Początek o godzinie 19. Transmisja w Canal+Sport i TVN Turbo.
Legia WarszawaApollon Limassol

37' Helio Pinto

37'
57'

57' Gaston Sangoy

76'

76' Georgios Vasiliou