Puchar Polski 2013/2014 - 1/16 finału Pucharu Polski

16'
39'
46'
  • 90+4'
    W kolejnej rundzie, legioniści zmierzą się z Górnikiem Zabrze, który pokonał dziś 2:0 GKS Bełchatów
  • 90+4'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na pomeczowe materiały
  • 90+3'
    Obie drużyny już czekają na zakończenie spotkania
  • 90+3'
    Arbiter kończy mecz. Legia wygrała 3:0!
  • 90+3'
    Bramki zdobywali Marek Saganowski (dwie) i Jakub Kosecki
  • 90+1'
    Vrdoljak do Dwaliszwilego w pole karne, który lekko uderza na bramkę Sławika. Byłby gol gdyby huknął mocniej
  • 90'
    Tkocz faulowany na lewej flance i rzut wolny dla Rozwoju
  • 90'
    Skaba skutecznie piąstkuje piłkę
  • 90'
    Sędzia dolicza trzy minuty
  • 89'
    Słabiutkie rozegranie, bardzo zły strzał Tkocza i przejmujemy piłkę
  • 88'
    Rzeźniczak za wysoko uniósł nogę i mamy rzut wolny pośredni w polu karnym Legii
  • 86'
    Domański przedarł się przez obrońców, ale ostatecznie wpolu karnym zatrzymał go Cichocki
  • 84'
    Ojamaa uderzał po podaniu Brozia, ale został zablokowany
  • 83'
    Brzyski zagrywał do Koseckiego, ale ten wybiegł z piłką poza boisko
  • 82'
    Vrdoljak dostał piłkę przed polem karnym i uderzył z dystansu - prosto w fotoreporterów :D
  • 81'
    Vrdoljak naciskany przez Tyca odgrywa futbolówkę do Skaby
  • 80'
    Dwaliszwili na spalonym
  • 79'
    Dwaliszwili uwolnił się rywalowi i huknął tuż zza pola karnego, ale obok bramki
  • 79'
    Kut za Żaka - ostatnia zmiana w Rozwoju
  • 77'
    Brzyski uderzał poziemi, piłka przeszła pod murem, a pewną interwencję zanotował Słowik
  • 76'
    Rzut wolny z 35 metrów. Przy piłce Brzyski i Radović
  • 75'
    Kosecki sam na sam ze Sławikiem i... uderza w niego. Golkiper Rozwoju po chwili łapie futbolówkę
  • 75'
    Sławik wypiąstkował wrzutkę Brzyskiego z lewej strony boiska
  • 73'
    Głową uderzał Rzeźniczak, ale Sławik przeniósł nad poprzeczką futbolówkę i mamy róg
  • 73'
    Głową uderzał Radović, ale piłka przeleciała tuż obok bramki
  • 70'
    Tyc podał w pole karne do Tkocza, ale piłkę wybił Rzeźniczak
  • 70'
    Rzut rożny dla rywali
  • 70'
    Dośrodkowanie z narożnika pewnie łapie Skaba, którego wykop był jednak niecelny
  • 68'
    W miejce Łukasika wchodzi Ivica Vrdoljak
  • 67'
    Radović wycofuje piłkę do Dwaliszwilego, który mocno uderza, ale zostaje przyblokowany i mamy tylko róg
  • 66'
    Na spalonym Dwaliszwili
  • 66'
    Ojamaa sfaulował przeciwnika przy próbie odbioru piłki
  • 64'
    Kosecki trochę za mocno wrzuca piłkę w pole karne, ostatecznie trafia ona do Estrończyka, który jednak po złym dryblingu traci futbolówkę
  • 63'
    Pinto niecelnie podaje do Łukasika, za to świetną piłkę na kontrę dostał Mandrysz..
  • 63'
    Dośrodkowanie Kapiasa ląduje w rękach Skaby
  • 61'
    Pinto świetnie podajedo Ojamaa w pole karne, ale etn uderza wprost w Sławika
  • 61'
    W drugiej połowie mamy zupełną ciszę, gdyż kibice Legii odjechali spod stadionu w eskorcie policji
  • 59'
    Tadeusz Tyc w miejscie Gielzy
  • 58'
    Tkocz zagrywa w pole karne. Niebezpieczeństwo zażegnują wspólnie Rzeźniczak z Cichockim
  • 58'
    Kosecki wywalczył rzut rożny
  • 58'
    Dwaliszwili wchodzi za Saganowskiego, którego brawami pożegnali kibice Rozwoju
  • 56'
    Było blisko czwartej bramki. Saganowski minął Sławika i podał do Ojamaa, ale ten za lekko uderzył i piłka została po chwili wybita na aut przez defensorów Rozwoju
  • 55'
    Pinto cofa się po piłkę i rozpoczyna akcję od obrony
  • 55'
    Ojamaa strzela z dystansu, ale zostaje zablokowany przez Gałeckiego
  • 52'
    Tkocz próbował dograć w pole karne, ale jego zagranie wyłapał Skaba
  • 52'
    Mandrysz ukarany kartką za faul
  • 51'
    Dośrodkowanie Gielzy wybija z pola karnego Rzeźniczak
  • 50'
    Uderzenie z dystansu Króla, pewnie łapie Skaba
  • 49'
    Saganowski na spalonym
  • 48'
    Legioniści długo rozgrywają piłkę w środku pola
  • 47'
    Kosecki lekko uderzył z dystansu, trafił w Saganowskiego, a golkiper rywali, poszedł w drugą stronę, został złapany na wykroku i puścił futbolówkę pod ręką. Na razie, bramka została zaliczona "Saganowi"
  • 46'
    3:0!!! Jakub Kosecki!
  • 45+18'
    Ojamaa za Kucharczyka
  • 45+18'
    Zmiana również w Rozwoju. Król za Wolnego
  • 45+18'
    Zaczęła się druga połowa
  • 45+16'
    W drugiej połowie, na boisko wejdzie Henrik Ojamaa
  • 45+16'
    Oba zespoły wracają na boisko
  • 45+2'
    Bramki dla Legii zdobyli Marek Saganowski oraz Jakub Kosecki. Asysty przy ich golach zanotował Michał Kucharczyk
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 2:0
  • 44'
    Tkocz prawie wkręcił piłkę do bramki z narożnika, ale Skaba monitorował lot piłki. Ostatecznie nasz golkiper rozpocznie "z piątki"
  • 44'
  • 43'
    Saganowski uderzył z dystansu i próbował po raz kolejny przelobować bramkarza, ale ta sztuka mu się nie powiodła
  • 43'
    Gałecki dostał piłkę w polu karnym, od razu do niego wychodził Skaba i obronił strzał głową. Róg dla Rozwoju
  • 42'
    Piłka kierowana w kierunku Radovicia spada pod nogi Kucharczyka, obaj nie wiedzieli co zrobić i od bramki zacznie Sławik
  • 41'
    Kucharczyk notuje drugą asystę. Nasz skrzydłowy idealnie dośrodkował piłkę na głowę Koseckiego, który spokojnie pokonał Mateusza Słowika. 2:0!
  • 39'
    2:0!!! Jakub Kosecki
  • 38'
    Cichocki zatrzymał rywala w polu karnym. Przeciwnicy za łatwo wbiegają w nasze pole karne, zdecydowanie za łatwo
  • 38'
    Mandrysz uderzał głową po rozegraniu autu, ale strzał był odrobinę niecelny
  • 37'
    Radović podawał do Kucharczyka, ale piłke przechwycił Winiarczyk
  • 36'
    Brzyski faulowany na połowie Rozwoju, sfrustrowani kibice gospodarzy od razu się ożywili i zaczęli śpiewac o Legii
  • 33'
    Tkocz nieźle próbował wypuścić Gielzę, ale do piłki wcześniej doszedł Skaba, który ją wykopał
  • 33'
    Wolny zagrał do Gielzy, który minął Skabę i już chciał kierować piłkę do siatki, ale był na spalonym
  • 31'
    Tkocz miał świetną okazję. Wpadł w pole karne z piłką, nie był naciskany przez rywala, ale huknął ponad poprzeczką
  • 30'
    Gacki dostał piłkę na prawej stronie i uderzył z dystansu, ale nie sprawił tym strzałem kłopotów Skaboe
  • 30'
    Niezłe dośrodkowanie Radovicia zostało wybite przez Domańskiego i piłkę mają rywale
  • 28'
    A zza płotu słyszymy "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra"
  • 28'
    Gałecki do Sławika, który naciskany przez Saganowskiego, niecelnie wykopuje piłkę
  • 28'
    Na spalonym Jakub Kosecki
  • 27'
    Miroslav Radović na spalonym
  • 26'
    Widzimy strasznie szarpany mecz - Rozwój odbiera piłkę i od razu traci
  • 25'
    Cichocki podaje pod nogi rywala, ale wcześniej Gielza upadł ścierając się z defensorem, więc Mateusz spokojnie naprawił swój błąd
  • 24'
    Pinto ładnie uruchomił Saganowskiego, ale ten przyjął piłkę i odegrał do tyłu
  • 22'
    Broź fauluje Wolnego, który chwulę poleżał na boisku, ale ostatecznie wstał i kontynuował grę
  • 22'
    Kucharczyk blokuje zagranie rywala i od autu zaczynają przeciwnicy
  • 22'
    Kosecki chciał wycofać do Radovicia, ale piłkę przejął Kapias
  • 20'
    Łukasik źle zagrywa do Saganowskiego - tak, że ten był od razu narażony na złe przyjęcie i stratę
  • 19'
    Tym razem, Saganowski traci piłkę na połowie rywali. Futbolówkę szybko odzyskał jednak Łukasik
  • 19'
    Na spalonym Robert Tkocz
  • 16'
    1:0!!! Marek Saganowski!
  • 16'
    Kucharczyk świetnie zagrał do Saganowskiego, który przelobował wysuniętego Sławika i wyprowadził legionistów na prowadzenie
  • 15'
    Kucharczyk dobrze, w tempo, zagrał do Brozia, który wpadł w pole karne i upadł, ale arbiter uznał, że obrońca czysto zatrzymał legionistę. Mamy jeszcze rzut rożny
  • 15'
    Dośrodkowanie Brzyskiego ląduje na głowie Rzeźniczaka, który posyła piłkę nad bramką
  • 14'
    Przyski płaskim dograniem szukał Radovicia w polu karnym, ale skutecznie interweniował Kapias
  • 12'
    Broź walczył z dwoma rywalami pod linią końcową i ostatecznie od bramki rozpoczyna Wojciech Skaba
  • 12'
    Broź zszedł do środka, przełożył piłkę na lewą nogę i uderzył z 25 metrów - strzał pewnie wybronił Sławik
  • 11'
    Strzał Gielzy z 25 metrów broni pewnie Skaba
  • 11'
    Radović faulowany na 30 metrze. Do piłki podchodzi Brzyski
  • 11'
    Wrzutka Brzyskiego spadła na głowę Marka Saganowskiego, który chybił i posłał futbolówkę nad poprzeczką
  • 11'
    Winiarczyk do Wolnego, któremu piłkę spod nóg, na rzut rożny, wybił Rzeźniczak
  • 10'
    Gielza próbował zagrać w pole karne do Mandrysza, ale piłkę przechwycił Cichocki
  • 6'
    Tkocz prostopadle zagrywa do Mandrysza, ale podanie było za mocne
  • 5'
    Legioniści długo grają piłką. Rywale praktycznie nie dochodzą do futbolówki
  • 4'
    Faulowany w obronie był Tomasz Brzyski
  • 3'
    Faulowany w środku pola Radović. Dośrodkowanie zostało szybko wybite przez rywali
  • 1'
    "Jesteśmy z wami" - krzyczą kibice Legii zza płotu. Zupełna cisza wśród fanów Rozwoju. Atmosfera sparingowa
  • 0
    "Mistrzem Polski jest Legia" kibice naszego klubu zaśpiewali zza płotu
  • 0
  • 0
    Obie drużyny wyszły na boisko. Doping kibiców Legii prowadzony jest zza płotu, gdyż fani nie zostali na razie wpuszczeni
  • 0
    16:25 - Na trybunach gra orkiestra górnicza, a za stadionem biegają... zające :-)
  • 0
    Legia zagra w składzie: Skaba - Broź, Cichocki, Rzeźniczak, Brzyski - Łukasik, Pinto - Kucharczyk, Radović, Kosecki - Saganowski
  • 0
    Piłkarze Legii już w Katowicach. Mega gorąco, na boisku jak na patelni. Zawodnicy już zaznajomili się z murawą