23'
  • 90+3'
    Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+1'
    Legia Warszawa zremisowała 1:1 z Shanghai Shenxin w ramach ostatniego sparingu w hiszpańskim Benidormie. Jedyną bramkę dla "Wojskowych zdobył Brian Iloski. Za tydzień mistrzowie Polski zmierzą się z Zagłębiem Lubin w rundzie wiosennej Ekstraklasy
  • 89'
    Kluczowa interwencja Dąbrowskiego, który najpierw przejął piłkę, a później został sfaulowany
  • 88'
    Aftyka ruszył na pozycję i huknął, ale był na ofsajdzie
  • 87'
    Chaoran Pan leży w narożnika boiska, będzie wymuszona zmiana. Olbrzymi grymas bólu Chińczyka
  • 86'
    Iloski nie pozwolił rywalowi na zbyt wiele. Amerykanin, do momentu gwizdka arbitra, trzymał Chińczyka za koszulkę
  • 84'
    Legioniści wrzucili piąty bieg, częściej kreują sytuacje bramkowe. Widać, że wzmocnieniem może okazać się Philipps, który czuje grę i nieźle radzi sobie na boisku
  • 83'
    Żyro genialnie wymanewrował kilku rywali i uderzył. Golkiper sparował piłkę, do dobitki złożył się Bartczak, ale kropnął obok słupka
  • 82'
    Indywidualna akcja Praszelika, lecz gracz z rocznika '00 stracił futbolówkę. Moment później Aftyka zaliczył dobry odbiór i zagrał do Bartczaka. Prawy defensor szukał w "szesnastce" Eduardo, ale snajper Legii nie miał z czego uderzyć
  • 81'
    Cierzniak chwycił futbolówkę po strzale rywala. Do kontry zabrał się Aftyka i został nieprzepisowo powstrzymany przez Liu Chao
  • 77'
    Aftyka zastępuje Radovicia. Opaskę kapitańską przejął Cierzniak
  • 76'
    Praszelik otrzymał podanie w polu karnym, oddał strzał, lecz trafił w boczną siatkę
  • 75'
    Turzyniecki powstrzymał jednego z zawodników Shanghai i wycofał do Cierzniaka
  • 74'
    Pasquato starał się obsłużyć Iloskiego, ale Amerykanin nie sięgnął futbolówki na lewej stronie
  • 74'
    Praszelik nie zdołał przerwać akcji, lecz legioniści zdołali przeciąć akcję Chińczyków
  • 72'
    Praszelik został ustawiony w środku pola obok Radovicia i Iloskiego
  • 70'
    Praszelik wchodzi, Kucharczyk schodzi
  • 69'
    Ależ akcje Żyry! Młody stoper pognał na przebój, zwiódł trzech rywali, wtargnął w pole karne, jednak w kluczowym momencie jeden z rywali wygarnął mu futbolówkę spod nóg
  • 68'
    Radović uniknął spalonego, wpadł w pole karne i podał do Bartczaka, w kolejnej akcji "Radko" zdecydował się na indywidualne rozegranie akcji. Strzał z lewej nogi zza "szesnastki" przeleciał obok dalszego słupka
  • 67'
    Liu Chao ruszył śmiało środkiem pola i posłał dokładny przerzut na drugą stronę boiska. Rywale jednak nie potrafili zagrozić "Wojskowym"
  • 65'
    Shanghai miało teraz nieco swobody, próbowali przedostać się z piłką na połowę stołecznego klubu, natomiast zabrakło precyzji i pomysłu
  • 63'
    Żyro rozciągnął grę do Bartczaka, prawy defensor nie miał chwili oddechu, ponieważ doskoczyło do niego trzech rywali. Wywalczył jednak aut. Następnie świetną centrą zanotował Pasqquato. Włoch poszukał w "szesnastce" Kucharczyka, a legionista na wślizgu huknął ponad poprzeczką
  • 61'
    Niezłe podanie Philippsa do Kucharczyka, skrzydłowy w trudnej sytuacji uderzył wysoko nad bramką
  • 60'
    Kucharczyk miękko zagrał do wychodzącego Radovicia, jednak pomocnik był na wyraźnym spalonym
  • 59'
    Chińczycy wyszli spod pressingu, rywale chcieli centrować ze skrzydła, jednak uniemożliwił im to Dąbrowski
  • 58'
    Liu Chao zastosował daleki przerzut, ale mocno się przeliczył i partner nie był w stanie nawet wystartować do zbyt niedokładnego podania
  • 57'
    Kucharczyk strzelił pięknego gola po podaniu Radovicia, lecz... zdaniem liniowego skrzydłowy znalazł się na pozycji spalonej
  • 56'
    Dąbrowski dobrze zastawił się i przepchał się Fuchengowi
  • 55'
    Eduardo umiejętnie zgrał piłkę do Bartczaka, Robert miał miejsce, lecz znowu brakowało odważnych decyzji i tempo akcji znacznie opadło
  • 53'
    Kucharczyk zagrał długą piłkę na Turzynieckiego, ten pobiegl lewą flankę, lecz musiał zwolnić i wycofać do Radovicia. Przez "Bratko" przechodzą niemal wszystkie akcje
  • 51'
    Bartczak nieco się zagubił i skrzydłem pobiegł przeciwnik, dośrodkował, ale Dąbrowski wybił piłkę
  • 50'
    Radović sprytnie chciał podać do lepiej ustawionego Eduardo, lecz Chorwat był złapany na ofsajdzie
  • 49'
    Ładna akcja Legii, Radović szukał w "szesanstce" Iloskiego, jednak czujnością wykazał się cały blok defensywny Shanghai
  • 48'
    Radović próbował zagrać na skrzydło do Kucharczyka, lecz przeciwnik znakomicie przerwał centrę
  • 47'
    Radović zszedł do środka i podał do Iloskiego, Amerykanin został osaczony przez rywala i w dodatku sfaulowany
  • 46'
    Cierzniak i Eduardo zastępują Malarza i Kwietniewskiego
  • 46'
    Philipps przeszedł na pozycję środkowego obrońcy, z kolei Żyro będzie grał teraz w środku pola
  • 45+8'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+7'
    Na placu meldują się także Chińczycy
  • 45+6'
    Legioniści już na murawie, niebawem będziemy zaczynać drugą część spotkania
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje z Shanghai Shenxin 1:1 po golu Iloskiego. Wracamy za kilkanaście minut
  • 44'
    Xiang Lin zderzył się po centrze Włocha z rywalem i leży na murawie. Chiński golkiper jest już z medykami klubowymi, którzy go opatrują
  • 43'
    Dośrodkowanie Pasquato z rzutu wolnego, zrobiło się zamieszanie, jednak przeciwnik głową wybił piłkę
  • 42'
    Szybkie podanie na prawą stronę do Radovicia, "Miro" jednak zwolnił akcję przez to, że nie miał do kogo podać
  • 41'
    Mistrzowie Polski czekają na rywali, pozwalają Shanghaiowi na rozgrywanie piłki w obronie, stosują wysoki pressing, ale Chińczycy dobrze sobie z nim radzą
  • 39'
    Pasquato zanotował stratę blisko własnego pola karnego, ale Żyro był na posterunku i przechwycił futbolówkę
  • 38'
    Mała ciekawostka
  • 37'
    Cui Gi zapędził się na lewej stronie, ale został powstrzymany przez Radovicia. Chińczycy chcieli jeszcze zostać na połowie Legii i dośrodkowali ze skrzydła, ale żaden z przeciwników nie zdołał dopaść do piłki
  • 34'
    Radović spokojnie popatrzył i zagrał przed pole karne do Pasquato. Włoch z pierwszej piłki zagrał na skrzydło do Kwietniewskiego, ale nowy nabytek źle ją przyjął
  • 33'
    Bartczak próbował przerzucić futbolówkę do Philippsa, lecz boczny defensor użył zbyt dużo energii w to zagranie
  • 31'
    Żyro wespół z Radoviciem sfaulowali rozpędzonego Yichao Liu, arbiter to zauważył i odgwizdał przewinienie
  • 30'
    Centra Pasquato z rogu, futbolówkę przedłużył Kucharczyk, ale Xiang Lin spokojnie chwycił ją w rękawice
  • 29'
    Dąbrowski miał bliżej do piłki od Fuchenga, ale o mały włos, a straciłby piłkę blisko własnej "szesnastki". Stoper zrobił "kółko" i szczęśliwie wybił futbolówkę do przodu
  • 29'
    Pasquato wywalczył stały fragment. Mądra decyzja Włocha, który dał się sfaulować. Pomocnik dośrodkował miękko w kierunku Illoskiego, jednak rywale połapali się w zamiarach Cristiana
  • 27'
    Turzyniecki został wyprzedzony przez Fuchenga, lecz szybko naprawił swój błąd i przeciął akcję rywali
  • 25'
    Illoski chciał wypuścić Kucharczyka, lecz skrzydłowemu zabrakło paru metrów, aby dojść do futbolówki i wyprzedzić obrońcę
  • 24'
    1:1! Brian Illoski! Wcześniej Radović pokręcił rywalami w polu karnym, huknął, a piłka po odbiciu od słupka spadła pod nogi Illoskiego. Amerykanin spokojnie umieścił futbolówkę w siatce
  • 22'
    Radović otrzymał podanie od Kucharczyka, po chwili "Radko" zagrał do Bartczaka. Prawy obrońca nieco zgubił się podczas dryblingu, jednak wywalczył korner. Dośrodkowanie na gola powinien zamienić Kucharczyk. Do celu zabrakło nieco szczęścia
  • 20'
    Turzyniecki odegrał do Kucharczyka, a ten chciał wypuścić kolegę z drużyny, lecz Łukasz nie zrozumiał intencji "Kuchego"
  • 18'
    Radović włączył się w ataku, lecz został osaczony przez dwójkę rywali i stracił piłkę. Potem Kwietniewski podał do Turzynieckiego, boczny defensor zacentrował, ale przeciągnął je
  • 16'
    Kwietniewski został agresywnie zaatakowany w środku pola, ale legioniści szybko wznowili grę
  • 14'
    Gol dla Shanghai! Potężna bomba rywala z dystansu, Malarz był praktycznie bez szans
  • 13'
    Tan Fucheng otrzymał podanie z głębi pola, lecz doskoczył do niego błyskawicznie Turzyniecki. Korner dla Chińczyków
  • 12'
    Wenije Li przedzierał się lewym skrzydłem i dośrodkował w pole karne, lecz "Wojskowi" bez najmniejszych problemów przechwycili futbolówkę
  • 11'
    Rywale odważniej weszli teraz na połowę Legii, jeden z zawodników chciał przebojem wtargnąć w "szesnastkę", ale czysty i ważny wślizg zanotował Żyro
  • 10'
    Rywale nieco się pośpieszyli i przerzut na prawą flanką był kompletnie nieudany
  • 9'
    Kucharczyk zagrał na skrzydło do Turzynieckiego, ten stracił futbolówkę, lecz ofiarnie powalczył o nią Kwietniewski, który wywalczył stały fragment. Centra Pasquato z rzutu wolnego została wybita przez obrońcę przeciwnika
  • 8'
    Ekipa Jozaka częściej trzyma piłkę przy nodze, ale na ten moment brak konkretów. Większość ataków zostają kasowanych w zarodku przez Chińczyków
  • 5'
    Turzyniecki świetnie przeczytał grę i pomknął na przebój, następnie pobiegł do przodu, lecz stracił piłkę na rzecz stopera Shanghai
  • 5'
    Phillips sfaulowany w środku pola, "Wojskowi" zaczną od rzutu wolnego
  • 3'
    Dąbrowski chciał rozciągnąć grę i przerzucił piłkę na lewą stronę, jednak była to zła decyzja
  • 2'
    Spokojna gra w środku boiska, na razie drużyny nie forsują tempa
  • 1'
    Skład Legii: Malarz - Bartczak, Dąbrowski, Żyro, Turzyniecki - Phillips, Pasquato, Iloski - Radović, Kucharczyk, Kwietniewski
  • 0
  • 0
    Witamy! Już o 15:30 rozpocznie się ostatni sparing Legii Warszawa przed rundą wiosenną. Rywalem "Wojskowych" w hiszpańskim Benidormie będzie Shanghai Shenxin