32'
36'
42'
  • 90+3'
    Koniec. Legia przegrała 0:2 z Atletico National w drugim meczu rozgrywek Florida Cup. Dwie bramki dla Kolumbijczyków zdobył Aldo Leao Ramirez. Legioniści muszą wyciągnąć wnioski z tego spotkania, ponieważ nie zachwycili. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe. Dobrej nocy
  • 90+2'
    Mączyński o otrzymaniu piłki genialnie przetransportował ją do Sadiku. Albańczyk ruszył ile fabryka dała, dziubnął piłkę przed Vargasem, ale po chwili trafił wprost w niego.
  • 90'
    Trzy minuty doliczone do podstawowego czasu gry
  • 89'
    Lucumi chciał lobować Majeckiego, ale kluczowe było wyjście golkipera Legii z bramki oraz asekuracja Remy'ego
  • 88'
    Nieto znakomicie wypatrzył Mosquerę, ten potężnie huknął, lecz Majecki popisał się skuteczną interwencją
  • 86'
    Żyro chciał wypuścić Turzynieckiego, ale jego zamiary zostały błyskawicznie odczytane przez rywala
  • 84'
    Mecz nieuchronnie zbliża się do końca, co zresztą widać po samych zawodnikach, którzy wyczekują ostatniego gwizdka arbitra
  • 81'
    Sprytne zachowanie Iloskiego, testowany gracz dał się sfaulować blisko chorągiewki
  • 81'
    Pasquato otrzymał piłkę w środku boiska i zdecydował się na... strzał. Nie była to próba idealna
  • 79'
    Spokojna interwencja Majeckiego po strzale ze stałego fragmentu
  • 79'
    Velasco wchodzi, Mafla schodzi
  • 78'
    Brutalne przewinienie Kopczyskiego blisko pola karnego. Będzie rzut wolny dla ekipy Almirona
  • 77'
    Stały fragment gry dla Atletico. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska
  • 74'
    Mączyński szukał gry z Turzynieckim, ale boczny defensor nie do końca zrozumiał koncepcję "Mąki"
  • 74'
    Rzut rożny dla Legii po walce Turzynieckigo
  • 73'
    Prostopadłe podanie w pole karne, ale Turzyniecki uporał się z rywalem
  • 73'
    Brian Iloski zmienia Kucharczyka
  • 71'
    Sadiku pobiegł na bramkę, ale został osaczony przez trójkę obrońców i akcja poszła w zapomnienie
  • 70'
    Lucumi cały czas nęka legionistów, robi mnóstwo wiatru. Widać, że złapał pewność siebie i stara się to wykorzystywać
  • 69'
    Spokojny fragment gry, luźne tempo i opanowanie - na razie tak wygląda obraz meczu z obu stron
  • 67'
    Rzut rożny dla Atletico nie przełożyło się na gola. Od bramki wznowi Majecki
  • 65'
    Trzy roszady także w ekipie Atletico
  • 64'
    Żyro zastępuje Pazdana
  • 63'
    Atletico mądrze operuje piłką i zmusza legionistów do biegania oraz tracenia sił. W ataku działa Sadiku, ale chęci do za mało, brakuje wykończenia i wsparcia w ofensywie
  • 61'
    Remy dośrodkował w pole karne, ale zagrał nieco niedokładnie, przez co Sadiku nie mógł stworzyć większego zagrożenia
  • 60'
    Mączyński rozpędził się i pomknął środkiem, uruchomił Pasquato, lecz Włoch źle zaadresował podanie
  • 59'
    Hamalainen zagrał do Sadiku, Albańczyk starał się obrońcą, ale golkiper rywali chwycił piłkę
  • 58'
    Turzyniecki melduje się na placu w miejsce Brozia
  • 58'
    Centra Pasquato, zagotowało się w polu karnym Atletico. Remy wyskoczył do futbolówki i uderzył głową, ale Vargas zachował spokój między słupkami
  • 57'
    Róg dla Legii, w polu karnym mocno pracował Sadiku
  • 56'
    Dobrze popracował teraz Pasquat. Włoch odebrał futbolówkę, ale musiał wycofać grę, ponieważ nikt nie pokazał się w ofensywie
  • 55'
    Broź zacentrował w "szesnastkę", rywal obciął się z piłką, ale do futbolówki nie dopadł Kucharczyk. Potem Mączyński nieźle poszukał wybiegającego Hamalainena. Fin uderzył z powietrza, ale nie trafił do siatki
  • 54'
    Lucumi ponownie robił wiatr na skrzydle, ale obrona "Wojskowych" zastopowała poczynania przebojowego Kolumbijczyka
  • 53'
    Legioniści budują kolejną akcję, ale brakuje pomysłu, chłodnej głowy i opanowania. Warszawiacy nie prezentują się najlepiej
  • 51'
    Borja zastąpił kontuzjowanego Montano
  • 50'
    Czujność Brozia w defensywie. Łukasz wyprzedził rywala, wyszedł z akcją i dał się umiejętnie sfaulować
  • 49'
    Sadiku znakomicie uwolniłsię spod krycia, uderzył, a golkiper sparował jego strzał. Futbolówka trafiła pod nogi Kucharczyka. Skrzydłowy przełożył sobie piłkę na prawą nogę, ale mocno się pomylił
  • 47'
    Niemal kopia nieudanego strzału Brozia z pierwszej połowy. Tym razem na listę strzelców powinien wpisać się Montano, ale chybił
  • 46'
    Cierzniak schodzi, Majecki wchodzi
  • 45+18'
    Zaczynamy drugą połowę! Kilka zmian pojawiło się w szeregach "Wojskowych"
  • 45+17'
    Legioniści pojawili się już na murawie, podobnie jak zespół Atletico
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:2 z Atletico National. Mistrzowie Polski grają ospale, natomiast Kolumbijczycy pokazują kreatywność, zaangażowanie i zasłużenie prowadzą. Wracamy za kwadrans
  • 45+1'
    Minuta doliczona do regulaminowego czasu
  • 45'
    Renteria ruszył do podania prostopadłego, ale Cierzniak miał bliżej do futbolówki i oddalił zagrożenie
  • 44'
    Broź współpracował z Antoliciem, ale Cuesta przeczytał wejście Chorwata w pole karne i wyłuskał mu futbolówkę spod nóg
  • 43'
    Ramirez strzela drugiego gola, znowu wykorzystał niefrasobliwość legionistów w polu karnym. Legia nie ma dzisiaj swojego dnia, odstaje od rywali
  • 42'
    Remy ze stoickim spokojem zagrał na skrzydło do Kucharczyka. "Kuchy" ruszył flanką, ale został skutecznie zastopowany przez defensora z Kolumbii
  • 42'
    0:2...
  • 40'
    Moulin ruszył środkiem pola, ale zosał sfaulowany przez przeciwnika. Francuz podirytowany, domagał się żółtej kartki
  • 40'
    Atletico znowu stworzyło groźną kontrę, ale błąd popełnił Renteria. Snajper zamiast strzelać szukał podaniem rywala
  • 39'
    Henriquez wzorcowo zagrał piłkę do Lucumiego. Jeison wpadł w "szesnastkę" i wycofał futbolówkę, ale partner nie połapał się w intencjach kolegi i akcja spaliła na panewce
  • 37'
    Ramirez otrzymał świetne podanie z głębi pola, miał swobodę i płaskim strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Cierzniaka
  • 36'
    1:0 dla Atletico
  • 35'
    Gorąco zrobiło się pod pole karnym Legii, rywale przycisnęli i włączyli piąty bieg, a ekipa Jozaka rozpaczliwie się broni. W "szesnastce" upadł Mafla, jednak arbiter nie wskazał na "wapno"
  • 32'
    Warszawiacy wyszli z opresji, błyskawicznie zerwał się Broź, ale został nieprzepisowo powstrzymany przez rywala. Torres ujrzał żółty kartonik
  • 31'
    Cierzniak wygląda dzisiaj trochę niepewnie. Bramkarz stołecznego klubu źle wybił piłkę, czym wymusił poniekąd rzut rożny dla przeciwników
  • 30'
    Henriquez zagrywa do Mafli, ale blok obronny Legii po raz kolejny nie daje za wygraną
  • 29'
    Dobre zachowanie Dąbrowskiego. Stoper "Wojskowych" najpierw świetnie poradził sobie w defensywie, a potem zagrał do Antolicia. Chorwat uruchomił Kucharczyka, ale skrzydłowy nie mógł rozwinąć skrzydeł, ponieważ dopadł do niego rywal i wyłuskał mu piłkę
  • 27'
    Żółta kartka dla Montano za faul na Niezgodzie. Po chwili Moulin podszedł do rzutu wolnego, a Vargas - z problemami - obronił jego uderzenie
  • 26'
    Cierzniak źle wybił piłkę wprost pod nogi Lucumiego. Przed szansą stanął rywal, ale Dąbrowski naprawił błąd golkipera Legii
  • 23'
    Torres znowu szukał Lucumiego w polu karnym, skrzydłowy huknął, ale futbolówka dotarła jeszcze do Ramireza. Pomocnik nieczysto trafił w piłkę i zmarnował dobrą okazję strzelecką
  • 23'
    Broź sprytnie dał się sfaulować Mafli na własnej połowie
  • 21'
    Broź nawinął rywala na skraju pola karnego i dośrodkował, ale nieco przeciągnął centrę, do której nie zdążył Kucharczyk
  • 20'
    Jędrzejczyk ruszył lewą flanką, wywalczył aut, a po chwili centrować ze skrzydła. Reprezentant Polski został jednak złapany na ofsajdzie
  • 19'
    Spokojniejszy fragment gry, brak konkretów po obu stronach boiska. Chwilę później Mączyński kapitalnie zagrał do Niezgody. Jarek przepychał się z obrońcą, który finalnie skierowałby futbolówkę do własnej siatki. Korner nie przyniósł mistrzom Polski pożądanych efektów
  • 17'
    Dośrodkowanie trafiło do Montano, ale prawy obrońca Atletico kopnął w trybuny
  • 16'
    Ofiarnie walczył teraz Dąbrowski, który powstrzymał duet Mafla-Lucumi. Będzie korner dla przeciwników
  • 15'
    Atletico w posiadaniu piłki, rywale próbują co jakiś czas posyłać centry ze skrzydeł bądź strzelają z dalszych odległości. Za każdym razem defensywa Legii wespół z Cierzniakiem dają sobie radę
  • 13'
    Lucumi nie był kryty w polu karnym przez żadnego z legionistów, ale zabrakło mu nieco do wystawienia nogi i zamknięcia akcji z prawej flanki
  • 12'
    Świetnie w odbiorze spisał się Antolić, następnie futbolówkę dostał Niezgoda. Napastnik popędził środkiem i planować wypuścić w "uliczkę" Moulina, ale jego zamiary zostały genialnie przeczytane przez stopera rywali
  • 11'
    Atletico przeprowadziło niebezpieczną kontrę. W pewnym momencie Kolumbijczycy domagali się rzutu karnego, lecz sędzia nawet nie drgnął i nakazał kontynuację gry
  • 10'
    Broź! Kucharczyk przebojem wpadł w pole karne i będąc na skraju linii końcowej wypatrzył lepiej ustawionego Brozia. Boczny defensor w kapitalnej sytuacji fatalnie przestrzelił
  • 10'
    Niezgoda przejął futbolówkę blisko "szesnastki" Atletico, ale podanie do Moulina nie było najlepsze
  • 9'
    Macnelly Torres ponownie centrował miękko w "szesnastkę", ale górą w pojedynku powietrznym okazał się Jędrzejczyk wespół z Mączyńskim, którzy oddalili zagrożenie. Następnie na połowie Legii sfaulowany został Antolić
  • 6'
    Moulin przerwał akcję w środkowej strefie boiska, w między czasie na pozycji "dziewięć" znalazł się Antolić. Chorwat jednak nie otrzymał dokładnego podania od Francuza
  • 5'
    Ekipa Almirona bez kompleksów, podobnie jak Barcelona SC, radzi sobie w początkowych minutach
  • 5'
    Pierwszy strzał w meczu należał do Kucharczyka. skrzydłowy, pełniący dzisiaj rolę wahadłowego, kropnął plasku, jednak Vargas chwycił piłkę
  • 4'
    Atletico próbowało skonstruować akcję prawą stroną, jednak zrobiło to bardzo niedokładnie, brakowało precyzji
  • 3'
    Niezłe dośrodkowanie Gustavo Torresa z prawej flanki, lecz Pazdan czujnie wygarnął piłkę spod nóg przeciwnika
  • 2'
    Torres miękko wrzucił futbolówkę w pole karne, ale najpierw głową interweniował Jędrzejczyk, a potem to samo skutecznie uczynił Pazdan
  • 1'
    Moulin walczył o piłkę w środku pola, lecz przegrał pojedynek z rywalem. Kolumbijczycy w ataku pozycyjnym
  • 0
  • 0
    Obie ekipy już meldują się na murawie. Zaraz zaczynamy!
  • 0
    Skład mistrzów Polski prezentuje się następująco: Cierzniak - Dąbrowski, Pazdan, Jędrzejczyk - Broź, Remy, Mączyński, Moulin, Antolić, Kucharczyk - Niezgoda
  • 0
    Witamy! Już o północy rozpocznie się drugi mecz Legii Warszawa podczas rozgrywek Florida Cup. Rywalem "Wojskowych" będzie kolumbijskie Atletico National
Atletico NacionalLegia Warszawa

25' Jackson Montano

25'

32' Macnelly Torres

32'

36' Aldo Leao Ramirez

36'

42' Aldo Leao Ramirez