29'
89'
90'
  • 90+5'
    Koniec. Barcelona SC wygrała w pierwszym meczu Florida Cup z Legią Warszawa 3:2. Legioniści w pierwszej połowie zaprezentowali się słabo, natomiast w drugiej połowie zanotowali lepszy występ. Bramki dla mistrzów Polski zdobywali Jarosław Niezgoda i William Remy. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze materiały pomeczowe
  • 90+2'
    Vera sfaulował rozpędzonego Vesovicia i został napomniany żółtym kartonikiem
  • 90'
    3:2! William Remy huknął płasko z dystansu i pokonał Cevallosa
  • 90'
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry
  • 89'
    Dwóch piłkarzy Barcelony SC ruszyło odważnie, jeden z przeciwników chciał zagrać do partnera będącego w polu karnym, ale obrońca Legii przeciął to podanie
  • 87'
    Castillo wpadł w pole karne i podał do Ayoli, który jednak odchylił się przy uderzeniu i nie wpisał się na listę strzelców
  • 86'
    Remy przebojem rozpoczął akcję "Wojskowych", następnie zagrał do Hamalainena, lecz Fin źle zacentrował w pole karne
  • 85'
    Castillo otrzymał długie podanie i będąc pod presją Turzynieckiego uderzył mocno niecelnie
  • 84'
    Moulin miał swobodę przed polem karnym, lecz sędzia przerwał grę po faulu Remy'ego
  • 82'
    Vesović próbował zacentrować w pole karne, jednak został zablokowany. Akcję oskrzydlał jeszcze Turzyniecki, jednak nie otrzymał podania
  • 82'
    Sadiku wpadł w "szesnastke" i potężnie huknął, lecz Ceballos był dobrze ustawiony i oddalił zagrożenie
  • 81'
    Sadiku dośrodkował płasko w pole karne, ale Albańczyk nie zagrał dokładnie i akcję zaczęli budować Ekwadorczycy
  • 80'
    Caicedo starł się z Antoliciem w walce o futbolówkę po jej wybiciu przez Majeckiego
  • 79'
    Cevallos zastępuje kontuzjowanego Mendozę
  • 78'
    Moulin ruszył środkiem boiska, ale został sfaulowany
  • 77'
    Marques został zmieniony przez Mindę
  • 76'
    Przerwa w grze. Mendoza ucierpiał po starciu z Sadiku, ale będzie kontynuował grę
  • 74'
    Trzy roszady w ekipie przeciwnika. Nahuelpan, Diaz opuścili murawę, a na boisko wbiegł Dinneno, Ayala oraz Vera
  • 73'
    Pierwsza poważniejsza interwencja Majeckiego, bramkarz Legii uchronił zespół przed stratą gola
  • 72'
    Remy postanowił uderzyć z dalszej odległości, ale Mendoza spokojnie chwycił piłkę
  • 71'
    Legioniści podeszli wyżej, stosują wysoki pressing, ale Ekwadorczycy umiejętnie operują futbolówką
  • 70'
    Turzyniecki walczył o piłkę w ataku, ale został wzięty w "kleszcze" przez dwóch rywali
  • 69'
    Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, moment później Antolić mógł wpisać się na listę strzelców. Chorwat wpadł w pole karne, ale musiał uznać wyższość Mendozy
  • 66'
    Sadiku pobiegł i strzelił z dystansu, ale Mendoza sparował futbolówkę na róg
  • 65'
    Ryzykowne podanie Remy'ego w poprzek boiska, ale na szczęście dla Legii, Barcelona nie wykorzystała pomyłki Francuza
  • 64'
    Antolić podał do Vesovicia, prawy pomocnik dośrodkował trochę niecelnie
  • 64'
  • 63'
    Niestety, da Silva opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Żyro
  • 61'
    da Silva leży na murawie, olbrzymi grymas bólu na twarzy napastnika stołecznego klubu
  • 60'
    Castillo zastąpił Caicedo
  • 59'
    Spotkanie nie porywa, tempo meczu jest niskie i na razie nie zapowiada się, że wzrośnie
  • 59'
    Caicedo sfaulował da Silvę w pojedynku powietrznym
  • 56'
    Caicedo ruszył i zszedł do środka, ale został zastopowany przez Moulina, który wrócił i przejął piłkę
  • 55'
    da Silva wpakowął piłkę do siatki, ale wcześniej arbiter podkreślił, iż Turzyniecki podczas dośrodkowania wyszedł z piłką poza linię końcową
  • 54'
    Hamalainen zagrał do Sadiku, ale snajper Legii nie wiedział co z nią zrobić i akcja stracił na tempie
  • 53'
    Turzyniecki świetnie dośrodkował w pole karne wprost na głowę Sadiku, ale Albańczyk był na pozycji spalonej
  • 52'
    Nahualpan ostro walczył o futbolówkę z Moulinem i grę wznowi Barcelona SC
  • 51'
    Eduardo da Silva chciał przejąć piłkę blisko linii bocznej, ale nie dopadł do futbolówki
  • 48'
    "Wojskowi" przeprowadzili akcję lewą flanką, piłka została wycofana w polu karnym, ale legionista minimalnie się pomylił
  • 47'
    Majecki - Turzyniecki, Remy, Astiz, Jędrzejczyk - Vesović, Moulin, Antolić, Hamalainen - da Silva, Sadiku - tak teraz prezentuje się skład Legii
  • 45+17'
    Zaczynamy drugą połowę!
  • 45+16'
    Obie ekipy powoli wracają na boisko
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 1:3 z Barceloną SC. Wracamy za 15 minut
  • 45+2'
    W drugiej połowie skład "Wojskowych" diametralnie się zmieni
  • 45+1'
    Kopczyński przeciął podanie, ale źle zaadresował swoje kolejne zagranie w ofensywie. Brakuje konkretów i chłodnej głowy po stronie warszawiaków
  • 45+1'
    60 sekund doliczonych do podstawowego czasu gry
  • 44'
    Nahuelpan sfaulował Mączyński w środkowej strefie boiska
  • 42'
    Hamalainen wymanewrował dwóch rywali, ale został zastopowany przez trzeciego przeciwnika
  • 42'
    Hlousek schodzi, Jędrzejczyk schodzi
  • 40'
    Legioniści są bierni, są wolniejsi od przeciwników i widać to gołym okiem. Za moment na murawie ujrzymy Artura Jędrzejczyka
  • 39'
    Luis Caicedo pomylił się będąc pod presją, Kucharczyk to wykorzystał, jednak trafił tylko w Mendozę
  • 38'
    Błąd w przyjęciu piłki przytrafił się teraz stoperowi Barcelony. Legia w końcu przeniosła się blisko pola karnego rywali
  • 37'
    Esterilla wpadł w "szesnastkę" i chciał jeszcze obsłużyć kolegę dokładnym podaniem, ale ta sztuka mu się nie udała
  • 35'
    Akcja rywali przeszła lewą stroną, a po chwili w polu karnym Nahuelpan przypadkowo kopnął Hlouska, ale od razu przeprosił Czecha
  • 33'
    Rzut rożny dla Bsrcelony SC. Zespół Alamady prezentuje się znacznie lepiej od mistrzów Polski, mają pomysł na grę i próbują go realizować
  • 31'
    Diaz ruszył w pole karne powodując presję na Malarzu, ale dobrze golkipera przyjezdnych zaasekurował Dąbrowski
  • 30'
    Kucharczyk źle zagrał do Pasquato, a następnie - ratując sytuację - sfaulował rywala, aby zatrzymać kontrę
  • 28'
    Diaz wycofał piłkę do Esterilli, który huknął dystansu i zdjął pajęczynę z bramki Legii! Malarz bez większych szans
  • 27'
    Niezgoda minął Marquesa, potem stracił piłkę i finalnie Ekwadorczycy wznowię grę, bowiem Pasquato przewinił w środku pola
  • 26'
    Rywale byli bliscy podwyższenia prowadzenia! Słupek ratuje ekipę Jozaka
  • 25'
    Przeciwnicy swobodnie radzą sobie na murawie, częściej przebywają na połowie "Wojskowych"
  • 25'
    Hamalainen zmienia kontuzjowanego Szymańskiego
  • 24'
    Szymański przebywa obecnie poza boiskiem i korzysta z usług medyków klubowych
  • 22'
    Ariel Nahuelpan strzelił gola głową po niezłej centrze Caicedo. 2:1 dla Barcelony SC
  • 21'
    Prostopadłe podanie w pole karne, ale Szymański był na ofsajdzie
  • 20'
    Mistrzowie Polski teraz dobrze poradzili sobie z naporem Ekwadorczyków
  • 19'
    1:1... Barcelona SC przeprowadziła szybką akcję, po dośrodkowaniu Pineidy, niepilnowany na skaju pola karnego Caicedo posłał bombę i pokonał Malarza
  • 18'
    Pineida dostał podanie od Diaza, przełożył piłkę na lewą nogę i został zablokowany. futbolówkę bez większych trudów przejął Malarz
  • 17'
    Szymański został brutalnie sfaulowany przez Aimara. Sędzia nawet nie upomniał rywala żółtym kartonikiem
  • 17'
    Szymański uderzał bezpośrednio z rzutu rożnego, ale Mendoza złapał strzał młodego legionisty
  • 15'
    Beder Caicedo miał pomysł na rozegranie akcji, ale nie zrozumiał się z resztą kolegów. Następnie Szymański dośrodkował z lewej strony, ale nic z tego nie wyszło
  • 13'
    Caicedo pognał lewym skrzydłem i dośrodkował w pole karne, a tam pięknym strzałem akcję próbował zakończyć Diaz. Zawodnik przeciwnika minimalnie chybił
  • 12'
    Esterilla chciał przerzucić ciężar gry na drugą stronę, ale partner, który wysuwał się na pozycję, został złapany na spalonym
  • 10'
    Pineida zacentrował w "szesnastkę", ale Broź wybił piłkę głową. Po chwili Barcelona SC mogła poważniej zagrozić bramce Malarza, ale mur obronny Legii nie dał się zaskoczyć
  • 9'
    Warszawiacy zastosowali teraz wysoki pressing, przycisnęli Ekwadorczyków na własnej połowie
  • 8'
    Szymański otrzymał prostopadłe podanie ze środka pola, popędził na bramkę i w kluczowym momencie zagrał do lepiej ustawionego Niezgody. Snajper mistrzów Polski z problemami, ale udem wturlał piłkę do bramki
  • 7'
    1:0 dla Legii! Jarosław Niezgoda!
  • 6'
    Pasquato dośrodkował w pole karne, Mendoza wypuścił futbolówkę z rąk, ale szybko naprawił swój błąd
  • 4'
    Niezgoda walczył o piłkę z Oyolą, ale gracz Barcelony SC wyszedł obronną ręką z tego pojedynku blisko linii końcowej
  • 3'
    Broź pomknął prawą stroną, jednak przeciwnicy przeczytali intencję legionisty i ponadto wywalczyli aut
  • 2'
    Mączyński sfaulował rywala w środkowej strefie boiska
  • 1'
    Pierwsza akcja Ekwadorczyków, jednak defensywa Legii zażegnała niebezpieczeństwo
  • 0
  • 0
    W ostatniej chwili w podstawowym składzie Kopczyński zmienił Moulina
  • 0
    Obie ekipy już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • 0
    Skład Legii na mecz z Barceloną SC wygląda następująco: Malarz - Broź, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kucharczyk, Moulin, Mączyński, Pasquato, Szymański - Niezgoda
  • 0
    Witamy! Już o godzinie 21:00 rozpocznie się pierwszy mecz Legii Warszawa na turnieju Florida Cup. Rywalem "Wojskowych" będzie ekwadorska Barcelona SC